|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene u tridesetim godinama
28.12.2011 10:14:59   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: ziki

Ja se ne osjecam staro, previse sam neozbiljna za to.


Niti se planiram osjećati staro u 40-tim (Bože zdravlja!)




_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Zene u tridesetim godinama
28.12.2011 21:36:29   
lepetetka
Da se i ja javim u klub -30 punih, ne još zadugo user posted image I kod mene su dvadesete bile pune događaja raznih, pretežno lijepih. Završila studij, udala se, kupili jedan stan, rodila sina, promijenili stan-uzeli malo veći, dobila kćerkicu, eto zaista ispunjene dvadesete user posted image
Moja djeca su moje blago i svaki dan zahvaljujem Uzvišenom što mi ih je podario, daj Bože zdravlja samo a godine se moraju nizati,....samo je bitan "zdrav duh u zdravom tijelu"..
Jedino što žalim je što nisam došla do posla ali nadam se da će mi se i ta želja ostvariti :), sve ostalo je na svome mjestu kako i sama želim.
U tridesetim se nadam da ću se malo više odmoriti, djeca će malo odrasti, krov imamo, ....eto nadam se da ćemo malo više putovati i uživati..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Zene u tridesetim godinama
29.12.2011 10:59:18   
D_K
interesantno je da se povecava broj ljudi u koje nemam vise povjerenja.. mislim na ljude u koje sam se klela.. razocarenja dolaze i dolaze..
eto i to su mi donijele 30-te user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Zene u tridesetim godinama
29.12.2011 11:51:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: D_K

interesantno je da se povecava broj ljudi u koje nemam vise povjerenja.. mislim na ljude u koje sam se klela.. razocarenja dolaze i dolaze..
eto i to su mi donijele 30-te user posted image user posted image

tj. smanjio se znatno broj ljudi u koje imam povjerenja. Zivot me je naucio da je zaista malo malo jako malo ljudi koji mogu bezinteresno voljeti, biti prijatelji, slusati...Postala sam oprezna, dosta promisljenija i hladnija u odnosu sa ljudima. Nazalost...

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Zene u tridesetim godinama
29.12.2011 11:56:22   
D_K
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: D_K

interesantno je da se povecava broj ljudi u koje nemam vise povjerenja.. mislim na ljude u koje sam se klela.. razocarenja dolaze i dolaze..
eto i to su mi donijele 30-te user posted image user posted image

tj. smanjio se znatno broj ljudi u koje imam povjerenja. Zivot me je naucio da je zaista malo malo jako malo ljudi koji mogu bezinteresno voljeti, biti prijatelji, slusati...Postala sam oprezna, dosta promisljenija i hladnija u odnosu sa ljudima. Nazalost...



user posted image user posted image logicno user posted image user posted image a onda i tako tuzno user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Zene u trideset_im godinama
29.12.2011 12:11:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: D_K

interesantno je da se povecava broj ljudi u koje nemam vise povjerenja.. mislim na ljude u koje sam se klela.. razocarenja dolaze i dolaze..
eto i to su mi donijele 30-te user posted image user posted image

tj. smanjio se znatno broj ljudi u koje imam povjerenja. Zivot me je naucio da je zaista malo malo jako malo ljudi koji mogu bezinteresno voljeti, biti prijatelji, slusati...Postala sam oprezna, dosta promisljenija i hladnija u odnosu sa ljudima. Nazalost...



user posted image user posted image logicno user posted image user posted image a onda i tako tuzno user posted image user posted image



vala baš, i sama imam tih promjena od 20-30 hejbet a jedna od onih je da ljudima ne dajem savjete prijateljske jer ljudi stalno misle da je neko zbog nečeg ljubomoran na njega
ma i kad te direktno pita za savjer bude zeznuto a onako jaranski nekog prijateljcii skrenuti pozornost na nešto uf ne ide nikako, svi odmah kontaju da ti je ko nešto krivo itd

Tako da skontah da ljudi više vole laž, laskanje i sl nego istinu.... ja u dvadeset_im kontala da je bolje biti iskren a u trideset_im znam da nije



< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.12.2011 12:21:49 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Zene u trideset_im godinama
29.12.2011 15:05:43   
*Boo*
I ja sam nedavno usla u tridesete...i sve sto osjecam je to da nakon zavrsenog fakulteta, poroda, posla ovog-onog...tek sad namjeravam uraditi neke stvari koje sam htjela prije, a nisam mogla...sve mi se vise javlja zelja za dotjerivanjem kako sebe tako i prostora koji me okruzuje, bavljenjem i zanimanjem raznih stvari i usavrsavanje u tom svemu..
Sto se tice ljudi...tesko ko moze zadobiti moje povjerenje, ne vjerujem nikom...Prijatelje cijenim, tu sam za njih koliko mogu, ali mi je porodica na 1. mjestu..

_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Zene u trideset_im godinama
8.1.2012 17:59:42   
Anoniman
  Tridesete su toliko neuporedivo bolje od svih prethodnih godina tvoga života da dolaziš u napast da ih proglasiš najboljim, ali se ipak zaustaviš na vrijeme, jer ne znaš šta donose sve iduće dekade. Tridesete su toliko dobre, da zbog radi uroka, zbijaš šale na njihov račun i kudiš ih kako stigneš, dok u sebi uživaš u svakom minutu koje one donose.   Tridesete su promjena. Ogromna promjena. Ali, ne zato što je gomila dušebrižnika oko tebe počela da te "upozorava" na promjenu. Tridesete su godine, u kojima se svakim jutrom budiš promijenjena. Bolja.   U tim krasnim tridesetim: Ne moraš se dokazivati: Takva si – kakva si, i sve više počinješ da uživaš u činjenici da si takva. Naučiš da cijeniš sve svoje dobre osobine, a da mijenjaš samo one koje tebi ne odgovaraju. Tuđe mišljenje te ne izbacuje iz kože. U tridesetim se probudi neki "tajni" instikt, da razlikuješ dobronamjerne od zlobnih savjeta, i da ih shodno tome prebaciš iz koša u koš, i opet, shodno svojim potrebama, iskoristiš ili ostaviš za neka druga vremena. Na listi osoba koje bi voljela upoznati na prvom mjestu stojiš ti, i po prvi put, realno gledaš na sebe. Nema više stida. Ako si bolji u nečemu od ostalih, nemaš potrebu da se pravdaš. Ako si gori od ostalih u nečemu, nema potrebe da kriješ. Učiš one stvari koje želiš da učiš, ignoriraš one stvari koje te ne zanimaju.   U tridesetim, konačno, počinješ da voliš žene. U svim prethodnim godinama tvoga života žene su ti smetale, bile ti konkurencija, čak te i ugrožavale. U tridesetim, nesvjesno, postaješ članicom tajnog kluba žena. One mlađe od tebe te ne ugrožavaju. Vrlo često ih sažaljevaš, pokušavaš da nasavjetuješ, a ako ne žele da saslušaju, mirno se odmakneš, jer znaš, da će i one u svojim tridesetim shvatiti. One starije, počinješ da shvataš i sve više prihvataš kao učiteljice, jer zaista imaju šta da kažu. Tek u tridesetim, počinješ da voliš sebe kao ženu, i sve te žene oko tebe. Počinješ da razumiješ, njihove dobre i loše strane. Počinješ da shvataš njihove potrebe, koje su još jučer izgledale nebulozne. U svojim tridesetim, ulaziš u najveće javno tajno udruženje žena, i uživaš u svom članstvu, jer znaš da je posebno.   U tridesetim, počinješ da cijenis muškarce. Dječaci ti postaju smiješni. Počinješ da znaš, šta želiš od muškarca. Naučiš da uzimaš i daješ, u jednakom omjeru. U tim divnim tridesetim, nemaš volje ni živaca da se natežeš sa emocionalnim bogaljima. U tim divnim tridesetim, je vrlo lako ustati od stola i ostaviti neprimjerenog udvarača da sam sjedi za istim, i vjerovala ili ne, to činiš sa stilom. U tridesetim, dječaci sanjaju o tebi, kao iskusnoj "trebi", a ti se smješkaš i sjećaš, kako si i ti u nekim ludim godinama sanjala o "iskusnima", pa im ne zamjeraš previše. U tridesetim se, nažalost, pojavljuju i oni muškarci kojima su lokalne babe mahaluše šapnule na uho da si "očajna" pa kroz tebe pokušavaju da nadomjeste nedostatak "kurca" (da prostiš na izrazu) i daju sebi oduška za nemogućnost poštenog života sa svojom ženom, koju su po pravilu oženili "jer su morali; bili su premladi; napravili su veliku grešku; samo još zbog djece". Dobra vijest je, da za razliku od svojih dvadesetih, kad si naivno željela da vjeruješ takvima, pa čak ih i sažaljevaš, u tim divnim tridesetim, tvoje članstvo u tajnom klubu žena je jače, pa ih šalješ onamo kamo im je i mjesto, sva sretna jer te sudbina poštedjela da završiš sa nekim takvim. U tim divnim tridesetim, naučiš da cijeniš muškarce po svim onim osobinama koje tebi trebaju, a ne po osobinama koje listaju tinejdžerski magazini. U tridesetim znaš da princ ne treba da izgleda kao princ, već da ga osjećaš kao princa.   U tridesetim, konačno, imaš slobodu da budeš ono što jesi, da budeš s kim hoćeš i možeš, da činiš ono što želiš, da sanjaš ono što sanjaš, i da ostvaruješ sve svoje, pa čak i one najluđe snove. Shvatiš, da nije sebičnost živjeti onako kako hoćeš. I svaki dan je različit. Svaki dan si drugačija.   A one dvije prethodne "velike" promjene u životu žene? Tek sad, u svojim tridesetim počinješ da shvataš zašto su bile tako velike:   Prva je bila kad si krenula u školu, i kad su ti svi govorili: "sad si prvačić". Tek u svojim tridesetim, sa osmjehom priznaješ kako te je bilo strah, i sa još većim osmjehom se sjećaš kako ti je bilo lijepo. Druga velika promjena je bila menstruacija, i tek u svojim tridesetim shvataš da nije hendikep, vec apsolutno fantastična osobina žene da iz sebe izbaci ne samo mrtvo tkivo, već i nagomilane frustracije, ljutnju, i da bar nekoliko dana u mjesecu "lupi šakom o sto" bez da je iko čudno gleda. Opravdano ludilo. Kud ćeš bolje :)   Tako dođe i ta treća velika promjena. Strah te je, kao što te je bio strah onog dana kad su ti prvi put uvalili torbu na rame i uveli te u razred prepun nepoznate djece i sa strašnom tetom koja daje jedinice i ima šipku. Kao i onaj dan, kad si dobila prvu menstruaciju, svi toliko loše pričaju o tome da imaš osjećaj da je hendikep. A, u stvarnosti… sjeti se samo uživancije u prvom osnovne i sjeti se kako je dobro vrisnuti na sve oko sebe, jesti šta želiš da jedeš, a svi oko tebe klimaju glavom: "u redu je. dobro je. samo pms".  (copy-paste)
 

(odgovor članu *Boo*)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Zene u trideset_im godinama
12.1.2012 11:10:52   
mersiha 77
eh da se i ja utefterim ovdje sa mojih 34 godinice
uh ma sta da vam kazem super se osjecam
bolje nego u 20-tim hehehehehee
koka nema sta samo jos koju kilicu da skinem i ima da mm hoda zamnom
posto se inace boji hihihihihihhihihihihihiiii

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Zene u trideset_im godinama
12.1.2012 11:36:07   
henna ze
super tekst..samo ja još ne kontam jel se to odnosi na nas..u četrdesetim..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Zene u trideset_im godinama
12.1.2012 23:42:44   
SREĆNA
Hajde da se i ja učlanim u ovu grupu tridesetogodišnjakinja, gdje sam već  za koji dan 2 godine tj.32.Svašta se ima za reć o tridesetim , svašta je već i rečeno.Mogu reći da su meni donijele i najljepše i najtužnije trenutke u dosadašnjem životu.Dok nisam doživjela te strašne trenutke bila sam jako , jako sretna žena. Mada na ulazu u tridesete sam imala krizu neku tipa joooooooj trideset, reko bi naš narod ''stara cura''user posted image , a kolega mi je jedne prilike rekao ( još nisam bila udata, a ušla u 30) ''šta čekaš ti više što se ne udaješ, za koju godinu će ti biti -vidi dobre polovnjače-'' tipično za naše prostore. Ako se do 25-e ne udaš , imaš neku manu  garant . Ja sam se  osjećala, kao da imam 21. Sretna , vesela, provokator žestoki, izvodila raznorazne budaleštine ,  bilo me nekad sramota i reć da imam 30, 1, 2.ali eto, osvetila mi se moja sreća pa se sad osjećam kao da imama 60, ali ta cifra nije tema.
Tridesete su lijepe , mi smo dovoljno mlade da stignemo štošta promijeniti u našim životima i dovoljno stare da razumno rezonujemo šta to treba promijeniti.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.1.2012 15:18:27   
okana
ja mislim da su mi 30 ljepše od 20-ih, ja se ljepše osjećam samopuzdanija sam, više volim sebe i znam šta želim to svakako nisam znala u ranim 20-tim, moja pjesma je 30 od Severine i zato kažem živjele 30-te,

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Zene u trideset__im godinama
23.1.2012 15:22:20   
veeseelaa
ja sutra punim 33 godine
i mislim da u tom godinama žene spoznaju ko su, šta su i šta žele, to negdje oko 33 godine user posted image

mislim da se u ovim godinama većina smori od dokazivanja, spozna da je najbitnije biti dobar sam sebi i ljudima koji te vole a za narod hele nejsi

Bilo bi dobro u ovim godinama poredati prioritete, ipak nismo u dvadeset_im da nam se može halaliti srljanje niti se za isto ima vremena

Uvijek mi je draga ona: ko u dvadeset_im nije bio liep, u trideset_im pametan, u četrdeset_im bogat, nikada neće biti lijep, pametan ni bogat

Ima tu mjesta




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.1.2012 15:23:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: okana

ja mislim da su mi 30 ljepše od 20-ih, ja se ljepše osjećam samopuzdanija sam, više volim sebe i znam šta želim to svakako nisam znala u ranim 20-tim, moja pjesma je 30 od Severine i zato kažem živjele 30-te,



ovo svakako al ne trebamo zanemariti ni ljepotu dvadesetih odnosno sada ih smatrati bezveznim
ja se rado sjetim svojih dvadesetih, nisam nešto bila tupava user posted image uglavnom su mi životni potezi bili dobri user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.1.2012 15:32:49   
okana
Da i meni su bile lijepe 20 te završila fax, našla posao super dečka udala se i donosila stvarno puno zrelih odluka, nekako sa 30 tim se osjećam zrelije i ljepše to je moj unutarnji osjećaj ma volim u stvari svaku godinu u kojoj sam jer su to moje godine i mislim da ću ih sve i voliti u kojima god da budem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.1.2012 15:37:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: okana

Da i meni su bile lijepe 20 te završila fax, našla posao super dečka udala se i donosila stvarno puno zrelih odluka, nekako sa 30 tim se osjećam zrelije i ljepše to je moj unutarnji osjećaj ma volim u stvari svaku godinu u kojoj sam jer su to moje godine i mislim da ću ih sve i voliti u kojima god da budem
Slazem se. Svaka godina nam je po necemu posebna, necim je obiljezena sto je snazno uticalo na nas...pa cak i tuzne godine...obiljeze nas na neki nacin i oblikuje dodatno nasu licnost.

(odgovor članu okana)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.1.2012 15:40:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: okana

ja mislim da su mi 30 ljepše od 20-ih, ja se ljepše osjećam samopuzdanija sam, više volim sebe i znam šta želim to svakako nisam znala u ranim 20-tim, moja pjesma je 30 od Severine i zato kažem živjele 30-te,



ovo svakako al ne trebamo zanemariti ni ljepotu dvadesetih odnosno sada ih smatrati bezveznim
ja se rado sjetim svojih dvadesetih, nisam nešto bila tupava user posted image uglavnom su mi životni potezi bili dobri user posted image

da...Ne mislim ni ja da smo u dvadesetim bili nezrele ili kako ti kazes tupaveuser posted image vec jednostavno, previse se od nas ocekivalo, previse smo imale obaveza za odraditi, nismo toliko bile samouvjerene...ta samouvjerenost dolazi sa godinama koje smo ostavile iza nas, a u kojima smo odigrale pravu kartu...ili pak krivu, nije toliko to ni bitno, bitno je da se nesto vise naucilo, proslo...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.1.2012 15:41:27   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: okana

Da i meni su bile lijepe 20 te završila fax, našla posao super dečka udala se i donosila stvarno puno zrelih odluka, nekako sa 30 tim se osjećam zrelije i ljepše to je moj unutarnji osjećaj ma volim u stvari svaku godinu u kojoj sam jer su to moje godine i mislim da ću ih sve i voliti u kojima god da budem


Skraćeno, u tridestim "beremo plodove" dvadesetih :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.1.2012 15:42:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: okana

Da i meni su bile lijepe 20 te završila fax, našla posao super dečka udala se i donosila stvarno puno zrelih odluka, nekako sa 30 tim se osjećam zrelije i ljepše to je moj unutarnji osjećaj ma volim u stvari svaku godinu u kojoj sam jer su to moje godine i mislim da ću ih sve i voliti u kojima god da budem


Skraćeno, u tridestim "beremo plodove" dvadesetih :)

eh tu je bituser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.1.2012 15:43:33   
okana
Potpisujemuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Zene u trideset_im godinama
5.2.2012 14:09:58   
veeseelaa
'' Nevješt sam razgovoru sa ženama,
pogotovu sa ženama njene ljepote i njenih godina.Oko trideset,čini mi se.
Mlade djevojke zamišljaju život i vjeruju riječima.
Starice se boje smrti i s uzdahom slušaju o raju.
Ovakve znaju vrijednost svega što gube i dobijaju,
i uvijek imaju svoje razloge,koji mogu biti čudni, ali su rijetko naivni.
Njihove zrele oči su slobodne i kad se obaraju,neugodno otvorene,
i kad se skrivaju trepavicama .
Najneugodnije je što znamo da one znaju više nego što pokazuju,
i da nas mjere svojim neobičnim mjerilima,koja teško saznajemo."

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Zene u trideset_im godinama
7.2.2012 15:18:21   
Mirela_sa
Tuspas i mene ove vec 30-te.... ja jos malo pa ugurah u 32,, i kako se osjcam... vjeruj te da sam o tome tek neki dan razmisljala, kada sam bila na vjezbama,,,,,, zena do mene 90-to godiste... ljudi moji ja se sjeba, sta ja radim ..... pametna majke mi ja dok fax, dok poso, dok ovo ono udadoh se u 30 ........aliiii fakat se osjecam koda mi je 25........user posted image user posted image ..............nek smo mi zive i zdrave, a godine ko godine moraju letiti, al ne znaci da ih mi moramo pratiti..
ljubim ja vas

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Zene u trideset_im godinama
19.7.2012 12:49:21   
mamine oci
malo da podignem temu user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Zene u trideset_im godinama
19.7.2012 12:52:49   
Blue rose RR
Temu ili raspoloženje umornih "tridesetih" :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Zene u trideset_im godinama
19.7.2012 12:53:32   
mamine oci
i jedno i drugouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *