|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 10:57:12   
Leva
Cicika ko ti je kriv sto imas skup hobi user posted image user posted image
Cuvaj zivce od nasih vrlih doktora ces se svega naslusati...
Svaka povratna informacija vezana za obje turske klinike je i vise nego dobrodosla.
Sa radom pocinje grupa pomoci neplodnim osobama. Ako nekome treba hitno informacija, pomoc pa cak i ako vam treba samo neko s kim cete popricati vezano za neplodnost mozete se obratiti meni na mail udruzenja djeca neplodnost@djeca.org


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 12:06:36   
CICIKA MICIKA 74
Hvala draga Leva ,ja o neplodnosti pisem samo ovdje ,jer imam osjecaj da se mi sve nekako razumijemo jos uvijek,zidovi su svuda oko nas i treba ih rusiti,pocevsi od dr.porodicne medicine.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 12:51:06   
Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: CICIKA MICIKA 74

Ne vjerujem,ja kad sam izracunala koliko ce me kostati inseminacija to ti ispadne taman povratna karta za dr.da se vrati u Istambul.A onda odem u ambulantu po uputnicu za hormonski status i brisove ,i tamo nije moja vec neka nova dr.sva pametna kaze pa sta hocete sterilitet se svugdje placa ,znate djeca se prave iz glave.Cuj kazem ja mislila iz p...e i k...a,idiotkinja blesava .Onda kaze ,morate se vratiti sad kod dr.biva Godinjaka ,ja nemam pojma sta ovdje pise,neka mi otkuca.Kad nisam dobila nervni slom.Kazem joj,draga doktorice ,ako vi ne znate citati ne znam kako da vam ja pomognem a ne pada mi na pamet da to kazem svom ljekaru.Mozete misliti s kakvim moronima sve mi moramo kontaktirati.


Dobro si izdrazala da je ne mlatnes stocem....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 16:33:56   
CICIKA MICIKA 74
A nisam ,nego ne razumijem tu glupos stvarno.user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 17:02:15   
ena0002

IZVORNA PORUKA: CICIKA MICIKA 74

Ne vjerujem,ja kad sam izracunala koliko ce me kostati inseminacija to ti ispadne taman povratna karta za dr.da se vrati u Istambul.A onda odem u ambulantu po uputnicu za hormonski status i brisove ,i tamo nije moja vec neka nova dr.sva pametna kaze pa sta hocete sterilitet se svugdje placa ,znate djeca se prave iz glave.Cuj kazem ja mislila iz p...e i k...a,idiotkinja blesava .Onda kaze ,morate se vratiti sad kod dr.biva Godinjaka ,ja nemam pojma sta ovdje pise,neka mi otkuca.Kad nisam dobila nervni slom.Kazem joj,draga doktorice ,ako vi ne znate citati ne znam kako da vam ja pomognem a ne pada mi na pamet da to kazem svom ljekaru.Mozete misliti s kakvim moronima sve mi moramo kontaktirati.

Joj ako ikako mozes mjenjaj tu dr. ja bar da dr opste prakse do sad nisam imala problema...ali su mi sad dodjelili drugu pa cemo vidjeti kako ce to ici

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 20:59:35   
aboni76

IZVORNA PORUKA: CICIKA MICIKA 74

Ne vjerujem,ja kad sam izracunala koliko ce me kostati inseminacija to ti ispadne taman povratna karta za dr.da se vrati u Istambul.A onda odem u ambulantu po uputnicu za hormonski status i brisove ,i tamo nije moja vec neka nova dr.sva pametna kaze pa sta hocete sterilitet se svugdje placa ,znate djeca se prave iz glave.Cuj kazem ja mislila iz p...e i k...a,idiotkinja blesava .Onda kaze ,morate se vratiti sad kod dr.biva Godinjaka ,ja nemam pojma sta ovdje pise,neka mi otkuca.Kad nisam dobila nervni slom.Kazem joj,draga doktorice ,ako vi ne znate citati ne znam kako da vam ja pomognem a ne pada mi na pamet da to kazem svom ljekaru.Mozete misliti s kakvim moronima sve mi moramo kontaktirati.


E pa stvarno ne mogu da vjerujem koja glupača. Joj kako sam se naljutila i iznervirala ufff user posted image . Pa bože dragi koji idioti rade u našem zdravstvu. Za šta mi plaćamo zdravstveno osiguranje...Izgleda samo da bi neki idioti poput te doktorice imali platu....Trebala si joj tražiti uputnicu za psihijatra zbog neplodnosti, pa da joj se njene kolege smiju, mada rijetki su oni što su puno bolji od nje...Jadni svi ljudi u ovoj državi koji trebaju medicinsku pomoć...I što ti je glupača rekla da se svugdje plaća, trebala si je pitati zna li ona da čita (a očigledno da ne zna, što je i dokazala), da zna, znala bi da u Hrvatskoj parovi sa dijagnozom steriliteta ne plaćaju ništa od pretraga, a imaju i tri pokušaja besplatne VTO. I meni su prije nekoliko godina rekli, (kada sam pitala zašto na odjelu steriliteta plaćam nalaze hormona, a iste te u Skerlićevoj nisam plaćala) da se kod nas neplodnost ne tretira bolest, nego to je naša volja što hoćemo, i uporedili su mi lječenje od steriliteta sa estetskom hirurgijom..

Izvinite drage moje ako sam vas udavila, ali stvarno sam bjesna, sve mi se skupilo ovih dana, mm ode kod urologa, poslije jednog spermograma i pregleda, samo je digao ruke od nas, neće da se uopšte bavi nama, dao nam uputnice prema spisku koji sam ja napravila, od toga pola se ne može uraditi u državnim ustanovama, već privatno, sve plati pa ćeš dobiti, i onda pročitam ovo....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 21:03:59   
aboni76

IZVORNA PORUKA: ray

Meni su jucer javili iz Bahceci (Melek Soto) da su dobili sve dozvole i da otvaraju za 15 dana abd.
Sto se tice Jinemeda, ja sam cula za prijateljicu prijateljice koja je isla kod njih na IVF u Tursku i nakon godina i godina  truda i bezuspjesnih pokusaja kod nas, konacno ostala trudna.

U svakom slucaju dobro je da ima konkurencije , ali se nadam da ce i cijene vremenom korigovati.


user posted image

Ova mi je informacija uljepšala dan user posted image . Hvala ray user posted image

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 21:40:56   
Leva
Aboni mozda bi bilo najbolje da se za pocetak posavjetujete sa andrologom iz Bahcecia jer je on kazu vrhunac onoga sto mozes dobiti u Europi a na Rodi sam nasla par slucajeva u kojima je uspio izvuci par zivih i upotrebljivih spermica u slucajevima koje su vec otpisali na par klinika. Poslije potrazi jos jedno misljenje i onda ces znati na cemu si. Imam jos jednu informaciju koja ce te obradovati user posted image U Hr je danas zvanicno usvojena izmjena zakona o vantjelesnoj oplodnji koja je za nas pacijente puno povoljnija. Sada se umjesto 3 jajne stanice smije oploditi 12 i smije se raditi zamrzavanje embrija sto je za vas jako bitno jer nece ti muzu kasapiti testise zbog samo 3 js user posted image
Moram te na kraju samo mrvicu ispraviti u Hr imaju 6 besplatnih postupaka i onog trenutka kada zatrudnis poslije toga imas jos 6 user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 19.4.2012 21:42:29 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 22:31:29   
aboni76

IZVORNA PORUKA: Leva

Aboni mozda bi bilo najbolje da se za pocetak posavjetujete sa andrologom iz Bahcecia jer je on kazu vrhunac onoga sto mozes dobiti u Europi a na Rodi sam nasla par slucajeva u kojima je uspio izvuci par zivih i upotrebljivih spermica u slucajevima koje su vec otpisali na par klinika. Poslije potrazi jos jedno misljenje i onda ces znati na cemu si. Imam jos jednu informaciju koja ce te obradovati user posted image U Hr je danas zvanicno usvojena izmjena zakona o vantjelesnoj oplodnji koja je za nas pacijente puno povoljnija. Sada se umjesto 3 jajne stanice smije oploditi 12 i smije se raditi zamrzavanje embrija sto je za vas jako bitno jer nece ti muzu kasapiti testise zbog samo 3 js user posted image
Moram te na kraju samo mrvicu ispraviti u Hr imaju 6 besplatnih postupaka i onog trenutka kada zatrudnis poslije toga imas jos 6 user posted image

Imam jos jednu informaciju koja ce te obradovati user posted image U Hr je danas zvanicno usvojena izmjena zakona o vantjelesnoj oplodnji koja je za nas pacijente puno povoljnija. Sada se umjesto 3 jajne stanice smije oploditi 12 i smije se raditi zamrzavanje embrija sto je za vas jako bitno jer nece ti muzu kasapiti testise zbog samo 3 js user posted image



user posted image još jedna lijepa vijest danas, hvala leva user posted image . ječe mi je bio dan grozan, dobili nalaze, FSH 22, bili smo očajni, nismo spavali cijelu noć, ali danas je već bolja sutuacija, vi cure mi nadu vraćate, ljubim vas sve za to user posted image . Kontaktirati ću dr. Emre (ako sam dobro napisala), čekam još neke nalaze...Mislila sam pisati njemu i u Cito Split, da vidim šta će reći, ali hoću da prvo prikupim ove nalaze što su mi cure sa Rode rekle da trebaju da se izvade.
Nisam znala da u hrvatskoj imaju pravo na 6, pa to je super, drago mi je zbog njih...Nadam se da će i kod nas nešto učiniti po tom pitanju, mislim da sam negdje pročitala (nisam sigurna, možda lupetam user posted image da su usvojili u tuzlanskom kantonu da finansiraju dva pokušaja...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
8.6.2012 13:09:15   
ray
iskustva?... iko???

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
8.6.2012 14:01:00   
sabas
posredno znam za par koji je zakazao kod njih ali nisu sa RR
Ovim putem molimo da se jave parovi sa iskustvom iz ove klinike

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
13.6.2012 12:08:50   
acii
Bila sam ja 2 inseminacije prva bezuspješno, druga isto.user posted image

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
13.6.2012 14:02:29   
ray
acii , jesu ti insemenacije radili turci ili abadzicka?

(odgovor članu acii)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
6.7.2012 14:43:05   
lilyyy
postoji li ijedan par da je radio IVF u ovoj klinici ???
acii, kako ti se cini, je li funkcionišu kao prava bolnica, ko ti je radio inseminacije turski ili naši doktori, je li dolazio prof. Taksen iz Turske, jesi li cula da li je iko iz BiH radio IVF kod njih???
Izvini na silnim pitanjima i unaprijed hvala na odgovoru

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
6.7.2012 22:33:38   
sabas
lilyyy neznam licno al' od prijateljice kolege su  radili pa sada cekaju rezultate :) nadamo se aBd uspjesne Te pojedinosti ti je najbolje da se raspitas direktno na klinici koliko su cure pisale da to radi tim iz Turske uz asistiranje dr Abadzic (nasa dr )

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu lilyyy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.7.2012 10:56:17   
lilyyy
sabas, imaš li kakvih informacija o prijateljicinim kolegama koji su radili IVF postupak u euromedical klinici, je li im uspjelo, ikakvu inf.??? bas se nista ne prica o ovoj klinici, a kad ih nazoves ne daju nikakve informacije, vec moraš doći na razgovor koji onda debelo naplate....

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
10.8.2012 20:09:07   
kokouli
Zene pozzz,a sta je s ovom klinikom ,jel iko ista radio ,ima li uspjeha ,osim sto vidim pisete da im je cjena astronomska ,pa znaju li oni gdje su ,ja iskreno nista o ovima nisam cula ,niti znam gdje su to s klinikom ,a ipak se dobre stvari rasire ako nista od usta do usta

(odgovor članu lilyyy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
27.8.2012 13:13:19   
Finčić
Draga lili13, možeš li podijeliti svoje iskustvo s nama. Ja sam planirala ići u septembru kod njih. Upoznala sam jednu djevojku koja je radila prije par mjeseci kod njih IVF i nije uspjelo, pa sam malo u dilemi.... user posted image

(odgovor članu lili13)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
27.8.2012 23:32:16   
lili13
Ja zaista nikome ne bih preporucila ovu kliniku.
Ako je vec privatna klinika onda bi trebalo da bude i takav pistup prema pacijentu. Nazalost na ovoj klinici jedino je cijena kao na privatnoj i nista drugo!
Naravno da niko nemoze da garantuje 100% uspjeh.
Ali profesionalni pristup kao i osoblje, mislim da bi jedna privatna klinika trebala da ima.
Napravi test i posalji na vise klinika neki upit na mail i sve ce ti biti jasno!
Ja sam to uradila ali na moju zalost kada sam vec prosla sve u Euromed.
Jedina su klinika gdje nikada nisam dobila odogovor na pitanja, a od ostalik klinika mozes ocekivati u roku od 2 do 24sata.

(odgovor članu Finčić)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
29.8.2012 1:36:38   
EUROMEDICAL
Srdacan pozdrav ispred kolektiva EUROMEDICAL-a.Ja kao radnik i predstavnik jedne ozbiljne ustanove kao sto je EUROMEDICAL vas samo mogu zamoliti da ne vjerujete u postove forumasa koji vjerovatno nikad nisu bili u nasoj ustanovi niti su upoznati sa nasim planom i nacinom rada.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.9.2012 13:33:49 >

(odgovor članu lili13)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
30.8.2012 1:41:49   
lili13
Neznam kako imate samo obraza da se nazivate ozbiljnom klinikom!
Vi niste vidjeli O od ozbiljne klinike.
Kada ste tako posteni i ozbiljni molim Vas za informaciju koliko ste imali IVf i ICSY-a i koliko je od tih zahvata bilo uspjesno u Sarajevu?
Jos jednom ponavljam da je klinika CISTA PLJACKA!!!!

Ako gospoda iz klinke misli da neko pise ovdje izmisljotine, vrlo rado mogu da napisem svakog pojedinacno imenom i prezimenom kao i o znanju istih.
Nepise ovdje niko izmisljotine, nego svoja licna iskustva, jer gospodo draga kao prvo to je intimna tema i mnogo,mnogo kosta za gradane Bih.
A kao sto vidite drago osoblje Eurome. niti jedna druga klinika se nije oglasila na ovome forumu.
Ljud rade svoj primarni posao, a to jeste da se brinu o pacijentima na klinici!

A za sve forumasice, kada nadem malo vise vremena detaljno cu da napisem kao to izgleda od A do Z na "renomiranoj klinici Euromedical"

(odgovor članu EUROMEDICAL)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
30.8.2012 1:52:19   
lili13
Sada malo gledam ko se pojavljuje na forumu , pa mi se cini da je Fincic osoblje klinike????
Kako je Fincici trazila "podijeli iskustva sa nama" ja napisah i javi se klinika, zalosno kao sto vec napisa u predhodnom postu.
I jos jednom cu da napomenem, da cu svoje lose iskusvo gdje god budem imala priliku napisati i ispricati kako ostele zene NEbi prolazile tako jedan tretman na klinici koja je ovdje dosla ko zna zbog cege.....

(odgovor članu lili13)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
30.8.2012 1:54:34   
EUROMEDICAL
Zao nam je sto imate takvo misljenje o nama.Podatke mozete dobiti na broj telefona koji je napisan na kraju posta.Bilo bi nam iznimno drago da napiset_e zbog cega imate takvo misljenje o nama.

Zao nam je sto su cijene ne pristupacne za drzavljane Bosne i Hercegovine ali to je tako na zalost to puno kosta i mi ne mozemo da odstupamo od cijene koja zaista ne moze biti niza ali se zato maksimalno trudimo da se nasim dragim pacijentima isplati novac koji su "dali" za postupak.

Uvazena konkurencija se ne oglasava na forumu vjerovatno zato sto nisu pomenuti ili im nije stalo do istine i misljenja pacijenata,mi imamo zaposlene ljude koji se bave tim "primarnim" poslom tj. vode iznimno dobru brigu o pacijentima,ali isto tako imamo i ljude koji su zaduzeni za PR koji takodje jako dobro rade svoj posao sto mozete vidjeti i po ovom pisanju na forumu koje dokazuje da nam je izuzetno stalo do istine i informisanja pacijenata o nasoj klinici.Lijep pozdrav


< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.9.2012 13:33:02 >

(odgovor članu lili13)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
30.8.2012 10:10:03   
Finčić
Draga liliy13, žao mi je što tako misliš... Napisala si da smatraš da sam ja iz "osoblja klinike" a ja s tom klinikom imam veze tek toliko što sam jednom prilikom prije par mjeseci otišla na konsultacije... bili su jako ljubazni i jako optimistični u mom slučaju, ali sam ipak prije nego krenem sa procedurom htjela sačekati da vidim kako će se pokazati po pitanju uspješnosti. Forum sam pratila odavno u nadi da će se neko javiti sa informacijama "iz prve ruke", i čim si se ti javila nadala sam se da bi mogla makar dobiti nešto korisnih informacija koje bi riješile moju dilemu da li da idem baš na tu kliniku ili da probam negdje drugo. Željela sam da podijeliš svoje iskustvo kako bi mi rekla šta je konkretno bio problem u tvom slučaju, koje lijekove si koristila, koliko je trajala procedura i sl. jer nisi ništa napisala o tome. To što se oglasio neko iz klinike odmah je vjerovatno zbog tvojih optužbi da su lopovi i sl. ipak su to teške riječi... Žao mi je što tvoj postupak nije uspio, znam kako se osjećaš jer i sama već godinama radim na tome da  dobijem svoje user posted image ...

(odgovor članu EUROMEDICAL)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
30.8.2012 23:15:18   
lili13
Draga Fincic, sorry ako nisam bila upravu. Ali zaista poslije posta javi se neko sa klinike od osoblja i napise kako su oni divni i krasni i kako su to izmisljotine....A kad sam ja trebala info od njih vezano za proces mogao si da cekas i cekas......
Sloboda svih nas jeste da biramo i kome da vjerujemo. Ono sto je mena zaista razocaralo jeste da je osoblje totalno neprofesionalno za tako jednu kliniku i to od samog starta. Kada god bi dosli bila bi druga sestra i to sve sa jako malo iskustva. Stalno su dolazile i odlazile.... Organizacija za moj pojam O ali kada vec udes u tako nesto onda sam sebi govoris da to nije bitno i fokursiras se na to zbog cega si tu jer je glavni Prof strucnjak. Ali opet se vracam da mi placamo uslugu i na prvom razgovor kod Prof ti se sve pojasni u detalj, tada je bila i nasa doktorica na tim konsultacijama koja je takoder ljubazni i odogovre na sva pitanja kao i sam Prof.
E kada se krene i uplati onda nastane haus. Jer nemaju ljekove koje trebate primat, pa vam taj dan daju spisak koje trebate nabavit i primiti isti dan. Naravno, mi zivimo gdje zivimo i nemate uvijek te ljekove za kupit. Onda vam menaderica ove klinike koja negovori cak ni bosanski kaze da ljekovi nespadaju u cijenu, a vi platili sa ljekovima i da se potrudite snaci. Sestre se uce na vama da daju inekcije, koja ce krv da izvadi jer neznaju bas i nisu sigurne itd. Onda vam one kazu jedno , sto se ispostavi pogresnim pa vas doktor pita ko vam je to rekao, mislim isto vrtic....Ovo je samo jedan od detalja koliko su neozbiljni.
Nazalost nisam ja jedina koja je imala ovo iskustvo, samnom je bilo jos zena sa kojima sam u kontaktu i kojima takoder nije uspjelo. A svi smo bili kao super pacij.
Zato sam posatavila klinici pitanje koliko su imali pacij. i koja je uspjesnost. To svaka klinika ima cak na we portalu.
Niko nije rekao da je cijena faktro nezadovoljstva, nego da usluge ove klinike nisu na nivou te cijene!!!
Moje misljenje jeste i dalje da je klinika u Sarajevu totalno neprofesionalna, za Profa sam cula sve najnaj i da je veliki strucnjak ali ocigledno je da je potreban tim ljudi za uspjeh u ovakvim stvarima a to Euromedical nije imao.
I nikada nikome ovu kliniku necu preporuciti!
A evo klinici sugestija, ako se smatra vec klinikom, zasto nikada nikog od svojih pacijenata niste nazvali? Znam 3 gosp koje su bile u mom periodu koje sam tu i upoznala, nazalost nisu imale uspjeha ali niko od nas nije rekao da odustaje....
Kao sto vec rekoh, svi imamo pravo izbora, pa sam se ja tako odlucila za drugu kliniki van BIH gdje moram priznati sam bila veoma skepticna poslije ovog loseg iskustva ali napokon je uspjelo user posted image
A Euromedicalu zelim da se potrudi da postane klinika i usreci mnoge zene.

(odgovor članu Finčić)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *