|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:41:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jao, Mala i Velika bašta , a držao Armin ŠAković ma prelijepo,

i ja sam to gore negdje spomenula user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:42:18   
Visnja RR
joj zene sto bih ja voljela da mi jednom zadernecimo uvece u nekom tom mjestu (djecu ostavmo muzevima ) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:43:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Armin sakovic mala basta ...pored velike baste

to user posted image user posted image user posted image user posted image
nisma ja dobra...
da mi muž nije na važnom sastanku na poslu...sad bi ja zvala da ga pitam...evo me mozak zabolio od razmišljanja...a tako jednostavnouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:43:50   
M kao Mama
Aaaaa, znaš kad bih ja mogla bez Lajle u kafanu, možda u budućem životu, ako postoji hahahahahah

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:44:08   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

joj zene sto bih ja voljela da mi jednom zadernecimo uvece u nekom tom mjestu (djecu ostavmo muzevima ) user posted image

e i ovo da isplaudiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i poželim jako jako

a sad odoh špretu svome jer masna pogača taman je porumenilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:45:24   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Aaaaa, znaš kad bih ja mogla bez Lajle u kafanu, možda u budućem životu, ako postoji hahahahahah

pa alma draga...uspavaš i ostaviš mužuuser posted image
nemoraš joj pričati gdje ideš...
i ja svojima kažem kod zhzubara da idem ...sreća nemaju pojma o vremenu...još...pa hanadi misli da zubari rade samo po mrakuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:46:11   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

joj zene sto bih ja voljela da mi jednom zadernecimo uvece u nekom tom mjestu (djecu ostavmo muzevima ) user posted image

e i ovo da isplaudiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i poželim jako jako

a sad odoh špretu svome jer masna pogača taman je porumenilauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja sam ZA uvijek samo recite vrijeme i mjesto

evo me pocela vec mastati kako bi to bilo dobro

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:47:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

joj zene sto bih ja voljela da mi jednom zadernecimo uvece u nekom tom mjestu (djecu ostavmo muzevima ) user posted image

e i ovo da isplaudiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i poželim jako jako

a sad odoh špretu svome jer masna pogača taman je porumenilauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja sam ZA uvijek
samo recite vrijeme i mjesto

evo me pocela vec mastati kako bi to bilo dobro

nakon Bajrama ja sam uvijek zauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:47:56   
Lejla Ka
Hanady, to ti je zato što si mama dvoje djece (u svakoj trudnoći odumre neki postotak mozga :)), i zato što postiš.
Ja sam se juče isprovaljivala kad mi je jedna službenica tražila da joj izdiktiram brojeve nekih telefona, a ja ne znam ni mobilni od muža (kojeg jedino na pamet znam), a kamoli šta drugo user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:50:03   
taurus
Hanady Lights jeste "kod Joze" u pravu siuser posted image

joj nabrojali ste super mijesta: Magarac, Lights, Mala i Velika bašta user posted image user posted image user posted image
meni je i Zelena dolina super, odmah pored Pionirske doline i imaju super hranu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:51:15   
Nedi
Za takav večernji dernek bi se isplatilo doći u Sarajevo...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:51:40   
taurus
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

joj zene sto bih ja voljela da mi jednom zadernecimo uvece u nekom tom mjestu (djecu ostavmo muzevima ) user posted image

e i ovo da isplaudiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i poželim jako jako

a sad odoh špretu svome jer masna pogača taman je porumenilauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja sam ZA uvijek
samo recite vrijeme i mjesto

evo me pocela vec mastati kako bi to bilo dobro

nakon Bajrama ja sam uvijek zauser posted image user posted image user posted image






ja sam za ali kada se porodimuser posted image user posted image user posted image user posted image
uh a šta ću onda s dvoje djeceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:52:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Hanady, to ti je zato što si mama dvoje djece (u svakoj trudnoći odumre neki postotak mozga :)), i zato što postiš.
Ja sam se juče isprovaljivala kad mi je jedna službenica tražila da joj izdiktiram brojeve nekih telefona, a ja ne znam ni mobilni od muža (kojeg jedino na pamet znam), a kamoli šta drugo user posted image


e taman tako user posted image user posted image user posted image user posted image

sad kad vidim nisma jedina lakše mi...
života mi prepadoh se morat ću reko ona sklerin kupituser posted image

a eto neke stavri baš u glavi stoje uvijek dostupne a nakeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image milion pitanja....

recimo jučer moj muž kaže treba mu nešto o higijenu bolesnika...ja kažem ima jedna tvoja knjiga na polici u njoj ima ja jednom čitala...on uzeo knjigu lista traži i kaže meni...Bog zna gdje si to čitala ovo je samo njega bolesnika....
ja nakon Iftara narvno uzmem knjigu od 400 stranica i na 128 strani nađem komplet poglavlje posvećeno istom.user posted image user posted image user posted image

al ime kafane...aaaaaaaaa neće pa nećeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:52:30   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Aaaaa, znaš kad bih ja mogla bez Lajle u kafanu, možda u budućem životu, ako postoji hahahahahah

pa alma draga...uspavaš i ostaviš mužuuser posted image
nemoraš joj pričati gdje ideš...
i ja svojima kažem kod zhzubara da idem ...sreća nemaju pojma o vremenu...još...pa hanadi misli da zubari rade samo po mrakuuser posted image




E, moja Hanady znaš  kako kažu sit gladnog ne razumije,pa tako ni ti mene ne možeš skontati, jer hvala Bogu nisi u toj situaciji, ali da ne tušim, moja kći je beznadežan slučaj, nema spavanja prije 12, tako da se vrlo često desi da ja zaspem prije nje, a kada smo bili na one dvije svadbe, ja počela zijevati, a ona bi igrala do tri sata, šta da se radi, mladost je mladost, hahahaha, a ja ti slabo gdje idem bez nje, neki dan pita me jedna rodica čija je ovo djevojčica,a ja joj kažem moj privjesak.

Odoh ja OT

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 13:56:49   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Aaaaa, znaš kad bih ja mogla bez Lajle u kafanu, možda u budućem životu, ako postoji hahahahahah

pa alma draga...uspavaš i ostaviš mužuuser posted image
nemoraš joj pričati gdje ideš...
i ja svojima kažem kod zhzubara da idem ...sreća nemaju pojma o vremenu...još...pa hanadi misli da zubari rade samo po mrakuuser posted image




E, moja Hanady znaš  kako kažu sit gladnog ne razumije,pa tako ni ti mene ne možeš skontati, jer hvala Bogu nisi u toj situaciji, ali da ne tušim, moja kći je beznadežan slučaj, nema spavanja prije 12, tako da se vrlo često desi da ja zaspem prije nje, a kada smo bili na one dvije svadbe, ja počela zijevati, a ona bi igrala do tri sata, šta da se radi, mladost je mladost, hahahaha, a ja ti slabo gdje idem bez nje, neki dan pita me jedna rodica čija je ovo djevojčica,a ja joj kažem moj privjesak.

Odoh ja OT

ma ja ja samo imama dvoje dijece a ti jedno....
muža imamo istog vjeruj mi...
i još ti imaš svekrvu koja ti čuva dijete super kod kuće...
a ja mamu kojoj moram odvuće dijete sa kraja na kraj grada i vratiti ih kući nakon izlaska...jer moja mama ne dozvoljava noćenje bez opravdanih razlogauser posted image

i ja moja djeca eto spavaju ...al se zaplakuju i po cjelu noć mamu zovu...
al nema veze ja se tješim oke ne otvaraju pa dodala joj ja cucu il babo isto joj se pišeuser posted image user posted image user posted image mama nije tu.

i neću OT odoh Iftar radit...
sad će mi se i djeca porbudit iiz dnevne ture spavanja...zapravo mlađa...a starija će do tada završiti sa zadaćom...
napisatio svoje i sekino ime 30 puta al sama da izbrojiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 14:28:03   
ena23

Moderatoreeeeeee, evo ih zachatavaju temu, moderatoreeeeee!!!

Dakle, u posljednje 4 stranice zakljucismo da se moze izaci i u veliku i malu bastu na veceru.

osim toga da je lajla hiperaktivna ,da teacherka ne izlazi navecer sa prijateljicama, da je hanady nezvanicni advokat carsije u polemici carsija vs. ostatak grada, da je visnjin frizider prazan, da bi se rado uzivo dernecilo.....

Ooooo moderatoreeeeeeee




_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 14:32:43   
snijeg
IZVORNA PORUKA: ena23


Moderatoreeeeeee, evo ih zachatavaju temu, moderatoreeeeee!!!

Dakle, u posljednje 4 stranice zakljucismo da se moze izaci i u veliku i malu bastu na veceru.

osim toga da je lajla hiperaktivna ,da teacherka ne izlazi navecer sa prijateljicama, da je hanady nezvanicni advokat carsije u polemici carsija vs. ostatak grada, da je visnjin frizider prazan, da bi se rado uzivo dernecilo.....

Ooooo moderatoreeeeeeee





Hvala na sažetku, sad nemoram čitati posljednje četiri stranice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 14:40:19   
Visnja RR
ena23 partibrejkerko user posted image
izvinjavam se moderatorima user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 14:42:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ena23


Moderatoreeeeeee, evo ih zachatavaju temu, moderatoreeeeee!!!

Dakle, u posljednje 4 stranice zakljucismo da se moze izaci i u veliku i malu bastu na veceru.

osim toga da je lajla hiperaktivna ,da teacherka ne izlazi navecer sa prijateljicama, da je hanady nezvanicni advokat carsije u polemici carsija vs. ostatak grada, da je visnjin frizider prazan, da bi se rado uzivo dernecilo.....

Ooooo moderatoreeeeeeee





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moderatorko izvini nećem višeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 14:47:40   
ena23
nista pape, izvinjavanje se ne pika, nego im deder te metle u ruke prosljedi


zelim da pozdravim komplet administraciju ringeraje i zelim im ugodno i lahko ciscenje, a pogotovo moderatoru ovog podforuma uz to pozdravljam svoju mamu, seku, babu, djeda, nenu, amidzu, dajdzu i dajzdincu i njihovu djecu u njemackoj i Ilhanu u goteborgu i zelim naruciti pjesmu od partibrejkersa: hipnotisana gomila user posted image

< Poruku je uredio ena23 -- 17.8.2010 14:48:15 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 14:50:15   
Visnja RR
http://www.youtube.com/watch?v=KgGQ96OQX2I

joooj dje me nadje ...kako je ovo dobro pustiti i zapucati na more onom dzadom od jablanice pa niz rijeku uuuuuuuuuuuuu


Mi ne idemo nikud
i ne radimo nista
mi smo jedna velika
hipnotisana gomila

Al'' ja znam kljuc
ja poznajem tu bravu
odkljucacu i stavicu
ti svasta u glavu

Ja mogu da te zabavim
ja mogu da te sludim
ja mogu da te uspavam
ja mogu da te budim

Da li verujes meni

Ili mislis tvojom glavom


< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.8.2010 14:52:01 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 14:53:07   
ena23
toooooooooooooooo paaaaaaape

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 14:57:12   
Leva
user posted image user posted image user posted image user posted image
I sta bi gdje se sta jede poslije Bajrama?
Btw sjetila sam se i onog indijskog restorana Taj Mahal kod velepekare. Hrana fantasticna iako s vana izgleda ko kakva Jagoda user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 17.8.2010 15:02:37 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 18:08:40   
anidla
svaka cast za ovu muzicku numeru user posted image

nego, gdje sutra da muza odvedem na rucak ili vecericu? godisnjica nam braka (3 g) i htjela bih za promjenu da ja njega odvedem negdje....


da je malo izvan grada i da ima basta...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Gdje na večeru?
17.8.2010 18:11:16   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: anidla

svaka cast za ovu muzicku numeru user posted image

nego, gdje sutra da muza odvedem na rucak ili vecericu? godisnjica nam braka (3 g) i htjela bih za promjenu da ja njega odvedem negdje....


da je malo izvan grada i da ima basta...




hahah Semizovac ti je van grada i ima fantasticnu bascu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *