|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:17:45   
Blue rose RR
Da (za sada) imamo temu u kojoj ćemo radovati se, kukati, prenositi informacije i raspredati o ovoj vanrednoj zimi.

Bujrum.

Ima li ko informaciju kad će ovi delegati donijeti odluku o vanrednoj st(r)anju ?

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:18:33   
teacher75
zar nisu donijeliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:19:12   
Romali
U HNK je još jutros proglašeno.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:20:03   
Visnja RR
PROGLAŠENO JE STANJE ELEMENTARNE NEPOGODE!!!!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:20:51   
Blue rose RR
Nemam pojma da li je proglašeno u kantonu Sarajevo, bila sam zauzeta - pravila sam maslenicu :)) 

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:22:56   
bebacha
U Tuzli proglaseno vanredno stanje

< Poruku je uredio bebacha -- 4.2.2012 15:26:41 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:25:54   
henna ze
očekuje se do kraja dana proglašenj za cijelu federaciju

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:28:49   
lajlac
user posted image

hahah


_____________________________

Lajla

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:34:13   
teacher75
blago njima:
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/sarajlije-se-vozaju-motornim-sankama-po-gradu/120204075

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:34:46   
hatepsut
Pa Boze moj,februar je nije juli..ja sam se naoruzala brasnom i drugim osnovnim namjernicama.pec mi je na teresi za slucaj da nestane struje (onda mi je slabo grijanje) imam uglja ,drva...ma imam sanke user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:36:49   
Blue rose RR
Kakvo nestajanje struje, ja se grijem na struju .. valja mi preć kod komšije onda :))
A neženja!


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:38:59   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Kakvo nestajanje struje, ja se grijem na struju .. valja mi preć kod komšije onda :))
A neženja!



Oho ho i teta bi sine user posted image
nikad se ne zna sta moze da bude,inace bitno je da smo spremni na sve !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:40:14   
Blue rose RR
A šta da muž radi kod komšije ?
Da hekla :) ?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:50:39   
hatepsut
Pa ne mora da hekla,on neka malo ocisti snijeg oko auta user posted image auhh al' sam pobenavila ne zamjerajte trudnoj zeni user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 15:52:04   
M kao Mama
I šta znači proglašeno stanje lem. nepogode, čula sam da su škole, i faks, te obdaništa u sklopu JU Djeca Sa odgođeni do petka 10. februara, a šta je sa ostalim mislim, mislim na radnu obavezu

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:05:49   
Verda
Ma ko ce nama zenama  u "drugom stanju" zamjerit,dobra si ti jos kakvih nas ima user posted image
IZVORNA PORUKA: hatepsut

Pa ne mora da hekla,on neka malo ocisti snijeg oko auta user posted image auhh al' sam pobenavila ne zamjerajte trudnoj zeni user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:20:13   
Hanady RR
S obzirom da je u Sarajevu priglašeno stanje lementarne nepogode, u slučaju da nekome pozli ili da je hitno potrebna ljekarska pomoć: Klub spasavalaca 2000 u posjedu je dva interventna vozila koja mogu doći do onih unesrećenih građana do kojih ne mogu stići vozila hitne pomoći, potvrdio je za portal Radio Sarajevo Pašaga Grbo, predsjednik Kluba.

Ekipe Kluba spasavalaca možete dobiti na broj telefona 061 911 911.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Verda)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:21:18   
leona81
mene isto interesuje sta je sa radnom obavezom...mislim da ce mm raditi i dalje - uzas, radi i danas, jos nije dosao kuci...a veceras ta proslava, Brtianci ne mirujuuser posted image
sta je sa privatnim vrticima - ja dijete nikako ne mogu odvesti po ovom kijametu niti mi pada napamet da se penjem uz 60 stepenica ako se uopste i vide, mi do daljnjeg ostajemo kuci, a meni je odgodjen ispit...bar nesto dobro u ovom svemuuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Verda)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:24:46   
Galicia
Gledala sam par slika na FB. Opste ludilo sto se tice snjega. Zao mi staraca i bolesnih ljudi. Cuvajte se. Ugrijte se. Izvedite djecu da se igraju na snjegu, svakako se nema sta drugo raditi.
Kod nas je zima svaka ovakva kao sto je kod vas sad. Svaki dan, svaki dan, metar i po snjega, a temperature da ne pricam. Ove gdoine smo dobili 2 puta snjega po 2cm. I to je sve. Zabrinjavajuce je ovo sve. Sve sto mi nismo dobili, vama je stiglo.
Sjecate se mojih strahova, kako cu voziti do posla. Nadam se da me razumijete sad.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Verda)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:28:52   
ElmaB
Joj naslova: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!E baš mi je radost!
Evo zvanično ni javna ustanova djeca Sarajeva neće raditi sljedeću sedmicu, ma baš divno.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:32:38   
Hanady RR
ja čekam vjesti pa da vam ratumačim bolje...
Mislim da odluka o elemntarnoj nepogodi donosi se na nivou kantona u smislu zakona o komunalnoj čistoći...
zato se odluke donose za svaki kanton posebno
Ono što znam 100% da u slučaju većih materijalnih šetat iste će se moći naplatiti...
a što se tiče radne obaveze...nisma sigurna al u smislu ovih odluka mislim da je potrebno da na niovu ministartva ili poslodavci konkertno o tome pojedinačno donose odluke...s tim da se šteta poslodavcu koji nije radio neće iz državnih jasla moći naplatiti sem u sluačju da je sama elemntarna nepogoda nanijela istu.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:50:05   
muaaa
Napolju je predivno,raja seta po ulici nigdje nikakvog vozila,hrpe snijega sa strane.Ja se uvalih do pojasa ali neka nije mi zao.Djeca i mm ciste okolo auta i zgrade da se moze prici.Skuhala hjebcice,gerslo,pitu od jabuka mljac.Zalihe imamo do daljnjeg hvala Bogu.Samo mi je zao prijateljice koja je morala sa Grbavice pjeske na Ilidzu na posao.Isla je 2,5 sata.Citav dan razmisljam o njoj.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:55:05   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja čekam vjesti pa da vam ratumačim bolje...
Mislim da odluka o elemntarnoj nepogodi donosi se na nivou kantona u smislu zakona o komunalnoj čistoći...
zato se odluke donose za svaki kanton posebno
Ono što znam 100% da u slučaju većih materijalnih šetat iste će se moći naplatiti...
a što se tiče radne obaveze...nisma sigurna al u smislu ovih odluka mislim da je potrebno da na niovu ministartva ili poslodavci konkertno o tome pojedinačno donose odluke...s tim da se šteta poslodavcu koji nije radio neće iz državnih jasla moći naplatiti sem u sluačju da je sama elemntarna nepogoda nanijela istu.



[/quote

Znam da državne firme neće arditi. Ja sam se sada čula sa svojima i banka nije radila danas, ali čisto sumnjam da će nam reći da u ponedjeljak ne dolazimo.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:57:08   
Hanady RR
ma dravni sektor je neto drugo...samo me zanima jel svi neće il smao na kantolanom nivu...na federalnom i dravnom jel donijeta dolukauser posted image
al mene zanima ovo ostalo...
mislim evo jutros u DP markete ljudi su morali doćiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 16:58:27   
ja92
Skuhala prvi hljeb u zivotuuser posted image
Vanredna situacija, mora seuser posted image

A razmisljam o trudnicama kojima je blizu termin, zenice skupite nogeuser posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *