|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Implantacijsko krvarenje
29.12.2012 9:13:08   
ellene
Molim Vas za mišljenje, menstruaciju sam dobila 17.12. izgledala je normalno, sinoć dakle 12 dan ciklusa malo krvi na gaćicama. Ima li šanse da je menstruacija bila lažna. Šta vi mislite?
user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.1.2013 14:34:59   
Maja1309
Žene haj malo pomozite user posted image

Naime drugi i treći dan posle ovulacije sam imala krvav obris na papiru ubiti prvi dan posle ovulacije sluz s krvi, a crvena krv na papiru je bila drugi dan posle ovualcije. između ta dva dana smo imali i odnos posle kojeg sam opet imala obris od krvi. Krv nije od odnosa jer je bila i priej i poslije odnosa i odnos nije bio bolan. A radimo na bebei, jel moguće implemetavisko krvarenje dobiti drugi treći dan nakon ovulacije? Jel ima tko iskustva?
Ili je to ovulacijsko krvarenje koje sam mogla dobiti i jer sam prvi put pila marulju u ovom ciklusu?

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.1.2013 15:11:07   
marinčii
majo ja koliko sam upoznata implantacijsko krvarenje se javlja 7 do 10 dsana poslije ovulacije jer je toliko oplođenoj jajnoj stanici potrebno da se implantira u endometrij maternice,to kod tebe je vjerovatno ovulacijsko krvarenje bilo ,
ellene sumnjam da je to bila lažna menstruacija a to kravarenje koje sada imaš je vjerovatno isto ovulacijsko zato se baci u akciju i da što prije ugledašuser posted image ,sretno

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.1.2013 15:29:41   
mama_mo
po meni je to ovulacijsko krvarenje

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Implantacijsko krvarenje
25.1.2013 8:24:37   
Maja1309
lipe moje ja isto vjerujem da je ovulacijsko krvarenje, samo eto što je bilo dan-dva iza ovulacije, al čitala sam da i to možeže biti.
Hvala vam... Evo nadams e da neće biti u nedjelju user posted image
BT mi se i jutros odlično visoko drži :) tako da nadam se user posted image prošli mjesec mi je već tri dana prijeuser posted image tem počela padati, a evo sada dva dana i ne pada još. Možda naglo padne u nedjelju i vještica dođe, al nadam se da neće..

Ovaj mjesec od dana ovulacije pa evo sve do danas ja imam jedva primjetne lagane bolove kao kad trebam dobiti, al su oni toliko lagani da sve mislim da sam ih umislila, al treju cjelo vrijeme od ovulacije što do sada nikad nisam imala, el eto pila sam marulju pa i ona može biti razlog...
hvala vam na pomnoći/ podršci...

lp

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Implantacijsko krvarenje
20.2.2013 10:58:45   
kokouli
Pozdrav svima ,na ovoj temi još nisam bilauser posted image ,al eto svašta me snađe ,naime trebala bih dobitiuser posted image 24.2.međutim juče sam primjetila prvo malo sukrvice,pa satima ništa i samo kad piškim pa se obrišem imam smeđe na papiru ,ništa previše ,tačka ,nemam predznak menstruacijske boli ,samo kao neko muljanje po stomaku .Radim na bebi ......šta vi mislite .

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Implantacijsko krvarenje
20.2.2013 13:21:13   
ljiljo
kokouli draga pa gdjesi ti, sto nam ne navratis malo u cekaonu sta ima kod tebe, kako si?

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Implantacijsko krvarenje
20.2.2013 13:37:33   
kokouli
Ljiljo ,evo napisah sta ima post prije tvog hahhah ,uvijek neke probleme nove skuzim .Sta ima kod tebe ,kako si

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Implantacijsko krvarenje
20.2.2013 13:56:08   
ljiljo
Imam neku cisticu vodenu na zutom tijelu, cekam user posted image da vidim hoceli nestati, trebala sam danas poslije posla kod ginek. sa nalazima ali mi se nikako ne da uvijek nesto iskrsne. Nadam se da je to kod tebe user posted image user posted image i da je implantacijsko.

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Implantacijsko krvarenje
20.2.2013 14:30:03   
kokouli
E moja Ljiljo,ne znam šta da mislim više ,nadam se da će to kod tebe nestati sa user posted image .Ja sam zvala kliniku ,sestra kaže da dođem sutra ,mislim da neću ići ,zlo mi je od pregleda više ,trebala bih dobiti 24.2 .do tad pratiću ovo ,ne znam šta bih drugo .Pozdrav i čuvaj seuser posted image .

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Implantacijsko krvarenje
20.2.2013 19:19:11   
ljiljo
E jesi li radila testic, meni to opasno na trudnocu lici, taj spoting sto imas fakat moze biti implantacijsko. Uglavnom javi mi sta je bilo navijam za user posted image user posted image user posted image . LJubim !

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Implantacijsko krvarenje
20.2.2013 20:18:39   
kokouli
Nisam ženo radila testić,kad ću prije ,nema više ništa smeđe kad se obrišem ,ne nosim ni uložak od popodne ,ja vala ni ne razmišljam o trudnoći,samo se dvoumim dal da odem kod dr.ili ne sutra .Javim ti se svakako ,i ti meni javi jel to prošlo.

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 12:21:18   
kokouli
Telefonom sam kontaktirala dr.kaže da nije menzes ,velim ne nije jer ne curi ,to smeđe je samo negdje unutra ,ne boli me ništa ,kaže da dođem da pogleda .Ipak sam odlučila da sačekam do vremena očekivane user posted image ,ako se ništa ne promijeni otići ću tada i test napraviti.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 12:29:07   
grozđe
kokouli draga ja ti zelim da si trudna...bogami ovi doktori nemaju pojma, u to sam se uvjerila..zasto ne uradis test danas, 3 dana prije menzesa u dosta slucajeva pokaze trudnocu...
nekako sam dosla na zakljucak da treba razmisljati da ce menstruacija doci ( manje opterecenje ) a svakako ce biti sto slijedi....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 13:45:33   
kokouli
grozđe, ma imala sam toliko pokusaja i stimulacija pa nisam bila trudna ,toliko sam testova uradila i ništa ,sad prosto ne mogu da zamislim da imam bas eto implatacijsko krvarenje .Čekaću termin user posted image ,pa sve će se samo kazati .

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 21:54:50   
vlatkaa
cao nova sam ovdje pa me zanimaju vasa iskustva naime imala sam 8.2.2013. slabo krvarenje koje je trajalo tri dana, mislim da bi to moglo da bude implantacijsko krvarenje, nedavno sam radila test i bio je negativan pa sam pomislila da nije mozda jos rano da se otkrije trudnoca, pa nezz sta dalje pa bi me zanimalo sta vi mislite dali je trdnoca? radimo na user posted image vec vise od pola godine. jako bi volila da sam trudna, a da napomenem imam i neke simptome trudnoce....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 22:04:26   
kokouli
vlatka koji ti je danas dan ciklusa ,kad si imala zadnju menstruaciju .

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 22:09:58   
vlatkaa
zadnju menstruaciju sam imala 1.1.2013.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 22:50:42   
kokouli
Ne znam jesam li dobro skontala ,to bi znacilo da si tada 8.2 .iako slabo ,imala menzes ,kad ti je test bio negativan .

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 22:56:18   
vlatkaa
pa takav menzis mi se nikada nije dogodio, ionako su mi neredovne, a poslije toga sam pocela dobivati simptome , pa mozda je bio lazan negativan, stvarno nezz sta da mislim.??user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 23:07:58   
kokouli
Pa strpi se jos bar 7 dana pa ponovi test ,a koji je razlog da su neredovne tj.neuredne to bi morala da ispitas ako vec nisi ,mila no sikiriki ,sve ce biti dobro.

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Implantacijsko krvarenje
21.2.2013 23:19:56   
vlatkaa
pa mislila sam jos pricekati do pocetka 3 mj, pa da uradim ponovo test, jer nema mi druge...user posted image a zbog neredovne menge je uzrok sto imam neke vodene ciste na jajnicima, to sam saznala prosle god, a dali je to sad vec izaslo nisam sigurna...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Implantacijsko krvarenje
22.2.2013 11:49:30   
kokouli
to ne mozes znati bez ljekarskog pregleda draga ,i nemoj se puno opterecavati ponekad i psiha sve zakoci .

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Implantacijsko krvarenje
22.2.2013 11:56:05   
kokouli
Sto se mene tece ,moje stanje ne promijenjeno ,to nešto smeđe ne curi ,ponekad ostane trag na papiru ,prvi dan je bilo više uz bol u stomaku ali neki cudan ,a vec evo 2 dana sve isto.Ne znam šta bih mislila ....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Implantacijsko krvarenje
22.2.2013 13:34:19   
vlatkaa
ma ne zelim bas da se opterecivam, nadam se i nadat cu se da je trudnoca, pricekat cu jos par dana pa mozda ugedam user posted image , a sto se tice tog smedjeg iscjetka imala sam ga ija dva dana pa mi je tek doslo krvarenje, inace to mi je se prvi put u zivotu desilo, pa moze bit da je to ipak neki simptom trudnoce. a jel ti imas krvarenje ili??

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *