|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna, a sama...
2.6.2010 23:30:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mea ley

ejjj..drage moje, gdje ste kako ste... user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
tu smo draga...

baš me obradovao ovaj tvoj post da si odlučila za split ići
i d imaš tamo sve fino organizirano kod prijetlja...veća porodiljska i na sve to i posao poslije...

ja ću maksuz preko splita na more...tebe da neđem..hrabrice mojauser posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Trudna, a sama...
2.6.2010 23:32:46   
medi87
Mea dušice kako si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Trudna, a sama...
2.6.2010 23:44:04   
mea ley
Ma evo ja sam ok, samo nesanica me muci, ne mogu zaspat nikako, i budim se svakih sat vremena u nociuser posted image ..a po danu umorna...bebica  je ok user posted image , sad cu tri dana u Sloveniju pa me nece biti ovdje idem da posjetim baku i djeda tamo,,, ON se ne javlja  nista  a nisam se ni ja njemu  nit necu ma kolkogod stalno gledala na mobitel, izdrzat cu ja to zbog bebice i sebe...Nisam jos otisla za split, kad se vratim iz slovenije onda cu polako spremat....
Bez brige ne smatram ja ni jedan savjet pogresan, svaki je vidim dobronamjeran a ja sama si onda itako na koncu odlucujem sto cu od toga svega al vidim da su svi savjeti manje vise slicni no u svakom nest novo i svaki je pravi...

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Trudna, a sama...
2.6.2010 23:47:18   
mea ley
Pa naravno ako ce koja prema splitu slobodno mi se javi ovdje pa bilo bi mi drago user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Trudna, a sama...
2.6.2010 23:52:41   
Visnja RR
mea imam prijateljicu u splitu koja vodi udruzenje u vezi trudnica i dojenja...bilo bi dobro da joj se javis... ona je sarajka koja je zaljubljena u split i tamo ostala... nema djecicu zbog nekih problemcica ali rad mnogo sa trudnicama i bebicama... ako zelis pricacu snjom pa da joj se javis...svaka pomoc moze dobro doci...pa makar bilo i odlazak na kafu...Ona je luda ko struja i divna osoba

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Trudna, a sama...
2.6.2010 23:55:49   
sporty mamaa
visnja ovo ti je super!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2010 13:46:54 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Trudna, a sama...
2.6.2010 23:58:40   
mea ley
pa mislim da mi to nebi bilo lose , cim dodem u Split javit cu ti se na pp a odma cu i upoznat nekog tamo user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Trudna, a sama...
3.6.2010 0:52:38   
rose
mea...svaka cast na hrabrosti...a sto se tice njegga...u ovom slucaju drzaca k.... user posted image da se izrazm ovako...goni ga u materinu...shupak...misli na svoje dijete, preboljet ces ovog dripca i naci ces pravog...mozda cak u splitu...ovaj i da ti se vrati...ja bih ga na tvom mjestu otjerala...nije vrijedan daljih rijeci

tebi svu srecu svijeta zelim i da konacno krenes dalje sa svojom bebom

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Trudna, a sama...
6.6.2010 23:40:30   
mea ley
Evo mene drage moje... Ja stigla iz posjete djeda i bake iz Ljubljane..... Bilo mi je super tamouser posted image , maknula se malo od svega, zaboravila na sve tuzne stvari i bas se ljepo provela-trebalo mi je to malo.... Sad me opet uhvatila neka tuga, samoca, nisam se javljala uopste ocu djeteta , a naravno nije se ni on meni user posted image  sto me bas baca u neku depresiju , a znam da to nije ok, no jednostavno ne mogu protuv sebe.. Fali mi, tolko bi voljela da me zagrli i kaze sve ce biti u redu user posted image ... Jedva cekam bebicu i da se njoj posvetim...vjerujem da ce onda mi bit sve lakse....Drago mi je i da imam vas pa sad kad mi je tesko mogu sjest za kompjuter i vama se izjadat i rec sve sto mi je na dusi... Sad me ceka polako pakovanje stvari i za split...sama sa svojom bebicom....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Trudna, a sama...
6.6.2010 23:43:28   
Anoniman
Mea ley imaš li ikoga više,gdje su ti roditelji

(odgovor članu mea ley)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Trudna, a sama...
6.6.2010 23:49:15   
mea ley
imam ocuha i mamu, no ne mogu na njih racunat, vjeruj mi bolje mi je da sam sama u miru sa bebicom, definitivno bolje , nemam sto tu razmisljati, znam...ne zamaram se time previse, toga sam svjesna od pocetka, a i cim dalje odem od ovog kraja da nije on u blizini lakse cu sve, bez tisuce pitanja drugih,,,nemam neke druge opcije a ova mi se cini sasvim ok kad vec nisam sa ocem djeteta..bebica, ja i nov pocetak...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Trudna, a sama...
6.6.2010 23:58:56   
Anoniman
user posted image mila moja!
I ja vjerujem da će ti biti puno lakše u novom okruženju,znaš novi grad,nova poznanstva,nećeš imati kad misliti o njemu,biće ti lakše,još kad se beba počne vrckati...neće tu biti mjesta tuzi i depresiji!user posted image

< Poruku je uredio Gracanka -- 6.6.2010 23:59:42 >

(odgovor članu mea ley)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Trudna, a sama...
7.6.2010 0:18:48   
Anoniman
A što se tiče tog momka...znam da ti je teško to slušati,ali meni se nekako čini da je on samo čekao da ti napišeš nešto slično kao što si i napisala,da bi on svoju savjest umirio i nastavio svojim životom.Kao on je tebi ponudio šta je mogao,ti odbila i šta bi sad.Tako meni to djeluje,ali ne mora značiti da je tako.
Ali ti zato samo naprijed,glavu gore,sve bude i prođe,pa tako će i ovo.Znam da ti je teško,ali uskoro ćeš ako Bog da imati svoje malo blago,i biće ti puuuno lakše,a on će se imati kad kajati ako mu je bilo stalo do tebe,a zbog drugih ti leđa okrenuo.Ali nemoj ni o tome puno razmišljati,pokušaj ga zaboraviti,nećeš sad život potratiti u nadi da će se on vratiti,vrijeme će učiniti svoje,negdje te čeka onaj pravi,što bi rekla naša Hanady tvoja polovica jabuke!user posted image

P.S.Naumpadala si mi ovih dana!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Trudna, a sama...
7.6.2010 20:19:44   
mea ley
proci ce vealjda sve...kad ugledm svoju bebicu izmamit ce mi oona smjesak na lice...za to zivim..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Trudna, a sama...
7.6.2010 20:53:42   
mea ley
drage moje citala sam jos jednom sve sto ste pisale i stvarno ste zlatneuser posted image user posted image ...mogla bih sve citati jos 10 puta i svaki put vidim neki detalčj koji prije nisam vidjela...Super ste.... idem sad malo leci, jako sam lose volje zadnjih dana, tuzna i bezvoljna-nikako da me prode....malo sna i sutra ce bit bolje, saljem vam svima jedan veliki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Trudna, a sama...
7.6.2010 21:24:44   
medi87
Mila user posted image user posted image user posted image nemoj da budeš tužna malo nam se razveseli samo misli na svoju bebicu i kako će ti ona okupirati život, a to je tako divno vjeruj mi ja bih dala sve da to mogu doživjeti, sve najljepše od srca

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Trudna, a sama...
7.6.2010 22:20:03   
ledy blue
Mea isam citala sta su do sada cure pisale..al prvo zelim da ti cestitam na user posted image ..da abd sve bude uredu.
Sta je bilo bilo je...moras dalje...ja imam jednu formulu..i poprilicno dobro funkciopnira..a to je da je glupo brinuti se za nesto unaprije..a jos gluplje zaliti za onim sto se desilo...u oba slucaja malo toga mozes promijeniti...vec zasuci rukave pa u borbu...a imas hb dobar motiv za to.
Sto se tice oca tvog djeteta...ne osudjujem ga...muskarci imaju  muser posted image samo kad se hvale proporcijama..a kad se trebaju dokazati u konkretnom problemu tad su ko nojevi... zabiju glavu u pijesak i ne vade je dok ne prodje opasnost. neka si mu rekla za dijete..ima pravo znati..i ako zeli ucestvovati u odgoju ..a ako ne...ima sud nadlezan za alimentaciju...njegovo dijete ima pravo na to..jer za user posted image treba dvoje ..minimalno...
Nadam se da ces uspjeti da se izboris za dobar zivot sebe i svog djeteta...i ja ti to od srca zelim...A samohrana majka...ma ni prva ni posljednja...od te titule samo ces preci na titulu ponosna majka . jer tvoja user posted image ti je  najbolji dar u zivotu!!!


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Trudna, a sama...
7.6.2010 22:23:51   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ledy blue

a to je da je glupo brinuti se za nesto unaprije..a jos gluplje zaliti za onim sto se desilo...


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Trudna, a sama...
8.6.2010 17:04:34   
mea ley
Zene upomoc... brat mi nesto tipkao po mobitelu kao i obicno i nazvao bivseg slucajno no samo pozvonio zapravouser posted image user posted image user posted image .. poslo je on poruku sta je bilo al sam ja sam kratko napisala da je slucajno brat da ga nemam ja sta zvat ak zeli nek vjeruje ak ne ne mora , svejedno je...... sad je napisao ovako : smijem pitati kak si? Di si? I kak je mali? Ili nema smisla?
Bilo mi je ok, nisam se mucila s tim sto ce odgovorit kad  se nisamo ni culi tjedan dana, mislila sam non stop o svem,u i njemu naravno al nisu me brinule komunikacije i da me razalosti s svojim odgovorima i sad od cjelog imanika brat bas njega pritisnuo user posted image ... Sto da mu kazem sad na tu poruku... Sad je jedino sto zelim da pozali zbog svega , sto nam je okrenuo leda, i ne zelim mu pdgovarat nikakve ljubavne romane , samo biti direktna i kulturno bezobrazna, zelim da si razbija glavu svake sekunde... Ja cu sa bebom sama i necu mu dat da se vrati i ako pozeli, uspjet cu, al bit ce mi drago ako se pokaje bez obzira sto ga volim, nitko normalan nebi ostavio nekog ko on mene sa njegovim djetetom  i ne pitao di je sta je tjedan dana..
Upomocuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Trudna, a sama...
8.6.2010 17:11:43   
mea ley
nebi ni pitao ocito da nije doslo do ovg sad s bratom , sigurna sam zapravo, vidi se zapravo ... nikako ne mogu izbrisat iz gleve njegovu poruku prije 10, 15 dana kad je napisao da moze biti od pomoci kad god kaj treba ali da ima druge prioritete sad, naravno to mu je posao, samo nikako da to izbijem..  ja svoj prioritet imamuser posted image ... pomoc drage...sto odgovorit?

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Trudna, a sama...
8.6.2010 17:18:24   
aida.
nista mila ne odgovaraj....pojest ce se on sto je poslo poruku a ti nista ne odgovaras...vec si mu rekla da je slucajno i sad vise-nista!

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Trudna, a sama...
8.6.2010 17:19:41   
aida.
ako odgovoris bojim se da ces posustat i da ce prica krenuti dalje...samo ces se opet iznova s.ebat... ja mislim da ne bi trebala nish pisat... svejedno mu je svejedno kako ste... pomilki svog tibu i idi odspavaj, dmori malo user posted image nije vrijeda........

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Trudna, a sama...
8.6.2010 17:21:18   
mea ley
zeljela bi da je iskren a ne sve sti kaze preokrene il povuce, pša se sad pitam zanima li uopste njega kako smo, di sam, kako je user posted image ....zanima li to uopste njega i jeli ijednom u tih tjedan dana samo malkice pomislio na nas...user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Trudna, a sama...
8.6.2010 17:21:34   
Anoniman
Draga Mea,ne vidim potrebe da išta odgovoriš,već sam gore pisala šta mislim o svemu.
Vidim da si odlučila dalje bez njega,pa onda bolje radi na tome da ga što prije zaboraviš,a ako se budeš dopisivala s njim teško ćeš to postići.
Želiš da se pokaje,shvatam to,ali šta god ti napisala neće se on pokajati ako ne osjeća ništa prema tebi,a isto tako ako osjeća,onda nema potrebe da išta pišeš...user posted image

(odgovor članu mea ley)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Trudna, a sama...
8.6.2010 17:34:00   
sporty mamaa
Srce kaze - piši mu!
Ruka drhti, ne smije!
Ponos kaze - pusti ga!
Al ja neću - volim ga...

Draga mea, ja mu ne bih dopustila da radi s mene sta hoce, ali ne bih ganjala ni svoj inat. Mozda i on ima svoje razloge, shvati koliko toga je on planirao i zelio u zivotu, a sad mozda ima osjecaj da mu se svijet rusi. Ja bih odgovorila "Dobro smo, hvala na pitanju  Nadam se da si i ti dobro sto ti od srca i zelim"...
Kratko i jasno, a opek kulturno i neobavezno. Negdje sam procitala da je muskarac kao leptir, moras ga pustiti da odleti i sacekati da se vrati... A vratiti ce se on sigurno...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *