|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodicni posjeti
20.1.2012 9:46:10   
sarisari
ja bih poludila svaku već iste face gledati, volim se družiti, ali i ljudi koje zaista volim ne vidjam cesto , nemam vremena, ni muza ne vidjam svaki dan a kamo li rodbinu user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Porodicni posjeti
20.1.2012 17:03:55   
sabinos
ja stvarno ne volim da sam stalno kod kuce,ali ponekad mi to treba...vala muz ti nije u pravu,previse je svaku noc,jos i dijete sa sobom voditi,jos ti trudna...zaista previse

< Poruku je uredio sabinos -- 20.1.2012 17:04:21 >


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Porodicni posjeti
20.1.2012 18:05:09   
chuci
objektivno gledano ne treba ni u čemu pretjerivati, ja se vodim time u svemu, odnosno pokušavam koliko god mogu

ovdje osim realne mogućnosti da tvoj muž pretjeruje u posjetama rodbini postoji i realna mogućnost da ti vidiš stvari malo drugačije nego što je stvarno.

hajd nabroji gdje ste sve išli npr u zadnjih 7 dana, ili 10, ili evo poslije nove godine, znači za ovih 20 dana. čisto sebi nabroji da vidiš je li ti pretjeruješ u viđenju, ili on u posjećivanju.

ko god da pretjeruje neka malo smiri strasti.

stvarno je divna osobina (pogotovo kod današnjih mlađih muškaraca koji nikome ne vole ići pa ni svojoj mami) da muškarac voli obilaziti rodbinu, ali ako tebi ne odgovaraju posjete svaku noć onda on treba da se prilagodi tebi i ti njemu. samo nema krajnosti nego kompromis, odnosno bez pretjerivanja i sa čije strane


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Porodicni posjeti
21.1.2012 13:23:41   
SdZ
Mislim da je jako lijepa osobina tm da obilazi svoju i tvoju familiju. Jako pohvalno, zaista. Ali svaku vecer...hm meni je to malo pretjerano.


Slazem se. Sve u granicama, pa i posjete.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Porodicni posjeti
21.1.2012 13:55:11   
mersiha 77

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Mislim da je jako lijepa osobina tm da obilazi svoju i tvoju familiju. Jako pohvalno, zaista. Ali svaku vecer...hm meni je to malo pretjerano. Izgubila bih svoj rahatluk (ovo se odnosi ako ne zivite pod istim krovom).


Eh i ja sam na ovo mislila
i jos jednpo,ma ako su insani i ja bih isla svaku vece,ali ako nisu
onda bi radije u sumu otisla user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Porodicni posjeti
21.1.2012 13:58:03   
teacher75
ma ne bih i najboljoj prijateljici mogla ici svako vece, dosadilo bi mi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Porodicni posjeti
21.1.2012 14:15:57   
rose 87
ja imam suprotan problem user posted image user posted image mm nemogu nagovoriti da vratimo one posjete familije koji su nam bili na babinama
a hodati svaku noc nebih mogla stvarnouser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Porodicni posjeti
27.1.2012 21:05:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se i sa sobom sama super zabavljam




E, bas tako user posted image user posted image

Nadjem se i ja sa svojom mamom nasamo, odem sa njom na kafu i sl. .....sto moramo jedno drugom uvijek brojati zube....
Srklet me ufati samo kad pomislim na takve "porodicne posjete", sedam dana u sedmici.....user posted image


hahahah bolesnici


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Porodicni posjeti
27.1.2012 21:06:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: rose 87

ja imam suprotan problem user posted image user posted image mm nemogu nagovoriti da vratimo one posjete familije koji su nam bili na babinama
a hodati svaku noc nebih mogla stvarnouser posted image


i ja u početku nagovarala a sad mi svejedno
Što se tiče moje familije i mojih prijatelja tu se sve ispoštuje a njegovih ne zanima me, ako neće , neće i kad me pitaju ja kažem da on nema kad, ne zanima ga itd
Pa nek se baja crveni
Bitno je da nije do mene


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Porodicni posjeti
1.2.2012 20:31:27   
hanabanana
Jedino da se kloniram mogla bih svako veče ići kod nekog u posjetu.
Pa nije mi kuća stanica s kojem polazim i u koju dolazim.
Kad bi dijetetu pregledala zadaću, odvela je na aktivnosti koje ima mimo škole??
Kad bih se ja stigla odmoriti?
I kad bih se posvetila djeci?
Meni je to too much.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Porodicni posjeti
1.2.2012 20:55:30   
Blue rose RR
Divim se ljudima, koji stan/kuću doživljavaju kao autobusku stanicu user posted image
Ja jedva čekam da se dogegam kući, obučem pidžamu i rahat se skljokam na kauč.
Uživam u svoja 4 zida.
A porodični posjeti su kako red nalaže+praznici. Ništa više, i ništa manje.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Porodicni posjeti
1.2.2012 21:06:08   
veeseelaa
ja haman svaki dan s posla negdje prozujim, jest da sam umorna al ne dam se, ne dam se heheheh
al da me muž forsira da idem bilo gdje ja ne bi, ja idem tako gdje je sve po mom user posted image
a posjete te porodične, dosta u 15-20 dana, e sad koliko ću ja puta ići mojoj mami, bratu il on svojima to je naša lična stvar al forsiranje nikakvo, nema smisla


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Porodicni posjeti
1.2.2012 21:09:30   
Blue rose RR
Ja poslije posla ne volim nigdje ići sem kući.
Dosta mi je na poslu što mi "zuje" :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Porodicni posjeti
1.2.2012 21:12:09   
veeseelaa
ma ok, al ja odem negdje sa Ajšom, pica, ćevapi, bilo šta, mm nam se pridruži
išla sam s posla s malenom gledat dinosauruse, idemo kod zubara u šetnju, ljeti na sladoled itd
odredjenim danima s posla idem na fitnes, nekad s drugaricama na piće itd
i ja budem umorna al takva sam, ne bi da mi šta promakneuser posted image
i onda kad uletim u kuću ko tajfun, peri, čisti a nekad vala i e, sve batalim pa se lijepo mm, ja i malena ganjamo, vrištimo, gađamo itd user posted image

osobito kad su dani lijepi, sunčani ili kad snježi, ma meni su svi dani lijepi, ja bi i po kiši šetala, kad smo svi porodično zdravo ja sam tako sretna, ma ludauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Porodicni posjeti
1.2.2012 21:14:15   
veeseelaa
a skoro svako sam veče kod mame, bar na pola sata, to obavezno, uglavnom i malena ide samnom



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Porodicni posjeti
1.2.2012 21:17:48   
hanabanana
Ja sam od svojih roditelja preuzela " naviku " da s posla idem kući.
Dok nisam imala djecu znala sam prozujati po gradu, otici do drugarice ili slično.
Sada ne. Idem kući, kupim djecu, ili barem jedno dijete, a nekada muž uzme obje.
Ja jako držim do zajedničkog objeda, i mora biti barem jedan takav u toku dana.
To je nešto kao rana večera jer svi sjedamo za stol oko pola šest.
Vikendima zajednički je uvijek doručak....koji zna trajati i trajati.
Svako ima šta ispričati, a ova najmladja svaki dan sve više.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Porodicni posjeti
1.2.2012 21:23:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja sam od svojih roditelja preuzela " naviku " da s posla idem kući.
Dok nisam imala djecu znala sam prozujati po gradu, otici do drugarice ili slično.
Sada ne. Idem kući, kupim djecu, ili barem jedno dijete, a nekada muž uzme obje.
Ja jako držim do zajedničkog objeda, i mora biti barem jedan takav u toku dana.
To je nešto kao rana večera jer svi sjedamo za stol oko pola šest.
Vikendima zajednički je uvijek doručak....koji zna trajati i trajati.
Svako ima šta ispričati, a ova najmladja svaki dan sve više.

user posted image

Isto.

Mi imamo svoje porodične rituale...ručak je obavezan i zajedno smo uvijek...
eventualno neka obaveza popodneva to će poremetiti ali vrlo rijetko...
Obilazimo i rodbinu i prijatelje i oni nas na naše zadovoljstvo...
ne pretjerujemo jer imamo jako malo slobodnog vremena koje maksimanlno provodimo sa djecom.
Naša popodenva i vikendi su ispunjeni, vrlo smo sociolizovani...svi imamo svoje trenutke, djeca ''vananstavne'' kativnosti, ja svoje šopinge, kafe i odmore mozka, suprug svoje termine, izlaske itd...no sve je poredano na način da smo kao porodica na okupu veoma važni jedni drugima, ostali su dobrodošli ali neuzurpirajući sve naše slobodne trenutke zajedničkeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Porodicni posjeti
2.2.2012 9:47:21   
emma.L
Rodbinu obilazim koliko treba da se nitko ne naljuti, malo više muževu, dakle user posted image .
Ma zezam se. Ali mimo praznika, možda jednom godišnje da obiđem tetke svoje, a MM-a možda malo češće iz jednostavnog razloga što živimo u Sa.
Iskreno, radije ću obilaziti naše prijatelje i raju nego tetke, pa su ti posjeti češći, naravno.
Ali barem 3 večeri u tjednu su naše doma. Ručak barem 5 puta tjedno, doručak obavezno vikendom, jer to svi volimo i smatram da je to lijepa navika. Znači, prvo mi i naši trenutci zajednički, pa onda sve drugo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Porodicni posjeti
2.2.2012 10:50:33   
veeseelaa
pa ovisi ko ti dodje pod to MI user posted image
meni pod MI dodje mm, i malena i mama i brat a Boga mi i dvije prijateljiceuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.2.2012 10:52:44 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Porodicni posjeti
2.2.2012 19:34:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Divim se ljudima, koji stan/kuću doživljavaju kao autobusku stanicu user posted image
Ja jedva čekam da se dogegam kući, obučem pidžamu i rahat se skljokam na kauč.
Uživam u svoja 4 zida.
A porodični posjeti su kako red nalaže+praznici. Ništa više, i ništa manje.

Ma ne divim se...cudno mi je to.I ja uzivam u svoja cetri zidauser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Porodicni posjeti
21.12.2012 22:31:12   
visnjica1
Joj i ja imam problem mm voli da se obilazi cesto sa svojim roditeljima, ad imamo malu bebu 26 dana i oni su kod nas svaki drugi dan ja vise ludim nemam vremena ni za sebe a kamoli za goste, sinoc su bilui kod nas, i sutraopet rucak s njima ja sam rekla mm muzu necu svaki dan ni sa kime da se druzim kao pa to su moji staarci ja se s njima ne mogu druziti, najradje bih otisla u Ameriku, moji roditelji zive u dr. drzavi tako da nrmamo ceste posjete od njih .
Ma aprosto ludim

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Porodicni posjeti
21.12.2012 22:49:22   
bananica
ma daj, zezas se.......jel oni zbog bebe dolaze non stop ili je tako bilo i ranije?

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Porodicni posjeti
21.12.2012 22:56:32   
visnjica1
Zbog bebe, prije smo se vidjali u 7 dana jednom, a sada svaku drugu noc naprosto ne mogu sebe da gkledam mala mi nocima ima grceve smorene smo jos se i oni prikljuce, pa jos kad dodaju nemoj bebu tako, bolje je ovako a zna da ne volim te suvisne komentare na pocetku sam odg na svaku sto je bilo vezano za moje dijete a sad samo sutim jer nemam volje da bilo sta komentarisem s njimauser posted image

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Porodicni posjeti
21.12.2012 22:58:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Joj i ja imam problem mm voli da se obilazi cesto sa svojim roditeljima, ad imamo malu bebu 26 dana i oni su kod nas svaki drugi dan ja vise ludim nemam vremena ni za sebe a kamoli za goste, sinoc su bilui kod nas, i sutraopet rucak s njima ja sam rekla mm muzu necu svaki dan ni sa kime da se druzim kao pa to su moji staarci ja se s njima ne mogu druziti, najradje bih otisla u Ameriku, moji roditelji zive u dr. drzavi tako da nrmamo ceste posjete od njih .
Ma aprosto ludim


Pa raduju se ljudi unučetu :)
Mislim dovoljno ste bliski da i oni pripomognu ručku, da se odmoriš dok su tu itd...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Porodicni posjeti
21.12.2012 23:00:45   
bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: visnjica1

Joj i ja imam problem mm voli da se obilazi cesto sa svojim roditeljima, ad imamo malu bebu 26 dana i oni su kod nas svaki drugi dan ja vise ludim nemam vremena ni za sebe a kamoli za goste, sinoc su bilui kod nas, i sutraopet rucak s njima ja sam rekla mm muzu necu svaki dan ni sa kime da se druzim kao pa to su moji staarci ja se s njima ne mogu druziti, najradje bih otisla u Ameriku, moji roditelji zive u dr. drzavi tako da nrmamo ceste posjete od njih .
Ma aprosto ludim


Pa raduju se ljudi unučetu :)
Mislim dovoljno ste bliski da i oni pripomognu ručku, da se odmoriš dok su tu itd...





ja ne bih mogla leci i odmarati dok su mi gosti u kuci

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *