|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:40:38   
veeseelaa
preko tri u danu može to znam sigurno...a i nekoliko dana za redom ako se stignemo po kućiuser posted image


tm je super user posted image svaka čast!



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:41:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

neprihvatljiv je sex za tako mladu osobu jednom u 10 dana, šta će biti za 10 godina? nidje ga neće biti




Ne mora značiti, kažu žene u klimaksu imaju najveći libido...meni je već žao tvog muža user posted image user posted image


nemoj ti misliti na mm ti misli na tm user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:45:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

upravo takav način pisanja dovede u zabludu dobar dio mlaih ženica..


šta to mene briga života ti, nisam im ja mama, ja pišem svoja iskustva, sad ne smijem reći npr da se sexam jer se tamo neko ne sexa il da ne kažem da radim jel tamo neko ne radi
i to uopće nije zabluda, neprihvatljiv je sex za tako mladu osobu jednom u 10 dana, šta će biti za 10 godina? nidje ga neće biti




ups pogrešno se ''izazih'' pa nije dobro shavćenouser posted image

kada se govori svoje iskutvo što je i logično na temi ovoga naziva...onda pri savajtodavanju treba se biti i dovoljno otvorenog uma i reći...da nisi apstinirala u trudnoći jer si imala školsku trunoću, da niste imali srah pd istoga, da ti je beba bila mirna i poslušna na spavanju i hrani te vas ni to nije spriječavalo...da ste imali životni pretor koji je omogućio slobodu u vezi sa istim...
sve te činjenice kod mladih ženica mogu imati utjecaja u vezi sa istim...

na to sam mislila kad sam rekla ''ovakav'' način pisanja...uopšte nisma aludirala na naviđenje načina i količine i veličine libida...




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:48:02   
veeseelaa
to sve jest tako user posted image i naravno da treba isključti faktore bolest, rizična trudnoća, zahtjevna beba itd



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:51:08   
bebbe RR
Vesela, ja predlažem da te imenujemo seksualnim gurujem na RR!
user posted image user posted image user posted image Mislim, ne radi mene, ne bih ni u snu pisala o kvantitetu i kvalitetu svog seksualnog života, jednostavno sam takva, ali razmišljam - zbog svih ovih koji trebaju savjet - kompetentna si, kao žena sa izraženim libidom, a i konkretna kad kome treba odgovor.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:55:23   
lepetetka
A šta je to sex user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:55:28   
Anoniman


Ja opet uopšte ne vidim potrebu da pišem koliko to radim, kako to radim zašto to radim i koji su naši rituali po tome pitanju...




što mi paše/nepaše o tome razglabam s kim se sexam, a ne sa nekim ko nije u toj poziciji, s njima razglabam o pikanterijama koje bi mogle biti zanimljive a ne njih postavljati sad kao za neke ljestvice i ciljeve što moram postići. Važno je da sam ja zadovoljna (zadovoljena )
Slazem se. Ni ja svoju intimu ne dijelim. To je samo moje i mm, ali uopsteno mozemo razgovarati, sto da ne.


I jos nesto.Naravno ne trebamo biti povodljive tudjim iskustvima...svi smo mi razliciti, naravno, a i mnoga 'iskustva' su pod velikimuser posted image
Ali trebamo znati prepoznati problem kada se javi. Ljudi moji, pa neko zivot provede nekim istrazivanjima i dodje do nekih zakljucaka i teorija...Mozemo se informirati, prepoznati simptome, i adekvatno reagovati po tom pitanju.
Ja znam da neko upraznjava sex svaki dan po nekolikoputa, ali isto tako znam da neki to ne rade ni u 10 dana...Brak da bi koliko toliko savrseno funkcionisao, da bsimo bili povezani sa svojim partnerom emocionalno ili kako vec...sex nikad ne smije biti obaveza, ne smije biti rutina i ne smije biti 1x, 2x ili 3x mjesecno. Ako je tako, nesto ne stima...ne mora biti prevara u pitanju, ima i drguih problema...moze biti nesigurnost partnera, nezainteresovanost, odsustvo samopuuzdanja, zapadanje u depresiju zbog xy faktora...je li treba to prihvatiti kao takvo, ili trreba to 'lijeciti'? ja mislim da iskren pristup, zelja da se nesto promjeni i zelja za bliskoscu moze uciniti cuda.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:58:13   
veeseelaa
Brak da bi koliko toliko savrseno funkcionisao, da bsimo bili povezani sa svojim partnerom emocionalno ili kako vec...sex nikad ne smije biti obaveza, ne smije biti rutina i ne smije biti 1x, 2x ili 3x mjesecno. Ako je tako, nesto ne stima...ne mora biti prevara u pitanju, ima i drguih problema...moze biti nesigurnost partnera, nezainteresovanost, odsustvo samopuuzdanja, zapadanje u depresiju zbog xy faktora...je li treba to prihvatiti kao takvo, ili trreba to 'lijeciti'? ja mislim da iskren pristup, zelja da se nesto promjeni i zelja za bliskoscu moze uciniti cuda.


baš tako


a i konkretna kad kome treba odgovor.


nema trte vrte user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:58:41   
veeseelaa
a i mnoga 'iskustva' su pod velikimuser posted image


user posted image vala baš


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 11:03:38   
lepetetka
Ja to ne brojim, hehe kad se desi desi se user posted image user posted image , nekad kada nisam raspoložena ni za šta pa ni za sex a mm uporan začas se uhodam i na kraju mi bude drago hihii, ma ko ga ne voli bezze trošite slova :))) SVI volU sex!!!!!

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 11:04:31   
veeseelaa
i na sex utiču i godine, za sex treba i kondicije i zdravlja user posted image a i hormona koji se starenjem smanjuju
Naravno da dvadesetogodišnjaku treba 15-20 min da ponovo ima odnos sa partnericom dok nekom muškarcu iznad 40 il 50 godina za novi odnos treba i cijeli jedan dan....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 11:05:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: lepetetka

Ja to ne brojim, hehe kad se desi desi se user posted image user posted image , nekad kada nisam raspoložena ni za šta pa ni za sex a mm uporan začas se uhodam i na kraju mi bude drago hihii, ma ko ga ne voli bezze trošite slova :))) SVI volU sex!!!!!


mm i kad se sexamo juče danas već kaže a nismo se sexali 10 dana user posted image a i meni se čini da je davno bilo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 11:08:47   
veeseelaa
u suštini za sve ima lijek
ja bi svom ubacila nešto u čaj kad bi mu libido opao user posted image
i onda mu ne bi dala user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.12.2011 11:10:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 11:29:22   
sabinos
sto se mm tice,moze svaka 3 sata ko dijete na podoj

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 11:35:46   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 11:37:35   
treće
pa možda da promijenite neke stvsri u smislu da uvedete zajedničke aktivnost koje vas mogu približiti, ostavite dijete na čuvanje izađete u šetnju, sadite po bašti ... sex je samo segment zajedničkog života, a opet zajednički život je i zajednički trud da se skupa odraste, stalno prilagođavanje i rad na samome sebi, možda druge aktivnosti dovedu do češčeg približavanja
misli da nije libido sam po sebi dovoljan, ako si neispunjen i nezadovoljan ivotom uopte, izgledom, svako uzroke mora traiti u sebi i znati izvući iz nekog ono to eli,
moda ba uiva da bude iniciran mislim zavođen, kolko ljudi toliko ćudi

< Poruku je uredio treće -- 21.12.2011 11:50:09 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 12:01:16   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemoj ti misliti na mm ti misli na tm user posted image user posted image user posted image



Šta si se prepala, meni moj dosta user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 12:33:27   
sang
Ja mu posaljem vrucu poruku u smislu da jedva cekam i jos mu kazem dovoljno je da procitas, ne moras odgovarat (misleci da ce ipak nesto odgovoriti jer  ce ga to zapaliti) a on uopste ne odreaguje.Vidimo se kroz 15 minuta i nista, hladan ko led, ne spominje. user posted image Brinem stvarno ali sta se moze... user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 12:40:39   
Hanady RR
a što se sada brineš...
poslala mu poruku i rekla da ne odgovara...došao za 15 minuta šta si uradila kada je došao, predpodstavljam unezgodila se jer nisi to prije radila...
on to vidio ispoštovao te...
mislim šta si očekivalauser posted image jel opet imao oabveza otišao, jeli beba tu sa vama...user posted image

Mislim nemoj se brinuti...

Kada pošalješ poruku vruću to radiš jer želiš a ne jer ti je neko rekao i radiš kada poznaješ trenutak da će on reagirati i kakava je vaša situacija da ćete se moći zezati i družiti u vezi iste...

Npr. ja sam svom suprugu slala od 8 ujutro poruke svako 15 minuta...on zove kaže prkeini jesi luda...
ja prkeinem pričat al pošaljem dalje...i tako do kad senismo nakon posla dvijeli...pa smo djecu nahranili, pa on opet otišao polom pa ja djecu uspavala i sjela i pošaljem poruku ...jesil više ja nemerem čekatuser posted image

kad je došao tek je bila situacija u kojoj smo mogli biti zajedno...

Znači...ne moj pratiti šta rade drugi...radi po svome osjećaju...isključi se iz rpiče tuđih života i poznajući njega rado što njemu godi...moja i tvoja inicijativa za sex nisu iste ni sličen i nromalno...ponašanje moga supruga i tvoga u donsu na vruću poruku nisu iste sigurno...

Samo polako.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 12:45:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: sang

Ja mu posaljem vrucu poruku u smislu da jedva cekam i jos mu kazem dovoljno je da procitas, ne moras odgovarat (misleci da ce ipak nesto odgovoriti jer  ce ga to zapaliti) a on uopste ne odreaguje.Vidimo se kroz 15 minuta i nista, hladan ko led, ne spominje. user posted image Brinem stvarno ali sta se moze... user posted image



kakav je on inace? mislim da li je pazljiv prema tebi, pokazuje li interes za ostale zajednicke aktivnosti, pricate li, smijete li se zajedno, mislim kako opcenito funkcionisete ?

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 12:46:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: sang

Ja mu posaljem vrucu poruku u smislu da jedva cekam i jos mu kazem dovoljno je da procitas, ne moras odgovarat (misleci da ce ipak nesto odgovoriti jer  ce ga to zapaliti) a on uopste ne odreaguje.Vidimo se kroz 15 minuta i nista, hladan ko led, ne spominje. user posted image Brinem stvarno ali sta se moze... user posted image



a sta ce ti jadnicak reciuser posted image user posted image ti si ga trebala zaskocitiuser posted image

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 12:49:13   
Rabi
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Vesela, ja predlažem da te imenujemo seksualnim gurujem na RR!
user posted image user posted image user posted image Mislim, ne radi mene, ne bih ni u snu pisala o kvantitetu i kvalitetu svog seksualnog života, jednostavno sam takva, ali razmišljam - zbog svih ovih koji trebaju savjet - kompetentna si, kao žena sa izraženim libidom, a i konkretna kad kome treba odgovor.



neko negdje rece i zapita se da nije vesala bila pod nikom sexi sejouser posted image user posted image user posted image
Ha meni to bas i ide sexi veselauser posted image Ide mi u svakom pogleduuser posted image
A vesela trebao bi mi jedan savjetuser posted image user posted image



_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 12:57:56   
bananica
A vesela trebao bi mi jedan savjetuser posted image user posted image



samo ti napisi , ona je uvijek u pripravnosti da pomogneuser posted image


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 12:58:19   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne znam osoibito kako je kod vas...a kod mene je 35 + i ne pada orao tako lako vjeruj mi na riječ...user posted image


kod nas je tako da mm ima 33 godine user posted image
znači tm može više puta zaredom? pa dobro nije pravilo da ovi iznad 35+ svi ne mogu dva - tri puta u danu, al kod većine je to otežanouser posted image
tako da kad oni imaju ljubavnici pretpostvaljam da ne mogu svaki drugi dan npr sexati svoju ženu




Ne mogu da ne upitam ali, ti ovo pouzdano znaš odakle?

Vjerujem da ni tm ne bi bio oduševljen činjenicom da ti vjeruješ kako će kod njega za 3-4 godine neke stvari otežati user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 13:00:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sang

Ja mu posaljem vrucu poruku u smislu da jedva cekam i jos mu kazem dovoljno je da procitas, ne moras odgovarat (misleci da ce ipak nesto odgovoriti jer  ce ga to zapaliti) a on uopste ne odreaguje.Vidimo se kroz 15 minuta i nista, hladan ko led, ne spominje. user posted image Brinem stvarno ali sta se moze... user posted image

Razgovarate o tome, otvoreno bez ustezanja.

(odgovor članu sang)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *