|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:12:54   
gerberka
mea, ako je to tvoja odluka - puno sreće. Slažem se, pošalji i završi agoniju. Eto toliko. poljubac veliki user posted image

gerberka

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:13:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: gerberka


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma ne brini lijepa moja...vidjet ćeš ti kad ona njega stavi na ignor kako će on da se dovuče ko pijana mačka...ima ona nama da ojača...pa kad on dođe ima da je moli...a ona da ga izaziva...sve da mu vrati a on ...vratit će se on...uvijek doće maca na vratanca user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.5.2010 12:57:10 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:15:56   
gerberka
da kažem nesto za kraj user posted image nije cilj patiti se..nego napraviti situaciju da nas muškarac kojeg volimo iskreno zavoli. ja sam u mm bila zaljubljena 4 godine, nije me ni primječivao...mogla sam dići ruke, napisati "mi smo zavrsili sto se ovog života tiče" i šta bih dobila? ..ali bila sam pametna žena, trudila se taktički i danas imam fantastičan brak..vjerujte fantastičan..ne ureklo se..

Mea, puno sreće u konačnoj odluci..respect

ostalim curama puno poljubaca

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:16:23   
medi87
Ma nema galame pogotovo ne naše drage user posted image user posted image user posted image , Mea ley misli pozitivno, znam da ti je sigurno teško, ali uvijek postoji bolje sutra, vjerovatno će ti biti bolje bez njega jer ne znam ni ja sam kako da se izrazim, nećeš osjećati da je sa tobom samo radi user posted image , misli sada na SEBE i svoju bebicu, a njemu da li je stalo to će pokazati najvjerovatnije kad mu posaljes por, javi nam sta je bilo, Sad na spavanje buduća mamiceuser posted image user posted image user posted image Gerberka i tebi a i mrvici maloj user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:17:32   
gerberka
hanady, o tim ti igricama "ignore" i govorim user posted image user posted image user posted image zagrljaaaajjjj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:22:33   
gerberka
""" ne mogu izgubit nesto sto nikada nisam ni imala, ja znam da je njemu stalo do mene"""""""" Jooj Mea, razvaljuješ me user posted image user posted image user posted image

igraj ženo, riječi zbogom je velika i teška

Medi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kupit će ti trudnica šta god želiš i poslati poštom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ej žene, možda sam ja u krivu zbog mojih homonskih promjena..mada su se mnoge prijateljice meni obracale i uvijek je bilo uspjesno..čak sam i poruke pisala ako se zbune user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad ujutro dobiju poziv za kafu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al sad sam mozda..prolupala user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:25:58   
medi87
Ja bih jednu  bebu ako moze hvala, sala mala samo se ti moli da i ja uskoro ostanem user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:26:30   
gerberka
idemo spavat, jeli smo čorbu..volimo vas sve user posted image user posted image  

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:26:34   
zeze
citam , citam i odlucih da se javim.
Prvo, draga Mea cestitam ti na hrabrosti, veoma si hrabra kad si odlucila donijeti na ovaj svijet bebu bez obzira na sve. Svaka ti cast user posted image user posted image user posted image
Jos danas sam htjela napisat da neces moci izdrzati da ces se ti njemu javiti, jer znam prosla sam i ja sve to, samo nisam bila trudna. Koliko god mi sad budemo pisali i savjetovali te , opet postoji ono: šta ako....????
I ja bih isto napisala ovu poruku sto je Hanady napisala a i odlucila bih tako 100%. Razmisli malo, zasluzuje li tvoje dijete takav zivot? Bez obzira sto ce mu doticni pruziti sve, ali ako nece tebi, treba li to dijete odrastati gledajuci tebe tuznu i nesretnu? To ce uticati i na dijete. Jel bolje da zivi samo sa tobom , sa uspomenom na oca, sa pricom koju ces ti pricati i stvarati mu sliku o njegovom ocu ili da odrasta  zajednici gdje ce otac biti takav kakav se sad pokazao. Kako cete dati ljubav djetetu ako je vi ne pruzate jedno drugom?user posted image
Ovo je samo moje misljenje.
Ja da se nalazim u takvoj situaciji, ja bih otisla samo da nisam blizu. Prvo zbog okoline (govorim za svoju okolinu), drugo da pruzim bolji zivot svom djetetu (napisala si da ti neko nudi pomoc) i trece otisla bih sto dalje od kretena da ga ne gledam jer bih jos vise patila.
Draga moja ti se moras sad smiriti ako mislis dobro svom djetetu, sva tvoja nervoza utice na user posted image .
Zelim ti puno srece i vidim da si hrabra, uspjet ces ti.



_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:27:36   
anonymna24
procitala sam postove od pocetka i mogu reci da me jeza uhvatila.. mogu misliti kroz sto prolaziš i da bi ti sigurno bilo lakše da su barem roditelji uz tebe.. kad vec on nije.. i slozila bih se sa hanady ( ako sam dobiro zapamtila nick ) .. jako se tesko staviti u tvoju poziciju i sad je lako reci : napravila bih ovo ili ono... ali sam gotovo sigurna da bih , ja, snjim prekinula svaki kontakt.. on se pokazao jako nezreo i takav ti muskarac po mom misljenju u zivotu ne treba.. a vjeruj mi ima ih i te kako divnih koji bi prihvatili tvoju mrvicu kao da je njegovo vlastito.. smatram da bi snjime samo dalje bila nesretna..jasno ti ej dao do znanja da nista ne ocekuješ od njega.. a kamo li da ocekuješ ljubav prema djettetu... da je nejmu stalo, zvao bi on tebe svaki dan da pita kako si ali njega ocito to i nije puno briga.. znam da ga voliš, ali za zdravu vezu i zdravu i sretnu obitelj, potrebna je ljubav oba roditelja sto , mislim, da Vam on ne može dati..ni tebi ni tvojoj bebi.. bila bi samo nesretna.. mozda sam idealist, ali vjerujem da za svakoga na svitu postoji necija srodna duša , a on, tvoja nije.. budi cvrtsa i odlucna kad si se vec odlucila na takav korak.. ja bih mu lijepo objasnila da ne zelim takav odnos u kojem on vas gleda kao OBAVEZU jer meni to iskreno tako i izgleda.. biti ce ti tesko ali bolje i tako nego cijeli zivot patiti radi mamlaza kako ga je jedna korisnica nazvala..
nac ces ti svoju srecu a sada ti ej najbitnije da se ne zivciraš i uzivas u trudnoci i ditetu sto nosiš u sebi.. meni je prijateljica imala slucaj kao i ti, on nije cak htio ni dijete priznati ali ga je ona svejedno rodila.. upoznala je muskarca nakon par godina i sljedece god se udaje.. moraš misliti pozitivno.. ne skodi sebi i svojoj mrvici..
sto god da odlucis, odluci hladne glave.. ne srljaj kad si najzivcanija i najocajnija jer vecinom mi zene tako sve radimo.. barem sam ja takva.. razmisli dobro prije nego li se odlucis javiti li mu se ili ne.. ili sto mu napisati..
sretno draga..

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:27:53   
teacher75
ja nikad nisam imala zivce za te igrice sa muskarcima, uvijek sam bila previse ponosna i brzo odustajala. sada mi je drago sto nisam gubila vrijeme na kretene koji me nisu bili dostojni jer imam pored sebe muskarca s kojim od prve minute nisam morala igrati igrice, s kojim samo odmah osjetila ono nesto, ljubav, paznju, sigurnost, koji me prihvatio onakvu kakva jesam i znao cijeniti ono sto sam. Ne bacaj bisere pred svinje!

< Poruku je uredio teacher75 -- 30.5.2010 23:38:39 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:34:52   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja nikad nisam imala zivce za te igrice sa muskarce, uvijek sam bila previse ponosna i brzo odustajala. sada mi je drago sto nisam gubila vrijeme na kretene koji me nisu bili dostojni jer imam pored sebe muskarca s kojim od prve minute nisam morala igrati igrice, s kojim samo odmah osjetila ono nesto, ljubav, paznju, sigurnost, koji me prihvatio onakvu kakva jesam i znao cijeniti ono sto sam. Ne bacaj bisere pred svinje!


svaka cast teacher 


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:36:59   
Anoniman
Ma ja bih fino popila jedan bosaurin 2 mg, pa jedno pola sata poslije napisala pismo, ne poruku, a u tom pismu sve fino napisala što mislim i dala mu neki rok, 7 dana recimo, da se odluči, a poslije toga zdravo đaci.Pa bolje ga je sad prebortati nego za godinu, dvije prolaziti kroz razvod.Žao mi je što si se našla u takvoj situaciji, ali spasi što se spasiti da, a to ste ti i tvoja beba. Sretno!!!

< Poruku je uredio zinanina -- 30.5.2010 23:37:14 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:41:47   
sporty mamaa
Ovdje se zaista radi o jednoj velikoj i teskoj odluci... Zelim ti reci da te razumijem, jer sam se u proslosti nalazila u slicnim situacijama kao i ti, samo sto ja nisam bila trudna... I to vjerovali ili ne sa svojim sadasnjim muzem... On je bio mlad i lud, tvrdio je kao i vecina iz njegovog drustva da se nikada nece ozeniti, a eto ozenio se prvi od njih svihuser posted image
Mozda i da sam ja ostala trudna u prva tri mjeseca veze, mozda bi se ponjeo tako, jer tri mjeseca je kratak period da bi oni sazreli u svojoj glavi... Vjeruj mi!
Slazem se sa guberkom, ne treba ici pod rudu i govoriti mu kako je sve gotovo, ali ne treba mu ni dati do znanja da te moze uzeti i ostaviti kad pozeli... I molim te, molim te kani se sms poruka, to je najgori moguci oblik komunikacije za takve stvari... Koliko smo puta ja i moj sadasnji muz prekinuli putem sms poruke, nevjerovatno... Koliko puta mi se desilo da ono sto sam htjela reci napisano u sms poruci dobije nekakav potpuno drugaciji efekat... I ne samo sa muzem, nego i sa prijateljicama, ono hoces reci nesto dobronamjerno, a ispadne ma potpuno drugacije... Putem sms poruka ne mozes vjeruj mi rijesiti tako vaznu stvar u svome zivotu... I to sto ti je on napisao mozda je u pozadini imalo sasvim drugu poruku...Mozda izmedu redova pise "Samo me zagrli jako", ili "bojim se" ili nesto sasvim drugo...
Ako pak ne mozes sakriti suze i ocaj, i reci mu sve sto mislis oci u oci, onda bolje napisi pismo... Mm i dan danas ima i cuva pismo koje sam mu ja napisala onoga dana kad smo kao prekinuli stvarno i sad me zeza s tim ,ali vjeruj da je imalo efekta... Mozes mu pisati da ti je stalo do njega, da znas da mozda nije spreman, da ga ne tjeras ni na sto, da samo zelis da ti i dijete budete voljeni... A ako ti on to ne moze pruziti, da ga ne mrzis i ne prezires, da mu zelis svu srecu svijeta, ali da ne zelis nekoga tko ce ostati tu samo radi djeteta... Jer i ti zasluzujes ljubav... Napisi pismo, sve svoje emocije, prenesi u njega, a iako mu ga nikada i ne dadnes osjecat ces se lakse, vjeruj mi.... U svakom slucaju javljaj nam se, mi smo uz tebe sta god da odlucis... user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:47:08   
milenium
user posted image poslušaj sporty mamu,dala ti je dobar savjet,realan.

sporty bem ti,rasplaka ti mene s ovimuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.5.2010 12:59:13 >

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:57:45   
sporty mamaa
zasto milenuim???? a ako jesam oprosti nije mi bila namjera...user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Trudna, a sama...
31.5.2010 0:01:01   
milenium
previše je emocija u ovom tvom postu,nekih doživljenih,nekih nedoživljenih i tako...
user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Trudna, a sama...
31.5.2010 0:07:57   
Dida79
Citam ovu temu evo vec dva dana i nikako nemam snage da se javim...Ja sam mozda preponosna da bi dozvolila da mi neki majmun radi takve stvari...Ali opet mozda slaba da bi se smjela odluciti da budem samohrana majka bez ikakve podrske makar mojih roditelja ili nekog blizeg...Ovo je meni pravo teska situacija brinem se ako bi djevojka ostala sa njim sta bi bilo kasnije kad je on sad veoma skeptican kada je u pitanju njena trudnoca i u kakvom okruzenju bi raslo to maleno nevino stvorenje.Moje misljenje je da bi bilo najpametnije da se skloni na neko mirno mjestu i da na miru donese user posted image na svijet a kasnije ko zna sta moze biti mozda mu se srce razmeksa kada ga vidi ipak sad njoj hormoni rade dvjesta na sat tako da nije u stanju da donosi neke vaznije odluke a pogotovo ovakve prirode...
Slazem se sa Hanady i njezinim postom kad je rekla da uradis DNK test jer se pelene i masa drgih stvari koje je potrebno za dijete ne kupuju same i alimentacija ce ti dobro doci
Saljem ti puno user posted image i da se tvoja situacija rijesi onako kako je najbolje
Sretno mila

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Trudna, a sama...
31.5.2010 6:39:59   
mea ley
Jutro svimauser posted image .  Evo ja slozila neku poruku i poslala mu. potrudit cu se ne javljat mu se nakon  ovog vise jer ako popustim nisam mu nista dokazala time... evo ovako sam napisala :"stalo mi je do tebe i znam da mozda nisi spreman, samo zelim da dijete i ja budemo voljeni, a ako nam to ti ne mozes pruziti ne mrzim te ni ne prezirem.Voljela bih da nas drugcije gledas, zagrlis, kazes tu sam, trebam i ja vas ...Ja vidim da nije to to. Ne zelis nas pokraj sebe, OK.Ne zelim da povremeno ulazis u nas zivot samo zato jer smatras da ti je to obaveza. Dijete treba oca i majku uvijek a ne povremeno. Da , odlucila sam gdje cu ici. Moje djete ce uvijek biti pozeljno i ja sam mu sad potrebna. Sad imam zadatak da svoje dijete iznesem na svijet kako treba.Sve je OK, nisam ljuta, ne mogu te natjerati ni na sta, ali moj ponos mi je rekao -STOP. Ti budi tu, ali ja te traziti necu, jasno si rekao kak stvari stoje izmedu nas dvoje. Zelim ti svu srecu svijeta." eto to sam napisala.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Trudna, a sama...
31.5.2010 7:18:09   
mea ley
izbacila sam stalo mi je do tebe i Voljela bih da nas drugcije gledas, zagrlis, kazes tu sam, trebam i ja vas ..,dobila sam odgovor od jega  koji glasi : "Onda i vama svako dobro i puno Bozjeg blagoslova"... eto to je to. Naravno razocarana sam njegovim odgovorom, no sta mogu....Sad moram samo bit jaka...user posted image

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Trudna, a sama...
31.5.2010 7:58:51   
acudesa
poruka ti je odlična...samo se drži toga što si napisala
a, njegov odgovor je formalan, uopće on nije puno razmišljao kad je je pisao, samo je iznenađeno odgovorio...sad pusti vremenu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Trudna, a sama...
31.5.2010 8:03:31   
rose 87
pratim tvoju pricu od pocetka,nisam se javljala jer nisam znala sta pametno da ti napisem...nemam ni sada pametan savjet,druge su ti sve rekle,samo zelim da ti kazem da si jako hrabra zena i vjerujem da ce ta mala user posted image jednog dana biti ponosna na svoju majku,zelim ti sve najbolje user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Trudna, a sama...
31.5.2010 8:13:54   
veda






Objave: 2828
Status: odsutan ja nikad nisam imala zivce za te igrice sa muskarcima, uvijek sam bila previse ponosna i brzo odustajala. sada mi je drago sto nisam gubila vrijeme na kretene koji me nisu bili dostojni jer imam pored sebe muskarca s kojim od prve minute nisam morala igrati igrice, s kojim samo odmah osjetila ono nesto, ljubav, paznju, sigurnost, koji me prihvatio onakvu kakva jesam i znao cijeniti ono sto sam. Ne bacaj bisere pred svinje!


   Potpisujem...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Trudna, a sama...
31.5.2010 8:17:04   
aida.

IZVORNA PORUKA: Mirkica

jednom sam negdje procitala "najljepsi poklon koji otac moze pokloniti svome dijetu jeste da bude dobar prema njegovoj majci" , a lik iz price je zakazao a da niej ni pocelo kako treba , sve u svemu pusti ga neka zivi svoj zivot ti zivi sa svojom bebom i niposto ne odreci se onog sto tebi i tvom dijetu po zakonu pripada ma oguli ga ako mozes do gole koze nije ni zasluzio bolje.


to je bio mooj potpis, mozda si tu procitala user posted image


IZVORNA PORUKA: rose 87

pratim tvoju pricu od pocetka,nisam se javljala jer nisam znala sta pametno da ti napisem...nemam ni sada pametan savjet,druge su ti sve rekle,samo zelim da ti kazem da si jako hrabra zena i vjerujem da ce ta mala user posted image jednog dana biti ponosna na svoju majku,zelim ti sve najbolje user posted image


isto ovo htjedoh napisat pa evo samo potpisujem... doduse sinoc sam bila ispisala se ali forum zeza pa nije prosla poruka... mozda i bolje.... samo zapamti mila: SVE CE NA KRAJU BITI DOBRO A AKO NIJE DOBRO ZNACI JOS NIJE KRAJ!!! Iako te ne znamo sve te puno volimo i uz tebe smo sta god da odlucila, uvijek se imas gdje i kome obratit i podijelit osjecaje... poruka sto si poslala je super... cuvaj to malo bice u sebi ono je najbitnije... tek kad se rodi vidjet ces koliko je svako drugi nebitan!

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Trudna, a sama...
31.5.2010 8:35:29   
Leva
Draga Mea to sto si ucinila (odlucila biti samohrana majka i ujedno prekinula odnos koji te degradira) je i vise nego hvale vrijedno. Znam da se sada osjecas grozno i to je logicno ne samo zbog cinjenice sto je u pitanju otac tvog djeteta vec treba uzeti u obzir i hormone koji te sada drmaju i da svaka trudnica ima potrebu da bude voljena i pazena. S druge strane taj covjek ti konstrantno izaziva stres sto u ovom trenutku uopce nije dobro ni za tebe ni za bebu. Posveti se vama dvome i cinjenici da je najbitnije da rodis zivo i zdravo dijete, poslije poroda razmisljaj o tome sta dalje i da li ces kontaktirati s njim. Dijelim misljenje zena da trebas napraviti DNA test i podnijeti tuzbu za utvrdjivanje ocinstva protiv njega kako bi svom djetetu obezbjedila polozaj kakav zasluzuje. Zelim ti svu srecu ovog blesavog svijeta user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *