|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Serije...
6.10.2008 23:29:21   
asjaa
ma ja volim sve serije kad imam vremena inace volim gledati tv ali problem je ja se skroz iskljucim kad gledam mogu curice napraviti haus pa tako da izbjegavam ono bas da se navucem jer stvarno su prava zaraza sve ove vase su za 10 ali ja ne odbacujem ni spanske pa uvijek ima dobrih likova tako da sam za uvijek

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Serije...
7.10.2008 1:26:29   
stella
Bad girls,Cosby show,Svi vole Rejmonda,Svijet prema Jimu,Kralj Qvinsa,CSI,Uvod u anatomiju,Lost,Will i Grace,Mucke...ima ih jos al se bas nemogu sjetiti svihuser posted image


LZN,Rode,Djekna,Dinastije ali Zikineuser posted image ,Tijesna koza,Bolji zivot...itd

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Serije...
9.10.2008 23:39:40   
maslačak82
Svi vole Raymonda definitivno br. 1 jer se svi mi možemo poistovijetiti sa njima, najviše mi se sviđa jer snimaju stvarni život muža i žene i probleme na koje nailaze.
Meni fale djeca da upotpune sliku, ali imam djevera koji nema curu, svekra koji je flegma i svekrvu koja je ista Marie Barone!


(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Serije...
12.10.2008 8:04:13   
Anoniman
Definitivno humorističke serije: Svi vole Raymonda, Dadilja,Will i Grace sada Reba, a CSI ne smijem zaboravitiuser posted image

(odgovor članu maslačak82)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Serije...
13.10.2008 21:01:02   
Lorna
Sjeca li se neko "Otpisanih" i "Kapelskih kresova"?
Od starih rado i danas pogledam "Bolji zivot", "Smogovce", "Djekna", "Pozoriste u kuci". trenutno pratim "SCI Miami", "Lost", "Monk", "Will & Grace", "Houswives", "Lipstick Jungle" i "90210" ali ovom zadnjom nisam nesto odusevljena, tek je pocela, pa sve cekam nece li s enesto zakuahti.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Serije...
13.10.2008 21:04:26   
Emina*
Dr.House mi je savrsena serija...
Pocela je nova sezona na HRT 2, i ne propustam je....
Uvod u anatomiju sam isto redovno pratila, ali mi je jako zao sto nema novih sezona, bas je posljednja epizoda bezze zavrsila (nedovrseno user posted image   user posted image )...
Bakir voli da gleda na OBN-u Pepeljugu u 16h, sve mu sareno pa interesantno mu haman, tako da s njim pratim i tu, i preslatka mi je user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Serije...
13.10.2008 21:59:36   
Anoniman
Lorna cini li se tebi da Lipstick jungle malo kopiraju sex i grad? djevojke sve na isti fazon user posted image
gledala sam par epizoda, al mi bilo malo bezze... jesi ti gledala vise? kako ti se cini dalje? vrijedi li da nastavim?
sex and the city je nezamjenjivuser posted image uvijek ih sa odusevljenjem pratim... imam sve epizode user posted image

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Serije...
13.10.2008 22:33:30   
Lorna
IZVORNA PORUKA: Dina RR

Lorna cini li se tebi da Lipstick jungle malo kopiraju sex i grad? djevojke sve na isti fazon user posted image
gledala sam par epizoda, al mi bilo malo bezze... jesi ti gledala vise? kako ti se cini dalje? vrijedi li da nastavim?
sex and the city je nezamjenjivuser posted image uvijek ih sa odusevljenjem pratim... imam sve epizode user posted image

jeste dino, u pravu si 100%! ja ih pratim zato sto volim Brooke Shields, ali sve je vec vidjeno. Ma dobro mi dodje da malo odmorim navece kad dijete zaspe. ja sam posla gledati i II sezonu, bile su 3 epizode, pocelo se zakuhavati pomalo. Nije lose, ja cu nastaviti!
Jesi gledala film sex&city? I meni je serija nezamjenljivauser posted image  i evo stalno gledam reprize. A gdje i necu kad je Mr Big pristuan...user posted image

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Serije...
13.10.2008 22:57:18   
Anoniman
ma naravno da jesam gledala film user posted image luuuudo ga cekala i na kraju se razcarala user posted image nije ono sto sam ocekivala...
serija je zakon user posted image




(odgovor članu Lorna)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Serije...
13.10.2008 23:04:31   
Lorna
Znaci iste smo; ni ja nisam mogla docekati da ga pogledam, ali nije to to.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Serije...
13.10.2008 23:06:14   
camm
IZVORNA PORUKA: camm


Joj bila je jedna na OBNu serija ne mogu se sjetiti kako se zove
evo hoce nesto da mi bude sto se ne mogu sjetiti.


sjetila sam se ANTONELA .user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Serije...
30.10.2008 14:21:48   
sadi
Heheheh
Super tema posto volim serije.
Od nasih domacih neprevazidjena mi je "Bolji zivot"( sjetite se samo kad je Giga u subari i bundi pun nakita prelazio granicu, hehehehe, i to s kolektivom za 08.mart).user posted image
Od stranih volim sve sto ima veze s ubistvima i to CSi,sve,New York,Las Vegas,Miami, ne biram... Inspektor Barnaby, Inspektor Linly i svi moguci drugi inspektori, policajci(Zakon i red,Angeline oci itd itd) i cuvari zakona.
Volim i ove doktorske."Uvod u anatomiju" mi je predobra serija i patim odkad je nam, "Dr Haus" i njegova ironija, nekad davno "Hitna sluzba" itd.
A od komedija "Mucke", takodjer neprevazidjene, ko se ne bi smijao Rodnijeu samo kad ga vidi, i naravno Rejmond mi je super.
Ja se bas raspisala nadam se da ne zamjerite.
user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Serije...
16.11.2008 20:13:05   
Nadi
Meni je definitivno najdraža: Svi vole Rejmonda.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Serije...
16.11.2008 20:25:18   
beni29
Ja sam definitivno zagrizla u "Kucanice" i " Uvod u anatomiju" Gledam preko net-a i Lud Zbunjen Normalan.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Serije...
29.11.2008 20:36:59   
Nunichi
Uvod u anatomiju i dr. House su na prvom mjestu. Nasmijem se i blesavom Rejmondu...a sad mogu pogledati i lud,zbunjen,normalan.
Kucanice su mi totalno ok,al kod nas jednu sezonu ponove po 3 puta pa mi se vise i zgadi pogledati. Volim i one kriminalisticke,forenzicare i slicno... a od njih najradije gledam Zlocinacke umove.

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Serije...
4.12.2008 9:35:19   
Mrva
1. mjesto ubjedljivo drze Friends. Imam sve epizode ikad snimljene (po sezonama), i prije Adijevog rodjenja, nakon sto se muz i ja vratimo s posla, za vrijeme rucka gledamo po jednu epizodu prijatelja, onako neobavezno opustanje. Respect!

Trenutno gledamo Gilmore Girls - imamo pogledati jos 10tak epizoda do kraja (i tu je nekoliko sezona)!
Takodjer gledamo i Lost - i tu nam je ostalo jos nekoliko do kraja!
The West Wing

Od 'domacih' ubjedljivo je najbolja Bolji zivot (i to imam na dvdu, sve epizode) :)
Djekna je ok too...bas sam sinoc gledala neke isjecke Djekne na youtube. 


_____________________________

Lovely

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Serije...
4.12.2008 9:42:36   
Amelaa RR
Sex and City, Kucanice ...NYCIS

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Serije...
4.12.2008 10:03:30   
mamy Sabina
Na RTL-u hrvatskom gledam seriju Kosti!
Odlična je!


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Serije...
4.12.2008 10:06:31   
HanaBana
Ubjedljivo najbolja serija za mene je CSI Los Angeles, pa CSI New York, pa CSI Majami pa Sex and City:)

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Serije...
4.12.2008 10:09:48   
mamyca
Meni je neprevazidjena serija X files,a sad cesto gledam CSI Las Vegas i Kosti,dobar onaj David Boreanzuser posted image user posted image .

< Poruku je uredio mamyca -- 4.12.2008 10:10:28 >


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Serije...
4.12.2008 10:11:51   
mamy Sabina
Gledala sam CSI Las Vegas,CSI Miami,CSI New York i Navy CSI,al Los Angeles nisam nikada!user posted image
Volim forenzičke i medicinske serijale,sve te CSI,Kosti,Dr.Hous-a,
Od humorističkih Prijatelje, Will& Grace i Kućanice

< Poruku je uredio mamy2 -- 4.12.2008 10:12:35 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Serije...
4.12.2008 10:19:50   
Anoniman
ja gledam,uvod u anatonomiju,kucanice,i zakon brace .......

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Serije...
4.12.2008 10:55:01   
jasmina_mm
trenutno pratim Gibsa (NAvy CIS) zakon je i na pinku i na novoj i pratim ponekad mjesto zlocina i dr. Housea zakon su...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Serije...
4.12.2008 21:13:50   
emy
uzivam u serijama, posebno humoristicnim
imali smo kratak period program - fox life
gdje su 24h bile samo serije, ali nema ga vise

user posted image  za velnet

stazisti ili the scrubs - nasmiju me do suza


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Serije...
4.12.2008 21:43:30   
tea lana
trenutno pratim Gibsa (NAvy CIS) zakon je i na pinku i na novoj i pratim ponekad mjesto zlocina i dr. Housea zakon su...

potpisujem

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *