|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 18:16:10   
vjestica
pa zavisi jel nešto namjerno prešutiš ili ne ispričaš jer smatraš nebitnim, zaboraviš i sl

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 18:17:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a precutavanje je odlaganje eventualnog dijeljenja istine jer npr. nije svaki trenutak pravi za to.



ma ne to, nego prećutiš i nikada isto ne ispričaš....



Ako mozes da precutis to je veoma pozitivno :).


da li je? ja često to radim.... jednostavno tek tako ne ispričam neke stvari, kad već nisam pitana što bi pričalauser posted image , pa ja
nisam taj tip da prepričam svo svoje kretanje mm, kog sam srela, gdje sam sjedila itd
ako direkt pita ok, kažem al vako samoinicijativno slabo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 18:17:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

pa zavisi jel nešto namjerno prešutiš ili ne ispričaš jer smatraš nebitnim, zaboraviš i sl


uglavnom zbog drugog al nekad i zbog prvog

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.12.2011 18:23:16 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 18:26:37   
Lulu_08
vesela to sto si u prethodnom postu rekla upravo i ja mislim, jer neke informacije su nepotrebne za djeljenje, zaista nema potrebe da budes hodajuca prica i da prepricavas sve moguce sto dozivis u svakodnevnici. Ono sto smatram vaznim za obostrano znanje cu podijeliti, ostalo ne.

Npr. dogodi se upucavanje od strane nekog nevaznog tipa koje licno i ne registrujes osim samo eto blago se osmijesis, sta ces - reci "ej dragi, taj i taj mi se nabacivao tako i tako". I sta ocekivati od toga? Brdo totalno nepotrebne ljubomore od strane tm. A iskreno ne moram ni sama znati svaki put kada mm dozivljava razne flertove i sl. To mi je bas onaj dio u vezi koji treba imati slobodu da ostane individualan.

Eto to bi samo onako primjer u dijeljenju tih nekih "skakljivih" informacija u braku npr.

Ili na poslu, pa ako cujes npr. kako neku kolegicu ogovaraju, sta ces sada otici k'' njoj i reci "ej drugarice, cuj ovaj ta frizura ti je grozna, smatraju te za hodajucu katastrofu?". Naravno da neces, vec ces joj eto nekako uz opusten razgovor predloziti neku cool frizuru, i predloziti neku cool promjenu i sl.

< Poruku je uredio Djana -- 24.12.2011 18:27:41 >


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 18:26:42   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a precutavanje je odlaganje eventualnog dijeljenja istine jer npr. nije svaki trenutak pravi za to.



ma ne to, nego prećutiš i nikada isto ne ispričaš....



Ako mozes da precutis to je veoma pozitivno :).


da li je? ja često to radim.... jednostavno tek tako ne ispričam neke stvari, kad već nisam pitana što bi pričalauser posted image , pa ja
nisam taj tip da prepričam svo svoje kretanje mm, kog sam srela, gdje sam sjedila itd
ako direkt pita ok, kažem al vako samoinicijativno slabo



Vjerovatno tvoj muz zna da ti svakako izlazis,izlazi i on.Mozda bi ga detalji smarali?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
24.12.2011 18:30:16   
veeseelaa
Vjerovatno tvoj muz zna da ti svakako izlazis,izlazi i on.Mozda bi ga detalji smarali?


ne znam dal bi ga smarali, jer ga nikad ne smaram user posted image
a svakako da izlazi i on, al on nekad počne detaljisati a ja se samo nasmijem i priupitam "dragi jel bilo sexa, ukoliko nije ne pričaj dalje..."user posted image
mi smo stvarno opušteni, sve na zezu okrenemo
Ne znam što bi drugačije? jel treba? imal potrebe za tim?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
27.12.2011 9:34:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Djana

vesela to sto si u prethodnom postu rekla upravo i ja mislim, jer neke informacije su nepotrebne za djeljenje, zaista nema potrebe da budes hodajuca prica i da prepricavas sve moguce sto dozivis u svakodnevnici. Ono sto smatram vaznim za obostrano znanje cu podijeliti, ostalo ne.

Npr. dogodi se upucavanje od strane nekog nevaznog tipa koje licno i ne registrujes osim samo eto blago se osmijesis, sta ces - reci "ej dragi, taj i taj mi se nabacivao tako i tako". I sta ocekivati od toga? Brdo totalno nepotrebne ljubomore od strane tm. A iskreno ne moram ni sama znati svaki put kada mm dozivljava razne flertove i sl. To mi je bas onaj dio u vezi koji treba imati slobodu da ostane individualan.

Eto to bi samo onako primjer u dijeljenju tih nekih "skakljivih" informacija u braku npr.

Ili na poslu, pa ako cujes npr. kako neku kolegicu ogovaraju, sta ces sada otici k'' njoj i reci "ej drugarice, cuj ovaj ta frizura ti je grozna, smatraju te za hodajucu katastrofu?". Naravno da neces, vec ces joj eto nekako uz opusten razgovor predloziti neku cool frizuru, i predloziti neku cool promjenu i sl.


Ne mogu da shvatim da je ovo boldirano za nekog u braku normalno. Cuj upucavanje i flertovi, U BRAKU, svasta. To po mojim moralnim principima i sistemu vrijednosti ne ide. Nikad to sebi ne bih dozvolila. Lose bih se osjetila da mi to moj muz radi i ako bih znala da radi tako da ja to njemu nikad ne bih radila. Imam njega i za upucavanje i za flert i za sex i za sve, bas sve. Ako se neko meni pocne upucavat to lagano i kulturno sjecem u korijenu, a da ja nekom se upucavam ili flertujem, svasta. Ne ide mi u glavu da to ljudi radite a u braku ste. Zabavljanje je jedno, brak drugo. Opet kazem, da znam da mi to muz radi, bila bih jako povrijedjena.

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
27.12.2011 9:37:17   
MamiAli
IZVORNA PORUKA: chantal

MM ne pričam sve u detalje,nekad nešto zaboravim reći,nekad svjesno prešutim,jer znam da bi mu smetalo,ali obično su to neke sitnice,nebitne,ali ne bih rekla da ga zbog toga lažem,mislim da to nije isto...provjeravala ga nisam nikad,neda mi se oko toga se zamarati,pih



Zasto radis muzu nesto sto znas da bi mu smetalo i jos presutis. Za mene je to isto sto i laz. Ne cini drugom sto ne zelis da tebi drugi cini. Kako bi se osjecala u obrnutom slucaju, da on tako radi?

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 13:58:16   
MamiAli
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Djana

vesela to sto si u prethodnom postu rekla upravo i ja mislim, jer neke informacije su nepotrebne za djeljenje, zaista nema potrebe da budes hodajuca prica i da prepricavas sve moguce sto dozivis u svakodnevnici. Ono sto smatram vaznim za obostrano znanje cu podijeliti, ostalo ne.

Npr. dogodi se upucavanje od strane nekog nevaznog tipa koje licno i ne registrujes osim samo eto blago se osmijesis, sta ces - reci "ej dragi, taj i taj mi se nabacivao tako i tako". I sta ocekivati od toga? Brdo totalno nepotrebne ljubomore od strane tm. A iskreno ne moram ni sama znati svaki put kada mm dozivljava razne flertove i sl. To mi je bas onaj dio u vezi koji treba imati slobodu da ostane individualan.

Eto to bi samo onako primjer u dijeljenju tih nekih "skakljivih" informacija u braku npr.

Ili na poslu, pa ako cujes npr. kako neku kolegicu ogovaraju, sta ces sada otici k'' njoj i reci "ej drugarice, cuj ovaj ta frizura ti je grozna, smatraju te za hodajucu katastrofu?". Naravno da neces, vec ces joj eto nekako uz opusten razgovor predloziti neku cool frizuru, i predloziti neku cool promjenu i sl.


Ne mogu da shvatim da je ovo boldirano za nekog u braku normalno. Cuj upucavanje i flertovi, U BRAKU, svasta. To po mojim moralnim principima i sistemu vrijednosti ne ide. Nikad to sebi ne bih dozvolila. Lose bih se osjetila da mi to moj muz radi i ako bih znala da radi tako da ja to njemu nikad ne bih radila. Imam njega i za upucavanje i za flert i za sex i za sve, bas sve. Ako se neko meni pocne upucavat to lagano i kulturno sjecem u korijenu, a da ja nekom se upucavam ili flertujem, svasta. Ne ide mi u glavu da to ljudi radite a u braku ste. Zabavljanje je jedno, brak drugo. Opet kazem, da znam da mi to muz radi, bila bih jako povrijedjena.



user posted image Slazem se Anonimna!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 14:10:24   
veeseelaa
Ne mogu da shvatim da je ovo boldirano za nekog u braku normalno. Cuj upucavanje i flertovi, U BRAKU, svasta. To po mojim moralnim principima i sistemu vrijednosti ne ide. Nikad to sebi ne bih dozvolila. Lose bih se osjetila da mi to moj muz radi i ako bih znala da radi tako da ja to njemu nikad ne bih radila. Imam njega i za upucavanje i za flert i za sex i za sve, bas sve. Ako se neko meni pocne upucavat to lagano i kulturno sjecem u korijenu, a da ja nekom se upucavam ili flertujem, svasta. Ne ide mi u glavu da to ljudi radite a u braku ste. Zabavljanje je jedno, brak drugo. Opet kazem, da znam da mi to muz radi, bila bih jako povrijedjena.


pa joj, žena/ muškarac koji su u doticaju sa muškarcima/ženama zbog posla i sl naravno da će doživjeti svakodnevno upucavanje, neko će prekinutu u startu a na neko će se nasmiješiti i ostati koketan
Sve će ovisiti o načinju upucavanja il iskazivanja komplimenata
Ne možeš na svaki kompliment, upucavanje i sl odgovoriti sa rigoroznim NE il ODHEBI ko neka papanka/papak

Treba znati kompliment primiti il nečije upucavanje a ne preći granicu

Zar svakodnevno to mnogi ne rade? svi kažu kao tome NE al ja primjetim uvijek neke osmijehe, riječi i sl od udatih/oženjenih upućenim ako ništa konobaru/konobarici koja poslužuje






_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 14:15:45   
veeseelaa
osobito ove koje drma klimaks, njima kad daš kompliment 10 dana ne daju sa sobom pričati user posted image
i rado ih slušaju, i godi im zainteresovanost nekog bez obzira što su u braku


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 14:26:01   
MamiAli
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ne mogu da shvatim da je ovo boldirano za nekog u braku normalno. Cuj upucavanje i flertovi, U BRAKU, svasta. To po mojim moralnim principima i sistemu vrijednosti ne ide. Nikad to sebi ne bih dozvolila. Lose bih se osjetila da mi to moj muz radi i ako bih znala da radi tako da ja to njemu nikad ne bih radila. Imam njega i za upucavanje i za flert i za sex i za sve, bas sve. Ako se neko meni pocne upucavat to lagano i kulturno sjecem u korijenu, a da ja nekom se upucavam ili flertujem, svasta. Ne ide mi u glavu da to ljudi radite a u braku ste. Zabavljanje je jedno, brak drugo. Opet kazem, da znam da mi to muz radi, bila bih jako povrijedjena.


pa joj, žena/ muškarac koji su u doticaju sa muškarcima/ženama zbog posla i sl naravno da će doživjeti svakodnevno upucavanje, neko će prekinutu u startu a na neko će se nasmiješiti i ostati koketan
Sve će ovisiti o načinju upucavanja il iskazivanja komplimenata
Ne možeš na svaki kompliment, upucavanje i sl odgovoriti sa rigoroznim NE il ODHEBI ko neka papanka/papak

Treba znati kompliment primiti il nečije upucavanje a ne preći granicu

Zar svakodnevno to mnogi ne rade? svi kažu kao tome NE al ja primjetim uvijek neke osmijehe, riječi i sl od udatih/oženjenih upućenim ako ništa konobaru/konobarici koja poslužuje







Vesela user posted image Tvoje postove uvijek vrlo rado citam. Rijetko komentarisem, ali redovno citam postove, tvoji su mi simpa. Ali moram ti priznati da se ovaj put ipak ne slazem s tobom. Meni to ne ide s brakom. Dobro, mozda sam ja jednostavno rigorozna i previse ili konzervativna user posted image user posted image Ali meni to NE. Jednom rijecju neozbiljno mi (dvije rijeci ipak user posted image )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 14:36:29   
*pcelica*
Izvini a reci mi kako ti reagujes kad ti neki muskarac udijeli kompliment.Bas me interesuje. Znaci mi koje se kulturno nasmjesimo ne posaljemo ih u p.m i neodreagujemo ko kakve koze koje su dosle neznam ti odakle smo neozbiljne i neznam ti kakve. Normalno je da cu ako mi neko uputi nekakav kompliment se kulturno nasmijesiti i zahvaliti i na normalan i kulturan nacin dati do znanja da nema dalje. I sta trebam doci muzu i reci e znas danas mi se nekakav frajer upucavao ali ja nisam nista htjela sa njim. Ma dajte molim vas. Nema osobe kojoj ne godi kad joj neko kaze da super izgleda da je smrsala da ima lijepe oci a sad do osobe je hoce li se upaliti ko umnjak ili ce iskulirati

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu MamiAli)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 14:49:05   
MamiAli
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Izvini a reci mi kako ti reagujes kad ti neki muskarac udijeli kompliment.Bas me interesuje. Znaci mi koje se kulturno nasmjesimo ne posaljemo ih u p.m i neodreagujemo ko kakve koze koje su dosle neznam ti odakle smo neozbiljne i neznam ti kakve. Normalno je da cu ako mi neko uputi nekakav kompliment se kulturno nasmijesiti i zahvaliti i na normalan i kulturan nacin dati do znanja da nema dalje. I sta trebam doci muzu i reci e znas danas mi se nekakav frajer upucavao ali ja nisam nista htjela sa njim. Ma dajte molim vas. Nema osobe kojoj ne godi kad joj neko kaze da super izgleda da je smrsala da ima lijepe oci a sad do osobe je hoce li se upaliti ko umnjak ili ce iskulirati


Mislim da se kompliment i upucavanje i flert ne moze svesti pod isto. Kompliment ok, "bezopasan je" , ali upucavanje i flert je puno vise od samog komplimenta. To vec zahtijeva niz komplimenata i smjesaka. Duzi je proces user posted image koji nije ok u braku. To je moje misljenje. a kako rekoh, mozda sam ja konzervativna previse ...

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 14:54:21   
zvončica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


pa joj, žena/ muškarac koji su u doticaju sa muškarcima/ženama zbog posla i sl naravno da će doživjeti svakodnevno upucavanje, neko će prekinutu u startu a na neko će se nasmiješiti i ostati koketan
Sve će ovisiti o načinju upucavanja il iskazivanja komplimenata
Ne možeš na svaki kompliment, upucavanje i sl odgovoriti sa rigoroznim NE il ODHEBI ko neka papanka/papak

Treba znati kompliment primiti il nečije upucavanje a ne preći granicu


Normalno je da cu ako mi neko uputi nekakav kompliment se kulturno nasmijesiti i zahvaliti i na normalan i kulturan nacin dati do znanja da nema dalje. I sta trebam doci muzu i reci e znas danas mi se nekakav frajer upucavao ali ja nisam nista htjela sa njim. Ma dajte molim vas. Nema osobe kojoj ne godi kad joj neko kaze da super izgleda da je smrsala da ima lijepe oci a sad do osobe je hoce li se upaliti ko umnjak ili ce iskulirati




Slazem se sa ovim.... i sve je ovo normala.... pobogu, ako sam se udala nisam umrla...normalno da sve ima granice, al da sad hodam pogleda uperenog u asfalt ni desno, ni lijevo....ma hajde..


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 14:57:33   
*pcelica*
Meni je kompliment pola puta do upucavanja user posted image Pa ne Onako fino te nahvali ti se smekasas i dok se snadjes hop. Na svaki kompliment se nasmjesim zahvalim i idem dalje. Ako je uporan onda cu naci neki nacin da ga skinem s dnevnog reda.X puta mi se desilo idem taxijem i taksista mi pocne davati komplimente kao imam lijepe oci (plave user posted image ) i kao nece da mi naplati voznju. Sta trebam fino se zahvalim na komplimetu pare ostavim na sjedistu i izadjem. Kad dodjem kuci trebam trcati i mm reci Naravno da to presutim jer smatram da nista lose nisam uradila i da je to sasvim nebitno za nasu pricu

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu MamiAli)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 14:59:53   
bananica
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Meni je kompliment pola puta do upucavanja user posted image Pa ne Onako fino te nahvali ti se smekasas i dok se snadjes hop. Na svaki kompliment se nasmjesim zahvalim i idem dalje. Ako je uporan onda cu naci neki nacin da ga skinem s dnevnog reda.X puta mi se desilo idem taxijem i taksista mi pocne davati komplimente kao imam lijepe oci (plave user posted image ) i kao nece da mi naplati voznju. Sta trebam fino se zahvalim na komplimetu pare ostavim na sjedistu i izadjem. Kad dodjem kuci trebam trcati i mm reci Naravno da to presutim jer smatram da nista lose nisam uradila i da je to sasvim nebitno za nasu pricu


user posted image
samo sto bih se ja lijepo zahvalila i na komplimentu i besplatnoj voznji

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:03:16   
veeseelaa
Vesela user posted image Tvoje postove uvijek vrlo rado citam. Rijetko komentarisem, ali redovno citam postove, tvoji su mi simpa. Ali moram ti priznati da se ovaj put ipak ne slazem s tobom. Meni to ne ide s brakom. Dobro, mozda sam ja jednostavno rigorozna i previse ili konzervativna user posted image user posted image Ali meni to NE. Jednom rijecju neozbiljno mi (dvije rijeci ipak user posted image )


ma možda nisi ti konzervativna, možda sam ja preopuštena user posted image
šta znam, trebalo bi na kompliment reći hvala i to je to al nekad se žena/muško nasmiju, nekad to neko uradi na simpa način itd pa se malo našali, nasmije i nadoda i to ti je flert, valjda user posted image
meni je to sve ok dok se ne desi hopa cupa user posted image a tada mi je manje ok user posted image user posted image user posted image mislim nije uopće ok user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MamiAli)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:03:34   
veeseelaa
samo sto bih se ja lijepo zahvalila i na komplimentu i besplatnoj voznji


user posted image ista sam ti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:08:43   
jasmin
E ja sam mirna,od mene vecina cika okrece glavu :D...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:11:21   
*pcelica*
Ma i meni bi kasnije krivo sto sam pare ostavila ali me iznenadi user posted image user posted image Ne imam komsija taksista pa sam se prepala doce do mm user posted image user posted image Ali zato nepamtim kad sam u autobusu kartu platila user posted image

< Poruku je uredio *pcelica* -- 29.12.2011 15:12:54 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 15:12:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:12:39   
bananica
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ma i meni bi kasnije krivo sto sam pare ostavila ali me iznenadi user posted image user posted image Ne imam komsija taksista pa sam se prepala doce do mm user posted image user posted image


user posted image user posted image pa sta i da je saznaouser posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:15:37   
*pcelica*
Pa nista ali ja se jos uvijek prodajem da sam fina user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:16:04   
zvončica
Kad vec pricate o taxiju i voznji....prije par godina krenem taxijem sa Malte do Svrakina...taxista mladji i malo-malo sve u mene gleda...meni pravo šuha...vec sam kontala ovaj ce me negdje odvuci i tačuser posted image ....i kontam ako kod televizije ne skrene prema Svrakinu ja iskacem iz auta pa sta goduser posted image ....al eto doveze on mene pred maminu kucu i ja placam tek ce on "izvini...al moram da ti kazem...imas tako lijepe plave oci ".... ja samo promucam "hvala" i uletim u kucu, a u sebi sam mu sve po spisku sto me istraumira...i ispricam ja to MM i njemu to bi sega...kaze da nosim suncane naocale da mi se ne vide oci....jbm musko i ko ga izmisli..user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *