|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
4.5.2009 0:28:43   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moram prijaviti da smo danas postavili AS u auto... stoji bas cvrsto bez micanja...
Asja je u oba pravca bila dobra za nepovjerovati... cak se kao folirala... gledala malo kroz prozor, pa mene...pa se smijuljila od dragosti... na kraju zapajkila...
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo je nemoj vaditi i navići će se


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.5.2009 12:19:50   
Amrino
IZVORNA PORUKA: triplemama


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moram prijaviti da smo danas postavili AS u auto... stoji bas cvrsto bez micanja...
Asja je u oba pravca bila dobra za nepovjerovati... cak se kao folirala... gledala malo kroz prozor, pa mene...pa se smijuljila od dragosti... na kraju zapajkila...
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo je nemoj vaditi i navići će se



user posted image user posted image user posted image za Asju!
Kada se pocne buniti pocni joj pjevati. Kod nas uvijek pali "Kad si sretan..." i jos MM i ja izvodimo razne karafeke i on se zavali od sege i smiri.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.5.2009 13:18:07   
Skvo RR
Mi smo imali malenu chicco...ali Uma je nije volila...kupili smo Brevi Grand Prix i komotna joj je...voli se voziti u njoj!!!user posted image user posted image




< Poruku je uredio skvo -- 5.5.2009 13:19:35 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.5.2009 18:29:07   
rozi
Ima li neko iskustva sa narucivanjem u Turbo limacu u Tuzli. Sad ce mjesec dana kako sam narucila sjedalicu i kolica i jos uvijek nista?

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.5.2009 12:19:34   
triplemama

IZVORNA PORUKA: rozi

Ima li neko iskustva sa narucivanjem u Turbo limacu u Tuzli. Sad ce mjesec dana kako sam narucila sjedalicu i kolica i jos uvijek nista?

kako kad moja Rozi,
jednom su me zvali za dva tri dana a drugi put za 1 mj.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.5.2009 12:27:06   
poetesa
a šta sve mogu naručiti u Turbo Limachu? Imaju li neki katalog ili neke određene marke kao Graco koje oni samo naručuju?

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.5.2009 18:54:32   
triplemama
Sve iz kataloga se može naručiti i podići u njihovim prodavnicama i da imaju Graco

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.5.2009 19:05:37   
jasmina_mm
eh da se i mi prijavimo u klub
napokon smo kupili autosjedalicu Brevi 0-4god super je
naravno ima naljepnicu a i dosao je neki kontorlni listic uz nju
malo je nezgodno bilo jer Benjo nije nekoliko mjeseci imao sjedalicu ali polako se navikava
user posted image za sjedalice


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.5.2009 20:03:24   
rozi
Eee , moja Triplemama , bas su me razocarali. Ja neki dan isla , nemaju pojma, pa su me jedva nasli u nekoj svesci, kazu da su tada pitali za sjedalicu, pa nije bilo.I naravno , zaboravili su za to. Ni da mi jave, uzela bi u nekoj drugoj boji ako ima.
A za kolica jedna prodavacica izleti da su dolazila, kazu da cekaju da sve dodje za jednog kupca, pa onda zovu. Ne znam samo kako cekaju ako artikl stave na prodaju.

I dadose mi broj da ih ja zivkam i provjeravam jel stiglo stauser posted image

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.5.2009 21:58:21   
Visnja RR
rozi ...nista od toga vjeruj mi... ja sam tako mjesec dana zivkala a oni pojma nemaju ni kad ce nesto dobiti... saznala sam da vise nisu tako organizovani kao prije i da imaju nekih poslovnih problema...
ako budes u SA dodji u Grand cenatr - Merkator u Butmirskoj-Ilidza imaju veliki izbor u TL... ili napisi meni sta zelis ...mogu ti pogledati, ako ima i kupiti i poslati... pusa 

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.5.2009 23:44:19   
triplemama

IZVORNA PORUKA: rozi

Eee , moja Triplemama , bas su me razocarali. Ja neki dan isla , nemaju pojma, pa su me jedva nasli u nekoj svesci, kazu da su tada pitali za sjedalicu, pa nije bilo.I naravno , zaboravili su za to. Ni da mi jave, uzela bi u nekoj drugoj boji ako ima.
A za kolica jedna prodavacica izleti da su dolazila, kazu da cekaju da sve dodje za jednog kupca, pa onda zovu. Ne znam samo kako cekaju ako artikl stave na prodaju.

I dadose mi broj da ih ja zivkam i provjeravam jel stiglo stauser posted image


Daj i meni broj da ih i ja zivkam.
Kada mi je trebao doći sto za presvlačenje i ja sam čekala i na kraju odustala, AS mi je baš brzo došla a sada čekam frotirnu navlaku za AS

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.5.2009 0:28:00   
rozi
Visnja, ne vjerujem da cu ici za Sarajevo,a ne bih te mogla obavezivati da mi kupujes sjedalicu. To mi je previse . Hvala ti puno sto si se ponudila . Srce siuser posted image .
Ako bih kojim slucajem isla , znam gdje cu se uputiti da pogledam. 
Ima jedna Romer duo plus u radnji, crvena, ali stoji tamo 100 godina, ko zna iz koje je godine i to mi se ne uzima. Ako neko zna jos neko mjesto na TK, gdje ima Romer sjedalica , neka javi.

Triplemama , evo broj : 246-940. Nadam se da ce ti doci ta navlaka. Samo ih zivkaj, izgleda nema druge user posted image .

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
23.5.2009 13:38:17   
issa


Cure, ako je neka od vas zainteresirana, prodajem dvije AS Graco 0+ ( do 13 kg), crvena i zelena, kratko smo ih koristili pa su u savršenom stanju....cijena za obje je 200 km, a može i posebno...nama sad trebaju veće AS, pa ove moramo prodati...

mi smo u Bihaću, prijevoz bismo mogli organizirati eventualno za Sa....

postavila sam oglas i tu na pdf-u oglasi, ali nažalost nije vidljiv...ne znam zašto

info na mob 061 742 - 522


_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.6.2009 17:34:48   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nakon iscitanih 5367 user posted image  raznih stranica o AS ipak se odlucih za neku sredinu... a opet uz preporuku Amrino odlucih da kupim Maxi Cosi SPS...
I odem danas u TL a oni tamo svi ko pali s Marsa...
pitam ima li ih ? a prodavacice me gledaju i ne znaju sta pitam...
objasnim da u njihovom katalogu postoji ta i ta AS a ona kaze nemamo katalog...
iznerviram se i odem do kase ...tamo pitam nekog lika imate li katalog?
on kaze imamo nas ne mozemo vam ga dati...
e tu zamalo da zapjenim...objasnim da ja imam kuci katalog ali da zelim da porucim AS i da mi je lakse objasniti koju hocu kad je vidim jer prodavacice me blijedo gledaju kao da sam narucila nesto iz Zanzibara...
I smiluje se on ...pokazem ja koju hocu... kaze lik: nemamo...
pa dobro rekoh a da mi narucite.... paaaa neeeeznam to teeesko idee user posted image  zamuckuje on a meni nije jasno u cemu je problem... na kraju on jedva predlozi da ostavim broj mobitela pa ce on to kao naruciti i javiti sta su oni "gore" ( gdje goreuser posted image ) javili...
Profesionalnost nula bodovauser posted image
Bas se iznervirah ...
I sad da cekam user posted image ...a djete i dalje u krilu user posted image


U kojem TL si bila? user posted image
Ja sam svoju kupila u ovom na Dobrinji u Merkatoru. Nisu je imali (kakvo iznenadjenje user posted image ) ali su mi je bez problema narucili...Morala sam izabrati dvije boje kao ako ove prve ne bude pa da naruce drugu.
Ne sjecam se koliko sam cekala...otprilike sedam dana.
Ma sto se usluznosti tice oni su bas katastrofa. Preporucila bih ti da odes jos jednom ali gledaj da bude neka druga prodavacica ili prodavac....jer ima onih "boljih" i "gorih"...Neki bas pojma nemaju ni o cemu a neki bas sve fino objasne.



Vidim da vas nekoliko ima lose iskustvo sa trgovcima u TL na Dobrinji. Ja sam danas pitala prodavaca za AS maxi cosi Rodi, kaze nema je. user posted image I okrene se ode daljeuser posted image Kazem ja dobro hvala lijepa na ljubaznosti odoh ja traziti u drugim TL prodavnicama.
Pa zar on ne bi trebao reci, evo ja cu tel provjeriti ima li na Ilidzi, u Titovoj iil u BBI.user posted image
E, sada na Ilidzi se prodavacica necka hoce nece da provjeri ima li druga boja. Kaze poslacemo narudzbu u petak, a odgovor cemo dobiti u ponedjeljak.Ako ONI imaju na lageru poslace nam. Pitam ja pa kada da ocekujemo AS, kaze ona negdje krajem sedmice. user posted image
A gdje je taj lager, pita MM. Kaze ona u Zagrebu. user posted image Kao da je Zagreb preko svijeta, pa se ne moze odmah provjeriti. Jooooooj jesu me iznervirale. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.6.2009 17:46:07   
Visnja RR
ama nisu uopste toliko ljubazni kao nekad...
kad sam otisla da odjavim nardzbu AS u TL u BBI lik koji radi jedva me nasao u svesci... mogu misliti kako bi narudio... a i kod njih smo cekali vise od 10 dana...
sasvim slucajno sam kupila na Ilidzi jer nam je boja odgovarala...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.6.2009 17:48:12   
sarayka
Može li mi neko pojasniti koji tačno model As ima do 36 kg jer si nam taj sad odgovarao ali uslov je da ima onaj kao zavaljeni položaj (jer često putujemo pa curica spava u AS) ??
Ima li neko iskustava sa tim?? Hvala


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.6.2009 17:50:17   
Visnja RR
otidji na njihovu stranicu i iscitaj...

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/Categories/1/103/Default.aspx

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.6.2009 20:50:48   
Visnja RR
ja bih poklonila AS onu pocetnu od 0 do 11 kg
u pitanju je CAM sjedalica koja se moze montirati na Cam kolica...  Roze boje... pa ako neko ima kolica Cam ili ih misli kupiti za curicu dobro ce doci...
user posted image

AS je ova dole pored kolica...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.6.2009 1:31:11   
triplemama

IZVORNA PORUKA: sarayka

Može li mi neko pojasniti koji tačno model As ima do 36 kg jer si nam taj sad odgovarao ali uslov je da ima onaj kao zavaljeni položaj (jer često putujemo pa curica spava u AS) ??
Ima li neko iskustava sa tim?? Hvala



http://djeca.org/site//index.php?option=com_sobi2&catid=10&Itemid=56&limit=10&limitstart=0

ovdje imaš dosta AS do 36 kg grupe I/II/III ili II/III: Recaro, Roemer, Britax i Bebe Confort se većinom spuštaju

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.6.2009 1:22:00   
Visnja RR
aaa niko nece nista dzaba user posted image
dooooobro prodajem AS za 100m user posted image  salim se user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.6.2009 1:28:34   
lely
user posted image user posted image user posted image user posted image
Jao visnja dobra siuser posted image user posted image user posted image
Ali ja mislim da je malo ko vidio da ti to poklanjas,a zasto ne bi nesto i djaba uzeli kad je tako lijepo ocuvano?
Ma javit ce se neko,ja sam ubjedjena da hoceuser posted image

Bas si darezljiva,jedno veliko hvala od meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.6.2009 1:30:04   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

aaa niko nece nista dzaba user posted image
dooooobro prodajem AS za 100m user posted image  salim se user posted image


hej, hoces li da se raspitam ako kome treba? da dadnes u humanitarne ;) posto i ja sam skupila dosta odjecice za novorodjence a sve u rozim bojama pa mozemo napraviti neki pokloncic nekoj trudnici koja nije bas u dobroj ekonomskoj situaciji ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.6.2009 12:11:56   
gvendolina
Ja sam zaista veliki pobornik koristenja as i insistiram na tome da se dijete obavezno  u toku voznje nalazi u as.Kupili smo GRACO AS od 0-13kg sa kolicima i kada sam stavila bebu u nju, nisam zadovoljna.Izgleda da ove as nisu bas namijenjene manjim bebama.Mojoj bebi je mjesec dana i mislim da nije u pravilnom polozaju i da mu nije udobnouser posted image Mislila sam da ove as ipak imaju neki lezeci polozaj za prvih par mjeseci.sad za sad izbjegavamo voznju,samo ako moramouser posted image  


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.6.2009 12:46:04   
Nedi
Mi smo koristili chicco od 0-13kg  ali tek od 45 dana i meni se u početku činilo da baš nije udobno i onda sam skontala za šta služi onaj jastučić koji je došao uz nju.(dobili je na poklon bez upute) Jastučić ispod guze otprilike do 2,5-3 mjeseca ako je krupnija beba a za one majušne i duže. A moj Nedi se naučio ljuljati u njoj tako da smo je nosili kad smo išli u goste jer bi onda bio dobar i zapajkio sam ljuljajući se.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.6.2009 12:50:42   
škorpija
mi smo dobili maxi cosi AS, i došao je taj mali jastučić, ali kako god ga stavim, opet mi izgleda da je bebi neudobno, jadan sav upadne u sjedišteuser posted image , ne znam možda ne stavi jastče kako treba

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *