|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Serije...
17.2.2012 12:33:29   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Dida79

A gdje gledas novu sezonu uvoda u anatomiju ja sam gledala kad je onaj uletio sa pistoljom na kliniku i nisam dalje kasnije su sve reprize bile



Ja sam i House-a i Uvod u anatomiju - nove sezone skinula sa neta

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Serije...
14.5.2013 21:05:00   
MicoTico
Sad samo Igru prijestola gledam. Prvo sezonu pogledala, načela drugu.
A nekad sam pratila Uvod u anatomiju, dr. Haus, Monk,Zakon i red:odjel za žrtve, Mentalist.
Uglavnom serije koje se ne vežu jedna za drugu, pa mogu preskakati.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Serije...
15.5.2013 8:41:01   
gerberka
trenutno Ne daj se Nina, na youtube..kad mi je dosadno, pa odmorim mozak..zagrizla sam cim sebi upisem do koje sam stigla user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Serije...
15.5.2013 11:06:48   
Blue rose RR
Trenutne preporuke :
The mentalist (topla preporuka),
Covert affair,
Suits,
24.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Serije...
27.7.2013 3:20:44   
amra_sa
Je li neko gledao ovu seriju ? Koliko ima sezona, znate li ? Po opisu baš mi se đasvi a i volim Ashley ...
http://www.filmovizija.com/browse-missing-videos-1-date.html

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Serije...
27.7.2013 12:20:09   
Amani12
Sherlock

Dexter

Walking Dead

Luther

i za opustanje Hot in Cleveland i Psych user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Serije...
27.8.2013 22:29:35   
dandi84
Stare domaće:
1. Bolji život
2. Policajac sa Petlovog brda
3. Đekna
4. Tesna koža
5. Kamiondžije

Strane:
1. Sex i grad
2. Dva i po muškarca- moja i od mm omiljena serija
3. Uvod u anatomiju

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Serije...
27.8.2013 23:41:46   
mishkica
Uvod u anatomiju, kucanice, zlocinacki umovi, zakon i red, mentalist, da je vremena uvijek bi ih gledalauser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Serije...
28.8.2013 10:43:23   
Blue rose RR
Lie to me :) 

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Serije...
11.3.2014 12:02:44   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Amani12

Sherlock

Dexter

Walking Dead

Luther

i za opustanje Hot in Cleveland i Psych user posted image


user posted image user posted image pregledali ove davno, s tim da pratimo nove Sherlocka, a još mi je bolja američka verzija Sherlocka serija se zove Elementary user posted image

serija The wire (Žica) mi je extra istouser posted image

inače, mm i ja uživamo gledati navečer serije, uvijek imamo skinutih na laptopu i kad E zaspi, obavezno 1-2 pogledamo, sinoć smo završili seriju Life, pa smo krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo...uporedo za gledamo i Veliki prasak za smijeh user posted image


zna li neko gdje bih mogla skinuti Grey's anatomy, gledala sam do 9.sezone na fox life, ali nema mi je više...a to mi je no 1 serija user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Serije...
11.3.2014 14:04:52   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: Amani12

Sherlock

Dexter

Walking Dead

Luther

i za opustanje Hot in Cleveland i Psych user posted image


user posted image user posted image pregledali ove davno, s tim da pratimo nove Sherlocka, a još mi je bolja američka verzija Sherlocka serija se zove Elementary user posted image

serija The wire (Žica) mi je extra istouser posted image

inače, mm i ja uživamo gledati navečer serije, uvijek imamo skinutih na laptopu i kad E zaspi, obavezno 1-2 pogledamo, sinoć smo završili seriju Life, pa smo krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo...uporedo za gledamo i Veliki prasak za smijeh user posted image


zna li neko gdje bih mogla skinuti Grey's anatomy, gledala sam do 9.sezone na fox life, ali nema mi je više...a to mi je no 1 serija user posted image

Grey's Anatomy ima na torentima. A na Fox-u je prosli cetvrtak pocela 9. sezona.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Serije...
11.3.2014 15:18:48   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Grey's Anatomy ima na torentima. A na Fox-u je prosli cetvrtak pocela 9. sezona.


user posted image user posted image Za ovu informaciju imas hiljadu user posted image da si blizu, bio bi mustuluk user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Serije...
15.3.2014 21:14:42   
minja_

IZVORNA PORUKA: elmaL

...krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo



ja skoro u jednom dahu odgledah svih osam epizoda, serija mi je fenomenalna, ovo je mozda Metova najbolja uloga dosad. radnja jeste mračna i atmosfera jako turobna, ali je tako drugacija od americkog stila zadnjih nekoliko godina, svidjele su mi se spora radnja, duge recenice, ma sve. Maestralno.

Cujem da bi Brad Pitt mogao biti dio ekipe u drugoj sezoni i jako mi se svidja sto se A lista glumaca okrece tom formatu.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Serije...
18.3.2014 9:48:55   
elmaL

IZVORNA PORUKA: minja_


IZVORNA PORUKA: elmaL

...krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo



ja skoro u jednom dahu odgledah svih osam epizoda, serija mi je fenomenalna, ovo je mozda Metova najbolja uloga dosad. radnja jeste mračna i atmosfera jako turobna, ali je tako drugacija od americkog stila zadnjih nekoliko godina, svidjele su mi se spora radnja, duge recenice, ma sve. Maestralno.

Cujem da bi Brad Pitt mogao biti dio ekipe u drugoj sezoni i jako mi se svidja sto se A lista glumaca okrece tom formatu.


a mi odustali nakon 3 epizodeuser posted image nijednu nisam mogla do kraja odgledati, zaspala bih user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Serije...
18.3.2014 12:44:14   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Grey's Anatomy ima na torentima. A na Fox-u je prosli cetvrtak pocela 9. sezona.


user posted image user posted image Za ovu informaciju imas hiljadu user posted image da si blizu, bio bi mustuluk user posted image

Nema na cemu. Uzivaj! user posted image

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Serije...
20.3.2014 15:24:07   
palachinken

IZVORNA PORUKA: minja_


IZVORNA PORUKA: elmaL

...krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo



ja skoro u jednom dahu odgledah svih osam epizoda, serija mi je fenomenalna, ovo je mozda Metova najbolja uloga dosad. radnja jeste mračna i atmosfera jako turobna, ali je tako drugacija od americkog stila zadnjih nekoliko godina, svidjele su mi se spora radnja, duge recenice, ma sve. Maestralno.

Cujem da bi Brad Pitt mogao biti dio ekipe u drugoj sezoni i jako mi se svidja sto se A lista glumaca okrece tom formatu.

I ja sam počela! Predobra je. Uvodna pjesma mi je na playlisti danima

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Serije...
20.3.2014 15:48:13   
minja_
ja pocela da gledam ponovo, ovaj put s mm, jednu epizodu dnevno. veliko osvjezenje u americkoj kinematografiji, spoiler: bez obzira na neke nedorecenosti u radnji

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Serije...
20.3.2014 16:18:46   
palachinken
Ne spojleraj, ja tek počela! user posted image
Ne znam jesi li gledala Breaking Bad?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Serije...
20.3.2014 22:45:53   
minja_
nisam, i ovo sam odgledala jer ima "samo" osam epizoda, BB oko tridesetak? to je o onom hemicaru? moracu se nakaniti a i da naucim sta o tome kako je "posao samo posao" user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Serije...
21.3.2014 8:12:36   
Bambi09
Ja gledam

1 NCIS
2 NCIS LA
3 Poaro
4 Kako Jim kaze
5 Svi vole Raymonda
6 Saptacica duhovima

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Serije...
22.3.2014 0:54:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: minja_


IZVORNA PORUKA: elmaL

...krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo



ja skoro u jednom dahu odgledah svih osam epizoda, serija mi je fenomenalna, ovo je mozda Metova najbolja uloga dosad. radnja jeste mračna i atmosfera jako turobna, ali je tako drugacija od americkog stila zadnjih nekoliko godina, svidjele su mi se spora radnja, duge recenice, ma sve. Maestralno.

Cujem da bi Brad Pitt mogao biti dio ekipe u drugoj sezoni i jako mi se svidja sto se A lista glumaca okrece tom formatu.

I ja sam počela! Predobra je. Uvodna pjesma mi je na playlisti danima

nema dalje do osma iz prve sezone jel???user posted image
kad se očekuje dalje..
predobrouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Serije...
22.3.2014 13:23:03   
palachinken

IZVORNA PORUKA: minja_

nisam, i ovo sam odgledala jer ima "samo" osam epizoda, BB oko tridesetak? to je o onom hemicaru? moracu se nakaniti a i da naucim sta o tome kako je "posao samo posao" user posted image

Pogledaj. To je taj kvalitet. I gotova je serija, 5-6 sezona. Ima 9.5 ocjenu, ona GoT i True Detective

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Serije...
22.3.2014 14:26:13   
minja_
BB cu sigurno poceti da gledam a mislila sam krenuti i House of Cards. Od GoT sam odustala kada nisam mogla nista shvatiti u sinopsisu prve epizodeuser posted image tako ja odlucim hocu li gledati ista, krenem citati plot na wikijuuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Serije...
6.6.2014 11:23:45   
Trudna foka
Ko voli Turske sapunjare preporucujem Merhamet.Odlicna je.Ima li ko meni neku da preporuci da je ima na netu online i da je zanimljiva(bez pucanja i horora naravno samo ljubici i komedije)

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Serije...
6.6.2014 11:41:39   
Ilhana RR
Serije koje ja pratim su:

Beauty and the beast novo izdanje
The Big Bang theory
Pretty littly Liars
Greys anatomy
Criminal Minds
The Killing
CSI
2 and a half men
How I met your mother
White collar
New girl

Serije koje sam zavrsila
The OC
One three Hill
The secret life of American teenager
Lost

Ja imam pretplatu na Netflixu a skoro sve ove serije su dostupne ovdje...
Pratim ih po americkom pustanju, na tv gledam ponekad samo kad mi je mrsko prilopcavati ovo...

Bas sinoc muz govori mogli smo poceti neku novu seriju da gledamo... Al nemam poma koju...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Trudna foka)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *