|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
27.2.2012 6:36:00   
anidla
Gvendolina, pa kontam da bi Ajdinu do sada skontali uvecane krajnike ili bilo sta drugo...ne znam....

Noa je dok je manji bio imao nagon na povracanje, ali to sad shvatam da tad nije znao reci kad mu je dosta, sad mi kaze da ne moze vise da jede, svaki zalogaj nakon toga on bi imao nagon na povracanje,....

Ne znam, otidji kod pedijatra, kao sto si vec napisala, nije na odmet....


Moj Noa je jucer ptvi put pojeo punu svoju zdjelicu graha udobreljnog s kruhom, joj jesam sretna bila user posted image Igrali smo se igre *Noa dodji kod mame da natocis gorivo* (citaj grah) user posted image

1.dorucak: 2 hrenovke sa snitom kruha i abc sir
2. rucak: grah sa udrobljenim kruhom, nakon toga 4 zalogaja nutele sa kruhom (voli dijete zasladiti) user posted image
3. 2 mandarine (posebno mi drago) user posted image
4.vecera: najeo se corbice sa puretinom, tjesteninom i krompiricima

kuc kuc,masanla ja prezadovoljna, iako vec duze vremena imamo 13 kg.

Uveli smo acerolu jednom dnevno, kasikicu meda i maticnu mlijec dugo pijemo u vodi (2 mjeseca).

Od decembra HB je ok sa grlom..


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
27.2.2012 8:45:28   
MAMA MA
Bravo za Nou i za njegovo gorivo....user posted image ...grah je super...a ta acerola me zanima....jel to ono nesto "tresnja sa Barbadosa"user posted image ...tako nekako ide reklama...i jel se to pije,ili kako vec....jel ruznog okusa...da znam da ne kupujem džaba jer ako je ljuto F neće htjetiuser posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
25.1.2013 12:12:20   
samohrani tata
Molim savjet,
za djecaka od 24 mjeseca (jede sve normalno isl), koje dodatke davat u vidu vitamina za imunitet itd itd.......

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
6.2.2013 21:06:23   
škorpija

IZVORNA PORUKA: samohrani tata

Molim savjet,
za djecaka od 24 mjeseca (jede sve normalno isl), koje dodatke davat u vidu vitamina za imunitet itd itd.......

za imunitet je odlična matična mliječ u ampulama, može medex junior, a ako hoće meda da jede i nije sklon prehladama, možda je i sam med dovoljan. ako jede sve nema potrebe za vitaminskim sirupima

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu samohrani tata)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Ishrana djeteta od 24 mjeseca i vise
18.2.2013 11:44:36   
samohrani tata
Hvala škorpio, jede med svakako, nego eto malo malo nesto ga snadje jal virus jal nahlada....hvala u svakom slucaju...lp

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 180
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *