|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasa kreativnost
14.10.2008 9:04:01   
mamina cura
Hvala ti user posted image  I kod mene je trudnoca izazvala naglu zelju za stvaranjemuser posted image  Sada sam na porodiljskom i pokusavam maksimalno da iskoristim vrijeme koje mi je dato. Za sling nema problema, valjda ce ostati kojiuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nasa kreativnost
14.10.2008 9:07:40   
ElmaB
Ovo je super, samo jos da je naci vremena!!!! Uh....user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nasa kreativnost
14.10.2008 13:24:42   
Anoniman
da prijavim da sam bila vrijedna i jučer kupila vunicu i igle i uradila mojih prvih par redova pletenja. Malo su nakaradni, ali tek sam na početku, šta bi... Trešnjice hvala ti za podsticaj i inspiraciju, nadam se da ćemo se dugo ovdje družiti.:) evo i dokaz...user posted image
user posted image

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nasa kreativnost
14.10.2008 14:32:21   
tresnjicaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image she bravo. Znas kako mi je drago da si pocela. Super su ti vunice i boje i samo naprijed. Sve sto ti zapne samo pitaj. Uopste nije tesko. A ja u decembru dolazim u sarajevo ako bog da pa se mozemo naci i uzivo razmjenjivati ideje i rjesavati probleme user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nasa kreativnost
14.10.2008 14:43:54   
Anoniman
user posted image user posted image hvala ti. Moramo obavezno, mislim ako ja do tad stignem dalje od ovog običnog boda, jer mi je dovoljno komplikovan i sama sebi smotano izgledam kako držim igle.user posted image user posted image
Ali zaista imam jaku želju, a posebno kad zamislim svoju pahuljicu u stvarčicama koje joj je mamica napravila, iiiih, onda imam volje da vježbam, pa biće i rezultata. Ne izgleda loše, bar iz daljine.:)))

(odgovor članu tresnjicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nasa kreativnost
14.10.2008 16:28:59   
mamina cura
Shee ako ti bude trebala bilo kakva pomoc tu sam, mozemo i da se vidimouser posted image  Imam i gomilu casopisa sa djecijim pleteninama ako ti bude trebalo. Samo viciuser posted image  I samo naprijeduser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nasa kreativnost
14.10.2008 16:35:01   
Anoniman
hvala mamina cura. Puno mi znači.:)

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nasa kreativnost
14.10.2008 20:14:15   
tresnjicaaa
Dajba zene necuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image Nemojte da kahvenisete uz poletivo bez mene user posted image Sala mala samo vi dajte a ja kad dodem prikljucim vam se. Jedva cekam.

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nasa kreativnost
14.10.2008 20:41:00   
mamina cura
Brzo ce decembar.  Vidimo se obavezno i nosimo pletivouser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nasa kreativnost
16.10.2008 11:39:45   
adijeva mama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svaka cast da imate vremena i za to!

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nasa kreativnost
16.10.2008 11:47:31   
medica
shee vunica ti je super,ja volim ove malo tanje vunice a i boja je mojauser posted image user posted image user posted image user posted image
volim inace ljubicastu i rozu

(odgovor članu adijeva mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nasa kreativnost
16.10.2008 13:38:25   
Anoniman
hvala medice, meni je inače najbolja boja na svijetu ljubičasta i bijela. A ove dvije sam uzela jer mi je prvo u glavi bila moja bebica, a njoj uz ten predivno pristaje roza, a mislim da je super kombinacija sa sivom.
Pletivo napreduje, s tim da izgleda ko da sam ga žmurke plela, sve neravnomjerno.user posted image Negdje čvršće, negdje tanje, ma koma.user posted image Ali dok se malo uštelim nije problem ponovo uraditi.:)
Već zamišljam pletene lutkice, joj...user posted image

(odgovor članu medica)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nasa kreativnost
16.10.2008 13:46:21   
medica
super je to za pocetnika
tako je bilo i kod mene kad sam se tek ucila

super je toooooooo nemoj se sekirati

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nasa kreativnost
17.10.2008 23:02:58   
tresnjicaaa
She superica je to. Samo naprijed. Najbolje ti je da prvo pocnes praviti neke jednostavnije stvarcice. Recimo sal ili tako nesto. Gdje nema ni oduzimanja ni dodavanja vec samo pravo. Sta si ti htjela da pravis kad savladas tehniku pravo, krivouser posted image ?

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nasa kreativnost
17.10.2008 23:41:15   
Anoniman
pa sad i pravim šalić za malu, pa ću za sebe, pa za dragog i valjda se do tad uštelim, radim pravo. A poslije ćemo vidjeti.user posted image

(odgovor članu tresnjicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 12:56:24   
mamina cura
user posted image user posted image user posted image  Cekam slikice

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 13:21:33   
Anoniman
mamina curo, amin da ih do nove godine dočekaš!user posted image
ja to kad malu naveče smjestim, malo gleduckam tv, pričam sa mm i koji red opletem...
Non-stop zamišljam kako bi bilo super da mame kao na onoj reklami za air wick ja mislim, imaju deset ruku kao ona mama hobotnica, pa jednom ljuljaju bebu, drugom kuhaju ručak, četvrtom usisavaju, petom se šminkaju!user posted image
Sad shvatam zašto ti šiješ slingove, predlažem ti slogan: "MAMINA CURA SLING-VAŠA TREĆA RUKA"!!!!user posted image user posted image user posted image
Ali možemo mi to sve, lijevom.user posted image

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 14:08:22   
mamina cura
Ja inace radim ono sto volim i sto mi cini zadovoljstvo. Ne bi sasila niti jednu da mi se licno ne svidjaju i da ne uzivam u nosanju. Tako mi je i za pletenje i heklanje. Ako mi se nesto svidi ja to moram uraditi pa polako. Ali stvarno uzivam u stvaranju i nekako se ljepse osjecam kada znam da ce nesto iza mene ostati. Takav mi je i faks. Zavrsila sam ga iz velike ljubavi. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 18:35:35   
Anoniman
Znam da to radiš iz ljubavi, jer i kod mene je sve tako. Ali sam svojom izjavom mislila reći da si ti to pametno skontala da ćeš time sebi moći podariti još jednu ruku, da bi ovim dvjema mogla stići druge stvari.user posted image


(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 18:38:13   
mamina cura
Meni su ruke uvijek slobodne kad je malena u slingu i osjecam se slobodnom. Mozes slobodno reci i da imam cetiri rukeuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 18:41:12   
Anoniman
to je to.:)
I ja ubrzo planiram da osjetim "čari slinga", samo dok skontam koji ću kaput nositi i to, pa da mogu prilagoditi dezen.user posted image
Uh što ću biti sva od rukotvorina, šalovi, ovo ono... user posted image

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 19:05:32   
mamina cura
Samo ti polako, ostala su mi dva para prstenovauser posted image  Narucila sam jos jedva ih cekam. Malo ce mi biti nestasica ali nek se i ja malo odmorimuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 19:17:45   
Anoniman
čuvaj jedan za mene, a materijal ću tek izabrati pa ti javim. Jesu samo oni iz galerije uzorci? Pošto onaj kod amrino nisam vidjela u izlogu.:) A fin mi je taman. Univerzalan. Iako mislim da ću ove zime imati prošlogodišnji sivi i novi bijeli kaput, pa nešto uz to. Možda i uz torbu i čizme odlučim da ga kombinujem, pa su ti to sad komplikacije.user posted image

< Poruku je uredio Shee -- 18.10.2008 19:18:37 >

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 20:19:52   
mamina cura
Moras mi se odluciti. I neki materijali su mi u deficitu sto mi je drago jer ja volim dodavati noveuser posted image  Ringovi koji su ostali jedan crveni par, jedan crni i jedan sivi. Ako ko uletiuser posted image    Ostao je komad crni kao Amrino sling, jako je lijep. Malo je deblji od ostalih da znas da nece biti za ljetauser posted image  
A nemoj zaboraviti i boju novog sala i sesira koji ces oplesti. E moja sveki zna plesti krasne beretke.... da mi hoce pokazatiuser posted image  radila bih svakoj po jednu uz slinguser posted image  

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nasa kreativnost
18.10.2008 20:22:07   
Anoniman
imaš li nešto sivo deblje i taj sivi prsten? 

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *