|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mame i kćerke
30.6.2018 22:30:00   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni je iskreno žao žena koje nemaju žensku djecu (nemojte me pogrešno shvatiti)....
Al to je jedan poseban odnos, topao, pun nježnosti kakvo samo može pružiti žena ženi




Potpuno se slazem user posted image veza izmedju majke i cerke je posebna ❤
Kazu da su majke vise vezane za sinove al ja nekako predosjecam da cu biti bliskija sa cerkom :) ...vec sad je nas odnos poseban .od pravljenja frizurica,lakiranja i iks situacija..definitivno je drugacija od brace , bas ono sto kazes pazi na detalje ,sitnice..puno prica,tvrdoglava i fura svoje user posted image pravo zensko 😁 al drago mi je da je takva jer ce joj sutra itekako biti potrebno da ima svoje JA ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Mame i kćerke
30.6.2018 22:47:15   
manuela RR
Jeste diiivan odnos i zavidim...
Znam po sebi i svom odnosu sa mamom...
Nema sina koji moze razviti takav odnos kao majka i kci...

Ima ih naravno pazljivih i briznih al nikad niko ne moze razumjeti i osjecati kao zena zenu...Naravno jos kad kcerke porastu pa dobiju svoju djecu...

Evo ni ja vec ne razumijem te muske price i odnos koji sin ima sa muzem..
Jednostavno fudbal,trening ovo ono spike koje ja koliko god zelim ne mogu dokuciti jer nisam ih ne dozivljavam na nihov nacin bas zato sto sam zensko..Imaju neki svoj svemir...

< Poruku je uredio manuela RR -- 30.6.2018 22:50:35 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Mame i kćerke
1.7.2018 6:43:57   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Jeste diiivan odnos i zavidim...
Znam po sebi i svom odnosu sa mamom...
Nema sina koji moze razviti takav odnos kao majka i kci...

Ima ih naravno pazljivih i briznih al nikad niko ne moze razumjeti i osjecati kao zena zenu...Naravno jos kad kcerke porastu pa dobiju svoju djecu...

Evo ni ja vec ne razumijem te muske price i odnos koji sin ima sa muzem..
Jednostavno fudbal,trening ovo ono spike koje ja koliko god zelim ne mogu dokuciti jer nisam ih ne dozivljavam na nihov nacin bas zato sto sam zensko..Imaju neki svoj svemir...


Da,pogotovo kad kcerka dobijw svoju djecu tek tad najbolje razumije mamu ❤
Svo troje ih volim podjednako al nekako je drugacije sa A :) kmamo drugi odnos.a mogu tek mislit kako ce to biti aBd kad poraste :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 78
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *