|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
15.9.2013 23:22:32   
teacher75
meni su se ona dva iz kestena svidjela al eto mya rece da se njima brzo pokvario

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Kupovina namjestaja
15.9.2013 23:39:19   
teacher75
gledam sad stranicu kalea i bas je sve veliko, nista tamo vjerovatno necemo naciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Kupovina namjestaja
16.9.2013 0:49:12   
leona81
i mi imamo velike iz domavije, klik-klak ali su dosta dugi, 220 cm i imaju stranice. super su udobni za spavanje. mi smo skinuli s jednoga stranicu i spojili uz drugi te dobili nesto slicno velikoj ugaonoj garnituri, i razvlacimo ih po potrebi, a udobni su za spavanje i kad se ne razvukuuser posted image , doduse nedavno smo u domaviji uzeli stolove i tv komodu, i nisam vidjela ovakve ali sigurno imaju slicno nesto

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Kupovina namjestaja
19.9.2013 11:16:59   
Sedina 30
Gdje ima u Sarajevu povoljno kupiti onih čupavih staza, ne znam kako se zovu, i koliko su. trebala bi mi neka zelena za dječiju sobu?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Kupovina namjestaja
19.9.2013 11:42:07   
mamabb
pogledajte ovu što je krasna user posted image
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1239570_444704835642009_485349482_n.jpg

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Kupovina namjestaja
9.10.2013 14:00:25   
elma.m
Ja sam odlucila da u buduce kad budem kupovala namjestaj za sobu, kupujem kompleten sobe iz izloga, potrosila sam toliko vremena trazeci stolic koji se slaze uz komodu, tepih koji i ide uz kauc, lampu koja ide uz moj stil itd.....i potrosila pola zivota. user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Kupovina namjestaja
9.10.2013 14:15:07   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Sedina 30

Gdje ima u Sarajevu povoljno kupiti onih čupavih staza, ne znam kako se zovu, i koliko su. trebala bi mi neka zelena za dječiju sobu?


u elpiju imas..

ali moja preporuka svima je čupave prostirke ne u kucu..ja sam jednu izbacila iako sam je pofino platila..
leglo dlaka i mrva koje umreš dok čistiš i na kraju opet nisi očistio

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 407
   [Obrisana poruka]
9.10.2013 14:17:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Kupovina namjestaja
10.10.2013 11:28:22   
aazra
I mi ovih dana idemo u kupovinu namještaja i to za nas i za dijete...s tim da za dječaka trazimo sve - od kreveta malo većeg, madraca, posteljine...Po svemu sto smo vidjeli mislim da ce izbor pasti na Domaviju, gledajuci sveukupno cijenu i kvalitet user posted image

Gledali smo sinoci i u Jysku, cijene na akciji znaju biti bas pristupacne ali eto culi smo da nije neki kvalitet pa cemo ih zaobici najvjerovatnije, jedino mi se cini da su dosta povoljni s cijenama jorgana i jastuka.

Ali posteljine djecije su bar za nas pojam preksupe, mislim na ove u "jysku" nismo jos gledali u drugim prodavnicama...lani su ove "dysnijeve" bile 40 KM sad su ih podigli na 50, 60 KM...bas previse za jednu navlaku i jastusnicu, pa neka je i "disney". Voljela bih malom uzeti neku sa motivima, ali ako ne uspijemo sta se moze, nadam se da cu negdje naci kvalitetne po povoljnijoj cijeni...znate li kakav je izbor u "Fisu"?

< Poruku je uredio aazra -- 10.10.2013 11:30:02 >


_____________________________








(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Kupovina namjestaja
10.10.2013 13:08:10   
DM
aazra imaš dječije posteljine sa motivima u peniju


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Kupovina namjestaja
10.10.2013 22:05:38   
Lalali
Ja u domaviji vise ne bih kupila i otirac za pred vrata, oni su sa kvalitetom na vi

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 13:40:33   
aazra

IZVORNA PORUKA: DM

aazra imaš dječije posteljine sa motivima u peniju



Hvala...user posted image

I ja sam se razocarala u neke prodavnice...za Domaviju bas do sad nisam cula negativne komentare, osim toga moja mama ima najmestaj iz nje i zadovoljna je, pa i mi planiramo uzeti tamo, valjda se necemo pokajati...user posted image

_____________________________








(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 14:46:47   
Lalali
Ja sam vec pominjala salon Dzeni, u sopingu na Grbavici, odlicni su a nisu puno skupi, a za domaviju prvi put cujem da je neko zadovoljan. U svakom slucaju, zelim ti puno srece pri odabiru

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 15:09:47   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: DM

aazra imaš dječije posteljine sa motivima u peniju



Hvala...user posted image

I ja sam se razocarala u neke prodavnice...za Domaviju bas do sad nisam cula negativne komentare, osim toga moja mama ima najmestaj iz nje i zadovoljna je, pa i mi planiramo uzeti tamo, valjda se necemo pokajati...user posted image



joj, azra nemoj domaviju, mene je spavaća u crno zavila,

a koliko je ta posteljina u peniju KM i koji su mtivi

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 15:25:23   
Hanady RR
posteljina u peniju je 15 Km...
bilo je rpije više izbora motuva...mi imamo princeze i hanu montanu i kity...
nedavno u peniju naletih smao na hanu montanu...i neke meni nepoznate likove

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 15:26:20   
Hanady RR
a što se tiče domavije ja nemam sa njima loše iskustvo...
čak šta više...ovo što imama vrlo je pozitivno što cijenom što kvalitetopm koja i odgovara toj kvaliteti


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 15:31:20   
M kao Mama
sobu spavaću sam platila 2,800 2005. kupila madrac dormeo preko 800 km, nakon dva mjeseca doremo na smeće, soba na reklamaciju, reklamacija ije uvažena, špere na krevetu bilepune vlage, helem,probali svašta nešto, u međuvremenu jel ne mogu na daskama spavati kupuj novi doremo, i nakraju kupimo novi krevet u AMbienti FIS, koji je odličan, a dijelovi te sobe i danas mi idu opasno na živce, vrata na komodama onim noćnim su sva poodpadala, ma haos, jednom riječju nisam zadovoljna nikako

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 15:39:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

sobu spavaću sam platila 2,800 2005. kupila madrac dormeo preko 800 km, nakon dva mjeseca doremo na smeće, soba na reklamaciju, reklamacija ije uvažena, špere na krevetu bilepune vlage, helem,probali svašta nešto, u međuvremenu jel ne mogu na daskama spavati kupuj novi doremo, i nakraju kupimo novi krevet u AMbienti FIS, koji je odličan, a dijelovi te sobe i danas mi idu opasno na živce, vrata na komodama onim noćnim su sva poodpadala, ma haos, jednom riječju nisam zadovoljna nikako


eh sad...treba znati što se kupuje...

moji kreveti nemu pune špere ispod...iz razloga što tada madrac ne diše...i nema veze sa vlagom u daskama to...

moja zaova je kupila 2005 krevet dvrni dio s atim daskama u nobilu...i madrac u nobili...
oboje je zamjenila za tri godine...
madrac nije disao...pune špere su smao imale po jednu rupu na sebi...na mjesti te ruše pocrnio je madraca i vlaga je uištila rekoa bi...ali on nije mogao disati na tim šperama...

moja spavaća soba je iz dalasa...
al kod mene dole nisu komletno zatvorene špere...nego latofik daske...
znači tanke daske između svake je prostor širine kao i sama daščica :) madrac je nobil i od 2006 do dana danšnjeg ni krevet ni madrac nemaju pormjene...

a iz domavije su mi dječiji kreveti...isti princpip daščica...nobil madraci i evo do 2009 su u super stanju...
čak smatram da sma dječije krevete od punoga drveta platila vrlo jefrino 198 Km je bio na nekom sniženju jedan...
svaki drugi...mnogo skuplčji tipa cileka...ne bi preživio dječije igranje sigurna sma...špera je šperauser posted image

Ono što hoću reći da ne smatram da je neko loš kao salon namještaja ako logikom nisma kupila namještaj.....
ja sma bacila stolić jer sma otišla i kupila sto obljepljen furnirom...
furnir popucao, pao...
platila ga pofino..
al to je bio stolić za ukras aja na njemu pila kafu danimauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 15:45:06   
M kao Mama
ne skontah komparaciju, ali nije ni bitno, šta da ne spavam na krevetu, već da gledam u njega, te godine, kada smo mi kupovali spavaću obišli smo sve radnje i salone, ovaj koji ti pominješ nisam znala za njega, sigurna sam da ni u jednom nije bila varijanta tih daski, jedino možda ekstra da se naruči, i koliko sam je platila očekivala sam kvalitet, dobro, eto na krevetu su bile špere, a šta je sa ostalim, dijelom sobe, nisam zadovoljna i to ću vijek kazati, za te pare sad bih mogla kupti sobu ambijentinu da gori, jer oni rade sve puno drvo, njihov krevet bračni, plačen oko 400 KM prošle godine je jedna od boljih investicija,zaista kvalitet, a za te pare većini dostupno

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 15:47:02   
EEDITH
kod mene je dječji krevet na sprat(kupljen negdje u HR),već mu je 6 god i kao nov je ,bez obzira na bjesomučno skakanje i igre na njemu ,a od iverala je user posted image



_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 15:51:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: eldinky

kod mene je dječji krevet na sprat(kupljen negdje u HR),već mu je 6 god i kao nov je ,bez obzira na bjesomučno skakanje i igre na njemu ,a od iverala je user posted image




ne znam čemu tužni smajli....

ja da sma našla kvalitetan do iverala po cijeni koja odgovara istom kupila bih ga...
al nisam...

jer sma znala što tražim što me čeka...

ja im ne smilim mjenjat sobu do udajeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 16:00:37   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: eldinky

kod mene je dječji krevet na sprat(kupljen negdje u HR),već mu je 6 god i kao nov je ,bez obzira na bjesomučno skakanje i igre na njemu ,a od iverala je user posted image




ne znam čemu tužni smajli....

ja da sma našla kvalitetan do iverala po cijeni koja odgovara istom kupila bih ga...
al nisam...

jer sma znala što tražim što me čeka...

ja im ne smilim mjenjat sobu do udajeuser posted image


ma nije ni iveral svaki isti user posted image

a ni ja ne mislim mijenjati isto toliko ,čak i ja sam znala spavati s njima user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Kupovina namjestaja
11.10.2013 16:05:16   
ziki
Kravet na sprta Ambijenta - Fis. Oko 380 km madraci su posebno. Krevet je drvo, letvice brvene. Za sad smo vise nego zadovoljnji

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Kupovina namjestaja
13.10.2013 13:58:22   
aazra

IZVORNA PORUKA: mama_alma

sobu spavaću sam platila 2,800 2005. kupila madrac dormeo preko 800 km, nakon dva mjeseca doremo na smeće, soba na reklamaciju, reklamacija ije uvažena, špere na krevetu bilepune vlage, helem,probali svašta nešto, u međuvremenu jel ne mogu na daskama spavati kupuj novi doremo, i nakraju kupimo novi krevet u AMbienti FIS, koji je odličan, a dijelovi te sobe i danas mi idu opasno na živce, vrata na komodama onim noćnim su sva poodpadala, ma haos, jednom riječju nisam zadovoljna nikako



Hvala Alma puno, odustali smo od Domavije...kupili smo kauč na razvlačenje u Belloni i to smo jučer išli zapikali model, dva koja su bila te boje prodata od jučer do danas, tako da vidim da im je namjestaj trazen...

Bračni krevet standardni mi nemamo jer zivimo u jednosobnom stanu...pa uvijek moramo gledati nešto da je udobno, praktično i da zauzima što manje prostora...

Djetetu smo naručili krevet kupili u Fisu, skupa s madracem, izgleda mi kvalitetnije nego u Domaviji...Osim toga u Domaviji uzimaju 100 Km na neku laticu koja dođe zajedno s krevetom...user posted image

Posteljinu sam gledala u peniju ali ne sviđa mi se kvalitet onoga sto imaju, posteljina kao da nije od pamuka i neke ruzne slike skroz, sad mozda im je otislo to sto valja ne znam...u Fisu je takodjer izbor slab, mozda pogledam opet u Jysku ako i ne uzmem "disney" valjda ima nesto drugo zivahnih boja, ionako ima deku "carsa", ne mora sve biti u motivima iz crtanih user posted image

_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Kupovina namjestaja
14.10.2013 15:41:02   
M kao Mama
super, drago mi je da si odustala od domavije, isreno, e glede posteljina, ako možeš uzmi u Jyusku, ja imam nekoliko njihovih i zaista su odlične,

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *