|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
19.2.2012 9:52:12   
maja78 RR
mi na zalost ne moze ni danas, i zao mi je bas, ne samo zbog A vec i zbog nas da nismo vidjeli izlozbu :(

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
19.2.2012 17:55:27   
Amyla
mi se upravo maloprije vratili, bilo je odlicno, malo guzva do Pionirke, na ulazu cekali samo par minuta, jer je neki decko prodavao karte i pored blagajne, uglavnom prezadovoljna sam :) idu slikice:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Amyla -- 19.2.2012 17:56:16 >


_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
19.2.2012 18:23:40   
neki x
http://img38.picoodle.com/i52j/marokanka/jhdv_dd2_ua41v.jpg

Evo slikica,ako uspijem...Bilo je super,i mi danas bili...Samo me nervira guzva i ljudi koji nemaju kulture,pa bar da se sklone kad se slikamouser posted image

http://img38.picoodle.com/i52j/marokanka/jhdv_e06_ua41v.jpg

< Poruku je uredio neki x -- 19.2.2012 18:26:10 >

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
19.2.2012 18:27:55   
škorpija

IZVORNA PORUKA: neki x

http://img38.picoodle.com/i52j/marokanka/jhdv_dd2_ua41v.jpg

Evo slikica,ako uspijem...Bilo je super,i mi danas bili...Samo me nervira guzva i ljudi koji nemaju kulture,pa bar da se sklone kad se slikamouser posted image

http://img38.picoodle.com/i52j/marokanka/jhdv_e06_ua41v.jpg

jesu li ovo SS-ovciuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
19.2.2012 18:36:31   
neki x

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: neki x

http://img38.picoodle.com/i52j/marokanka/jhdv_dd2_ua41v.jpg

Evo slikica,ako uspijem...Bilo je super,i mi danas bili...Samo me nervira guzva i ljudi koji nemaju kulture,pa bar da se sklone kad se slikamouser posted image

http://img38.picoodle.com/i52j/marokanka/jhdv_e06_ua41v.jpg

jesu li ovo SS-ovciuser posted image

user posted image user posted image Jesu dusho draga,jesuuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
19.2.2012 19:07:42   
Adana
Mi smo isli u petak. Drago mi je da jesmo, Asja je bila odusevljena. user posted image

Moglo se lijepo prici svakom 'Dini', ali je bio bas 'uklizan' prilaz. Cak smo i Asja i ja pale... user posted image
Bas sam bila ljuta... user posted image

Ja sam se nadala da ce produziti izlozbu jer zbog (ne)prilika se nije ni moglo otici... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
19.2.2012 19:54:34   
new mama
Evo i nase slikice
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio new mama -- 19.2.2012 19:58:02 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 9:19:24   
gvendolina
jao kako vam zavidim,ne smijem A ni pokazati slikeuser posted image
znaci definitivno nista od produzenja izlozbe,bas mi je zao user posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 9:33:33   
škorpija
ajdin je s tatom bio jučer na izložbi, kaže mm 5 minuta mu bilo interesanstno, i odmah je htio kući, nisu ni sat vremena izdržali. meni je krivo što ja nisam išlauser posted image , bez ajdinauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 9:38:22   
veeseelaa
odoše dinosaurusi pa pa
ja sam kontala otići još koji put al me padavine omele


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 9:39:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Amyla



 

user posted image

 


Prekrasna slika user posted image pile malo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 9:45:34   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: škorpija

ajdin je s tatom bio jučer na izložbi, kaže mm 5 minuta mu bilo interesanstno, i odmah je htio kući, nisu ni sat vremena izdržali. meni je krivo što ja nisam išlauser posted image , bez ajdinauser posted image



user posted image

ma ovaj moj je zaludjen saurusima i ja sam mu rekal da cu ga voditi kada su najavili ovu izlozbu,ali ne dade nam se...a mislim da bi on uzivao

ja se sve nadam da ce produzitiuser posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 10:37:02   
pocahontas
mi smo bili jucer i bas neka smo..super je!
jest da je Raffi malo tersao i vristao kao obicno - ne razumije koncept reda i stajanja u redu iz ostale djece..neee, on hoce preko reda i prvi da su ugura u onu glavu dinosaurusa da se slika...usljed nogetanja i izvijanja, mene je spucao glavom u usnu a neku malu ispred nas nogom u ledja slucajno usljed tog izvijanja i dernjanja..user posted image ne smijem ni napisati da sam morala jednu odgojnu da primjenimuser posted image ...nije ga nista drugo moglo obuzdati

uglavnom, ostali utisci super, on je odusevljen, njemu se svidja, ne boji se..ali ipak mu se vise svidja krokodil i majmuni user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 10:48:39   
veeseelaa
a moju malenu prijateljica hoće da slika a ona govori "nemoj Azra, boli me glava" user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 11:51:11   
pocahontas
ja svoje dijete moram pod hitno u obdaniste..njemu je stajanje u redu špansko selo..o crtanju i crtežima da ne pričam..totalno nezainteresovan...
idem OT ali eto...izjadah se ja..mada se sve tjesim da je jos fakat mali..sav je u fazonu samo daj mu GAS GAS user posted image skakanje i trku i da negdje zuji....doduse, voli slikovnice bas pravo..a crtane nouuuuu user posted image nikad ih ne gleda...ili gleda dok ga hranim i dok mu ja sve tumacim i držim paznju...cim prestanem tumačenje, on odmah ustaje...sam nikad nije odgledao crtać user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 14:51:54   
zagy
Ako će ti biti lakše ima ih još takvihuser posted image  Moja na ulasku u onaj tobogan, da se slika gurala djecu, čekanje u redu nije za nju, nema ona vremenauser posted image  a rekli mi da su curice mirnije, aha.
To što se drugi slikaju baš je briga, a da stane 10 sekundi da se slika, nema šanse, sve slike kraj dinosauru su joj s leđa, đaba ja pričala, ružila, nema vremena ni da me slušauser posted image  
Počinjem sumnjati da pije red bul meni iza leđa.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 14:58:49   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: zagy

Ako će ti biti lakše ima ih još takvihuser posted image  Moja na ulasku u onaj tobogan, da se slika gurala djecu, čekanje u redu nije za nju, nema ona vremenauser posted image  a rekli mi da su curice mirnije, aha.
To što se drugi slikaju baš je briga, a da stane 10 sekundi da se slika, nema šanse, sve slike kraj dinosauru su joj s leđa, đaba ja pričala, ružila, nema vremena ni da me slušauser posted image  
Počinjem sumnjati da pije red bul meni iza leđa.


pa gdje si bila u tom trenutku da mu bude lakse da nisam jedina user posted image
nego obicno tada u takvim situacijama, sva su djeca dobra i mirno stoje a majke me cudno gledaju kako ne mogu obuzdati vlastito dijete..user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 15:00:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja svoje dijete moram pod hitno u obdaniste..njemu je stajanje u redu špansko selo..o crtanju i crtežima da ne pričam..totalno nezainteresovan...
idem OT ali eto...izjadah se ja..mada se sve tjesim da je jos fakat mali..sav je u fazonu samo daj mu GAS GAS user posted image skakanje i trku i da negdje zuji....doduse, voli slikovnice bas pravo..a crtane nouuuuu user posted image nikad ih ne gleda...ili gleda dok ga hranim i dok mu ja sve tumacim i držim paznju...cim prestanem tumačenje, on odmah ustaje...sam nikad nije odgledao crtać user posted image user posted image



sad će to, i moja je malena do haman prije 5-6 mjeseci bila jako nerazumna a sad se već možemo dogovoriti



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
20.2.2012 15:24:20   
real mama
Moja princeza i ja smo juce uzivale u svijetu dinosaurusa i predivnom vremenu. Odusevljena sam idejom, prostor je savrsen a snijeg je upotpunio cijeli dozivljaj.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
21.2.2012 21:12:21   
Amyla

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Amyla



 

user posted image

 


Prekrasna slika user posted image pile malo



hvala draga moja :*


_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
12.4.2014 18:36:18   
maja78 RR
nevezano za dinosauruse ali vezano za pionirsku dolinu. Danas smo bili i iskreno malo sam iznenadjena, ulaz za djecu od 5 do 7 godina 2 KM, a preko toga i dorasle 2,5 KM, i sve one zezalice vozic i to su poskupile na 2,5 KM.
Prije su mogli i ljudi manjeg finansijskog stanja fino otici pa za djecu do sedam nista ne platiti ako su dva roditleja 3 KM i super. A sada vec postaje bezobrazno.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
12.4.2014 20:14:57   
veeseelaa
da sad ti treba cvaja za pionisrku, mislim onako porodično da odeš

još plud vikendom da se guraš ko budala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
12.4.2014 20:29:40   
Hannica
Trebamo otići još koji put dok H nije napunila 5.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
12.4.2014 20:45:15   
aidana

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

nevezano za dinosauruse ali vezano za pionirsku dolinu. Danas smo bili i iskreno malo sam iznenadjena, ulaz za djecu od 5 do 7 godina 2 KM, a preko toga i dorasle 2,5 KM, i sve one zezalice vozic i to su poskupile na 2,5 KM.
Prije su mogli i ljudi manjeg finansijskog stanja fino otici pa za djecu do sedam nista ne platiti ako su dva roditleja 3 KM i super. A sada vec postaje bezobrazno.


Ne raspolazem nekim ogromnim budzetom ali meni to poskupljenje nije stasno. Realno gdje je to jos ulaz u zoo i popiti kafu isto para.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u J...
12.4.2014 20:58:24   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

nevezano za dinosauruse ali vezano za pionirsku dolinu. Danas smo bili i iskreno malo sam iznenadjena, ulaz za djecu od 5 do 7 godina 2 KM, a preko toga i dorasle 2,5 KM, i sve one zezalice vozic i to su poskupile na 2,5 KM.
Prije su mogli i ljudi manjeg finansijskog stanja fino otici pa za djecu do sedam nista ne platiti ako su dva roditleja 3 KM i super. A sada vec postaje bezobrazno.


Ne raspolazem nekim ogromnim budzetom ali meni to poskupljenje nije stasno. Realno gdje je to jos ulaz u zoo i popiti kafu isto para.


nije ni meni ali ja imam budzet. dok dosta svijeta sa malom djecom jedva imaju z ahranu i do sada je ovo bila prilika da malo izadju sa djecom i priuste im. Tesko da ce sada moci. Vjeruj puno je takvih


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *