|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mame i kćerke
9.2.2011 22:21:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mama gleda mene i gleda moju kikicu, i kaže: Sano, pogledaj je i vidjet ćeš sebe u njenim godinama.
Drago mi je...drago mi je što ujutro onako sanjivu ljubnem njene male plave okice, i sklonim joj veliki čuperak plave kose sa čela.
Drago mi je što, kada joj obučem haljinicu na volane, ona se zavrti po svojoj sobi i kaže: Didi, mama Mejem je pančeza (princeza).user posted image
Drago mi je što kada dođu po mene na posao, kaže mm: Tata hvaja to si mi doveo mamu...
Drago mi je što i pored moje nenaspavanosti, kada u gluho doba se probudi, zove svoju mamu...
Drago mi je što će svoju prvu tajnu otkriti svojoj mami, što će svoj problem prvo mami reći i od mame zaražiti savjet...
Drago mi je što ću vidjeti u njenim očima sjaj kada se zaljubi...

Ali mi je žao što će jednog dana te male plave okice da se orose suzama, da i pored sreće u bijeloj velikoj haljini princeze, kazati prvo svojoj mami: Mama ja ću uvijek biti tu za tebe, i pored toga što odlazim sa čovjekom svog života.

Neka Bog dragi poživi u zdravlju i sreći, sve kćerke ovog svijeta i neka svakome podari jednu malu princezu.



bas si me rastuzila i ganula, odmah sam se sjetila svoje mame kako je plakala nakon vjencanja, kada sam otisla da zivim sa mmuser posted image na vjencanju su to bile suze radosnice, ali to isto vece, kada smo se cule preko telefona, plakala je, vec sam joj nedostajala, nije mogla da zamisli zivot u kuci bez meneuser posted image tada to nisam shvatala i mislila sam da prejteruje a sada kada imam svoju najdrazu curicu, tacno znam kako se osjecala i ne mogug zamisliti kako ce mi biti kada se jednog dana krene svojim putemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mame i kćerke
9.2.2011 22:54:51   
Lejla Ka
Moja kči nije ni fizički ni karakterno slična meni. Ali ja uvijek kažem "na mene je najvažnije, na mene je žensko".
Poznajem više majki koje imaju samo sinove, i pored ljubavi, pored pažnje koji imaju i poklanjaju jedni drugima slabo je tu razumjevanja i onih finih emocija koje se ne izgovaraju.
Naravno, najbolje se počnemo shvatati kad i kčeri postanu majke, a treba dotle dogurati, no ipak ... Samo žena može istinski znati kako se druga žena osjeća.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mame i kćerke
9.2.2011 22:59:04   
Hanady RR
uh šta bi ja svašta ovdje napisla...
mama sma dvije kćerke a i moja mam dvije kćerke odgojila...a godine lete, dani porolaze, nalazim u njima sebe i svoju seku i mamu...i zamišljam šta sve ja kao mama prći moram. Šta je moja mama prošla sa nama...ooooooooooo...moje petice, moje simaptije, prve ljubavi, tuge i radosti, diploma, udaja, moji porodi....

neki drugi dan ći sve to lijepo da poslažem...jer sad sam emocionalno rastrojena...moja mala beba jednostavno želi biti velika i čini mi se svakim danom sve više su zrele a ja to moram stojećki da podnosim...čekam nova pitanja.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mame i kćerke
9.2.2011 23:01:05   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mama gleda mene i gleda moju kikicu, i kaže: Sano, pogledaj je i vidjet ćeš sebe u njenim godinama.
Drago mi je...drago mi je što ujutro onako sanjivu ljubnem njene male plave okice, i sklonim joj veliki čuperak plave kose sa čela.
Drago mi je što, kada joj obučem haljinicu na volane, ona se zavrti po svojoj sobi i kaže: Didi, mama Mejem je pančeza (princeza).user posted image
Drago mi je što kada dođu po mene na posao, kaže mm: Tata hvaja to si mi doveo mamu...
Drago mi je što i pored moje nenaspavanosti, kada u gluho doba se probudi, zove svoju mamu...
Drago mi je što će svoju prvu tajnu otkriti svojoj mami, što će svoj problem prvo mami reći i od mame zaražiti savjet...
Drago mi je što ću vidjeti u njenim očima sjaj kada se zaljubi...

Ali mi je žao što će jednog dana te male plave okice da se orose suzama, da i pored sreće u bijeloj velikoj haljini princeze, kazati prvo svojoj mami: Mama ja ću uvijek biti tu za tebe, i pored toga što odlazim sa čovjekom svog života.

Neka Bog dragi poživi u zdravlju i sreći, sve kćerke ovog svijeta i neka svakome podari jednu malu princezu.




rasplakala si me

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mame i kćerke
9.2.2011 23:07:14   
sporty mamaa
Moja curica ima dvije i pol godine i ja je ucim da smo ona i ja najbolje tejice ( tako ona kaze prijateljice).... Neki dan je sva vesela dotrcala do mene i kaze mi : "mama kako si jepa", ja joj kazem hvala ti, a ona "I ja sam mama jepa"user posted image user posted image Nadam se da cemo nas dvije imati jedan iskren odnos, da ce mi se moci povjeriti u svemu i da cu joj biti podrska i u najskrivenijim pitanjima.... Sretna sam sto imam kcerkuuser posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 8:01:59   
Lulu_08
Prvo sam na radnom mjestu se fino isplakala, otišla do toaleta, fino se smirila i sad mogu napisati sljedeće....

25.04.2008. je dan kada je na svijet došla moja princeza, moj anđeo nebeski kako joj ja imam običaj reći a ona sva zablista od dragosti. I kaže jesam jesam!

Ne znam ljudi puno mi srce radi trenutno, pa mi je teško pisati. Ja sam i danas moje mame princeza, i ona kada moju Lunu i mene gleda preko kamere/interneta (jer smo jako daleko već evo 4 godine...) prvo kaže ma neda mama curu svoju a onda za svoju malu curicu...Ja sam i danas njena djevojčica, koja joj je prebrzo narasla i prebrzo otišla...

A danas ja imam takvu jednu malenu princes krofnicu...Znam da me često zna stisnuti u grudima kada pomislim koliko je volim...Fakat ću morati drugi put pisati jer evo opet suza suzu goni...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 8:14:16   
maja78 RR
Djana pa si i mene rasplakala u rano jutro

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 8:19:49   
Lulu_08
Uh ove osjećajne teme su katastrofa haha, kud "svratih" ovdje....user posted image  

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 8:30:33   
dzeni_nl
Uhh zene moje rasplakaste me na jutro vec. Jos moja krofnica bolesna pa mi jos goreuser posted image

IZVORNA PORUKA: Djana


Znam da me često zna stisnuti u grudima kada pomislim koliko je volim...


A ovo citirano se i meni svaki dan desi i onda podjemuser posted image

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 8:32:20   
Lulu_08
dzeni_nl vjerujem ti, a vidjet' ćeš kako će vremenom to postati sve jače i jače. Juče sam bila kod prijateljice, Lunine tete koja je čuvala 2 godine. Ona se prije 8 dana porodila i sada ima svoju princezicu. Ja svaki pokret malene posmatram i sjećam se svoje Lune kada se tek rodila, i ne mogu da vjerujem da je to već mamina velika djevojčica, a do juče je bila mami u tibi...Pih...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 8:46:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Djana

dzeni_nl vjerujem ti, a vidjet' ćeš kako će vremenom to postati sve jače i jače. Juče sam bila kod prijateljice, Lunine tete koja je čuvala 2 godine. Ona se prije 8 dana porodila i sada ima svoju princezicu. Ja svaki pokret malene posmatram i sjećam se svoje Lune kada se tek rodila, i ne mogu da vjerujem da je to već mamina velika djevojčica, a do juče je bila mami u tibi...Pih...



eha sad plačem gotovo jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja sve bjegam d ana temu ne dolazim...sinoć otplakaha al sad ovo...
moje su porasle...
ja nemam više bebu...
svaki dna su mi sve starije i zrelije i lijepo je to...al fakat leti vrijemeuser posted image

i svašta bih napisla la nema smisla da razmazana sjedim u ofisuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 8:50:25   
henna ze
ovo je "moja" tema definitivno...
moja mala princezica će  uskoro aBda napuniti 9 godina.moja najveća radost u životu..ono što me uvijek dizalo kada sam bila na dnu..njen osmijeh je bio uvijek pred mojim očima kad sam trebala pregurati teške stvari...moja najbolja prijateljica..moja mala  igračkica...moja barbikica..
i najviše volimo provoditi vrijeme jedna  sa drugom...uživam u njenoj kosici dugoj..u mirisu njenog winx parfemčića...u "ženskim" razgovorima koje već imamo...
ljudi oko mene, moja familija..svi misle da pretjerujem jer je očigledno "previše " volim..jer joj previše pažnje posvećujem..ali ja ne znam i neću drugačije..i znam sigurna sam kad nekad bude trebala bilo kakav i neugodan savjet da će prvo reći svojoj mamici...kao što sam uvijek i ja svojoj...
a da vam ne kažem da je ona zaista posebno dijete koje se mora voljeti...iz čista mira po sto puta dnevno..onako iskreno...zatrči se i zagrli me kaže da ti znaš koliko ja tebe volim....i tako non stop..
ma ljubav moja najljepša...samo kad pomislim na nju...moje oči se ispune suzama...od sreće i ljubavi..to me dijete ispunjava skroz..
i da još nešto..rolati se na rolama sa kćerkom..držeći se za ruke..nešto najljepše što mi se dogodilo....


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 8:56:57   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Djana

dzeni_nl vjerujem ti, a vidjet' ćeš kako će vremenom to postati sve jače i jače. Juče sam bila kod prijateljice, Lunine tete koja je čuvala 2 godine. Ona se prije 8 dana porodila i sada ima svoju princezicu. Ja svaki pokret malene posmatram i sjećam se svoje Lune kada se tek rodila, i ne mogu da vjerujem da je to već mamina velika djevojčica, a do juče je bila mami u tibi...Pih...



eha sad plačem gotovo jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja sve bjegam d ana temu ne dolazim...sinoć otplakaha al sad ovo...
moje su porasle...
ja nemam više bebu...
svaki dna su mi sve starije i zrelije i lijepo je to...al fakat leti vrijemeuser posted image

i svašta bih napisla la nema smisla da razmazana sjedim u ofisuuser posted image user posted image user posted image


Uh razumijem te draga Hanady pih... Ja neki dan u čekaonici kod doktorice slušam kako Luna odgovara teti koja je pita koliko ima godina, kaže ona TLI! A nema još, u aprilu tek, ali eto ona je važna jer je ona već "velika"... A ja suze krijem hahaha...Joj Bože stvarno smo mi mame jako čudna bića, osjećajne do bola....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 9:01:02   
palachinken
Znate šta, grozne ste! Poslije vaših postova toliko želim jednu malu curicu! Božija je volja, obradovaću se ja i muškiću i cujici jednako, ali vaše priče su tako divne.
Mislila sam da te specijalne veze postoje samo u pričama i Gilmoricama user posted image
Predivna tema user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 9:07:29   
Lulu_08
Iskreno govoreći, mislim da priče, serije i filmovi ne kažu dovoljno. Jer ne postoji ta gluma niti pismo koje može prikazati istinsku ljubav i vezu inače majke prema djetetu, ali kada su djevojčice u pitanju one to nekako i vraćaju jednako.

To je tako jaka telepatija, da mi se znalo desiti da mama i ja u različitim soba u isto vrijeme kašljemo. Moja mama mene nije dojila, ja sam bila nedonošče i boravila 37 dana u bolnici a mama je čuvala mlijeko, međutim ja sam već bila navikla na flašicu. 25 godina kasnije, kada se rodila Luna, kada smo nas 2 došle kući mojoj mami je krenulo mlijeko i skvasilo joj majicu. Svi su se čudili i nisu mogli vjerovati, svi osim mene, jer znam kako smo jako vezane...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 9:08:16   
emma.L
henna, pretjerivanja tu ne može biti, ja mislim. Takav sam odnos ja imala s mojom mamom i  ne bih promijenila ništa (osim onih trenutaka mog puberteta kad sam bila divlja naprosto i dovodila je do ludila user posted image ). Baš smo bile vezane i neka smo.
Ja sada najviše volim provoditi vrijeme sa mojom curicom. I nije mi jasno kad mame djecu odvode za vikende negdje "jer je djeci i tamo fino, i oni ih požele i sl.". Kada Emu ostavim kod nane na spavanju, sve mi je prazno, pa moram izići iz kuće i ako nisam planirala. A kad se vratim, toliko mi nedostaje da je pokrijem i poljubim onako toplu i usnulu.
I kaže mi sinoć "moja mamica, moja lijepa mamica" user posted image  - pa ima li išta ljepše. A ja je jutros dotjerala za vrtić i govorim mužu koliko sam sretna što imam curicu, ja koja sam 9 mjeseci priželjkivala sina, jednog malog bandita. I dobila sam malog razbojnika, ali sa šnalicom koji već sada uživa kad ga mama kao fol našminka malo četkicom i labelom user posted image  i s kojim ću sigurno uživati u brojnim situacijama. Već uživamo u maženju, šetnjama, igranju, plesanju, razbacivanju kockica...
Ipak, nemojmo biti isključive, ima divnih sinova. Dosta djevojaka bi se moglo postidjeti moga prijatelja i njegovog brata- sinovi za poželjeti, i pametni i prijatelji i brižni i nježni. Svatko bi poželio takvu djecu.
Ja želim sa mojom dragom imati odnos pun povjerenja, nadam se da ću i uspjeti u tome i da nikada nećemo jedna drugu razočarati.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 9:09:51   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: Djana

Prvo sam na radnom mjestu se fino isplakala, otišla do toaleta, fino se smirila i sad mogu napisati sljedeće....

25.04.2008. je dan kada je na svijet došla moja princeza, moj anđeo nebeski kako joj ja imam običaj reći a ona sva zablista od dragosti. I kaže jesam jesam!

Ne znam ljudi puno mi srce radi trenutno, pa mi je teško pisati. Ja sam i danas moje mame princeza, i ona kada moju Lunu i mene gleda preko kamere/interneta (jer smo jako daleko već evo 4 godine...) prvo kaže ma neda mama curu svoju a onda za svoju malu curicu...Ja sam i danas njena djevojčica, koja joj je prebrzo narasla i prebrzo otišla...

A danas ja imam takvu jednu malenu princes krofnicu...Znam da me često zna stisnuti u grudima kada pomislim koliko je volim...Fakat ću morati drugi put pisati jer evo opet suza suzu goni...
Bogami i mene si rasplakala user posted image user posted image user posted image user posted image  , ja nemam kćerku, tako smo je silno željeli, dobili je ...radovali se s njom, živjeli za nju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  svi ovi vaši postovi tako me rastuže...bježim ja od ove stranice, ali me nešto vuće...Drage moje, neka su vam vaše princeze žive i zdrave. Vašim princezama i vama svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 9:11:13   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

IZVORNA PORUKA: Djana

Prvo sam na radnom mjestu se fino isplakala, otišla do toaleta, fino se smirila i sad mogu napisati sljedeće....

25.04.2008. je dan kada je na svijet došla moja princeza, moj anđeo nebeski kako joj ja imam običaj reći a ona sva zablista od dragosti. I kaže jesam jesam!

Ne znam ljudi puno mi srce radi trenutno, pa mi je teško pisati. Ja sam i danas moje mame princeza, i ona kada moju Lunu i mene gleda preko kamere/interneta (jer smo jako daleko već evo 4 godine...) prvo kaže ma neda mama curu svoju a onda za svoju malu curicu...Ja sam i danas njena djevojčica, koja joj je prebrzo narasla i prebrzo otišla...

A danas ja imam takvu jednu malenu princes krofnicu...Znam da me često zna stisnuti u grudima kada pomislim koliko je volim...Fakat ću morati drugi put pisati jer evo opet suza suzu goni...
Bogami i mene si rasplakala user posted image user posted image user posted image user posted image  , ja nemam kćerku, tako smo je silno željeli, dobili je ...radovali se s njom, živjeli za nju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  svi ovi vaši postovi tako me rastuže...bježim ja od ove stranice, ali me nešto vuće...Drage moje, neka su vam vaše princeze žive i zdrave. Vašim princezama i vama svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 9:11:47   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: emma.L
I kaže mi sinoć "moja mamica, moja lijepa mamica" user posted image  - pa ima li išta ljepše.


Nema!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 9:16:37   
palachinken
IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

Bogami i mene si rasplakala user posted image user posted image user posted image user posted image  , ja nemam kćerku, tako smo je silno željeli, dobili je ...radovali se s njom, živjeli za nju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  svi ovi vaši postovi tako me rastuže...bježim ja od ove stranice, ali me nešto vuće...Drage moje, neka su vam vaše princeze žive i zdrave. Vašim princezama i vama svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 9:25:30   
henna ze
mada ...mada...ne znam to što sam previše vezana za Henolinu i ona za mene..kako će to izgledati kasnije..koliko će dobro biti za nju..
samo jedan primjer...kad god sam ja negdje bila odsutna ona se o "brige " razboljela..svih 7 dana koje sam provela u bolnici na koševu ..ona je bila bolesna...svih 8 dana koje sam provela u zagrebu...ona je bila bolesna i evo zakačiću vam još nešto

user posted image


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 9:32:46   
Lulu_08
henna user posted image user posted image  srculence slatko!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 10:12:49   
hanabanana
Mislim da je vrlo važno imati zdrav odnos prema dijetetu.
Ja se često hrvam sa sobom kada primjetim da postajem posesivna.
Želim da moje kćeri uvijek znaju da sam stub na koji se mogu osloniti, ali ne smijem im biti stub spoticanja.
Nadam se da ću naći tu srednju liniju.

Vrlo je bitno prepoznati kad naš odnos prema djeci dobija notu posesivnosti.
Ja ću za svoju djecu planine pokrenuti ali ću se svim silama truditi da nauče same se izboriti za svoje stavove, mišljenje, želje.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 10:32:09   
emma.L
Henna, ja opet na tvoj post imam odgovor jer vidim u vama sebe i moju mamu user posted image . To će izgledati ok. Sjećam se da mi je bilo 9 ili 10 godina kad me je mama prvi put ostavila doma za vikend (sa tatom, bakom i svekolikom rodbinom) i otišla na seminar sa školom. Jako teško mi je palo. I svako sljedeće razdvajanje mi je teško padalo, ali sam sa 15 otišla dva tjedna na more sa Framom i bilo mi je divno. A kad sam se vratila 5 dana sam joj trubila o svemu, a ona se oduševljavala user posted image . Dakle, ne bih rekla da je preraslo u bolesno ovisnu vezu kod nas.
Ipak, upravo iz ovih razloga Emu nekada pošaljem na noćenje kod nane (uvijek jednu noć jer više ne mogu a MM kaže da to nije normalno user posted image ), da shvati da je i drugi vole i da se može i na druge ljude osloniti (ja taj osjećaj nisam imala i pored moga oca i zato sam poslije mamine smrti sama sebi dovoljna u bitnim trenucima i odlukama, a to i nije uvijek lako). Samo vi uživajte jedna u drugoj. Imaš jednu divnu curicu  user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Mame i kćerke
10.2.2011 10:42:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


Poznajem više majki koje imaju samo sinove, i pored ljubavi, pored pažnje koji imaju i poklanjaju jedni drugima slabo je tu razumjevanja i onih finih emocija koje se ne izgovaraju.
Naravno, najbolje se počnemo shvatati kad i kčeri postanu majke, a treba dotle dogurati, no ipak ... Samo žena može istinski znati kako se druga žena osjca


J imam  tri sina  i sad se mazimo i volimo  i  neki i dan pokazuje slike  svome rodjaku i kaze jel vidis kako je moja  mama lepa a ja cula pa bse razneznila  svoje osecaje nastojavam da iskazemo i cak kad smo ljuti da se do iskazemo   , al mislim da to sto vecina kaze  da cerke ni majke imaju posebnu vezu  moram se 100 %  sloziti. Kaze meni jedna stara nana  kad sam bila trudna sa trecim, daj Boze da ti bude zensko  kaze svaka je majka bez zenskog deteta kao siroce bez majke i oca. Nek su nam ziva i zdrava pa mozda  dobijem snahu da cu je volit kao cerku heheh ma nema sanse  znam   . Evlad od srca komad user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *