|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Serije...
4.12.2008 21:48:51   
camm
ma pratim neke serije na pinku
ali nista redovno, a zadnju seriju sam pogledala je Ruzna Letiuser posted image
omiljena serija belle.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Serije...
5.12.2008 10:28:45   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mamy2

Gledala sam CSI Las Vegas,CSI Miami,CSI New York i Navy CSI,al Los Angeles nisam nikada!user posted image
Volim forenzičke i medicinske serijale,sve te CSI,Kosti,Dr.Hous-a,
Od humorističkih Prijatelje, Will& Grace i Kućanice


HEHE Upravu si mamy2 - greska. Pricah na tel sa poslovnim partnerima u Los Angelesu pa vjerovatno sam zbog toga takvu glupost i napisalauser posted image user posted image user posted image
Trebalo je ipak Las Vegasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Serije...
3.2.2010 23:26:34   
Skvo RR
Veceras sam gledala na pro7 seriju Vampire Diaries, kako je moj njemacki osnovni, malo sam gledila, nesto i upratila, ali bi volila znati znate li gdje bi je mogla nabaviti, bar na engleskom, jer koliko znam lokalni ovi nasi kanali nisu jos poceli pustati ovu seriju!



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Serije...
3.2.2010 23:43:42   
new mama
Ja trenutno gledam Prison break obavezno znaci,CSI Miami i na hrt-u Zakon i reduser posted image



_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Serije...
3.2.2010 23:48:29   
leli§
ja sam sad u fazonu "gossip girl"... bas mi je nekakva bezbrizna, ne razmisljam ni o cemu---ma safunjica tinejdzerskauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Serije...
4.2.2010 0:10:17   
nikita
bolje da ne napisem sta gledam, odrecete me se na papiru user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Serije...
6.2.2010 10:06:08   
acudesa
Prebačeni postovi (sa "Humorističke serije")
IZVORNA PORUKA: mamica

Da li vi gledate humoristicne serije , opustaju li vas? Koje su vam najbolje? Ja imam nekoliko tih serija koje pogledam kad stignem i  fakat me opuste dobro nasmiju i oraspoloze.
Najbolje su mi: Svi vole Raymonda, ( najbolji su mi stvarno)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
odnos debra-mary, debra-ray, sva strka oko djece, ma zakon su mi!
seinfeld, cosby show, prijatelji...  vjerovatno jos i ma neka koju tu i tamo pogledam  ali ove me bas nasmiju!




IZVORNA PORUKA: idana_85

Ja volim gledati dr House...mozda i nije bas toliko humoristicka,ali mi je predobra. isto tako mi je mr bean neprevazidjen....i ja volim najvise humoristicke serije i filmove....ako mi je tv vec zabava,onda neka bude u pravom smislu te rijeci,a ne da me opterecuje.



IZVORNA PORUKA: bebbe

I ja volim Dr Housea, ali to nije humoristična serija.
Moja najomiljenija serija svim vremena koju gledam kada god osjetim potrebu da se opustim, a imam i sve sezone snimljene jesu"Prijatelji"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bez premca!
Mada, generalno volim taj tip programa, pa tako najviše vremena koje provedem pred tv-om, iako ga nije puno, gledam FOX LIFE program koji se uglavnom sastoji od serija tog tipa.




IZVORNA PORUKA: Mya_81

Ja isto svoj glas dajem za - PRIJATELJE!!!

Iako ovu seriju ne mogu smjestiti u humoristicnu moram je spomenuti - SEX i GRAD !
Jednostavno je obožavam i mogla bih je gledati svaki put iznova! Serija koja mi ne može dosaditi!




IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Svi vole Raymonda, Seinfeld i Mućke sve ostalo kaska za njima



IZVORNA PORUKA: malena_t

Ono sto mi trenutno pada na pamet: Prijatelji, Svi vole Raymonda, Cosby show, Lude 70-e, Seinfeld...
Iako nisu humoristicke uvijek se sita ismijem gledajuci Monka i dr Houseauser posted image




IZVORNA PORUKA: milenium

Al Bundy user posted image



IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Najbolja serija humoristicka je Svi vole Raymondauser posted image



IZVORNA PORUKA: mama2009

po mom misljenju Everybody hates Chris i Raymond



IZVORNA PORUKA: dadada

Prijatelje (mogu uvijek gledat...odlicni su mi)
Seinfeld (ma klasika)
Frasier
lude 70-e
Svi vole Raymonda






IZVORNA PORUKA: new mama

Eee i meni je
Svi vole Reymonda user posted image user posted image user posted image user posted image
Lude70-e
Nasa mala klinika
ali ja volim serije tipa CSI,Uvod u anatomiju ta mi je cak bila omiljenauser posted image user posted image





IZVORNA PORUKA: TonkicaPalonkica

Obozavam seriju Weeds. ona je ono neprikosnovena.
Ally McBeal isto.




IZVORNA PORUKA: Breskva

Volim da se smijem pa tako i gledam sve što je humorističkog sadržaja, ... Prijatelje stavljam na prvo mjesto definitivno za mene najbolji-simpatični, duhoviti, smješni ma ludi skroz. 
Od domaćih serija- Naša mala klinika ( Šemso i Zadro neprevaziđeni)




IZVORNA PORUKA: poetesa

"Svi vole Raymonda", neke su manje smiješne a neke su za puknutuser posted image       " Lud, zbunjen, normalan", ni ovaj humor nekad nije nauser posted image odmet




IZVORNA PORUKA: Crvena

Definitivno Cosby show, Prijatelji, Will & Grace, Svi vole Raymondauser posted image



IZVORNA PORUKA: slono

Raymond i Izet ( I sezona ) su neprevazidjeni, a moj favorit je definitivno Sex i grad i mislim da sam bar tri puta pregledala sve sezone na svim kanalima koji su ih prikazivali.
Mogla bih opet!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Da ne bi Lud, zbunjen...... MM mi nikad ne bi dao tako dobar nadimak, ja sam njegova Šefika i necete vjerovati odazivam se na to ime, toliko sam se navikla,a i nas klipan me tako zna zvati.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Okarica

Seinfeld mi je definitivno najbolja humoristična serija!


IZVORNA PORUKA: Anushka

meni je od nekad davno ostala najdraza Ally McBeal, a poslije nje su mi Prijatelji i Lude 70te odlicne, ali ismijem se i Cosby Showu, Raymondu, King of Queens.. Seinfield mi je OK ali nije nesto za smijanja kao npr Lude 70te.
uh zaboravila Will&Grace i Sex i grad!!!



IZVORNA PORUKA: bubamara80

E pored svih tih navedenih meni je ostala u sjećanju jedna serija i tražim je odavno imam samo jednu epizodu na nekoj vhs kaseti, serija se zove Specijalna Redakcija i u njoj glume Đorđe Balašević, žena mu, Emir Hadžihafizbegović, Bogdan Diklić itd. Ja ovu što imam više napamet znam i volila bih pravo pogledati još neku, predobra je.


IZVORNA PORUKA: Romali

Will i Grace, Prijatelji, Sex i grad, Al Bundy, Mr Bean....

Nikad nisam pogledala nijednu epizodu Seinfelda, a vi ga često spominjete user posted image .
Nemam pojma zašto, jednostavno me nije privukao na prvi i jedini pogled user posted image . Baš ću ga pogledati, vjerujem vašem ukusu!




IZVORNA PORUKA: mamica

Ja takodjer na prvu nisam voljela Seinfelda, ali nakon sto sam pogledala par epizoda stvarno su mi se svidjeli, a george mi je car... legenda, najbolje mi je sto prave humor od obicnih svakodnevnih stvari, a i ti pokusaji da zbare neku zenskuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma mocni su mi, nema sta, ali ipak mi je Raymond na prvom mjestu... oni su mi prva liga! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... neki dan sam se toliko smijala, bas su me oraspolozili, cak ako se potrefi da ponovo gladam epizodu koju sam pregledala na smeta mi nego uvijek iznova se dobro nasmijem...





IZVORNA PORUKA: veeseelaa

baš me čudi da niko ne navede seriju Mućke, pa oni su legendarni



IZVORNA PORUKA: Okarica

IZVORNA PORUKA: mamica

istina.... mucke, dobra serija!! nju sam zaboravila...imaju dobrih fora, dobri su!


Uh, kako sam mogla Mućke da zaboravim kad imam gotovo sve epizode ove serije. Genijalni su! Zaboravila sam i Falični pansion. To mi je odlična serija!



IZVORNA PORUKA: žana o8

Mućke su zakonuser posted image


IZVORNA PORUKA: Me80

Mucke,volim engleski humoruser posted image




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Serije...
16.2.2012 13:47:36   
Ilhana RR
Koje serije vi pratite trenutno?

Ja vecinom (99%) gledam serije online stream, neda mi se skidati a internet mi je dovoljno brz da mogu da ih pratim =)

Volim tinejdzerske serije a i criminalistiku...

Pratim:
Pretty Little Liars
The Liying Game
Revange
2 Broke Girls (komedija od 23 minute)
Criminal Minds
Gossip Girl
One Tree Hill
The Big Bang Theory (komedija)
How I met your mother (komedija)

Ove boldirane pratim prema Americkom emitiranju tako da je to samo jednom sedmicno a ove ostale gledam kad nemam sta drugo da gledam =)

Ako volite iste vrste serija kao ja, molim te dajte mi prijedlog sta jos da gledam hihihi

A sinoc, nakon price o starim serijama sa muzem, sam gledala Step By Step iz 90-tih... bas je buila dobra serija =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Serije...
16.2.2012 13:51:36   
Blue rose RR
Hustle - komedija,
Castle - krim.
Bones-krim.
The Tudors - historijska,
Navy CIS + NCIS L.A. - krim.
The Wire - krim.
Las Vegas - prati život u glamuroznim kockarnicama u L.V. i život glavnih likova.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Serije...
16.2.2012 13:52:37   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Hustle - komedija,
Castle - krim.
Bones-krim.
The Tudors - historijska,
Navy CIS + NCIS L.A. - krim.
The Wire - krim.
Las Vegas - prati život u glamuroznim kockarnicama u L.V. i život glavnih likova.





I ja ove po kad kad gledam...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Serije...
16.2.2012 13:54:07   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Veceras sam gledala na pro7 seriju Vampire Diaries, kako je moj njemacki osnovni, malo sam gledila, nesto i upratila, ali bi volila znati znate li gdje bi je mogla nabaviti, bar na engleskom, jer koliko znam lokalni ovi nasi kanali nisu jos poceli pustati ovu seriju!




Onako godinu dana kasnije... jel jos i uvijek trazis ovu seriju? user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Serije...
16.2.2012 13:54:34   
Blue rose RR
Sada sam krenula gledatui DR. House, jer mi je bilo mrsko gledati seriju po seriju ...:)
Ja sam kampanjac, volim biti neograničena u gledanju, i mrzim iščekivanje serija.
Sada me slomi jer moram neke od njih čekati.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Serije...
16.2.2012 13:56:05   
Dalil@
TVD user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Serije...
16.2.2012 13:57:52   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Sada sam krenula gledatui DR. House, jer mi je bilo mrsko gledati seriju po seriju ...:)
Ja sam kampanjac, volim biti neograničena u gledanju, i mrzim iščekivanje serija.
Sada me slomi jer moram neke od njih čekati.



Ako hoces posaljem ti dva linka pp gdje mozes gledati online ;) Da ne cekas =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Serije...
16.2.2012 14:05:34   
Emmy
1.Dr. House
2.Očajne kućanice
3.Privatna praksa
4.Uvod u anatomiju
5.Mućke ponovo i nanovo
6.Svi vole Rejmonda
7.Kralj Queensa
8.Seks i grad
9.CSI Miami ponekad

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Serije...
16.2.2012 14:12:07   
zvončica
Je l'' se pikaju ovde i spanske sapunjare user posted image
Te spanske sam pratila poneku, al'' obavezno fulim pred kraj....
Turske ne pratim ni pod razno user posted image
Volim : Dr. House, Uvod u anatomiju, 24, - to sam sve ispregledala...skinula sa neta, Prison break, Will i Grace...
Trenutno pratim Dextera...
E, i ko zadnji manijak sam se natakarila da gledam Malu nevjestu......sto me ona baba nervira...ma razbila bih tv...a razvukli su je pravo...i mogu plakat do beskraja user posted image

< Poruku je uredio zvončica -- 16.2.2012 14:14:13 >


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Serije...
16.2.2012 14:16:09   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Sada sam krenula gledatui DR. House, jer mi je bilo mrsko gledati seriju po seriju ...:)
Ja sam kampanjac, volim biti neograničena u gledanju, i mrzim iščekivanje serija.
Sada me slomi jer moram neke od njih čekati.



Ako hoces posaljem ti dva linka pp gdje mozes gledati online ;) Da ne cekas =)


Ma jok, ja ti onako nakupim, pa snimim, pa onda poistilahu legnem u pidžamu i gledam :))) ne kvari mi bona ćeif :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Serije...
16.2.2012 14:25:09   
mamabb
Ja trenutno gledam
Svi vole Rejmonda
Kako sam upoznao vašu majku
CSI
Voljela bih da opet puštaju svijet prema Džimu,Riba,Mućke ako negdje ima javite.



_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Serije...
16.2.2012 14:32:06   
Selminja
Meni je odlicna serija bila "Reži me" ako je ko gledao na rtl-u bivala, pred ponoc termin. Jedino sam nju pratila i uzivala gledajuci user posted image Sarkazam, ironija i crni humor user posted image i sex naravno user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Serije...
16.2.2012 14:48:58   
Dida79

IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja trenutno gledam
Svi vole Rejmonda
Kako sam upoznao vašu majku
CSI
Voljela bih da opet puštaju svijet prema Džimu,Riba,Mućke ako negdje ima javite.




Svijet prema Jimu se ponekad vrti na fox live tacan termin ti ne bi znala reci.

Ja trenutno gledam Terra novu ponekad kad stignem pogledam Da draga ,Uvod u anatomiju i jedva cekam novu sezonu i tursku seriju Kad lisce pada i to na Novoj TV jer me ovi sa reklamama ubise user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Serije...
16.2.2012 16:05:39   
mila81
Gledam Dolinu vukova, i Kad lišće pada. i to sve na jednom linku, i već sam pr kraju sa objema, a ranije sam puno gledala te kriminalističke, a još jednog imam u kući mislim kriminalistu, pa što je dosta dosta jeuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Serije...
16.2.2012 19:39:26   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja trenutno gledam
Svi vole Rejmonda
Kako sam upoznao vašu majku
CSI
Voljela bih da opet puštaju svijet prema Džimu,Riba,Mućke ako negdje ima javite.




i ja je pratim bas su mi superrrrrr mogu po 100 puta gledati :))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Serije...
16.2.2012 23:04:36   
anidla
Ja gledam:

1. revenge (odlicna!!!!)

2. ocajne kucanice (nova sezona)

3. Uvod u anatomiju (nova sezona)

Al ova prva mi je user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Serije...
16.2.2012 23:15:06   
Dida79
A gdje gledas novu sezonu uvoda u anatomiju ja sam gledala kad je onaj uletio sa pistoljom na kliniku i nisam dalje kasnije su sve reprize bile

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Serije...
17.2.2012 9:56:23   
new mama
Ja bas volim serije,a gledamuser posted image
Dr.House,doduse sve pregledala,ostala mi samo zadnja sezona,ali nema je jos kod nas
Uvod u anatomiju,
Privatna praksa
CSI
Revenge
Kucanice
a cesto pratim i Dextera,Life ,na fox crimeuser posted image


< Poruku je uredio new mama -- 17.2.2012 9:57:08 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *