|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam tužna :(
15.3.2014 12:52:30   
Amela86

IZVORNA PORUKA: lovepower

Hvala ti puno na rijecima podrske , u ovakvim bezizlaznim situacijama sama rijec utjehe puno znaci ,,, jesam 1986 godiste ,

vidis kako si mlada pa djevojke tvojih godina nisu ni udate nemoj se predavati mila neko jednostavno mora da se bori da bi postao majka neko srecom ne zna kako tesko to moze biti,vjeruj u dragog Boga i bebica ce doci...


user posted image user posted image divna si user posted image , kao i sve ostale zenice na forumu ..daj Boze da niko vise ne vodi ovu bitku

_____________________________

Dum spiro , spero ....

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Danas sam tužna :(
15.3.2014 14:17:32   
Galicia
Ima nas koje se borimo godinama, i nismo tuzne, mozda malo potistene, ali ne i tuzne. Zato drzi glavu gore. Sve ce biti, samo strpljenja. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Danas sam tužna :(
16.3.2014 22:03:28   
Amela86

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ima nas koje se borimo godinama, i nismo tuzne, mozda malo potistene, ali ne i tuzne. Zato drzi glavu gore. Sve ce biti, samo strpljenja. user posted image


Galicija .... user posted image nadam se da ce nas biti sto manje , daj Boze da niko ne dozivi .

_____________________________

Dum spiro , spero ....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2014 9:47:07   
Misty_mama
Tuzna sam, pretuzna, jer su dvije mrvice sinoc ostale bez majke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2014 10:20:33   
Bambi09
O Boze user posted image To ona zena sto je poginula u Nedzaricima jel? Tuzno pretuzno user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2014 11:04:58   
Misty_mama
Da user posted image MM je nekad upoznao njenog muža, i baš mi jutros javlja.. Kaže, dvoje djece od 5 godina i 4 mjeseca... Ne prestajem razmišljati o njoj, o njima... Da joj dragi Allah da lijepi Džennet, a njenoj porodici snagu user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2014 11:22:40   
aazra

IZVORNA PORUKA: Misty_mama

Tuzna sam, pretuzna, jer su dvije mrvice sinoc ostale bez majke user posted image user posted image user posted image user posted image


Sinoć sam prolazila tuda, nešto mi se grlu steglo kad sam skontala da je težak udes bio, kao da je stradao neko koga poznajem... user posted image

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Danas sam tužna :(
4.4.2014 11:38:28   
Hannica
Jer se jedan mladi život upravo ugasio. Koja tuga Bože dragi, ne mogu ni zamisliti kako se roditelji osjećaju.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Danas sam tužna :(
5.4.2014 21:57:06   
mayra
Tuzna zbog have, zbog male bebe Alme, zbog mnoge djece koja se pate, pa procitam svjedocenje nekog svjedoka iz Srebrenice
http://freshpress.info/index.php/politika/bih/1326-najpotresnije-svjedocenje-haskog-tribunala-ubice-spustile-oruzje-i-sledile-se-od-prizora

Ma svasta nesto me pogodilo i suze liju same :-(
Moj D opet na antibioticima, upala grla, al kad vidim sve ovo, skontam da je to sve prolazno.


_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Danas sam tužna :(
5.4.2014 22:21:28   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: mayra

Tuzna zbog have, zbog male bebe Alme, zbog mnoge djece koja se pate, pa procitam svjedocenje nekog svjedoka iz Srebrenice
http://freshpress.info/index.php/politika/bih/1326-najpotresnije-svjedocenje-haskog-tribunala-ubice-spustile-oruzje-i-sledile-se-od-prizora

Ma svasta nesto me pogodilo i suze liju same :-(
Moj D opet na antibioticima, upala grla, al kad vidim sve ovo, skontam da je to sve prolazno.



uhh sta procita

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Danas sam tužna :(
10.4.2014 14:30:25   
ENSY
Tuzno....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Danas sam tužna :(
10.4.2014 15:31:54   
tajcika
klemzi user posted image

(odgovor članu ENSY)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Danas sam tužna :(
10.4.2014 23:27:54   
klemzi

IZVORNA PORUKA: tajcika

klemzi user posted image
user posted image user posted image user posted image Kako bih ja voljela tebe upoznati user posted image user posted image user posted image
4 godine sine moj....

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Danas sam tužna :(
10.4.2014 23:33:02   
Hanady RR
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Danas sam tužna :(
11.4.2014 7:38:22   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: klemzi


IZVORNA PORUKA: tajcika

klemzi user posted image
user posted image user posted image user posted image Kako bih ja voljela tebe upoznati user posted image user posted image user posted image
4 godine sine moj....

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Danas sam tužna :(
11.4.2014 13:35:12   
vila_7

IZVORNA PORUKA: mayra

Tuzna zbog have, zbog male bebe Alme, zbog mnoge djece koja se pate, pa procitam svjedocenje nekog svjedoka iz Srebrenice
http://freshpress.info/index.php/politika/bih/1326-najpotresnije-svjedocenje-haskog-tribunala-ubice-spustile-oruzje-i-sledile-se-od-prizora

Ma svasta nesto me pogodilo i suze liju same :-(
Moj D opet na antibioticima, upala grla, al kad vidim sve ovo, skontam da je to sve prolazno.




Oh Boze, ni disati ne mogu user posted image user posted image user posted image . Kako ce on jadan ikad biti normalan ...... a koliko je jos ovakvih STRAŠNIH I JEZIVIH prica s bilo koje strane .
Hebem ti rat .... sto se kreteni kojim se ratuju ne pobiju na nekim livadama daleko od normalnih ljudi user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Danas sam tužna :(
13.5.2014 11:25:16   
minja_
"Dan je kao suncan.
Ti si kao veseo.
Prolazis, kao ne vide te.

Svima je kao lijepo.
Svima je kao dobro.
Svima je kao ludo.

I ti si kao sretan.

Zivi se kao u miru.
Ptice su kao slobodne.
Buducnost kao na dlanu.

Savjest je kao cista.
I suncu je kao jasno.
O, srce, kao pjevaj.

Svi se kao brinu o svima.
Svatko je prijatelj kao.
Svima je kao stalo do tebe,
i do svijeta.
I dan kao ode.
I ti se kao smijesis!
I nista te kao ne boli..."

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Danas sam tužna :(
14.5.2014 10:58:25   
minie
Danas ti je mama trebala pripremiti rodjendansku kosulju, kupiti tortu, pozvati tvoje drugare da se veselis.... Ali vec tri mjeseca te ne moze pomilovati, vidjeti tvoj osmijeh, tvoje krupne okice niti cuti najljepse rijeci.... Vec tri mjeseca ti si na vjecnom svijetu, u najljepsim Dzennetskim bastama.

Maleni, neka ti Uzviseni podari sve najbolje i obraduje te svim Dzennetskim ljepotama.

Nikada necemo zabraviti tvoje krupne oke.

Rejan user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Danas sam tužna :(
14.5.2014 11:06:31   
mimi_2in1
Minie user posted image user posted image tako mi je zao...

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Danas sam tužna :(
14.5.2014 11:14:18   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: minie

Danas ti je mama trebala pripremiti rodjendansku kosulju, kupiti tortu, pozvati tvoje drugare da se veselis.... Ali vec tri mjeseca te ne moze pomilovati, vidjeti tvoj osmijeh, tvoje krupne okice niti cuti najljepse rijeci.... Vec tri mjeseca ti si na vjecnom svijetu, u najljepsim Dzennetskim bastama.

Maleni, neka ti Uzviseni podari sve najbolje i obraduje te svim Dzennetskim ljepotama.

Nikada necemo zabraviti tvoje krupne oke.

Rejan user posted image


sunce naše milo...tako sam tužna zbog njega već mjesecima

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Danas sam tužna :(
14.5.2014 11:16:00   
sretna_mama
Jadni dječak, ni kriv, ni dužan tako da okonča svoj život.. duša mila..user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Danas sam tužna :(
14.5.2014 11:17:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: minie

Danas ti je mama trebala pripremiti rodjendansku kosulju, kupiti tortu, pozvati tvoje drugare da se veselis.... Ali vec tri mjeseca te ne moze pomilovati, vidjeti tvoj osmijeh, tvoje krupne okice niti cuti najljepse rijeci.... Vec tri mjeseca ti si na vjecnom svijetu, u najljepsim Dzennetskim bastama.

Maleni, neka ti Uzviseni podari sve najbolje i obraduje te svim Dzennetskim ljepotama.

Nikada necemo zabraviti tvoje krupne oke.

Rejan user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Danas sam tužna :(
14.5.2014 11:24:21   
lady_bubamara
Minie user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Danas sam tužna :(
14.5.2014 11:30:39   
Medi_87

IZVORNA PORUKA: minie

Danas ti je mama trebala pripremiti rodjendansku kosulju, kupiti tortu, pozvati tvoje drugare da se veselis.... Ali vec tri mjeseca te ne moze pomilovati, vidjeti tvoj osmijeh, tvoje krupne okice niti cuti najljepse rijeci.... Vec tri mjeseca ti si na vjecnom svijetu, u najljepsim Dzennetskim bastama.

Maleni, neka ti Uzviseni podari sve najbolje i obraduje te svim Dzennetskim ljepotama.

Nikada necemo zabraviti tvoje krupne oke.

Rejan user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Danas sam tužna :(
14.5.2014 17:45:06   
mala_sa
Boze, tuga golema user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *