|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 14:47:41   
Skvo RR
Semizovac...
Malo progooglaj, pa ces naci njihovu stranicu...Kada tamo stignete nemojte gdje je  motel vec odmah preko ceste imaju stepenice, koje vode u ogradjeni dio u prirodi, ima i pjesak za djecu.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 14:52:26   
ena23
nasla user posted image zahvaljujeeeeeeeem




_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 14:53:37   
faris06
Restoran Imidž Semizovac, preporucujem, isprobano sa dvoje djece! Uzivajte!

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:03:04   
teacher75
IZVORNA PORUKA: faris06

Restoran Imidž Semizovac, preporucujem, isprobano sa dvoje djece! Uzivajte!

IMidz ima extra hranu po povoljnim cijenama, a moram i ja pohvaliti Peppers- hrana im je za 10, a i ambijent user posted image Biban ima samo fin pogled, usluga, hrana i cijene katastrofauser posted image Park princeva isto bezveze, samo pogled valja. Kod Kibeta mi je super. Cula sam da je fino u Velikoj basti i Maloj basti al jos nisam bila


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:05:02   
teacher75
ne znam ima li tema: Gdje na rucak? pa evo ovdje da pohvalim rucak u etno selu kod nisica, pravo fina domaca hrana, jako ljubazno osoblje, a cijene ok (rucak za 4 osobe, hrana i pice, predjelo, kafa, sve nas doslo oko 80km) a ima se svasta vidjeti a i priroda okolo za prosetati prelijepo!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:15:54   
Trnoruzica
Kod Majmuna user posted image Siroko, zeleno, meni prelijepo

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:17:20   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Kod Majmuna user posted image Siroko, zeleno, meni prelijepo

lijep ambijent al sam se ja razocarala hranom user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:20:57   
Trnoruzica
Sta si jela, da ne narucujem? user posted image
Mi vikendom idemo tamo na ustipke user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 16.8.2010 15:21:10 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:21:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Sta si jela, da ne narucujem? user posted image
Mi vikendom idemo tamo na ustipke user posted image

punjenu maslenicu i sniclu (mm). ustipci su vjerovatno ok user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.8.2010 15:22:20 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:23:45   
Trnoruzica
Uvijek, inace, odemo vikendom.
Nadisemo se cistog zraka, i zaista nismo drugu hranu narucivali osim ustipaka, ne znam ni zasto user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:24:36   
ena0002
Izvor na Stupu

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:29:15   
Leva
Magarac - najbolja riba u gradu  user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:30:00   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Leva

Magarac - najbolja riba u gradu  user posted image


i lignje i lignje... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:33:26   
Leva
Nama godisnjica braka u petak i lagano se navlacim na trazenje restorana za izlazak. Imam nekakav osjecaj da cemo zavrsiti u Magarcu user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:37:14   
Visnja RR
mi svaku godisnjicu idemo u Magare... samo je prva bila u "To be or not to be" (sada je to Dveri i druga lokacija)... al Dveri je dobro mjesto za drustvance ne za par...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 15:58:50   
ena23
IZVORNA PORUKA: Leva

Nama godisnjica braka u petak i lagano se navlacim na trazenje restorana za izlazak. Imam nekakav osjecaj da cemo zavrsiti u Magarcu user posted image user posted image


i mi slavimo godisnjicu ali sutra user posted image s ti sto je pitanje da l idjete povesti, tj hoce li dadilja pristati da joj ga sutra naveccer uvalimo na dva sata....
ako budemo sami idemo u to magare a ako ne idemo u kulin dvor... rjesena dilema user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 16:04:41   
teacher75
kod kule u semizovcu je jos bolje od imidza, bar meni, a ima isto parkic za djecu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 16:41:27   
hanabanana
Jel Magarac onaj u Hrasnom?!

Ja preporučujem Vila Del Corso, hrana odlična, atmosfera takodje.
Kolodvorska ulica.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 18:02:01   
mama2009
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Jel Magarac onaj u Hrasnom?!

Ja preporučujem Vila Del Corso, hrana odlična, atmosfera takodje.
Kolodvorska ulica.


gazda totalni kreten ....u objektu zna napraviti tolko neugodne scene pred gostima


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 23:31:48   
veeseelaa
preporučujem Caballero na Dždiždikovcu, divna bašta
Magarac u Hrasnom, Lajt na Grbavicu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 23:41:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Jel Magarac onaj u Hrasnom?!

Ja preporučujem Vila Del Corso, hrana odlična, atmosfera takodje.
Kolodvorska ulica.


gazda totalni kreten ....u objektu zna napraviti tolko neugodne scene pred gostima


ja ne skontah o kom gazdi je riječ...jel Magara il Vila del Corsouser posted image

a ja pored navednih  preporučujem Ko Bibana, haman pod Trebevićem...al klopa super, ambijent super...pogled 10 a usluga osoblja zaista vrijedna spomena.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 23:47:26   
teacher75
draga Hanady, ne mogu da vjerujem da hvalis uslugu kod Bibana!. ja nisam naisla na vece negostoprimstvo u zivotu! prvo svaki put cekamo sat vremena da nam donesu hranu, drugo konobari su uvijek ljuti i neraspolozeni. kad sam bila trudna- visoka trudnoca, tamo sam dozivjela veliku neprijatnost. izvela sam prijateljice na rucak, htjele smo sjesti za sto sa lijepim pogledom i zamolili smo da nam otvore suncobrane jer je bilo jako vruce. uz to sam naglasila da sam trudna i da mi vrucina smeta (mada se stomak vidio iz aviona) .konobar nam je rekao da taj dio baste ne radi i da mozemo sjesti u onaj natkriveni dio! pokvario nam je cejf skroz, jer je gore kao kao da smo negdje unutra a ne vani, nije to to... da bi nakon nekih pola sata kada se popunio ostatak baste fino pustili ljude da sjede za onim stolovima sa suncobranima, otvorili im suncobrane kao da nista nije bilo...bila sam user posted image i zaklela se da vise nikada necu otici tamo. a da ne govorim da im je porcija ustipakabila prije godinu dana 8km, nema skupljih ustipaka u gradu sigurno! ne znam koliko je sada, mozda jos skuplje...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 23:51:51   
veeseelaa
prvo ko prvo otkud ti kod Bibana s drugaricama kad bez muža ne izlaziš? user posted image šala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 23:52:50   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

prvo ko prvo otkud ti kod Bibana s drugaricama kad bez muža ne izlaziš? user posted image šala

rekla sam da je u pitanju rucak a ne vecera user posted image ja sam vec prije rekla da se preko dana vidjam stalno s drugaricama, a noci cuvam za mmuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Gdje na večeru?
16.8.2010 23:53:40   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

draga Hanady, ne mogu da vjerujem da hvalis uslugu kod Bibana!. ja nisam naisla na vece negostoprimstvo u zivotu! prvo svaki put cekamo sat vremena da nam donesu hranu, drugo konobari su uvijek ljuti i neraspolozeni. kad sam bila trudna- visoka trudnoca, tamo sam dozivjela veliku neprijatnost. izvela sam prijateljice na rucak, htjele smo sjesti za sto sa lijepim pogledom i zamolili smo da nam otvore suncobrane jer je bilo jako vruce. uz to sam naglasila da sam trudna i da mi vrucina smeta (mada se stomak vidio iz aviona) .konobar nam je rekao da taj dio baste ne radi i da mozemo sjesti u onaj natkriveni dio! pokvario nam je cejf skroz, jer je gore kao kao da smo negdje unutra a ne vani, nije to to... da bi nakon nekih pola sata kada se popunio ostatak baste fino pustili ljude da sjede za onim stolovima sa suncobranima, otvorili im suncobrane kao da nista nije bilo...bila sam user posted image i zaklela se da vise nikada necu otici tamo. a da ne govorim da im je porcija ustipakabila prije godinu dana 8km, nema skupljih ustipaka u gradu sigurno! ne znam koliko je sada, mozda jos skuplje...


ja hvalim...
nism zanovjetalo a prema meni i mojim gostima su uvijek super....
ja sam evo u vrijeme trajanja SFF-a sa suprugom i prijteljicama iz beča i zagreba nakon projekcije filam nazvala telefonom da imam stol...došla gore za 7 minuta piše moj stol rezervisano i prezime...konobar više nego prijazan...što sam i prije doživljavala. Pojeli smo more svega...od hladne plate , raznih sireva do mesa ispod sača i uštipaka koji su i sada ( km ali toliko su i na Čavljaku a razlika u uštipcima drastična....

ja uvijek dobijem stol koji poželim...bilo vani ili unutra ako prije toga nije rezervisan...

ja nisma imala neugodnosti pa je logično da pohvalim...

recimo meni je razočarenje restoran lajt...
prije je bilo bolje...sada usluga je ispod svakog nivoa...a nekome vidiš nije tako....
logično...svi imamo svoja sikustva...

ja samo nebih voljela da mi neko preporuči neki restoran za koji se zna da se deesilo tovanje hranom ili pićem a ostalo...sve se može prevazići...user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *