|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
6.2.2012 20:32:02   
leona81
M kasnije pojela samo cokolino, mi pravili supicu i krompir s piletinom - nista nije htjela, kasnije rekla da hoce puru - nije htjela, sendvic - nije htjela, pojela malo grisinija i 3 mandarine i to je sve?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
6.2.2012 21:36:01   
anidla
tek sad vidjeh ovu temu user posted image

Bice mi nekako lakse da povremeno pisem sta je Noa jeo, kasnije ce mi biti podsjetnik user posted image

Danas:

Dorucak : jaje umuceno s mlijekom,udrobljena kifla, prepekla na maslu bijeli luk i prelila s jajetom, sve poruckio user posted image

Uzina: Hippov sok natal sa kriskom kruha namazan s abc sirom

Rucak: malazdjelica supice sa teletinom i graskom, fasirana mala snicla sa pire krompirom

Vecera:0 bodova


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
6.2.2012 21:41:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: anidla

tek sad vidjeh ovu temu user posted image

Bice mi nekako lakse da povremeno pisem sta je Noa jeo, kasnije ce mi biti podsjetnik user posted image

Danas:

Dorucak : jaje umuceno s mlijekom,udrobljena kifla, prepekla na maslu bijeli luk i prelila s jajetom, sve poruckio user posted image

Uzina: Hippov sok natal sa kriskom kruha namazan s abc sirom

Rucak: malazdjelica supice sa teletinom i graskom, fasirana mala snicla sa pire krompirom

Vecera:0 bodova



aha, zaboravih napisati da Noa ima 2 godine i 3 mjeseca user posted image

generalno,ja sam zadovoljna ali problem imamo s vocem,to ne zeli nikako.....

uvela sam acerolu bombone s C vitaminom,i taj Hippov sok.....i pije maticnu mlijec.....ali voljela bih najvise da voce jede,ali jok...user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
6.2.2012 22:12:45   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

M jucer jela za dorucak jedan ustipak i par kasika sira, kasnije bananu za uzinu, za rucak zdjelicu supe bez hljeba, kasnije krusku, kiwi i 2 kinder cokoladice, i navecer zdjelicu griza na mlijeku, pred spavanje jabuku... da li je ovo dovoljno u toku cijelog dana?
jutros pojela jedno jaje bez hljeba i pola jabuke...user posted image izludit ce me

Pa ako je bolesna, a kazes da jeste, dovoljno je nego sta...polako....
Pocet ce opet jesti aBd...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
6.2.2012 22:15:25   
Lady26

IZVORNA PORUKA: anidla


Rucak: malazdjelica supice sa teletinom i graskom, fasirana mala snicla sa pire krompirom

Vecera:0 bodova


Pa sta bi ti da ti vecera poslije ovoga? user posted image
Ja znam da je moje dijete "naopako", kod nje nema to supica pa glavno jelo...joj je nemalo puta supa rucak...doduse vecinom ima povrca unutra pa nije klasicna supa ali svejedno...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
6.2.2012 22:20:09   
Lady26
Danas :
Dorucak virsle sa hljebom
Rucak opet grah, onaj od juce user posted image
Medjuobroci u toku dana: banana sa dosta plazme i vocnim jogurtom, 4 mandarine (pred spavanje), kviki pereci user posted image , kinder cokoladice (sigurno 2-3), petit keks...

Nije vecerala...kasno bio rucak.

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 10:45:39   
leona81
@lady jeste bolesna ali to traje vec 2 sedmice - i ovako jede, al jucer je bas vrhunac...evo danas za dorucak pola kifle?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 10:54:59   
emma.L
leona, kad bi Ema jela toliko voća, ja ne bih brinula. Jede ona, ali jednu voćku dnevno kad joj nasječem i serviram s viljuškicom i napominjem stalno da uzme. Preksinoć je pojela 2 kivija odjednom, nismo se mogli načuditi.
Ema često traži sir, tako da nam je to grickalica user posted image , odvalim veliku krišku i dijete zalije cijeđenom narančom između obroka. Smoki joj dajem isto, ali hoće i grožđice, marelice i bademe da gricka tako da kompenziram voće tim nekim orašastim ili suhim plodovima.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 10:59:02   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

@lady jeste bolesna ali to traje vec 2 sedmice - i ovako jede, al jucer je bas vrhunac...evo danas za dorucak pola kifle?

Ja ti nemam savjet oko toga ali zaista...znas kakva je kod mene situacija bila, a povremeno je i sad takva...
Mozda joj fali izlazak, vrtic?!
Lana je juce sa sveki isla do Mercatora pa su ostale jos pola sata vani, i odmah je bolje jela...
Bit ce, samo je nemoj siliti....ja sam tu gresku pravila i nista nisam postigla, neka jede voce ako zeli i koliko zeli...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 11:07:30   
Malenaoduvijek
Igor nece da jede nista normalno ali uzme i pojede 2 narandje i jabuku pa ga ne peglam oko ostalog


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 11:08:11   
leona81
ne silim je al me nervira, a nece uopste da izadje vani, izasla malo i sve vice hladno hladno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 11:12:35   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

ne silim je al me nervira, a nece uopste da izadje vani, izasla malo i sve vice hladno hladno...

Ma dijete voli sunce i more pa to ti je user posted image user posted image user posted image
A moja opet ne bi ulazila u kucu

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 11:13:27   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MALA1994

Igor nece da jede nista normalno ali uzme i pojede 2 narandje i jabuku pa ga ne peglam oko ostalog


I Lana je sinoc "vecerala" mandarine...nije htjela nista drugo poslije ali sta cu...fino je jela u toku dana...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 14:46:58   
anidla
IZVORNA PORUKA: Lady26

Danas :
Dorucak virsle sa hljebom
Rucak opet grah, onaj od juce user posted image
Medjuobroci u toku dana: banana sa dosta plazme i vocnim jogurtom, 4 mandarine (pred spavanje), kviki pereci user posted image , kinder cokoladice (sigurno 2-3), petit keks...

Nije vecerala...kasno bio rucak.


ja bih sve dala da Noa jede voce user posted image blago tebi.....i vidim da ti Lanica rucki  grah user posted image Noa bjezi od njega user posted image a u grahu sve ima...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 14:52:35   
Lady26
Ovo nam je mislim 3 grah u zivotu user posted image user posted image user posted image
Hocu reci da ga nikad nije htjela....ali posto u posljednje vrijeme jede hranu tipa corbica, prolazi haman sve...grah, buranija, grasak...mrkvu ganja po tanjiru user posted image da stavi sto vise usta hB...
Al eto moja ne bi pojela piru i meso...
Danas namjenski radi nje pravim pljeskavice da probamo tako pojesti mesa...ako ne ima supa sa povrcem...parola - snadji se user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 14:53:25   
Lady26
Neko nesto - neko nesto drugo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 14:56:42   
felix

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Lady26

Danas :
Dorucak virsle sa hljebom
Rucak opet grah, onaj od juce user posted image
Medjuobroci u toku dana: banana sa dosta plazme i vocnim jogurtom, 4 mandarine (pred spavanje), kviki pereci user posted image , kinder cokoladice (sigurno 2-3), petit keks...

Nije vecerala...kasno bio rucak.


ja bih sve dala da Noa jede voce user posted image blago tebi.....i vidim da ti Lanica rucki  grah user posted image Noa bjezi od njega user posted image a u grahu sve ima...


vjerujem ti tak je i kod nas, sad bas kad ga treba jesti zimi unositi vitamina on nece ne voli .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 14:58:06   
leona81
pojela jos jedni kiflu i to je sve...poslije malo griza i dobila napad bijesa oko 2, zaspala maloprije, to je poduhvat

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 15:01:18   
koka i po
moj S.do sada pojeo dvije hrenovke ,casu jogurta s lanenim sjemenom,tanjur supe,karabatak i kutljacu rize,solju kompota,mali rolat,solu mlijeka.
kad ustane na redu je vocni mix.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 15:10:38   
Lady26

IZVORNA PORUKA: koka i po

moj S.do sada pojeo dvije hrenovke ,casu jogurta s lanenim sjemenom,tanjur supe,karabatak i kutljacu rize,solju kompota,mali rolat,solu mlijeka.
kad ustane na redu je vocni mix.

user posted image user posted image user posted image
Moram....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 15:16:24   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81

pojela jos jedni kiflu i to je sve...poslije malo griza i dobila napad bijesa oko 2, zaspala maloprije, to je poduhvat


kakav napad bijesa draga?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 16:03:36   
leona81
pa dobije napad kad npr treba ici na spavanje a gledala bi crtani, baca se po podu, place, udara me i sl...u zadnje vrijeme se to desava

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 16:05:19   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81

pa dobije napad kad npr treba ici na spavanje a gledala bi crtani, baca se po podu, place, udara me i sl...u zadnje vrijeme se to desava


uh...pa kako je savladas, kako se smiri? meni bas zao user posted image

jesi probala kao ja da je "kaznis" i malo posaljes samu u sobu? doduse, svi su oni razliciti i razlicito prihvataju/ne prihvataju kazne.

kod nas zaista pali...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 16:10:48   
leona81
ne pali nista...ako je odnesem u sobu i odem ona dodje u dnevni boravak i opet isto...nista ne pali, ni puc puc, ni razgovor ama bas nista...a najgore je sto ne jede kako treba...u 3 jutros se probudila i plakala sat vremena, nece da se pokrije, nece da je zagrlim, nece da je utjesim, ma ludnica

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
7.2.2012 16:13:30   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81

ne pali nista...ako je odnesem u sobu i odem ona dodje u dnevni boravak i opet isto...nista ne pali, ni puc puc, ni razgovor ama bas nista...a najgore je sto ne jede kako treba...u 3 jutros se probudila i plakala sat vremena, nece da se pokrije, nece da je zagrlim, nece da je utjesim, ma ludnica


joj bas mi je zao....

znam da je odmalena "teska" na hrani i spavanju.....onda je M. svojeglava user posted image

a sta tete kazu kako se ponasa u vrticu? 


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *