|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
14.4.2012 19:30:56   
Honey3

IZVORNA PORUKA: mo girl

paprike sa sirom
4 paprike
300gr mladog sira
1 jaje
vlasac,sol
izdubljene paprike napuniti smjesom sira i jaja zaciniti i poredati u vatrstalnu posudu i peci 20min na 220 stepeni
1 paprika ima 135 kalorija

e ovo volim pravouser posted image jos uz ovo ovaj hljeb sto je stavila muaaa,ma njamiiiiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
14.4.2012 20:18:47   
mo girl
ja sam jedno vrijeme pravila ovakav hljeb al muz ga nevoli pa mi ga ostane puno pa sam odustala i sad sebi kupim neki sa sjemenkama zove se lovacki.
ja isto volim paprike pogotovo pecene.a ja sad nalazim recepte na coolinarici samo preokrenem ovako na integralno brasno il jednostavno obicni rucak probam u light verziji.puno puta ispadne ko splacina al pojedem silom da ne bacam.recimo ako sam ispekla meso kao prilog stavim povrce a ne krompir il ako ces krompir nemoj hljeb mada ja nemogu ziviti bez hljeba uzmem onaj ruzni vakumirani pa je on toliko ruzan da ga svakako nemozes puno pojesti.
eh i izbacila sam sokove pijem samo vodu i ima sad ona cola zero kao nema kalorija pa nekad nju popijem

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
14.4.2012 21:17:35   
reallove
Ja sam danas na grill isprzila ribu i uz to povrce,paradajz,tikvice,papriku i gljive,sve bez kapi ulja,samo sam iscijedila limun na ribuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
15.4.2012 12:29:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

muaa koje sjemenke,i kolika je cijena ovog brasnauser posted image


Sjemenke...lan,susam,suncokret....a brasno ovo tip 700 je 5kg/6 km,

integralno razevo...1 kg..2,5 km

heljdino je 1 kg....4,5 km.

S tim da po jednu saku ovog heljdinog i integralnog stavis...znaci moze dugo trajatiuser posted image


integralna brašna klasova su super...nisu skupa al su vrlo dobra kvalitetom...

sjemenke ne uzimama u hipermakretima najprije sigurnija sam i izvor istih i starorost tj mladost kada ih uzmem u badem butiku koji imate i u BBi centru u prizemlju...
pored ovih nabrojanih sjemenki ja vam predlažem da uvedete i košpice od tikve oguljene koje također možete kupiti na istom mejstu...

pored njihovoga zdravoga učinka vrlo su ukusne u tjestima...tako i u hrani npr rižu možete sa njima spremiti...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
15.4.2012 18:54:02   
klemzi
Danas sam pravila ovo...

ZAPEČENE POGAČICE OD TUNjEVINE


Priprema:
Stavite zgnječeni krompir u zdjelu te krompiru dodajte tunu, slatki kukuruz i usitnjeni peršin. Posolite i pobiberite po ukusu, zatim smjesu oblikujte u 8 malih pogačica. Po plehu prospite krušne mrvice te u njih uvaljajte pogačice tako da ih mrvice lagano prekriju. Pogačice su sada spremne za pečenje; stavite ih u adekvatnu posudu te ih pecite na umjerenoj temperaturi, jednom ih okrenuvši. Pogačice od tune poslužite vruče sa kriškama limuna i svježim povrčem. Jedan obrok sadrži svega 203 Kcal.

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
15.4.2012 18:58:28   
klemzi
Zaboravih sastojke user posted image

Sastojci za pripremu (4 osobe):
300 g pire krompira
200 g tune u sojinom ulju, dobro ocijeđene
115 g slatkog kukuruza
2 kašičice usitnjenog, svježeg peršina
1 šolj krušnih mrvica
Limun
Sol
biber



_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
15.4.2012 19:03:06   
Emica_sa
klemzi superuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
15.4.2012 20:49:52   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Galicia

Pocela sam dobivati osip po tijelu, iza vrata, po rukama i nogama. To je jedan oblik ekzeme. Mali sincic od mog brata ima ista stvar samo 100 puta gore, i odu kod doktora i ustanove mu da ima ekzemu koja je prouzrokovana mlijecnim proizvodima, tacnije mlijekom. Odkako je mali izbacio mlijeko iz ishrane, on vise nema ekzeme. Skroz na skroz mu se povuklo. Eh tako sam i ja izbacila sve mlijecne proizvode, i dosta mi se smanjilo. Po malo pocne svrbuckati, ali uopste nije strasno.

Ovakav identičan osip imam i ja i 100 puta sam bila kod dr zbog toga , anikad mi niko nije rekao da je to zbog mliječnih proivodauser posted image Da li si radila alergo test?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
16.4.2012 1:01:22   
Galicia
Jesam kao beba, i imam alergiju na laktozu i glutein. Medjutim to se skroz smirilo dok nisam napunila 18 godina. Onda sam opet radila test, i samo mi je ispalo da sam alergicna na glutein i na ubod pcele, a nista laktoza. Ne mogu biti pametna. Moracu ovih dana opet doktoru da se vidi sta je.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
16.4.2012 1:09:22   
Visnja RR
Recepte za dijetalnu ishranu mozete ubacivati u Ringerajinu kuhinju ...stavite opciju "mrsajmo zajedno" ...tako na jednom mjestu imamo uvjek dostupne recepte bez da trazimo po temi user posted image

http://www.ringeraja.ba/ringerajina-kuhinja/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Recepti za dijetalnu ishranu!
17.4.2012 10:11:09   
Mamarica
Hvala klemzi, ja sam vrlo ponosna :)
Puna podrska svima vama i mogu vam reci da nije tesko navici se uopste. Ja sam imam osjecaj da ne bih mogla pojesti nesto pohovano i przeno.
Recepti su stvarno odlicni!
Ja sam kuce pravila moju verziju kljukuse-kacanuse (gledala na obn u bakinoj kuhinji), uglavnom napravi se kljukusa, malo vise brasna nego inace (ja uvijek gledam da bude tanka), i stavljaju se kuglice mljevenog mesa sa lukom  u tu smjesu (koja se prethodno izlije u tepsiju). Ja sam stavila pola integralnog, pola bijelog brasna, koristila mljevenu curetinu, preljev napravila od smajic hajrana (0,1%masnoce) i bijelog luka. Uz to salatu i bilo je super.
U nedjelju sam pravila batke u foliji u rerni, medaljone od spinata (ledo) isto u rerni, kuglice od pure, salata.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *