|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vodene ciste na jajniku
11.5.2011 19:38:36   
dragana47
drage moje...ja imam vec mjesec dana vodenu cistu na lijevom jajniku,redovno idem na pregled ali cista je uvijek tu,ljekar mi nije dao nista jer kaze da ce ona puknuti,ja jako zelim bebu pa se plasim da ta cista ne smeta sta,iako ljekar kaze da nema nikakvog problema da dođe do oplodnje,ali to nikako da se desi....pomagajte....user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vodene ciste na jajniku
13.5.2011 18:31:21   
muaaa
Da li je neko radio markere na tumor na Dip-u u Sarajevu i koliko se ceka nalaz?user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu dragana47)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vodene ciste na jajniku
11.6.2011 21:43:09   
el_sa
Drage moje...po prvi put sam ovdje na forumu, i please neka mi neko odgovori ukoliko se nasao ili se nalazi u istoj situaciji...Naime, krvarim vec 37 dana, uradila sam nalaze urina, i hormonski status, bila na uzv kod dva razlicita ljekara. Uglavnom, dijagnoza je ista...policisticni jajnik ( govorim u mnozini jer sam vec imala operaciju ciste na jednom jajniku koji mi je odstranjen :( prije 10ak godina ). Dobila sam dabroston, i dr je rekao da ce krvarenje prestati nakon 4-5 dana... Danas je 5. dan otkako ih pijem, medjutim, ono traje i dalje. Zapravo to nije klasicno menstrualno krvarenje, vec rjedje i manje, ali opet...jako me uznemirava :( otkako sam pocela piti te tablete, osjecam bolove u donjem dijelu stomaka, povremeno i mucninu, preznojavam se i cim osjetim hladnocu javlja se bol i krvarenje. Mozda te ciste pucaju pa imam bolove?! Kontrola kod ljekara je zakazana tek za dvadesetak dana...
Bicu vam jako zahvalna na odgovorima, postala sam ocajna user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vodene ciste na jajniku
11.6.2011 21:57:42   
malena27 RR
el_sa dobro dosla na forum...nadam se da ce se krvarenje povuci uskoro, ako nije jako crvena i cista krv, nego onako mrljavi smedjkasto, nemoj se brinuti....a svaka zena je slucaj za sebe, prema tome, mozda malo duze treba da dabroston pocne djelovati....

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu el_sa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vodene ciste na jajniku
11.6.2011 22:08:35   
el_sa
hvala na dobrodoslici i odgovoru :)
Nadam se da ce prestati uskoro :(
Pozdrav

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vodene ciste na jajniku
12.6.2011 11:46:45   
zabazaba
I cure jos nesto jako vazno za ovu temu "bacite"sve tablete u smece kupite zelenu glinu i stavite dva puta dnevno obloge na mali stomak (U PODRUCJU JAJNIKA) meni je glina ocistila jajnike od cisti,,znaci provjereno vam govorim.Glinu imate u apoteci meni su nakon pet dana sve pukle, jajnici su malo zigali i curila je voda cijeli dan doleuser posted image   a na ultrazvuku sve cisto pokusajte i javite rezultate i zapamtite u prirodi je ljek za sve ja sam se uvjerila u to a i pomogla sam mnogim zenama sa mojim savjetima,,jer godinama sam se borila sa gin problemima i mjenjala sam i doktore i gradove klinike i bioenericare ali bas nista nije pomoglo nalazi bili ok a ja milion problema user posted image  eeeeeee sad je to samo jedna proslost davna koja se nece ponoviti jer ljek imam u svojim rukama i hvala bogu na prirodi ja u hemiju ne vjerujem,,jos ako mogu dodala bihuser posted image da sam pila caj ocajnicu i da vise nisam alergicna na ambroziju a isto sam zavrsavala na hitnoj zbog gusenja kada cvijeta ambrozijauser posted image  otkako pijem ocajnicu nema gusenja nema suzenja ociju ma i Ambrozija je proslost pa eto ko voli neka izvoli i nadam se da cete javljati pozitivne rezultate ljubim vasssssss

(odgovor članu zabazaba)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vodene ciste na jajniku
17.6.2011 20:00:20   
el_sa
evo mene opet :(

s istim problemom...koji se nije rijesio ni uz cajeve ni uz dabroston i malo je reci da sam ocajna i zabrinuta. Isla sam juce kod ljekara, i ni on ne moze da vjeruje da terapija nije djelovala, ja i dalje krvarim...i vec me to izludjuje user posted image Ljekar je rekao da idemo korak po korak, vjerovatno cu dobiti kompleksniju hormonsku terapiju. Citala sam po netu da ti preparati mogu donijeti koliko dobrog, toliko loseg...sta vi mislite o tome?

(odgovor članu el_sa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vodene ciste na jajniku
17.6.2011 21:19:46   
zabazaba
Draga  eL_sa Vrkutu si kupila 13. 6 a danas je 17 user posted image   mislim ono ,,,ipak je to caj daj mu malo vremena on djeluje sporije ali sigurna sam da ces sa njim uspijeti  samo nemoj odustatiuser posted image   

(odgovor članu el_sa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vodene ciste na jajniku
17.6.2011 21:48:41   
el_sa
znam...ali nadala sam se bar da ce se neka promjena osjetiti, ali svakako cu nastaviti da pijem...

(odgovor članu zabazaba)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vodene ciste na jajniku
9.9.2013 14:06:01   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: Tarana

Bila sam kod ginica, na ultrazvuku jajnika, i vidim na nalazu da imam na oba jajnika anehogene okrugle formacije. Nalaz nosim tek sredinom mjeseca sa nalazom papa testa kod svoje dr. Bas sam se prepala. Sta mi je to sad znaci???



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu el_sa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vodene ciste na jajniku
24.1.2015 2:01:15   
Galicia
Kakve peobleme si rijesila?
Moze li vise info.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Sophiaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vodene ciste na jajniku
23.10.2015 9:58:34   
zirafic
Drage moje, evo i ja da napisem da pocinjemo radit na bebi...moj problem je sto sam prije 3 mjeseca imala operaciju dermoidne ciste na jajniku, i tom prilikom je doktor uspio spasiti jedan dio lijevog jajnika....tada je rekao da je sve ostalo sve uredu... medjutim, sad mi se pojavio tamno smedji iscjedak,.otisla doktoru kaze vodena cista se pojavila na ovom desnom zdravom jajniku....sad me je tako strah da li cu moci zatrudnit, ne znam jel ta vodena moze sprjecavati zacece, jer ne znam da li mi dio ovog jajnika sto je doktor uspio spasiti funkcionira, proizvodi li folikule....je li neka imala slican problem ili bar neko ako zna da mi da odg? Od jucer sam pocela piti femisan a kapi, macinu travu i vrkutu.... iskreno se nadam kad odem na ultrazvuk da ciste nece biti i da ce mi doktor reci da nemam razloga za brigu... bebu je fakat tesko imat na danasnjem vremenu :( svi imaju neke probleme sa zacecem... zanima me da li je neka bila u slicnoj situaciji ? user posted image Je li istina da se jajnici regenerisu? Negdje sam procitala da je neka djevojka isto operisala cistu, ostavili joj pola jajnika i nakon nekog vremena, jajnik se vratio na normalnu velicinu... user posted image
HEELPPPPP user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *