|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:27:13   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je šega ta fraza "o intimi  se ne priča" user posted image "to je samo za nas dvoje"
a više sam ovdje pročitala intimnih stvari nego igdje, haman svak je opisao svoju kuću, metnuo slike, znamo šta se jede, pije, gdje djeca idu u vrtić, ko ih čuva, kad se ide kod ginića, kakve su nam bradavice, gdje ko ima čir na guzi uglavnom,  šta nose od garderobe, šta kupuju, koliko novca  itd a kad je riječ o seksu e tu je tajac i izigravanje svetih ljudi user posted image da se neježiš


Ispravka, ne priča se o "vlastitoj" intimi, ali tuđu vrlo rado svaka od nas podobro protabiri da nam šta ne promakne user posted image  

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:29:44   
veeseelaa
ja sam na to ponosna user posted image
ne do Bog da me pamtite po heklanju, kuhanju i sl user posted image bez uvrede naravno
Meni sex nije tabu, isto kao da pričam o kupovini namještaja
Onom ko jeste nek ne viri na teme o sexu, nek ne čita moje postove i sve ok
Ne znam čemu prozivanje, ja se vama ne iščudujem  jer ste sve iste (čast izuzecima naravno) a vi se meni išđujete jer sam drugačija user posted image pa do koga je user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:30:36   
Mala Selma
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al zamisli neko ti se šlepa npr i ti to ne prijavljuješ mužu, PREĆUTIŠ
i tako prolaze mjeseci a dotični navalentan i ti nemaš kud nego da prijaviš mužu da ti budalu skine s vrata a muž pita od kad to traje, ti kažeš npr ima pola godine, on poludi jer si PREĆUTILA
to je skrivanje istine , jednostavno i i to povrijedi kao laž


moj muz nije policajac i ne uvodi red i mir u moj zivotuser posted image user posted image  nikad se nisam zadesila u ovoj situaciji da mi mora muz, brat ili neko drugi reagovati ili nedo Bog izmlatiti nekoga, ko me pegla ili me je peglao ( psihicki tj.ko je navalentan bio). Ja nikada nisam dala za pravo muskarcu, kojeg upoznam, preveliku slobodu tj. da mi dijeli komplimente, zove na kafu, a znam da imam muza  i sl., ja po kratkom postupku to zavrsim user posted image user posted image
A presutim neke nebitne stavri mm, ne lazem ni druge, jer u lazi su kratke noge ( stara narodna) ili sto bi moja mama rekla : zaklela se zemlja raju, sve se tajne znaju ( ovo mi je govorila kad sam isla u srednju skolu, mladost-ludost)user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:31:30   
Anoniman
vesela nisi drugacija ti si takva user posted image kakva si . Meni ne smeta i nisam to napisala jer mi smeta da mi smeta rekla bi ti sigurno a jesi dosadna vise hebote sex user posted image user posted image ....
I mislim da bi svaki muz volio takve zene kao ti iskrenouser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:32:28   
snijeg
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Jah eto snebivajte se oko starih izreka, a ovamo se pretresaju teme oko sex-a i intime :)


Nije bilo poistovjećeno, ali je bilo povezano i krajnje tendenciozno, evo tvoj post user posted image

I ja nigdje nisam rekla da je tvoja krivica za postanak poslovice, kritikovala sam poslovicu kao takvu, a tebi sam možda malo zamjerila upotrebu iste .
A da li će neko i koliko istresati svoju intimu na forumu je svačija privatna stvar, meni ne smeta ni jedna varijanta i vrlo dobro poznajem svoje granice, a zrele žene pa nek izvole user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:34:58   
Blue rose RR
Pa ja ne znam da je iko spomenuo da ne voli što je vesela takva kakva jeste?!

I ni ja ne mislim, isto kao ti vesela, da bi mogla biti poznata po bilo čemu nego po onome što najčešće propagiraš - super su to teme razbibrige, ko ih voli obilaziti.

Ja se držim papar spreja user posted image i odgoja djece. Samo to znam raditi.user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:37:45   
veeseelaa
user posted image ma ja


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:38:00   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Jah eto snebivajte se oko starih izreka, a ovamo se pretresaju teme oko sex-a i intime :)


Nije bilo poistovjećeno, ali je bilo povezano i krajnje tendenciozno, evo tvoj post user posted image

I ja nigdje nisam rekla da je tvoja krivica za postanak poslovice, kritikovala sam poslovicu kao takvu, a tebi sam možda malo zamjerila upotrebu iste .
A da li će neko i koliko istresati svoju intimu na forumu je svačija privatna stvar, meni ne smeta ni jedna varijanta i vrlo dobro poznajem svoje granice, a zrele žene pa nek izvole user posted image


Ma naravno, pa ljudi smo nismo stolari :)




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:38:14   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam na to ponosna user posted image
ne do Bog da me pamtite po heklanju, kuhanju i sl user posted image bez uvrede naravno
Meni sex nije tabu, isto kao da pričam o kupovini namještaja
Onom ko jeste nek ne viri na teme o sexu, nek ne čita moje postove i sve ok
Ne znam čemu prozivanje, ja se vama ne iščudujem  jer ste sve iste (čast izuzecima naravno) a vi se meni išđujete jer sam drugačija user posted image pa do koga je user posted image



Pa do tebe, ti iskačeš iz prihvatljivih okvira user posted image user posted image

Kad smo kod izreka: Kad ti trojica kažu da si pijan, lezi i valjaj se - ti sad napravi anketu pa vidi gdje si user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:38:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Jah eto snebivajte se oko starih izreka, a ovamo se pretresaju teme oko sex-a i intime :)


Nije bilo poistovjećeno, ali je bilo povezano i krajnje tendenciozno, evo tvoj post user posted image




a ja ustvari samo pričam sa suprugom dok se ne obaljestimo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:40:30   
anidla
ja ovdje nis ne kontam user posted image ko koga laze? sta trebam napisati? user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:41:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam na to ponosna user posted image
ne do Bog da me pamtite po heklanju, kuhanju i sl user posted image bez uvrede naravno
Meni sex nije tabu, isto kao da pričam o kupovini namještaja
Onom ko jeste nek ne viri na teme o sexu, nek ne čita moje postove i sve ok
Ne znam čemu prozivanje, ja se vama ne iščudujem  jer ste sve iste (čast izuzecima naravno) a vi se meni išđujete jer sam drugačija user posted image pa do koga je user posted image



Pa do tebe, ti iskačeš iz prihvatljivih okvira user posted image user posted image

Kad smo kod izreka: Kad ti trojica kažu da si pijan, lezi i valjaj se - ti sad napravi anketu pa vidi gdje si user posted image user posted image


user posted image

pa ja nemam ništa protiv, al je smiješno koliko mi se pokušava uskratiti sloboda govora user posted image user posted image user posted image
koja mi je ustavom zagarantiranauser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:41:59   
veeseelaa
a kad žene odglume orgazam gdje se to meće? u laž?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:42:09   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Jah eto snebivajte se oko starih izreka, a ovamo se pretresaju teme oko sex-a i intime :)


Nije bilo poistovjećeno, ali je bilo povezano i krajnje tendenciozno, evo tvoj post user posted image




a ja ustvari samo pričam sa suprugom dok se ne obaljestimo user posted image user posted image user posted image



Prije toga si bila iscrpljena kuhanjem, čišćenjem, peglanjem i odgojem djeteta, ovaj ti je razgovor ionako bio suvišan pored svih obaveza, ali eto moraš ispoštovati i one bračne makar kroz intiman razgovor s mužem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:44:58   
veeseelaa
Prije toga si bila iscrpljena kuhanjem, čišćenjem, peglanjem i odgojem djeteta, ovaj ti je razgovor ionako bio suvišan pored svih obaveza, ali eto moraš ispoštovati i one bračne makar kroz intiman razgovor s mužem user posted image user posted image user posted image


hahahah da


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:47:59   
snijeg
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ma naravno, pa ljudi smo nismo stolari :)





E sad će te "napasti" stolari :)
Loš izbor poslovica danas user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:48:27   
Mirkica
Meni sex nije tabu, isto kao da pričam o kupovini namještaja
Onom ko jeste nek ne viri na teme o sexu, nek ne čita moje postove i sve ok

i za mene je sex nesto sasvim normalno i sex nije tabu tema ali uvjek se drzim onog da ni u cemu ne pretjerujem i znam sebi staviti granice gdje i kako.


moj muz nije policajac i ne uvodi red i mir u moj zivot  nikad se nisam zadesila u ovoj situaciji da mi mora muz, brat ili neko drugi reagovati ili nedo Bog izmlatiti nekoga, ko me pegla ili me je peglao ( psihicki tj.ko je navalentan bio). Ja nikada nisam dala za pravo muskarcu, kojeg upoznam, preveliku slobodu tj. da mi dijeli komplimente, zove na kafu, a znam da imam muza  i sl., ja po kratkom postupku to zavrsim


i s ovims e slazem

< Poruku je uredio Mirkica -- 23.12.2011 14:50:20 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:48:36   
Blue rose RR
Neće, imam u porodici jednog.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 15:06:34   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

mm je zbog bivšeg bio u bolnici 20 dana user posted image tu je moj problem sa bivšim, odnosno mm naravno ne može podnijeti da mi se on ikada  javi iako je prošlo puno godina, iako je moj bivši radio na tome svo vrijeme da se iskupi
i da se zna nisam mahala repom user posted image jednostavno čovjek nije mogao da shvati da je krajuser posted image



ovakve budale doista postoje , moj bivse isto nije mogao da svati dugo dugo da je kraj , pisao je pokusavao preko prijatelja , rodbine poznanika preko svakog moguceg da doddje do mene ja sam svaki njegov pokusaj blokirala i vrmenom je svatio da nema fajde i okrenuo se svom zivotu mm sam o svemu pricala nikada nisam sakrila nista a zasto bih pa ja se njemu nisam niakda  javila :)).
Eh postoji jedan drugi bivsi s njim sam se dopisivala dok se nisam udala kada sma se udala niakda vise , poslednji put se javio kad asm rodila sina cestitiao ja se zahvalila i to je to i da i ovo sam prijavila muzu


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 15:08:56   
mamine oci
kad  Anonimna otvori temu tu se napune stranice u minuti ,ne mogu ni sve iscitat koliko se samo toga napisa,ja se javih iz razolga znam da posle mene nece biti komentarauser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 15:35:00   
bananica
IZVORNA PORUKA: mamine oci

kad  Anonimna otvori temu tu se napune stranice u minuti ,ne mogu ni sve iscitat koliko se samo toga napisa,ja se javih iz razolga znam da posle mene nece biti komentarauser posted image user posted image


user posted image user posted image da ne ureknes temuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 15:41:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam na to ponosna user posted image
ne do Bog da me pamtite po heklanju, kuhanju i sl user posted image bez uvrede naravno
Meni sex nije tabu, isto kao da pričam o kupovini namještaja
Onom ko jeste nek ne viri na teme o sexu, nek ne čita moje postove i sve ok
Ne znam čemu prozivanje, ja se vama ne iščudujem  jer ste sve iste (čast izuzecima naravno) a vi se meni išđujete jer sam drugačija user posted image pa do koga je user posted image



s ovim se slazemuser posted image



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 15:44:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je šega ta fraza "o intimi  se ne priča" user posted image "to je samo za nas dvoje"
a više sam ovdje pročitala intimnih stvari nego igdje, haman svak je opisao svoju kuću, metnuo slike, znamo šta se jede, pije, gdje djeca idu u vrtić, ko ih čuva, kad se ide kod ginića, kakve su nam bradavice, gdje ko ima čir na guzi uglavnom,  šta nose od garderobe, šta kupuju, koliko novca  itd a kad je riječ o seksu e tu je tajac i izigravanje svetih ljudi user posted image da se neježiš

pa svako mora o necemu pisat sta ta osoba misli i koje je slobodna da pise , ja eto ne sramim se pisat o sex nemam ga sta pisat kad ga bude kako kad
user posted image kao ti recimo ja sam tebe zapamtila po tome sexsuuser posted image user posted image mislim ko o cem ti o sex
ne mislim nimalo u neg smislu  al eto sta ja znam tako si mi se utufila u glavu po tome ....




sta bona kako kaduser posted image to kod tebe ha se desilo ha ne desilo, na isto svedesuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 15:48:24   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je šega ta fraza "o intimi  se ne priča" user posted image "to je samo za nas dvoje"
a više sam ovdje pročitala intimnih stvari nego igdje, haman svak je opisao svoju kuću, metnuo slike, znamo šta se jede, pije, gdje djeca idu u vrtić, ko ih čuva, kad se ide kod ginića, kakve su nam bradavice, gdje ko ima čir na guzi uglavnom,  šta nose od garderobe, šta kupuju, koliko novca  itd a kad je riječ o seksu e tu je tajac i izigravanje svetih ljudi user posted image da se neježiš



Kuca,sta jedes,pijes,sta nosis,gdje kupujes,gdje djeca idu u vrtic i sl,je nesto uopceno,sto je svakako vidljivo i poznato,cemu cesto svjedoce komsije,rodbina,prijatelji,no spolnom odnosu niko ne prisustvuje osim muzeka i tebe,cak se i meleci pisari odalje :)...tako da bi i u prici tako nesto trebalo prikriti kad se radi licno o muzu i zeni.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 15:51:20   
bananica
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je šega ta fraza "o intimi  se ne priča" user posted image "to je samo za nas dvoje"
a više sam ovdje pročitala intimnih stvari nego igdje, haman svak je opisao svoju kuću, metnuo slike, znamo šta se jede, pije, gdje djeca idu u vrtić, ko ih čuva, kad se ide kod ginića, kakve su nam bradavice, gdje ko ima čir na guzi uglavnom,  šta nose od garderobe, šta kupuju, koliko novca  itd a kad je riječ o seksu e tu je tajac i izigravanje svetih ljudi user posted image da se neježiš



Kuca,sta jedes,pijes,sta nosis,gdje kupujes,gdje djeca idu u vrtic i sl,je nesto uopceno,sto je svakako vidljivo i poznato,cemu cesto svjedoce komsije,rodbina,prijatelji,no spolnom odnosu niko ne prisustvuje osim muzeka i tebe,cak se i meleci pisari odalje :)...tako da bi i u prici tako nesto trebalo prikriti kad se radi licno o muzu i zeni.



pa i svadje i nesuglasice izmedju supruznika se desavaju nasamo pa ih ovdje plasiraju samo tako, kao vode se napiti, za mene je to gore citati il pisati nego reci koju o sexu,kako,gdje,kada,sta volim,ne volim....i normalno ne zalaziti previse u detalje

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *