|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   savjet - koji usisivac izabrati
18.2.2012 16:21:38   
Alma_27
hoce muz da mi kupi usisivac user posted image user posted image user posted image

ma, mi smo primjeitli da nam ovaj usisivac kojeg imamo stvarno lose radi u poslednje vrijeme i, hajde, kupit cemo mi novi. ja pojma nemam sta sad da uzmem ni koje su cijene usisivaca. moram obici pola grada da udjem u svaku prodavnicu i raspitam se... bolje mi je da pitam vas user posted image

elem, ne zelimo na vodeni filter nego mozda onaj koji skuplja prasinu u plasticnu posudu pa se kasnije istrese. da mi je, naravno, da bude sto jaci i da nije skuplji od 200KM.

any ideas? user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
18.2.2012 18:02:19   
Galicia
Ja veze nemam oko usisivaca, al znam da imamo ovaj. Koristila sam ga svega par puta, jer je meni pristup zabranjen. Salim se. Stvarno je dobar. Usisava i na tepihu, linoleumu, plocicama. Parket nemamo tako da ne znam kako to usisava, ali sa obzirom da je na svemu drugom upotrebljavan, ne vidim problem ni na parketu. Uz usisivac dodju jos neke cetke umetci, sa kojim mozes i prozore usisavati, zidove, coskove, stepenice itd. Veoma praktican i lagan. Kese su papirne.

http://smallappliances.electroluxusa.com/en-US/Floorcare-Appliances/Canisters/Canisters-Oxygen-EL6988E.aspx

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
20.2.2012 10:43:13   
Amelaa RR
Ja sam imala istu dilemu prije nego sam kupila usisivac, al lazljivo je reci da sam usisivac kupovala haman pola godine..Nisam htijela platnenu kesu, ni papirnu, a ni vodu. U obzir je dosao usisivac s posudom ali koju u sebi nema hepa filter, jer znam sto je usisivac s posudom koju u sebi ima hepa filter, to je uzas,...i svako usisvanje poslje pranja tog filtera (koji je ne smije prat a svi ga peru) je natezanje s usisivacem. Na kraju je odluka pala na electrolux dust and gone, koji ima izlazni hepa filter ali koji se pere, znaci lijepo stoji na filteru naznaceno H20 washable. Usisivac ima i super prakticni brisac prasine koji je bas od koristi, ja se nisam pokajala ni sekunde, cijena mu jeste malo veca od 200 KM, al isplati se platiti 20-30 KM vise i imati kako treba.
Evo link s electrolux stranice
http://www.electrolux.hr/Innovation/Inside/Technology-Innovation-News/Vacuum-cleaning/Dust--Gone-Ugraeni-brisa-praine-za-usisavae/

Electrolux Super Cyclone ZSC 69FD2


http://image.srovname.cz/sk/500/1602953/electrolux-super-cyclone-zsc-69fd2.jpg

Evo i na youtube linkovi o usisivacu
http://www.youtube.com/watch?v=SrLjaYcMZGA&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=qibCZZg5VrE

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 20.2.2012 10:49:23 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
20.2.2012 10:50:03   
nanika

IZVORNA PORUKA: Alma_27



elem, ne zelimo na vodeni filter nego mozda onaj koji skuplja prasinu u plasticnu posudu pa se kasnije istrese. da mi je, naravno, da bude sto jaci i da nije skuplji od 200KM.

any ideas? user posted image

ele

Mi imamo i obicni i na vodu i ovaj sa posudom koja se istrese i moze se prati, on mi je najbolji!!! Bio je negdje oko 250KM ali prije dvije godine, Panasonic

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
20.2.2012 10:52:34   
Malenaoduvijek
mi imamo liv sa vodom ali je bio skuplji od 200KM,ali moj tata i sveki imaju elitov sa vodom upadno zeleni i kosta 150m Km i stvarno je odlican

< Poruku je uredio MALA1994 -- 20.2.2012 10:53:04 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
20.2.2012 14:44:15   
zagy
Ja kupila Samsung sa posudom 200 KM, mama LG ista stvar, njen je bio 205 KM, obje prezadovoljne. U principi svi proizvođaći su ti isti, posuda, hepa filter , lako perivi i oko 200 KM koštaju, samo se malo zadaj po prodavnicama. I traži neke koji imaju kontrole i preko ručke, praktično jeuser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
21.2.2012 16:04:33   
Alma_27
hvala, zene, na savjetima. meni se sad nesto svidja taj electrolux sto je @Amelaa RR spomenula. najvise zbog one cetice za prasinu. smor mi je nekad ponovo zaci s krpom i brisati user posted image

ja nesto ne volim taj na vodu jer mi je mrsko usisavati kad znam da poslije moram istresati vodu i prati posudu. imali smo jedan takav i fakat mirise super poslije usisavanja ali nesto mi se ne svidja

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
23.2.2012 20:57:38   
Crvena
Ja imam ovaj, sa hepa filterom. Prezadovoljna sam user posted image
user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
23.2.2012 21:16:02   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Alma_27

hvala, zene, na savjetima. meni se sad nesto svidja taj electrolux sto je @Amelaa RR spomenula. najvise zbog one cetice za prasinu. smor mi je nekad ponovo zaci s krpom i brisati user posted image

ja nesto ne volim taj na vodu jer mi je mrsko usisavati kad znam da poslije moram istresati vodu i prati posudu. imali smo jedan takav i fakat mirise super poslije usisavanja ali nesto mi se ne svidja

I mene muce ovi problemi.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
8.6.2012 9:22:23   
entinte
Slučajno naletih na ovu temu, promjenila sam ih ne znam ni ja više koliko i sad imam svoj diiiivni Rainbow usisivač user posted image jeste skup ali vrijedi user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
8.6.2012 9:29:41   
djoisa
bitno je da usisivac im veliku usisnu snagu , minimalo 300 W...hepa filter je pozeljan..ja sam gledala da mi ne trebaju vrecice za prasinu...
ja imam ovaj gorenje, prezadovoljna sam

http://www.gorenje.ba/mali_kucanski_aparati/usisivaci?c=249023

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
19.11.2012 12:25:38   
mala_sa
Dyson ususuvac user posted image user posted image , jeste skup, al nema praske da ostane zavucena u cilimu...

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
19.11.2012 12:41:47   
Jeca_Perec
da li neko od vas ima ovaj sa topshop-a ?
zadovoljan?

http://www.topshop.ba/sharksteampocketmopparnicistac-2493500-22431-p4.html?main=household&ils=10&irp=1&pcs=1


(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
19.11.2012 12:51:13   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

da li neko od vas ima ovaj sa topshop-a ?
zadovoljan?

http://www.topshop.ba/sharksteampocketmopparnicistac-2493500-22431-p4.html?main=household&ils=10&irp=1&pcs=1




tema o parocistacu...
ja ga imam ali ga jos nisam upotrijebila...zaboravila da ga imam...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
19.11.2012 12:53:58   
damma
kod mene je ovaj
http://www.shopmania.rs/usisivaci/p-liv-extra-2000-208999

mm juce s njim usisavao lisce iz lima gdje mu ruka ne moze proc user posted image kad ne poludih
ne smijem ni probat uljucit, ko zna da li radi..

inace je extra, bas osvjezi prostor..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
19.11.2012 14:06:12   
Dida79

IZVORNA PORUKA: damma

kod mene je ovaj
http://www.shopmania.rs/usisivaci/p-liv-extra-2000-208999

mm juce s njim usisavao lisce iz lima gdje mu ruka ne moze proc user posted image kad ne poludih
ne smijem ni probat uljucit, ko zna da li radi..

inace je extra, bas osvjezi prostor..


Jooooj moj je isto tako dok sam ja na poslu bila a on brusio pod u jednoj sobi na prvom spratu uzeo mi usisivac i tu prasinu kupio sa njim tek kad je usisivac poceo izbacivati prasinu on je skontao da ga je zeznuouser posted image
Poslije smo kupili neki na vodu Neo marke sa kojim ja uopste nisam zadovoljna ali sam zato narucila Kirby stize mi u martu i ja ga sa nestrpljenjem ocekujem user posted image

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
28.1.2013 22:53:06   
memom
Da malo opet aktiviram temu. Hocu da kupim usisivac za posudom,bez vrecica. Koliko otprilike kosta gorenje usisisvac? Koji mi je najpovoljniji, a dobar?

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
28.1.2013 23:03:48   
ninuska

IZVORNA PORUKA: memom

Da malo opet aktiviram temu. Hocu da kupim usisivac za posudom,bez vrecica. Koliko otprilike kosta gorenje usisisvac? Koji mi je najpovoljniji, a dobar?


ja sam neki dan kupila bas Gorenje usisivac i zadovoljna sam. sa posudom je i vuce ko lud, dize tepih user posted image . Mislim da je usisna snaga 450 W, a ako hoce mogu pogledati. Kostao je oko 150 KM na Koreji j. ona radnja do sa tehnikom. Svidja mi se sto ima opciju da podesis jacinu usisavanja.
Imala sam prije na vodu i izludjivao me je. Bio je pravo tezak, jedva sam vladala. A, ovaj jednom rukom podignem dr. usisavam paucinu, ma milina.

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
28.1.2013 23:07:59   
ninuska
http://www.kupitehniku.ba/details/product/2068-USISIVAC-VCK-1801-BCY-IV

evo ovaj samo kupili

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
28.1.2013 23:12:19   
memom
Znaci jak je iako je 1800W? Vidim da ima nastavke, pa pretpostavljam da moze po parketu...
Upravo i ja hocu da se rijesim onog na vodu, totalno me smori:)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
28.1.2013 23:12:25   
visnjica1
Ja imam usisivac Dirt devil na posudu i bas sam zadovoljna istresem operem posudu ifilter se pere ma milina

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
28.1.2013 23:20:43   
ninuska

IZVORNA PORUKA: memom

Znaci jak je iako je 1800W? Vidim da ima nastavke, pa pretpostavljam da moze po parketu...
Upravo i ja hocu da se rijesim onog na vodu, totalno me smori:)



Pravo je jak. A to sto pise 1800 W je jacina motora, a usisna snaga mjeri jacinu usisavanja. Kod ovog je usisna snaga 360 W user posted image . Ja sma stvarno zadovoljna, iako nisam ljubitelj Gorenja ( moram priznati user posted image )

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
28.1.2013 23:28:51   
memom
Super otici cu kupiti isti, jer mi stvarno cjenovno odgovara... Samo eto da ga vidim uzivo, da vidim kako se vadi ta posuda :)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
30.1.2013 14:02:45   
memom
Juce sam bila slucajno u merkatoru i kupila sam isti usisvac, tamo je bio 142 KM:) Super je, mal i sladak:)

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: savjet - koji usisivac izabrati
30.1.2013 18:04:37   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ninuska

http://www.kupitehniku.ba/details/product/2068-USISIVAC-VCK-1801-BCY-IV

evo ovaj samo kupili

I ja imam ovaj, kupila ga prije mjesec dana, svaki dan usisavam i baš sam zadovoljna.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *