|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
14.3.2013 13:59:33   
ray
Draga Leva, zaista si me obradovala ovim postom. Bas sam danas prvo svratila na tvoj blog da vidim ima li kakvih desavanja pa tek onda ovdje. user posted image

Citala sam te, pratila i suosjecala se s tobom. Razumjela sam tvoju bol onako kako je moze razumjeti onaj ko je dozivio istu. Ljutila se na tebe sto si zapela za kliniku koja ti dugi niz godina nije donosila nikakve rezultate i evo sada se radujem i molim dragog Boga da ti poda uspjesnu trudnocu i zdravu i hairli djecicu. :-)

Sto se tice negativnih komentara za ovu kliniku, ja prva sam ih imala jer sam zaista imala ruzno iskustvo s njima i jer je prvi ciklus ivf bio im totalni fijasko. Medjutim vjerujem da kako su promijenili postavku i doveli dr Murata da je to sada skroz druga prica i da profesionalno i dobro obavljaju svoj posao. A ocigledno je i da imaju uspjeha u tome. Svaka cast i ovo je zaista super stvar da se ne moramo vise lomatati po sloveniji, splitu,pragu kako bi dosli do cilja jer sada vec vrhunsku uslugu mozemo dobiti u nasem gradu i to na vise mjesta.muser posted image

Najljepse zelje i puno puno srece ti zelim od srca. user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
14.3.2013 15:56:52   
napolitanka
draga leva prsretna sam zbog tebe, i drago mi je da si tako pozitivna u vezi sa ovom klinikom, jer znam da tebe nije lako u ovom domenu oduševiti, nek nam je Murat živ i zdravuser posted image user posted image ...zelim ti najljepših 9 mjeseciuser posted image

_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
14.3.2013 19:06:34   
ena0002
Draga Leva jos jednom iskrene cestitke user posted image user posted image user posted image ....aBd da trudnoca bude uredna i skolski user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
14.3.2013 22:54:16   
smarija
draga Leva iskrene cestitke i od mene draga,ne mogu ti ni opisati koliko sam sretna zbog tebe user posted image user posted image user posted image
uzivaj i bude jedna debela i sretna user posted image

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.3.2013 8:39:09   
Leva
Ljubice moje drage user posted image user posted image Od sveg srca vam zelim da sto prije osjetite sta znaci ne vjerovati da si trudna i imati divne probavne smetnje od progesterona user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.3.2013 10:42:41   
malena ze
Leva user posted image user posted image

_____________________________

1.ICSI=0 2.ICSI=0

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
20.3.2013 10:56:33   
bimba
Draga Leva i ostale vec pomalo bebele trudnjace zelim Vam puno srece i zdravlja i iskreno se nadam da cu vam se i ja uskoro pridruziti sa ostalim curkama trudilicama.
user posted image Zelim svima nama puno malih slatkih bebica. Iskrene cestitke jos jednom svima vama koje ste uspjele.

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
28.3.2013 13:42:18   
Leva
Bimba hoces aBd user posted image
Mi rastemo mashallah user posted image Jedan vrtirep je danas bio nestasan i malo se sakrio tako da ga je dr.jedva nasao. Ja sam naravno premrla od straha jedno tri puta i na kraju sva mahnita zaboravila pokupiti njihove 4D fotkice user posted image Pilici moji vec imaju rukice i jos samo treba sakice da se oblikuju user posted image user posted image
Dragon kako tvoje bebe napreduju? Da li ti dr. Begic vodi trudnocu, koliko dugo si imala mucnine? Javni se trebas mi user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu bimba)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
28.3.2013 15:43:37   
dragonfly
Draga Leva, presretna sam zbog tebe i tvojih mrvica, duše drage samo neka rastu, drago mi je što čujem da je sve ok, samo napredujte i rastite.
Znam da strahuješ od svega i svačega i sama sam takva, svaka i najmanja promjena, žig ili nešto me svaki put iznova istraumira. Mislim da izluđujem doktora Begića (i meni baš on vodi trudnoću) i dr.Kapetanovića sa svojim pitanjima i strahovima ali zaista imaju jako puno strpljenja i razumjevanja.
Kod mene je jedan mali dečkić, i mi smo prije dva dana ušli u 7 mjesec... to je jedan mali nemirko koji se vrti po 24 sata.
Ja iskreno nisam imala problema sa mučninama i povraćanjem niti jednog momenta, po tom pitanju sam stvarno nekako imala sreće. Jedino što sam ja prva tri mjeseca uvijek mogla spavati. Tri puna mjeseca mislim da sam spavala najmanje po 12 sati, jednostavno nisam mogla držati oči otvorene. MM i dan danas zafrkava kako sam u tom periodu znala nasloniti glavu i bukvalno u pola rečenice da zaspem....
U svakom slučaju tu sam da razmjenimo iskustva, savjete i sve što ti bude trebalo :) Pomilki stomačić i te mrvice za mene...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
28.3.2013 18:12:51   
Leva
Mashallah dragon nek vam je ziv i zdrav user posted image user posted image
Ja vec vidim da dr. Begicu nece biti ni malo lako sa mnom. Ja sam inace dosta teska kategorija pacijentice koja se puno informise i koja uvjek u zalihi ima milion pitanja. Sta cu ja kada mi je ginekologija hobi zadnjih 6 godina user posted image
Koliko si dugo koristila Crinone, kada su ti uveli Prenatal?

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu dragonfly)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
28.3.2013 20:21:25   
dragonfly
Hvala draga moja :)
Ma nebrini, i doktor je svjestan da je svaka od nas prešla dosta trnovit put do ovog rezultata tako da mislim da razumije :)
Kod mene je Crinone išao do 20-te sedmice, a prenatal od 13-te...prvih 12 sam pila Folacin.
Kako ti stojiš sa mučninama? Imaš li nekih tegoba te vrste?

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
30.3.2013 19:23:40   
nella28
cure imate li iskustva sa IUI u euromedicalu.bila sam danas na konsultacijama i UZ dr Murat mi je preporučio inseminaciju bez klomifena,jer sam predhodne 2 koje su bile bez uspijeha radila kod dr Godinjaka uz stimulaciju klomifenom.Rekao mi je da dodjem drugi dan ciklusa i izvadim hormonalni status,pa me zanima cijena hormona?Please ako neko ima bilo kakvu inf

(odgovor članu dragonfly)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
30.3.2013 20:05:54   
nigar kalfa
Draga nella,

ne mogu ti puno pomoći jer sam u postupku ivf-a u Euromedicalu.Ono što ti mogu reći je da vjeruješ doktoru Muratu i onome što ti on preporuči da uradiš. Zaista je profesionalan i individualno pristupa svakom paru. Hormone možeš uraditi kod njih ili ako imaš mogućnost da izvadiš sa uputnicom pa im doneseš. Kod njih je otprilike jedan hormon dvadesetak maraka,ali ti opet provjeri. Ako ti još šta mogu pomoći tu sam. Želim ti puno sreće...

(odgovor članu nella28)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
31.3.2013 10:41:28   
Leva
Nella ako je dr. Murat insistirao na inseminaciji pretpostavljam da nije bez razloga. Iskreno meni se svidja sto je odlucio da ne koristis Klomifen iz vise razloga. Klomifen stvara jako puno nekvalitetnih folikula i fakat se na njega ne mozes osloniti a ujedno stanjuje endometrij sto nikako nije dobro za trudnocu. Ukoliko treba sraditi hormonalni status to mozes uraditi i na uputnicu on se nece ljutiti. Za vrijeme vantjelesne ja sam dva puta morala raditi hormone i to prvi put estradiol a drugi estradiol i progesteron. Estradiol sam placala 23 KM a progesteron 20 u lab Biohem s kojim saradjuju. Beta hCG sam radila u Nalazu na Grbavici i bila je 30 KM sto je stvarno ok cijena.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu nigar kalfa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
31.3.2013 11:10:05   
nella28
hvala vam na odgovorima user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
5.4.2013 11:52:16   
Leva
Obavještavamo sve članove i prijatelje Udruženja DjeCa da smo za vas organizirali radionicu na temu Neplodnost i medicinski potpomognuta oplodnja. Radionica će se održati u četvrtak 11.04. 2013. godine u 18h u prostorijama Udruženja u ulici Nadežde Petrović do br. 18 na Dobrinji. Gosti predavači su dva priznata IVF stručnjaka dr. Murat Ozel i dr. Nahit Karebeyoglu. Pozivamo sve zainteresovane parove da dodju na radionicu, nauče nešto novo i pitaju ono što nikada ranije nisu imali priliku!

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu nella28)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
10.4.2013 21:51:58   
Kikitown
Ah kako bih voljela prisustvovati i pitati ima li nade za nas koji smo azoo. kad povadimo sve nalaze da pokusamo pronaci bar nesto za ivf, ali smo daleko i radimo. Da hoce bar biti u Tuzli radionica.

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 142
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *