|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:51:38   
Lejla Ka
Joj ove segregacije user posted image

36 i po, vrijedi svakog dana. Mlada dovoljno da sebi još uvijek mogu dozvoliti ekstravaganciju, stara dovoljno da se mogu smatrati iskusnom i mudrom.

Ne mislim da sam postigla sve, zapravo ni blizu. Ne osjećam se staro, a granica starosti mi je odavno odskočila na 60 godina user posted image

Žene u tridesetima su HOT HOT HOT, iskusne, pametne, žive, snažne. Dvadesete su mladost-ludost, ovo je život!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zene u trideset_im godinama
22.12.2011 22:51:57   
madam x
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: klemzi

Znam samo da je babica poslije porođaja, upisujući potrebne podatke, dodala nešto kao, u tridset_ i prvoj godini da sam rodila drugo dijete...ja sam se nekako ono zamislila i nije mi se nikako svidjela ta tvrdnja .
Nemoj tako...pa ima nas koji ćemo rađati još, u narednim godinama...i ne mislimo da nam se ta tvrdnja neće svidjeti user posted image
A ja mislila trece(ako se sad ne omakne, posto smo se plaho pozeljeliuser posted image ) aBd tamo na izmaku trideset_ih...da malo idem rikverc user posted image


I ja ponekad razmišljam o trećemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:51:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: klemzi

Znam samo da je babica poslije porođaja, upisujući potrebne podatke, dodala nešto kao, u tridset i prvoj godini da sam rodila drugo dijete...ja sam se nekako ono zamislila i nije mi se nikako svidjela ta tvrdnja .
Nemoj tako...pa ima nas koji ćemo rađati još, u narednim godinama...i ne mislimo da nam se ta tvrdnja neće svidjeti user posted image


Ako Bog da, naravno da ćete rađati, ali je mene ona iznenadila, ja kao da sam tad postala svjesna te činjenice...a bilo mi je ono, što me vrijeđaš, ženo dragauser posted image

..ono u stilu " nisam ja ta"user posted image

(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:53:28   
Hanady RR
ja sam tako isplanirala oko 37-38 aBd treće...user posted image
mislim šteta da ne rodim tada...da imam jedno da mi ove dolazeće četrdesete podmladi...jer ove tridesete su predobre...kad bi samo što duže trajaleuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:54:09   
madam x
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Joj ove segregacije user posted image

36 i po, vrijedi svakog dana. Mlada dovoljno da sebi još uvijek mogu dozvoliti ekstravaganciju, stara dovoljno da se mogu smatrati iskusnom i mudrom.

Ne mislim da sam postigla sve, zapravo ni blizu. Ne osjećam se staro, a granica starosti mi je odavno odskočila na 60 godina user posted image

Žene u tridesetima su HOT HOT HOT, iskusne, pametne, žive, snažne. Dvadesete su mladost-ludost, ovo je život!



U mene se ova granica pomjera svake godine...sjećam se kad mi je 40 bilo ono pravo staro, i kad bi neko rekao da su to najbolje godine, pomislila bih- koja zabludauser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:54:49   
klemzi
I ja ću troje, akobogda...user posted image user posted image
Zar ovo nije dovoljan dokaz kakve su tridesete...poletne, pune optimizma user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zene u trideset_im godinama
22.12.2011 22:55:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Joj ove segregacije user posted image

36 i po, vrijedi svakog dana. Mlada dovoljno da sebi još uvijek mogu dozvoliti ekstravaganciju, stara dovoljno da se mogu smatrati iskusnom i mudrom.

Ne mislim da sam postigla sve, zapravo ni blizu. Ne osjećam se staro, a granica starosti mi je odavno odskočila na 60 godina user posted image

Žene u trideset_ima su HOT HOT HOT, iskusne, pametne, žive, snažne. Dvadeset_e su mladost-ludost, ovo je život!

user posted image
isto mislimuser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 22.12.2011 22:56:12 >

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:57:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: klemzi

I ja ću troje, akobogda...user posted image user posted image
Zar ovo nije dovoljan dokaz kakve su tridesete...poletne, pune optimizma user posted image user posted image

user posted image

ma jašta nego...

Inače sve i da ih obe nisma rodila iste bih stavove imala samo drugačije ciljeve....al svakako bih relanije i zrelije znala što i kako...to sigurno jer tridesete dovoljno su mlade da možeš letjeti za svakim ciljem a dovoljno stare da zrelo o svakom cilju razmislišuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:57:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: klemzi

I ja ću troje, akobogda...user posted image user posted image
Zar ovo nije dovoljan dokaz kakve su tridesete...poletne, pune optimizma user posted image user posted image
user posted image Da znas da navijam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:58:03   
zvončica
Lete, mi lete, tridesete.....user posted image
Imam 36 i super mi je...postala sam mnooooogo smirenija, tolerantna, haman da me nista ne moze izbaciti iz ravnoteze....ne zalim za dvadesetim. Sada zaista znam sta hocu, a sta ne. Dobro, padne mi nekad na pamet, da su mi one godine, a ova pamet....eh, gdje bi mi kraj biouser posted image . S godinama dodju iz dupeta u glavu mnoge stvari. Nisam ni fizicki se puno promijenila, ne izgledam kao da imam te godine. Do prije neku godinu sam se morala kleti da ne idem u srednju skolu. U stvari, sve je individualno, ja se drzim one...nije bitno koliko imas godina, vec kako se osjecas... I  feel good user posted image .


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:58:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Joj ove segregacije user posted image

36 i po, vrijedi svakog dana. Mlada dovoljno da sebi još uvijek mogu dozvoliti ekstravaganciju, stara dovoljno da se mogu smatrati iskusnom i mudrom.

Ne mislim da sam postigla sve, zapravo ni blizu. Ne osjećam se staro, a granica starosti mi je odavno odskočila na 60 godina user posted image

Žene u tridesetima su HOT HOT HOT, iskusne, pametne, žive, snažne. Dvadesete su mladost-ludost, ovo je život!


user posted image

to je to -ko zna znauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 23:01:19   
Medić*
Eto i mene user posted image

Vec dvije godine u ovim slatkim, najsladjim tridesetim. Nikad mladja, ludja i sladja user posted image Bas mi prija ovo razdoblje user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 23:01:39   
zvončica
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mlada dovoljno da sebi još uvijek mogu dozvoliti ekstravaganciju, stara dovoljno da se mogu smatrati iskusnom i mudrom.

Žene u tridesetima su HOT HOT HOT, iskusne, pametne, žive, snažne. Dvadesete su mladost-ludost, ovo je život!



Ovo mi se mnooooooooogo svidja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 23:22:42   
tekja
Ja uskoro punim 31. ali ovo kao da nisu moje godine...ja ih ne osjecam i nekako mi se prebrzo nabraseuser posted image
i da...nisam sve ostvarila onako kako sam u 20-im zamisljala...tada mi ni na kraj pameti nije bilo da cu u ovim godinama biti na birou i imati visak kg ... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 23:27:44   
teacher75
super temauser posted image ja sam vec odavno u 30-im, evo vec 6 godina, panika me hvata od 40ihuser posted image 30. rodjendan mi je uzasno tesko bio pao, nekoliko mjeseci ranije sam bila raskinula visegodisnju vezu i osjecala sam se usamljeno, staro, bojala se da nikada necu naci osobu svog zivota, uspanicila se-biloski sat tika- taka itd.. nisam ga uopce htjela slavitiuser posted image onda sam se jednu godinicu bila fino opustila i pomirila sa situacijom i iskoristila sve prednosti slobodne 30-godisnjakinje i svoj 31. rodjendan ludo proslavila s rajom do jutrauser posted image sa gotovo 33 postadoh udata zena i moj se zivot promijenio iz korijena, od tada postadoh neka sasvim druga osoba, neprepoznatljiva ni sebi ni drugima. ne mogu reci koji mi je period bio bolji, 20-e ili ove 30-e jer sve ima svoje prednosti i mane, moje 20-e su stvarno bile lude (sto rekla lejla ka mladost ludost), pustila mozak na pasu, nije bilo nekih posebnih briga, jedina briga mi je bila kako naci odgovarajuceg momka ili sekiracije oko ispita ili raskida, a sad je situacija puno ozbiljnija, brige na sve strane, ne moze se covjek ni malo opustiti, bar se meni ne da nikako u zadnje vrijemeuser posted image ali kad vidim osmijeh svoje Lane i osjetim pokrete user posted image u stomaku, zaboravim na sve brige i uzivam i u ovim (ozbiljnim) 30-imuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 23:29:19   
Honey3
pih sa 30 god.ja bila mlada,lijepa,super se osjecala,a sad sa svojih 36,jos boljauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 23:36:41   
mamine oci
gdje je veeseela veceras fali...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 23:39:11   
vjestica
svako životno doba ima svoje čari, pa tako i tridesete
nisma tragično doživjela svoj 30 rođendan, niti imam paniku od 40-tih
sad imam 35 g i imam običaj reći da sma u najboljim godinama (mada su mi i najbolje godine, bile i dvadesete, kao i tinejdžerske, kao i naravno djetinjstvo)
kad malo bolje razmislim , meni su sve najbolje godine user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 23:50:35   
Galicia
Meni jos malo pa 33 i mogu reci da se fenomenalno osjecam. Ne samo da se osjecam super u tridesetim nego i super izgledam. Nekako sam se pretvorila u pravo dobru koku. Grehota mi sebe vidjeti u trenerci. Uvijek nadjem razlog da se obucem jebozovno, jer sam sama sebi nekako tako dobra.
MM mi cesto zna reci: "Stara koka, dobra juha".

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 0:02:35   
taurus

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


Jeste li bile tuzne i osjecale se staro ili ste pak mislile da vase najboje godine tek dolaze?
Kako sebe vidite u ogledalu?
Mislite li da znate sta zelite od zivota i da ste sve vece ciljeve ostvarile?
Mislite li da je lakse biti zena u tridesetim no u dvadesetim?


samo ću odgovoriti na ova pitanjauser posted image

ne, nisam bila tužna i nisam se osjećala staro kada sam napunila 30...sada su mi 33

u ogledalu ne vidim promjene..ali iskreno tako i mislim, jer ja nikada nisam nosila broj 36 i nisam bila mršavija nego sada...i danas mi može moja suknja koju sam nosila u 4. razredu srednje škole i čuvam je kao neki svoj lični parametar, s dvije trudnoće nisam dobila ni jednu striju, imam istu frizuru i boju kose kao i prije 15 godina i kada me sretne neko od raje iz srednje škole odmah me prepoznajuuser posted image i kažu ista si

znam šta želim od života i sve "velike" ciljeve vezane za obrazovanje i privatni život sam ostvarila....ostaje mi jedina želja da svoju djecu odgojim na pravilan način i da dočeka od njih sve ono što je i moja mama dočekala od mene

po meni je lakše biti žena u tridesetim, jer ipak je čovjek zreliji i pametniji, ima drugačije prioritete i zna cijeniti prave životne vrijednosti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 0:06:15   
Honey3
IZVORNA PORUKA: taurus
, s dvije trudnoće nisam dobila ni jednu striju,
pa ti si bas sretnicauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 0:08:11   
taurus
zaha ne znam je li do sreće ili do tipa kožeuser posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 0:09:16   
Miracle*3
I jesu posebne. meni 32
A ja bas danas na rsg slusam Seve i njene tridesete i pojacam skroz, bas me nesto ponijelo.

Samo ja mislim da i kad dodju cetrdesete da ce i one biti posebne na neki svoj nacin, a do tad idemo uzivati u ovim

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 0:10:17   
teacher75
moje tijelo se bogami dosta promijenilo od kad sam rodila, nemam nesto strija al sam se povecala za konfekcijski broj, a nakon ove sad trudnoce, ko zna, mozda budem jos deblja. prije trudnoce sam isla redovno na aerobik fitnes po 3-4 puta sedmicno i tako godinama i dotjerala sam se bila pa skoro do savrsenstva, a sada naravno nemam vremena za te aktivnosti i sve se to fino vidi- velika razlikauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 0:13:23   
taurus
tiki ne brini vratićeeš se na svoje garant
ja sam poslije prve trudnoće odmah mogla obući svu svoju odjeću, poslije druge nakon 40 danaprobam svoju suknju i jedva je zakopčam, bila sam user posted image , međutim dva mjeseca kasnije bila sam ona starauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *