|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 14:29:09   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ma to je samo šuplja oko djeteta. ne znam ni jednog da je tražio a kamoli da je uzeo dijete. neće oni sebi tog srkleta. a ko bi?! razvede se i on ponovo momak a ti ženo deveraj oko djeteta.


Ja znam...znam i jednog koji se ko lav bori za svoje dijete.
Žalosno je da sud dodijeli da može da vidi dijete svake dvije sedmice, i to na dva sata.
Gdje je tu dobrobit dijeteta?!
Majka nije loša majka, ali je prava rospija koja mu se sveti preko dijeteta.


taj je jedan od 10 000 razvedenih brakova.
ja najčešće znam one što neće ni da uzmu djecu kada bi trebali nego nalaze izgovore...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 14:34:00   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ma to je samo šuplja oko djeteta. ne znam ni jednog da je tražio a kamoli da je uzeo dijete. neće oni sebi tog srkleta. a ko bi?! razvede se i on ponovo momak a ti ženo deveraj oko djeteta.


vala bas,

cak cesto dolaze mojim roditeljima po "savjet" kako da "UKINU" ALIMENTACIJU jer im je "jadni oni" tesko placati 100-150KM mjesecno jada djetetu, joj moja mama se raspali na takveuser posted image , nedavno mal jednog nijeuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 14:39:29   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ma to je samo šuplja oko djeteta. ne znam ni jednog da je tražio a kamoli da je uzeo dijete. neće oni sebi tog srkleta. a ko bi?! razvede se i on ponovo momak a ti ženo deveraj oko djeteta.


Ja znam...znam i jednog koji se ko lav bori za svoje dijete.
Žalosno je da sud dodijeli da može da vidi dijete svake dvije sedmice, i to na dva sata.
Gdje je tu dobrobit dijeteta?!
Majka nije loša majka, ali je prava rospija koja mu se sveti preko dijeteta.


that's the point

evo i moj amidza se birvaktile razveo placa 20godina alimentaciju, i ja mu skidam kapu, stvarno vodi racuna o maloj, u pola dana noci da ga bivsa nazove da treba nesto djetetu il je bolesna on trci, pored redovno izmirene alimentacije mala sta zine dobije, a i posjecuju se redovno itd

i ma koliko ga volim i amidza mi je, al maloj je najbolje kod mame, mama je mama kakva god ta zena bilauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 14:52:40   
Mirkica
moj rodjak ej ove godine dobio na sudu oba sina , jedan o 2 godine drugi 6 doduse mama je rekla da zeli tako , moj rodjak je i otac i majka djeci i moram reci da je super otac i snalazi se odlicno.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 14:59:03   
veeseelaa
Sve ovisi o osobnosti. Često se majku poistovjećuje s pojmovima kao što su brižnost i toplina, no realno neke majke nisu niti blizu toga. Dakle, kada je u pitanju odgoj, puno su važnije crte ličnosti i jos puno toga, nego kojeg je spola roditelj ( moja rodica jedna je dobila skrbnistvo nad djetetom, znate ko joj odgaja dijete, mama, nana, tetke i ostala rodbina a ona se provodi, ima takvih slucajeva koliko hoces )


ja ne znam nijednog oca koji je bolji i topliji za svoje dijete od supruge mu, tj majke djeteta

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:00:57   
veeseelaa
cak cesto dolaze mojim roditeljima po "savjet" kako da "UKINU" ALIMENTACIJU jer im je "jadni oni" tesko placati 100-150KM mjesecno jada djetetu, joj moja mama se raspali na takve , nedavno mal jednog nije


tuga, jad i čemer
umjesto da sami od sebe daju bez da ih neko prisiljava oni tako
vjerovatno misle da će majka na sebe potrošiti, ta djetetu ne treba mjesečno ni petobanka da preživiuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:03:04   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Sve ovisi o osobnosti. Često se majku poistovjećuje s pojmovima kao što su brižnost i toplina, no realno neke majke nisu niti blizu toga. Dakle, kada je u pitanju odgoj, puno su važnije crte ličnosti i jos puno toga, nego kojeg je spola roditelj ( moja rodica jedna je dobila skrbnistvo nad djetetom, znate ko joj odgaja dijete, mama, nana, tetke i ostala rodbina a ona se provodi, ima takvih slucajeva koliko hoces )


ja ne znam nijednog oca koji je bolji i topliji za svoje dijete od supruge mu, tj majke djeteta


Iskreno ne znam ni je, ali znam dosta samohranih oceva, koji su jako topli i dobro se staraju o svojoj djeci.

Rijec je bila o tome da i ocevi mogu biti jako dobri roditelji ne samo majke. :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:04:38   
veeseelaa
Rijec je bila o tome da i ocevi mogu biti jako dobri roditelji ne samo majke. :)


ma mogu, al uz majku, bez majke nema posla user posted image
kad ona to sve iskordinira, lako je bit dobar babuka

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:08:33   
felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Rijec je bila o tome da i ocevi mogu biti jako dobri roditelji ne samo majke. :)


ma mogu, al uz majku, bez majke nema posla user posted image
kad ona to sve iskordinira, lako je bit dobar babuka

vesela nije istina otac moze biti jako dobar otac i bez majke i sa majkom .....
ja kad bi bila u dilemi da moram kod jednog roditelja ostat odabrala bi oca ....user posted image
hb nisam nako kazem al definitivno mislim tako .....i tako bi uradila



_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:09:52   
jasmin
MAMA MA,iako sam vise alergicna na brojne anonimne koje se stalno javljaju s `problemima` kojih nikako nema,zao mi je sto nisi ostala anonimna i napisala sta je to sto ne mozete rijesiti...mozda postoji nacin. Ako je prisutna ljubav i postovanje,zasto pasti ondje gdje mozes proci samo malo `zaljuljan`? Mozda je to samo privemeni problem,nesto sto ce vremenom doci na svoje.
Zao mi je,draga,u svakom slucaju user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:13:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Rijec je bila o tome da i ocevi mogu biti jako dobri roditelji ne samo majke. :)


ma mogu, al uz majku, bez majke nema posla user posted image
kad ona to sve iskordinira, lako je bit dobar babuka

vesela nije istina otac moze biti jako dobar otac i bez majke i sa majkom .....
ja kad bi bila u dilemi da moram kod jednog roditelja ostat odabrala bi oca ....user posted image
hb nisam nako kazem al definitivno mislim tako .....i tako bi uradila



jesi li realna?
primjećujemol stvari koje su naše mame od malena činile za nas, sjećamo li ih se uopće?
dojenje, presvlačenje, nespavanje, sam porod, vrtić, brige, muke, škola, prvi sendvić, prva frizura, prva riječ, prvi korak, prva suza zbog neuspjeha, utjeha itd Ko je bez daha gledao u nas svo vrijeme?
il se samo sjećamo perioda od 10+ godine kad postadosmo relativno samostalne?
i ovaj portal je dokaz da su mame brižnije...... ne vidjeh nijednog taju da traži savjet il plače za djetetom koje je pošlo u vrtić




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:26:13   
felix
znam..... al kazem i stojim pri svojim ja volim svog oca više od mame .... ne kazem nista za druge kak drugi al ja znam kak ja osjecam i što to govorim user posted image




_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:35:05   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
jesi li realna?
primjećujemol stvari koje su naše mame od malena činile za nas, sjećamo li ih se uopće?
dojenje, presvlačenje, nespavanje, sam porod, vrtić, brige, muke, škola, prvi sendvić, prva frizura, prva riječ, prvi korak, prva suza zbog neuspjeha, utjeha itd Ko je bez daha gledao u nas svo vrijeme?
il se samo sjećamo perioda od 10+ godine kad postadosmo relativno samostalne?
i ovaj portal je dokaz da su mame brižnije...... ne vidjeh nijednog taju da traži savjet il plače za djetetom koje je pošlo u vrtić

Ja samo znam da me je tata uvijek kupao (do odredjenih godina) na moj zahtjev, vodao po doktorima, kao beba spavala mu na prsima i tako je znao noci i noci provoditi, skocio za mnom u ledeno more kad sam kao djevojcica od 5,5 godina pala sa mola, dolazio na informacije u skolu, radio sa mnom zadacu satima....i sl.... user posted image
Al rodjenja se ne sjecam bas najbolje user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:36:14   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


ama u većini slučajeva, ostavim Ajšu na par sati nadjem muža na infuziji, ko da su ga leopardi napali user posted image
što je dijete manje, muškarcu je teže, osobito ako nije učestvovao 100% u čuvanju istog, a ako muž radi ne može oko djeteta biti akltivan kao majka

svakako da ima izuzetaka




bez pretjerivanja, moze.

samo sto sam ih sama rodila ostalo sve radimo fifty-fifty

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:37:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
jesi li realna?
primjećujemol stvari koje su naše mame od malena činile za nas, sjećamo li ih se uopće?
dojenje, presvlačenje, nespavanje, sam porod, vrtić, brige, muke, škola, prvi sendvić, prva frizura, prva riječ, prvi korak, prva suza zbog neuspjeha, utjeha itd Ko je bez daha gledao u nas svo vrijeme?
il se samo sjećamo perioda od 10+ godine kad postadosmo relativno samostalne?
i ovaj portal je dokaz da su mame brižnije...... ne vidjeh nijednog taju da traži savjet il plače za djetetom koje je pošlo u vrtić

Ja samo znam da me je tata uvijek kupao (do odredjenih godina) na moj zahtjev, vodao po doktorima, kao beba spavala mu na prsima i tako je znao noci i noci provoditi, skocio za mnom u ledeno more kad sam kao djevojcica od 5,5 godina pala sa mola, dolazio na informacije u skolu, radio sa mnom zadacu satima....i sl.... user posted image
Al rodjenja se ne sjecam bas najbolje user posted image


pa i moj je al mama je to sve intenzivnije user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:38:32   
Lady26
Ja napisah da je to radio tata a ne mama.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:41:15   
veeseelaa
samo sto sam ih sama rodila ostalo sve radimo fifty-fifty


stvarno? pa lijepo
kod mene nije baš tako, ja i Ajša npr idemo u kupovini, na hali galiuser posted image , na rodjendane, jer to je nekako za nas cure user posted image  šminkamo se, glumimo, nosimo štikle i vrištimo user posted image  gledamo serije, crtamo srculencad jedna drugoj po pupi i sl
a sve ono što mm radi, ja takodje radim al navedeno mm uglavnom ne radi, + za mene user posted image

ode tema u vragauser posted image user posted image

PS

a tek sto pravimo pitu i kolace zajedno eeee user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.10.2012 15:43:34 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:42:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja napisah da je to radio tata a ne mama.... user posted image


razumjela sam ja tebe a i ti mene, valjda

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:42:06   
felix

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja napisah da je to radio tata a ne mama.... user posted image

user posted image zavisi vesela za koga si vezan više kontaš ?
Ja sam od kako znam za sebe za oca bila prišljepak znaci kak znam za sebe tako i on .... i danas dan .... i ja to pokazujem na više nacina ne kazem da ne volim mamu volim al kao tatu ne .

Ona je za ovaj bajram rekla, mi otišli ja se sa tatom zezala ko djete user posted image pa sjela do njega pa ga diram pa zezam ko jesi mi nešto smršo tam vam ma bezzz eto umiljavam se

Ona sam šuti pa ce neka, dobro vas dvoje sad ce meni doc moje djete kao
seka srednja -mladja od mene ...
Kao što i jest njih dvije i lice i više su nego ja vezane

al meni to nije krivouser posted image kao što njoj nekad zasmeta kad ja sa ocem više .
Al kad je to jace od mene štacu ja.

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:44:46   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

samo sto sam ih sama rodila ostalo sve radimo fifty-fifty


stvarno? pa lijepo
kod mene nije baš tako, ja i Ajša npr idemo u kupovini, na hali galiuser posted image , na rodjendane, jer to je nekako za nas cure user posted image  šminkamo se, glumimo, nosimo štikle i vrištimo user posted image  gledamo serije, crtamo srculencad jedna drugoj po pupi i sl
a sve ono što mm radi, ja takodje radim al navedeno mm uglavnom ne radi, + za mene user posted image

ode tema u vragauser posted image user posted image


ja nemam curu. ja imam dva momka pa mozda je zato user posted image user posted image user posted image


doduse, mozda bas zbog tog on radi nesto sto ja ne radim npr., skakanje i plesanje po sobi uz muziku dubioza kolektiv user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:47:11   
Alma_27
a sad ozbiljno, MAMA MA, ako ti nije problem reci nam sta ti smeta. mozda mozemo pomoci. sad ne znam da li se stidis ako znas neku forumasicu... mi smo ovdje stvarno o svemu pricale. i ja sam pod svojim nickom govorila kad sam imala nesto sto sam smatrala problemom u braku pa samo dobila savjeta i utjehu (ono prolsi mjesec kad sam se zalila da je nestalo romantike...).


tu smo da pomognemo sta god da je

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:47:23   
Volim Te!
Samo da kazem MAMA MA jako mi je zao drzim fige da rijesite situaciju ida naglasim da je otac otac dok zivi sa majkom djeteta,do dvanaeste godine da ste me pitale ja bih rekla oboje volim isto,znaci bila sam luda za ocem,u 12. godini mi je majka umrla,otac se ozenio ponovo i od tad me ni za Bajrame nije vise zagrlio,da mu njegova zenica kaze skupi ih svo cetvoro i zapali on bi to uradio user posted image tako da ne verujem nit mogu ikad verovat da je otac bolji posebno ako dovede drugu zenu(macehu) toj deci,dalje moj muz je najbolji otac na svijetu,dodje sposla i sa vrata trci da izmazi dijete ode kupi sve sto joj treba bez da mu kazem itd ali sam mu rekla nasu decu i drugu zenu ne zajedno ni pod razno(u slucaju da ne budemo vise zajedno itd)

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:47:33   
veeseelaa
zavisi vesela za koga si vezan više kontaš ?


ma ok, i ja sam vezana za svog oca bila, dje nisam, al kažem nekako mame više oko djece deveraju, valjda prirodno
eto ja stekoh dojam da i ti više si vremenski sa malenim nego tm

ma hele nejsi, ja bi svoje dijete pri razvodu odvela sa sobom, ništa tajo, dosta mu vikend user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:47:34   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ma to je samo šuplja oko djeteta. ne znam ni jednog da je tražio a kamoli da je uzeo dijete. neće oni sebi tog srkleta. a ko bi?! razvede se i on ponovo momak a ti ženo deveraj oko djeteta.


vala bas,

cak cesto dolaze mojim roditeljima po "savjet" kako da "UKINU" ALIMENTACIJU jer im je "jadni oni" tesko placati 100-150KM mjesecno jada djetetu, joj moja mama se raspali na takveuser posted image , nedavno mal jednog nijeuser posted image

u većini slučajeva neće ni alimentaciju da plaćaju

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:48:23   
veeseelaa
otac se ozenio ponovo i od tad me ni za Bajrame nije vise zagrlio,da mu njegova zenica kaze skupi ih svo cetvoro i zapali on bi to uradio tako da ne verujem nit mogu ikad verovat da je otac bolji posebno ako dovede drugu zenu(macehu) toj deci,dalje moj muz je najbolji otac na svijetu,dodje sposla i sa vrata trci da izmazi dijete ode kupi sve sto joj treba bez da mu kazem itd ali sam mu rekla nasu decu i drugu zenu ne zajedno ni pod razno(u slucaju da ne budemo vise zajedno itd)


o ovome sam i ja govorila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *