|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 15:16:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:19:24   
veeseelaa
I glupo mi ovo ne smiju reći sm kad joj se neko upucava...zašto, čega se bojite?


ne bojim se draga al onda bi se moj razgovor sa njim sveo samo na to user posted image user posted image user posted image user posted image
a i glupo mi da pričam ko mi se šlepao, dao kompliment i sl, to mi dodje kao da sama sebe hvalim user posted image
Malo mi to djetinjasto..... nekad kad baš trabunjam o svemu i svačemu kažem nešto al baš da mi to bude početak i kraj razgovora ne




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:21:02   
*pcelica*
Ja se ne bojim ali mi glupo da o tome pricam sa mm jer ispada ko da se hvalim. Jednom sam bila s njim na svadbi i malo malo njegov radbni kolega meni namiguje nesto se smjeska i ono ja neznam sta mu je . Mm to primijetio kaze meni jel ono onaj tebi ja reko ma jok sta ti je, to on tebi vidis da je nastran user posted image i tako okrenemo na salu Mm je ljubomoran ali ja to uvijek okrenem na salu i nisam nikad imala problema zbog dobacivanja

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:24:19   
bananica
I glupo mi ovo ne smiju reći sm kad joj se neko upucava...zašto, čega se bojite?


ja nisam skontala da se neko boji svog supruga pa mu ne prica te dogodovstine vec jednostavno jer to nije nista znacajno da bi se spomenulo

ja sam danas dobila cokoladu od jednog tipa, jel trebam stalno misliti na tu cokoladu da ne zaboravim reci mmuser posted image i zasto bih mu uopce pricala o tomeuser posted image ako dodje do mene dok jos ima cokse moze se pocastiti, a ako ne zalim slucaj pojela sama

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 204
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 15:25:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:27:13   
zvončica
Ne bojim se ni ja, samo su mi neke teme za "zensko mahalanje"....i ponekad muski mozak od komarca napravi magarca user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:27:15   
veeseelaa
Jednom sam bila s njim na svadbi i malo malo njegov radbni kolega meni namiguje nesto se smjeska i ono ja neznam sta mu je .


heheheh i meni se na jednoj svadbi slično desilo, srela sam poznanika sa ženom, pa taj ne da je gledao u mene blejio je i još malo malo diže čašu i nazdravlja mi, i ja ne znadoh šta ću jer je već mm primjetio i rekoh mu ovaj izgleda tebe zna, nazdravi mu i mm digne čašu i nazdravi mu hahahahahahah shebao se lik


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 207
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 15:29:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:29:15   
veeseelaa
Bitno je da se ništa namjerno ne zataškava i krije.


iskrena da budem ja zataškam neke šlepanja od strane muškaraca
Najnezgodnije mi je npr ispričati kad mi se neki njegov poznanik upucavao, ja lika skinem s dnevnog reda al mm ništa ne spominjem, bojim se reakcije njegove prema tog liku.... jer se poznaju

mislim ne bi da izazivam đavola......


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:31:37   
Galicia
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jednom sam bila s njim na svadbi i malo malo njegov radbni kolega meni namiguje nesto se smjeska i ono ja neznam sta mu je .


heheheh i meni se na jednoj svadbi slično desilo, srela sam poznanika sa ženom, pa taj ne da je gledao u mene blejio je i još malo malo diže čašu i nazdravlja mi, i ja ne znadoh šta ću jer je već mm primjetio i rekoh mu ovaj izgleda tebe zna, nazdravi mu i mm digne čašu i nazdravi mu hahahahahahah shebao se lik



U takvim situacijama mm bi ga jos pocastio.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:32:39   
veeseelaa
Bitno je da se nešto naaaaamjerno ne krije user posted image


ma ja krijem, stvarno moram, mislim da bi samo budala ispričala neka dešavanja
skoro ja i mm sipamo benzin na benzijskoj i ja ušla sa malenom da nešto kupim kad tamo momak koji trenira samnom na fitnesu i pozdravimo se... ulazi mm kad se oni poznaju, ispričaše se aman raja prava
taj lik mi se nabacivao danima.... ja to nisam rekla mm, neugodno mi bilo, što bi mu i rekla?
čim je skontao ko mi je suprug lik se unezgodio......


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 15:33:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jednom sam bila s njim na svadbi i malo malo njegov radbni kolega meni namiguje nesto se smjeska i ono ja neznam sta mu je .


heheheh i meni se na jednoj svadbi slično desilo, srela sam poznanika sa ženom, pa taj ne da je gledao u mene blejio je i još malo malo diže čašu i nazdravlja mi, i ja ne znadoh šta ću jer je već mm primjetio i rekoh mu ovaj izgleda tebe zna, nazdravi mu i mm digne čašu i nazdravi mu hahahahahahah shebao se lik



U takvim situacijama mm bi ga jos pocastio.


user posted image ma joj, meni neugodno bude, uvijek se bojim belaja a još se i popilo, bar dotični


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 212
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 15:36:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 16:02:43   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jednom sam bila s njim na svadbi i malo malo njegov radbni kolega meni namiguje nesto se smjeska i ono ja neznam sta mu je .


heheheh i meni se na jednoj svadbi slično desilo, srela sam poznanika sa ženom, pa taj ne da je gledao u mene blejio je i još malo malo diže čašu i nazdravlja mi, i ja ne znadoh šta ću jer je već mm primjetio i rekoh mu ovaj izgleda tebe zna, nazdravi mu i mm digne čašu i nazdravi mu hahahahahahah shebao se lik



Ja ti zbog ovakvih i izbjegavam svadbe Uvijek se za mene nakaci nekakva budala Ko magnet sam za debile. Na svadbi mm rodjaka nekakav papak sjeo pored mene i poceo kako on nije zenu poveo bla bla bal.Sve malo malo mene po ramenu Vidim ja budali nisu sve na broju reko mm ili ces ga ti opaliti stocem ili cu ga ja ovalom po glavi. Ocijenim ako mogu izaci na kraj s nekim onda ne uplicem mm a ako ne mogu onda mm reaguje user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 16:15:59   
Galicia
Sto manje zna bolje je. A i ja sto manje znam o glupostima, manje cu razmisljati o tome. A naucila sam da i mami ne mogu reci sve, jer se pocne sekirati oko gluposti i napravi od muhe slona.
Isto tako i sa mm. Sta ga boli briga ko mi je rekao cao, ko mi je rekao da imam dobro du..pe, lijepe oci. Mislim sve te komplimente bi dobijali i da smo single, i nista nam ne znace. Kome bi onda trcale da se "pohvalimo" kako nam je neki tip uputio kompliment.

Imam jednu poznanicu, koja se grozi od pogleda drugih muskaraca. Dobije osip od upucavanja...itd itd...A ta ista poznanica je prevarila svog muza 3 puta. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 16:17:23   
*pcelica*
Galicija ta se tvoja ne grozi na muskarce nego na suplju pricu Zena voli konkretne stvariuser posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
29.12.2011 23:40:09   
veeseelaa
Sta ga boli briga ko mi je rekao cao, ko mi je rekao da imam dobro du..pe, lijepe oci. Mislim sve te komplimente bi dobijali i da smo single, i nista nam ne znace. Kome bi onda trcale da se "pohvalimo" kako nam je neki tip uputio kompliment.


baš tako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 217
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *