|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 15:53:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

ja ovdje nis ne kontam user posted image ko koga laze? sta trebam napisati? user posted image
ni ja valauser posted image user posted image ...evo procitala uvodni post i zadnju str. pa mi nikkao nije jasno kako ove dodjose do sexauser posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 15:55:35   
jasmin

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je šega ta fraza "o intimi  se ne priča" user posted image "to je samo za nas dvoje"
a više sam ovdje pročitala intimnih stvari nego igdje, haman svak je opisao svoju kuću, metnuo slike, znamo šta se jede, pije, gdje djeca idu u vrtić, ko ih čuva, kad se ide kod ginića, kakve su nam bradavice, gdje ko ima čir na guzi uglavnom,  šta nose od garderobe, šta kupuju, koliko novca  itd a kad je riječ o seksu e tu je tajac i izigravanje svetih ljudi user posted image da se neježiš



Kuca,sta jedes,pijes,sta nosis,gdje kupujes,gdje djeca idu u vrtic i sl,je nesto uopceno,sto je svakako vidljivo i poznato,cemu cesto svjedoce komsije,rodbina,prijatelji,no spolnom odnosu niko ne prisustvuje osim muzeka i tebe,cak se i meleci pisari odalje :)...tako da bi i u prici tako nesto trebalo prikriti kad se radi licno o muzu i zeni.



pa i svadje i nesuglasice izmedju supruznika se desavaju nasamo pa ih ovdje plasiraju samo tako, kao vode se napiti, za mene je to gore citati il pisati nego reci koju o sexu,kako,gdje,kada,sta volim,ne volim....i normalno ne zalaziti previse u detalje



Ja ne podrzavam niti jedno niti drugo!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 17:58:47   
Galicia
Ne lazem mu nista, ali presutim sitnice, da ga ne bi glava bolila.
Tipican primjer sinoc. Izasla sam na rodjendansku proslavu svoje rodice u cijem se drustvu nasao i moj bivsi. Dosta dugo godina smo hodali, i ostali smo u okej odnosima. MM sam rekla da je i on bio u drustvu ali naravno presutila sam mu da smo ispusili par cigarica i ispricali se.
Ne krijem ove stvari jer se bojim mm, nego jednostavno sto manje zna manje ce ga glava boliti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 18:02:28   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: anidla

ja ovdje nis ne kontam user posted image ko koga laze? sta trebam napisati? user posted image
ni ja valauser posted image user posted image ...evo procitala uvodni post i zadnju str. pa mi nikkao nije jasno kako ove dodjose do sexauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

meni ankete najbolje idu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 23:02:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je šega ta fraza "o intimi  se ne priča" user posted image "to je samo za nas dvoje"
a više sam ovdje pročitala intimnih stvari nego igdje, haman svak je opisao svoju kuću, metnuo slike, znamo šta se jede, pije, gdje djeca idu u vrtić, ko ih čuva, kad se ide kod ginića, kakve su nam bradavice, gdje ko ima čir na guzi uglavnom,  šta nose od garderobe, šta kupuju, koliko novca  itd a kad je riječ o seksu e tu je tajac i izigravanje svetih ljudi user posted image da se neježiš



Kuca,sta jedes,pijes,sta nosis,gdje kupujes,gdje djeca idu u vrtic i sl,je nesto uopceno,sto je svakako vidljivo i poznato,cemu cesto svjedoce komsije,rodbina,prijatelji,no spolnom odnosu niko ne prisustvuje osim muzeka i tebe,cak se i meleci pisari odalje :)...tako da bi i u prici tako nesto trebalo prikriti kad se radi licno o muzu i zeni.



pa i svadje i nesuglasice izmedju supruznika se desavaju nasamo pa ih ovdje plasiraju samo tako, kao vode se napiti, za mene je to gore citati il pisati nego reci koju o sexu,kako,gdje,kada,sta volim,ne volim....i normalno ne zalaziti previse u detalje



Ja ne podrzavam niti jedno niti drugo!


a što bi trebalo prikriti? opet ne kontam user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 7:46:11   
jasmin
Ja govorim o opisu vlastitog spolnog odnosa,kako,gdje,koliko puta i slicno treba prikriti,jer je prirodno da prikrijes,kao sto to ne radis na javnom mjestu.Neki savjeti,na pristojan nacin su dobrodosli.To je moje misljenje :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:15:48   
Medić*
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja govorim o opisu vlastitog spolnog odnosa,kako,gdje,koliko puta i slicno treba prikriti,jer je prirodno da prikrijes,kao sto to ne radis na javnom mjestu.Neki savjeti,na pristojan nacin su dobrodosli.To je moje misljenje :).


Dijelimo isto misljenje !


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:16:11   
veeseelaa
al ima i onih koji tako ne misle, koju se sexaju ponekad i na javnom mjestu
oni koji vole otvoreno pričati o sexu, čuti drugačija mišljenja itd
osim toga pišemo pod nickom a ne imenom i prezimenom, jeste da se mnoge žene znaju lične al po meni su ovi razgovori na RR mešto izmedju nas forumašicauser posted image
Čisto sumnjam da će neko  kad me sretne na ulici reći nekom e vidi one, ona voli oralni sex i bla bla bilo što od toga
a usput ako bi i rekao, prepričavao itd mene iskreno zaboli uho.... al fakat

Ja uopće ni sa kim ne pričam o RR, izuzev s forumašicama kad ih sretnem, i npr uopće ne znam šta je ko pisao i o čemu, zaista me ne zanima, dok tipkamo pamtim a kasnije veze nemam gdje se ko javljao i šta ga žulja jer sam zaokupljenja svojim životom

I zato je sve ovo meni šega, moralisanje itd Ko da ko koga pita za mišljenje i ko da će ko primjeniti nečije.... ja ovako kako živim extra mi je, vesela sam, druželjubiva, nasmijana, nisam ni u kakvom bedu po pitanju bilo koje životne sfere i sad da me boli dupe za neke forumašice jer bi ko mogle nešto nekom prepričati user posted image hahahah ma smiješno


< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.12.2011 11:20:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:21:48   
Anoniman
ali ima ovih skrivenih citaca. meni se desilo prije par mjeseci da me je zaova pitala jesam li na rr- kao njena neka kolegica sa posla me prepoznala. zamisli da sam nesto pisala o mm u vezi sexa neke pikanterije pa da ove zaovine kolegice prepricavaju na poslu i da jos njoj kazu pa ona mm, bio bi rat odmah na sve strane. zato bolje paziti....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:26:24   
jasmin
Ja ne odvajam licnosti po tome kako se ponasaju na netu i inace,dozivljavam svakog onako kako govori o sebi,svejedno gdje govorio,tako da bih svakoga prepoznala na takav nacin.Npr:kad sam bila na svadbi prosle sedmice vidjela sam zenu koja je tvoja blizanka veeseelaa,ali nevjerovatno licite,cak i taj sarm koji imas imala je i ona,da ne pojasnjavam detalje :).Tako,kada bih srela bilo koju od vas,komunicirala bih s vama shodno onome kako sam vas dozivjela.S tobom malo opustenije...ali s granicama :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:28:40   
veeseelaa
kod mene ne bi bio rat, a zašto bi?
pa bio bi sretan jer vam nisam ni djelić naše intime napisala user posted image iskreno, par stvari samo, uglavnom sam davala "savjete"

Šala naravno, mislim da mu ne bi smetalo što govorim o sexu javno, često natuknem da je tema mog razgovora bila s prijateljicama  sex i uopće ne reagujeuser posted image

I mm je zaista opušten čovjek, nije on neki namćor koji se nešto buni, kod mene to ne prolazi no no no

I kakvi su vam to muževi??? hahahah kako ih se samo bojiiiiteee, strašno user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:30:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja ne odvajam licnosti po tome kako se ponasaju na netu i inace,dozivljavam svakog onako kako govori o sebi,svejedno gdje govorio,tako da bih svakoga prepoznala na takav nacin.Npr:kad sam bila na svadbi prosle sedmice vidjela sam zenu koja je tvoja blizanka veeseelaa,ali nevjerovatno licite,cak i taj sarm koji imas imala je i ona,da ne pojasnjavam detalje :).Tako,kada bih srela bilo koju od vas,komunicirala bih s vama shodno onome kako sam vas dozivjela.S tobom malo opustenije...ali s granicama :).


ja tebi odgovorno tvrdim da pola forumašica nisu ono za šta se predstavljaju, to su samo puste želje i maštanja user posted image na netu sve sami uzori a vamo heh


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:31:53   
veeseelaa
uh strasno sam pospana, legla sam u 4,30 user posted image razgovarala sam sa suprugom user posted image pozdravljam vas 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:33:03   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kod mene ne bi bio rat, a zašto bi?
pa bio bi sretan jer vam nisam ni djelić naše intime napisala user posted image iskreno, par stvari samo, uglavnom sam davala "savjete"

Šala naravno, mislim da mu ne bi smetalo što govorim o sexu javno, često natuknem da je tema mog razgovora bila s prijateljicama  sex i uopće ne reagujeuser posted image

I mm je zaista opušten čovjek, nije on neki namćor koji se nešto buni, kod mene to ne prolazi no no no

I kakvi su vam to muževi??? hahahah kako ih se samo bojiiiiteee, strašno user posted image





Draga,ja ne bih voljela da mm prica nekome nesto o nasoj intimi (mislim na opis naseg odnosa),i ljutila bih se da znam da prica,ali to ne znaci da nisam opustena i da me se muz boji pa ne prica,i da sam strasna :).Samo imam svoje principe i volim da me dragec stuje,a jako sam `provala insan`,kaze Lalana da je podsjecam na tebe,s tim da ja u svojim izvalama imam granicu,da me ne shvatis pogresno,znas na sto mislim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:34:20   
Medić*
Naravno da ima svega user posted image


Niko ne kaze da se ne treba pricati o sex odnosima, dati neki savjet, uostalom literature dosta o tome, ali prepricavati  o intimnim stvarima sa svojim supruznikom nije lijepo ( npr ovako je bilo, toliko puta i sl )

Poenta je u tome sto je pokudeno, iznosenje,  prenošenje opisa o svojim intimnim odnosima,  onoga sto se u trenutcima uzivanja odigrava izmedju muza i zene.

Draga nista licno upuceno tebi, onako imadoh potrebu komentirati user posted image





_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:35:44   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh strasno sam pospana, legla sam u 4,30 user posted image razgovarala sam sa suprugom user posted image pozdravljam vas 


Ja legla u 03:15,ustala na sabah u 6:30 i nisam vise spavala,ev` me jos sam super.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:37:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kod mene ne bi bio rat, a zašto bi?
pa bio bi sretan jer vam nisam ni djelić naše intime napisala user posted image iskreno, par stvari samo, uglavnom sam davala "savjete"

Šala naravno, mislim da mu ne bi smetalo što govorim o sexu javno, često natuknem da je tema mog razgovora bila s prijateljicama  sex i uopće ne reagujeuser posted image

I mm je zaista opušten čovjek, nije on neki namćor koji se nešto buni, kod mene to ne prolazi no no no

I kakvi su vam to muževi??? hahahah kako ih se samo bojiiiiteee, strašno user posted image




mm je ocito drugaciji jer ne zeli da mu porodica i mahala znaju kolko cesto se sexa i voli li mu zena oralni sex i gdje su se sexali na javnim mjestima itd...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:46:06   
veeseelaa
a npr pisala si da ti tm nije prvi i da si imala više partnera?
to je kao ok? ne kontam
Nemoj da se ljutiš al muž ti je namćor i evidentno je da je on taj koji odlučije kako o sebi tako o tebi al tvoja stvar
Ne moraš pisati anonimno, to mi samo daje zaključak da si miš


< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.12.2011 11:51:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:50:15   
veeseelaa
i iskreno baš me zabole za vas i vaše muževe user posted image al stvarno, ako hoćete pišete o sexu ako ne, ne morateuser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:51:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a npr pisala si da ti tm nije prvi i da si imala više partnera?
to je kao ok? ne kontam
Nemoj da se ljutiš al muž ti je namćor i evidentno je da je on taj koji odlučije kako o sebi tako o temi al tvoja stvar


ja nisam nista ni pisala u vezi tih stvari srecom, vec me je ta zaovina kolegica prepoznala na nekim skroz drugacijim temama. ne bi ni meni bilo drago da kolege i familija mm znaju neke stvari o nasem sexu, pa zasto bi njemu bilo dragouser posted image zamisljam sad da on na nekom forumu pise o tome sta mi radimo i onda me neki ljudi s posla prepoznaju i prepricavaju il da dodje do mojih roditelja ili brata, boze sacuvaj

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 11:57:30   
veeseelaa
svašta, roditelji i brat još ne znaju da se sexaš??? user posted image
kad bi te pohvalio kako si dobra bila bi ti hepi, ne bi ti ni malo krivo bilo što je pričao o odnosu s tobomuser posted image
ako ti npr zaova bude provjeravala tvoje postove po RR onda bez obzira ima li šta il nema u njima opipljivo, ti si ženo udata u ludjačku familiju
I ne kužim zašto se ubjedjuješ samnom? ti nemoj pisati, ja hoću user posted image ja nemam zaovu, niko me ne provjerava jer nema potrebe, ja se isto ponašam i na RR i privatno, naravno da pričam o sexu... čim se sretnem s drugaricama pitam da odmah prijave s kim su bile ukoliko jesu i sl Nama je to opuštajuća tema, i kad one daju info o svom sexualnom životu ja ne ćutim nego i ja ponešto ispričam...pa ja
Opusti se ti, jebo zaovu i njene kolegice s posla
Bolje bi im bilo da prime bocu nego što zabadaju nosine gdje ne treba



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 12:01:39   
veeseelaa
i ako se toliko bojiš traži brisanje postova i svi sretni
tako ću i ja za koju godinuuser posted image user posted image user posted image
smoriše me više pp s potražnjom savjeta user posted image nije da ne volim pomoći al jednostavno se rodiš s tim darom il ne user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 13:51:09   
bananica
Ja uopće ni sa kim ne pričam o RR, izuzev s forumašicama kad ih sretnem, i npr uopće ne znam šta je ko pisao i o čemu, zaista me ne zanima, dok tipkamo pamtim a kasnije veze nemam gdje se ko javljao i šta ga žulja jer sam zaokupljenja svojim životom


isto

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 13:56:02   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i ako se toliko bojiš traži brisanje postova i svi sretni
tako ću i ja za koju godinuuser posted image user posted image user posted image
smoriše me više pp s potražnjom savjeta user posted image nije da ne volim pomoći al jednostavno se rodiš s tim darom il ne user posted image




ajjjjj jesi ludauser posted image user posted image user posted image
nista ne brisi, vecina ih uci citajuciuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 13:58:58   
Visnja RR
dake tema je da li ste uvjek iskrene ili ipak ponekad ne... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *