|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vjerujete li u gatke i carolije???
12.3.2008 11:52:40   
kovrdjava
Ja licno vjerujem u to,pa da ne duljim pricu u kratko cu opisati pa nek svak sam zakljuci.Moja rodica se udala za momka koji se zabavljo sa svojom djevojkom oko 5 god. i raskine s njom upozna moju rodicu i oni se vjencaju.Prva 2 mj su super prosla onda je nastao pakao imala je tolike mucnine,vrtoglavice,nije mogla jesti i napokon zatrudni i nakon 2 mj podbaci,nema gdje je nismo vodili,onda nam jedan doktor kaze odvedite je hodji.Tako tetka i uradi odvede je hodji i ovaj cim je s vrata vidio reko joj da ima sihire na sebi i u kuci,i on njoj kaze da joj je sihire postavila bivsa od momka da iskopa iza temelja kuce i da ce ih tu naci i kad ih nadje da ih baci niz vidu,a on je njoj napravio zapis koji je morala uz sebe nositi 40 dana,i mi kad nam je tetka ispricala zgrozavalise,reko kakve sihire to su babine gatke itd..I zove mene tetka da joj pomognem to otkopati i naci,kaze nje strah i ja odem s njom i stvarno to nadjemo u smotuljku dlake,nokti,ljuska.Ja kad se tad nisam unesvjestila necu nikad,i mi to bacimo i stvarno nakon 10 dana situacija se smirila njih dvoje ko dva golupcica i ona posljie toga nakon 4mj zatrudi i fala bogu porodila se i sad im je super..

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vjerujete li u gatke i carolije???
12.3.2008 12:54:31   
Okarica
IZVORNA PORUKA: makana

bog nije dao ženama tu moć, kao ni da budu proroci, niti da uče ezan ako ćemo detaljisati



Ne znam da li je ovo argument protiv gatki  ili nešto drugo? U svakom slučaju, besmisleno.
Svako ima pravo da vjeruje u što hoće i da za sebe misli da nije glup, ali to ne mora uvijek da bude tačno.
Istina je za svakog upravo ono u što želi da vjeruje i  niko ga ne može razuvjeriti.
Svako bira svoj put, neko je izabrao da vjeruje u čuda, a neko u zdrav razum. To je jednostavno stvar izbora i ne bih se u to miješala.
Pozdrav svima!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *