|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ovlazivac zraka
17.1.2012 13:16:19   
HappyTime
evo i mi trebamo ovlazivac zraka...strasno je suh zrak( od kada su nam pojacali grijanje) razmisljamo o ovom dormeu, dostupan je za kupiti, izgleda ok, pa ako jos neko ima pozitivna iskustva da nam javi!! hvala

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ovlazivac zraka
17.1.2012 13:18:25   
HappyTime
je li ovaj spada u tople ili hladne ovlazivace zraka, i da li je previse bucan?? hvala!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ovlazivac zraka
17.1.2012 13:31:07   
Alma_27
dormeo je hladni ovlazivac (ako pod time mislis da li puse hladno ili toplo :)). cuje se okretanje ventilatora ali nije previse bucno. ne znam kako ko voli. mojoj bebi npr., godi taj tihi bijeli zvuk a starijem je zanimljivo kako se cuje "kad se ukljuci voda"

(odgovor članu HappyTime)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ovlazivac zraka
17.1.2012 19:36:21   
HappyTime
ok, hvala puno:)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ovlazivac zraka
17.1.2012 23:31:43   
hampsi
Mi smo prosle zime kupili dormeo i vratili ga u roku 5 dana. Razocarani smo bili totalno. Ne vlazi nista posebno, kazu 3 u 1, primamljiva cijena ali po meni ne vrijedi nista. Nama je poceo varniciti, strava.
Kupili smo drugi i ove zime ga uopste ne koristimo jer zaista minimalno dizu taj procenat vlage u prostoriji. Imali smo 3 razlicita


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu HappyTime)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ovlazivac zraka
18.1.2012 21:31:22   
HappyTime
a joj...kad god sam odlucila da kupim, neko prenese ovakvo iskustvo:( sta sad da se radiuser posted image ??  hvala, u svakom slucaju!!

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ovlazivac zraka
19.1.2012 8:00:03   
zagy
Mi imamo Gorenje ovlaživač i super je, ima i hladno i toplo puhanje user posted image  i osjeti se u sobi kad radi, nekako svježije. Mi imamo jako grijanje, a kad prozor otvorim samo mi smog uđe i brzo je zagušljivo. Mi smo prezadovoljni sa ovim i iskreno mislim da je Dormeo preskup za kvalitet koji nudi. 

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu HappyTime)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ovlazivac zraka
31.1.2012 11:44:47   
ferguson
kad god ujutru ustanem imam knedlu u grlu, predpostavljam od suhog zraka, a muz se zali na nos....ali sto je najgore bebac mi ne moze dahnuti, gledam ga vec skoro mjesec u prekidima kako se pati, mada on zvuci kao da mu je nos zacepljen, vodili ga doktoru, hB sve je ok, i nos i grlo, onda ostaje da je taj suhi zrak problem, i da centralno mi je grijanje u stanu...da li da kupim taj ovlazivac ili prociscivac...sta ustvari trebam kupiti da pomognem sinu??
hvala

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ovlazivac zraka
31.1.2012 11:51:05   
Visnja RR
ja sam kupila Dormeo jonizator... vec dva mjeseca niko ne kasljuca...ali ga ne korisitimo u spavacoj nego po cijeli dan u dnevnom boravku...
u spavaoj ne ukljucujemo grijanje a temepratura je uvjek 18 ili 19


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ovlazivac zraka
31.1.2012 12:11:28   
ferguson
ja bi rado iskljucila grijanje jer stvarno volim spavati u hladnijoj sobi, ali radijatori su mi pravo stari, nisu se mijenjali od kako je zgrada sagradjena nekad 60-tihuser posted image , tako da ne smijemo da ne bi procurilo negdje nesto i eto belaja...koliko kosta taj jonizator?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ovlazivac zraka
31.1.2012 12:42:58   
ferguson
zaboravih reci da su mi na radijatoru dvije posude sa vodom i mokar peskir, te mokra pelena na krevetcu..konstantno, ali problem nastaje navecer, kad grijanja uopste nema

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ovlazivac zraka
31.1.2012 12:45:03   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ferguson

ja bi rado iskljucila grijanje jer stvarno volim spavati u hladnijoj sobi, ali radijatori su mi pravo stari, nisu se mijenjali od kako je zgrada sagradjena nekad 60-tihuser posted image , tako da ne smijemo da ne bi procurilo negdje nesto i eto belaja...koliko kosta taj jonizator?


99 km ako kupis u njihovim prodavnicama (na malti i kod Zeljine cevabdzinice) ako narucujes onda platis jos i postarinu...

evo ovako izgleda..ja stavim par kapi eukaliptusa u vodu...ili napravim caj od kamilice pa ga naspem u vodu....
user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 31.1.2012 12:49:10 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ovlazivac zraka
1.10.2012 12:32:47   
Pretty mamma
Bliži se zima i sva sam se zaokupila ovlaživačima zraka.
Ima li itko iskustva s ovim? Našla sam ga u Baby centru, nešto preko 100 KM.
Znate li za kakav drugi i gdje bi ga mogla naći? Samo da nije Dormeo, ne izgleda mi kvalitetan.
Hvala!


http://www.okbaby.it/index.php?option=com_content&view=article&id=62%3Ablue-breeze&catid=15%3Abenessere&Itemid=88&phpMyAdmin=1f21f7dcf6a3b61996b8b434708d4531&lang=en&phpMyAdmin=7ab1a48a7dc1998d7a364e52d2cc56c3

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu HappyTime)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ovlazivac zraka
1.10.2012 15:03:46   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Bliži se zima i sva sam se zaokupila ovlaživačima zraka.
Ima li itko iskustva s ovim? Našla sam ga u Baby centru, nešto preko 100 KM.
Znate li za kakav drugi i gdje bi ga mogla naći? Samo da nije Dormeo, ne izgleda mi kvalitetan.
Hvala!


http://www.okbaby.it/index.php?option=com_content&view=article&id=62%3Ablue-breeze&catid=15%3Abenessere&Itemid=88&phpMyAdmin=1f21f7dcf6a3b61996b8b434708d4531&lang=en&phpMyAdmin=7ab1a48a7dc1998d7a364e52d2cc56c3


Mi imamo ovaj ovlazivac, kupili ga prosle godine. I nama je super bio. I ove godine ce se staviti u upotrebu :)
Nama je stvarno posluzio svrsi u sobi u kojoj beba boravi (dakle u nasoj spavacoj). Jedno vrijeme smo stavljali
mokar peskir na radijator i one posudice kacili i koje kakva cuda, ali kako ovo kupismo mi smo rahat.user posted image

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ovlazivac zraka
1.10.2012 15:59:38   
Pretty mamma
Hvala ti puno!

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Bliži se zima i sva sam se zaokupila ovlaživačima zraka.
Ima li itko iskustva s ovim? Našla sam ga u Baby centru, nešto preko 100 KM.
Znate li za kakav drugi i gdje bi ga mogla naći? Samo da nije Dormeo, ne izgleda mi kvalitetan.
Hvala!


http://www.okbaby.it/index.php?option=com_content&view=article&id=62%3Ablue-breeze&catid=15%3Abenessere&Itemid=88&phpMyAdmin=1f21f7dcf6a3b61996b8b434708d4531&lang=en&phpMyAdmin=7ab1a48a7dc1998d7a364e52d2cc56c3


Mi imamo ovaj ovlazivac, kupili ga prosle godine. I nama je super bio. I ove godine ce se staviti u upotrebu :)
Nama je stvarno posluzio svrsi u sobi u kojoj beba boravi (dakle u nasoj spavacoj). Jedno vrijeme smo stavljali
mokar peskir na radijator i one posudice kacili i koje kakva cuda, ali kako ovo kupismo mi smo rahat.user posted image



_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ovlazivac zraka
1.10.2012 16:07:01   
Visnja RR
nama je Dormeo bas extra... ne korisitimo ga samo zimi nego skoro svaki dan kad zelimo da osvjezimo vazduh...pogotovo kad imamo goste koji puse onda stavim par kapi za eliminisanje mirisa cigara... prezadovoljna

a ima u svakoj apoteci kupiti nekih markiranih ovlazivaca

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ovlazivac zraka
1.10.2012 16:27:10   
mamina princeza
jel i to ionizator ili ovlazivac. nesto mislim da to nije isto. jaimam neki super ionizator koji ukloni mirise i sve super al nekad mis ecini da jos vise osusi zrak. na kojem principu taj radi. stavljas vodu u njega ili...onda je ovlazivacuser posted image trebala boih potraziti zbog suhog zraka pa vrijeme da pocenm da trazim

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ovlazivac zraka
1.10.2012 16:29:47   
hapymum
I nama treba neki ovlazivac,ovo centralno ubi stavrno,neznam koji je najbolji i gdje kupiti.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ovlazivac zraka
1.10.2012 17:01:35   
visnjica1
I meni isto treba ovlazivac zraka, bebica nam dolazi akb iduci mjesec a u nasoj spavacoj nude bas zagusljivo i ako je velika soba i po cijeli dan su prozori otvoreni, a sada kada grijanje pocne bit ce uzas, da li ima chicco ovlazivac

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ovlazivac zraka
2.10.2012 8:25:47   
Pretty mamma
Ja sam ovog pingvina gledala u BBI i to je ovlaživač, postavila sam i link na kojem imaju sve info o proizvodu.
Ona teta u trgovini i nije najstručnija, samo kaže da je dovoljno za 1 prostoriju (toliko mi i treba), ali ne zna koliko vremenski traje. Mislimm, ne želim da se moram dizati po noći i dolijevati vodu ili što ja znam.
I ja sam mislila da ima u apotekama kupiti, međutim i nema. U JU Apotekama Sarajevo nudili su mi neki Medifit, ne znam ni kako izgleda, samo da košta cca 75 KM. Ne čini mi se po cijeni nešto, a na netu ne mogu ništa naći o njemu.
Mislila sam da ima Aventov u Baby centru, ali nema.
Danas cu nazvati Chicco pa ću i tamo provjeriti.
Ma bitno mi je da je ovlaživač, da može trajati cijelu noć i da je nečujan. Nisam prezahtjevna.
P.S. U ovog pingvina ne idu eterične kapi, ali mislim da za malu bebu to nije niti potrebno.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ovlazivac zraka
2.10.2012 9:19:34   
Pikapolonica
Ne mogu se sad tacno sjetiti, ali mislim da jedno punjenje vodom moze biti 2-3 dana.
Znaci, u svakom slucaju, noc moze trajati sigurno, bez da se mora ustajati da se dopuniuser posted image
I to je kod nas radio stalno. Nismo ga ni po danu gasili. Ne pravi nikakvu buku, a ispustanje pare se moze
regulisati (s tim da je i to kod nas na maksimumu bilo).
Za jednu prostoriju jeste dovoljno.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ovlazivac zraka
2.10.2012 9:35:33   
zagy
user posted image

Ja imam ovaj i zadovoljna sam, ja nešto vjerujem firmi koja ima svoj servis i garanciju 2 godine :-) Ima i tajmer, brzine, stepen vlažnosti koja je i koju ti želiš i sl.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ovlazivac zraka
2.10.2012 9:45:51   
Pretty mamma
Zagy,
ne vidi se slika. O kojem ovlaživaču pričamo?
Evo sam vidjela na chiccovoj stranici da postoje topli i hladni i da su oba 0+. Sada sam tek zbunjena...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ovlazivac zraka
2.10.2012 11:43:51   
Pretty mamma
Dakle, brzopotezno sam rijesila chicco.
Dakle imaju:

http://www.chicco.hr/ProductDetails/261/pgoid/065a25fe-4c40-4d6c-b49c-21ceada987d9/lang/Croatian/Ionizator---ovlazivac-zraka.wshtml
Košta 215 KM, i garancija je 6 mjeseci, najbolje je koristiti destiliranu vodu.
Imaju i:
http://www.chicco.hr/ProductDetails/630/pgoid/d668cd90-9a9d-4bfc-8336-0cc6352c6998/lang/Croatian/Hladni-ovlazivac-zraka-Humi3.wshtml
Taj je 108 KM.
Eto, sada ste vi na redu :)

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ovlazivac zraka
2.10.2012 12:33:41   
zagy
Ne idu meni slike user posted image  Evo članak o ovome što sam ja kupila prije 2 god
http://www.zdravakrava.hr/zdravi-izlog/stanovanje/105

sada sam im našla na stranici i ovaj
http://www.gorenje.hr/kucanski_aparati/mali_kucanski_aparati/ovlazivaci_zraka?c=352137 
Samo nazovi Gorenje, pitaj šta imaju i cijene koje su.


_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *