|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produžena menstruacija
3.5.2010 1:23:30   
nency
u svakom slucaju hvala... i naravno da cu ici kod ginekologa... samo plasim se...
nadam se da mi se to ne desava zato sto sam spavala sa deckom, a i da nisu te ciste u pitanju, nego samo trenutni hormonski poremecaj... ipak 17 dana nije malo... jedino sto je dobro je to sto ne krvarim u obilnim kolicinama, nego po malo...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 12:26:04 >

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Produžena menstruacija
8.12.2010 22:01:10   
Dzenana_G
Neznam da li je ovo prava tema za moj problem ali eto ipak cu tu psati. Menstruacija mi traje vec 25 daba i svaki dan sam ocekivala kada e prestati ali nikako. Danas odem gin i pregleda me. kaze ima neki ugrusak u materici koji se upalio i izaziva krvarenje. Dao mi je antibiotik da pijem i rekao ako to ne prodje za 2-3 dana da se obavezno javim da ce morati da taj ugrusak sastruze. Zna li neko nesto o tome? Jeli to nesto opasno i kako izgleda to struganje?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu nency)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Produžena menstruacija
9.12.2010 19:34:22   
ena0002
Meni jedino sto naumpada je da je to slicno kiretrazi user posted image  A mozda i da potrazis misljenje drugog gin....smije li se taj ugrusak tako "sastrugati" user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: produžena menstruacija
9.1.2011 20:28:14   
patrizia
Pozz drage moje cure


Imam jedno pitanje i bas me muci.Naime ja sam u 11 mjesecu imala biokemijsku trudnoču.Taj sam put nakon 20 dana dobila obilnu menstruaciju,vise nego inace.Od tada pa do danas vec sam 4 puta imala menstruaciju u 2 mjeseca svakih 15 dana.Neznam o cemu se radi.Već recimo 15 godina imam uvijek user posted image  28-30 dana.Ovo me je toliko zbudnilo i uplasilo.Da bi vam bilo lakse 3 mjeseca sam zarednom isla na inseminaciju,a 4 put odmah mjesec dana nakon biok trudnoce.Tad nisam uspjela dobiti niti jedan dobar folikul,i dok sam primala stimulaciju opet mi se pojavilo krvarenje.?????

Ako se nekom desilo nesto slicno pisite.Na internetu nemogu naci nista konkretno?


Pusa i hvala

p.s. Da od silinih merionala nisam dobile neke ciste ili nesto slicno,i apsolutno vise nemam simptoma ovulacije ,a uvijek sam imala?

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: produžena menstruacija
18.6.2011 0:09:19   
N_N
Ja sam se danas baš zabrinula nakon što sam izračunala da sam danas, nakon 14 dana opet ugledala user posted image  Prošli mjesec je stigla nakon 20 dana, ovaj put nakon 14 dana user posted image user posted image  Znači, tokom jednog mjeseca u biti ja 2x imam menstruaciju..... Sve je kao i do sada, uobičajno (nikakav dodatni stres). Još sam osjetila i napipala na preponi kvržicu, veličine 2 cm..... Dr. svakako idem nakon što men. prođe.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Produžena menstruacija
18.6.2011 9:35:57   
ena0002
Ja sam prosli ciklus dobila 18 dc....isto tako z ajedan mjesec dva puta sam dobila....otisla sam dr. odmah kad je prosla ali on je rekao da je sve bilo OK......otidji kad ti prodje za svaki slucaj

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.6.2011 23:31:56 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Produžena menstruacija
18.6.2011 15:44:31   
N_N
Haos!! Mislim da imam odljev user posted image Inače imam normalne možda čak i oskudne menstruacije. Drugi dan bude obilnije kasnije normalno međutim od jutros (od 11h)sam potrošila 10 tak uložaka a da ne pričam da sam zatekla posteljinu u haosu user posted image kad sam se probudila. Lije...... Zvala sam dr. Frljak međutim kreče pa me ne može primiti prije ponedjeljka, Sanasa radi do 13h a Kumrovac do 14h. Ne znam da li smijem čekati do sutra ili ponedjeljka ili da se ipak spremim i odem u hitnu. Inače dobro se osjećam, ne boli me ništa osim što mi se po malo manta (logično, prilično krvarim). Sta mislite?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.6.2011 23:31:32 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Produžena menstruacija
18.6.2011 23:33:41   
malena27 RR
N_N ja bih ipak na tvom mjestu otisla ginekologu.... gledaj da sto vise mirujes do odlaska ljekaru... i sretno! nemoj piti analgin jer pojacava krvarenje!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Produžena menstruacija
19.6.2011 0:53:57   
N_N
Ne pijem ništa, ništa me ne boli..... vidjet ćemo u ponedjeljak šta se dešava....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Produžena menstruacija
5.9.2011 13:34:00   
kondor
molimvas ako je netko imao problema sa menstruacijom kao ja  sto sad imam da mi pomogne vec mi traje dva i pol mjeseca al nije bila tolko jaka prvi mjesec ko sad zadnja dva  tjedna neboli me nista ali poludjela sam vise tek sto pomislim da ce prestati ona opet krene

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Produžena menstruacija
5.9.2011 14:18:02   
AAvalon
kondor, ja nisam nikad imala slican problem sa menstruacijom, ali sam jednom prilikom imala krvarenje u anovulatornom ciklusu koje je trajalo 10-tak dana. otisla sam svojoj ginekologici i ona mi je odmah ukljucila tablete da zaustave to krvarenje jer kaze da svako krvarenje preko 7 dana nosi sa sobom rizik od infekcije. tako da bi ti moj savjet bio da obavezno odes ginekologu, i to sto prije... a usput se mozes posavjetovati i za svoje produzene menstruacije... sretno user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu kondor)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 18:40:53   
Anoniman
da vas pitam za misljenje u nedelju sam dobila mengu . Inace uvjek imam jake bolove a slabo krvarenje danas mi je treci dan menge a slabo imam stavila sam sinoc kad sam posla lec ulozak , a evo jos ga nisam promjenila evo sad cuuser posted image jer nemam nista tj imam a malo skroz malo .
Mogu se sutra kupat ma i veceras ....
Jel to normalno za zenu koja je radjala svi se cudeuser posted image kako tako malo pa reko jel to normalno.
Ja nikad nisam imala preobilne drugi dan mi bude ko malo vise al nista strasno neko se ne smije kupati koliko ima obilno ide ne tusira se dok mu bas ne bude peti sesti dan ne pocne se smanjivat a kod mene ko u curiceuser posted image


(odgovor članu bella)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:18:17   
Lejla Ka
Ne kontam. Uvijek imaš takve ili je sad nešto ne uobičajeno?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:22:27   
Anoniman
da vecinom imam takve al hocu rec da skoro svaki mjes. sve mi slabije ide user posted image tj manje imam dana i manje obilnoscu jel to o.k ???
Preko noci nikad al nikad nemam nije bitno koji mi je dan menge , tek ujutro stomak me zaboli i krene malo
Do sad sam imala max 5 dana . Sad doslo do 3 dana i to je to 4 kraj nista nema , samo smedjaksto


< Poruku je uredio felix -- 22.11.2011 19:23:21 >

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:34:30   
Anoniman
jesi li ti bila kod cika gine da provjeris papa test? znam da si trebala...nemoj opet da te ruzim...i kakvo veze ima tusiranje sa menstruacijom?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:37:53   
dinaa
Ni kod mene ne traje duze od cetiri dana,kod mene je oduvijek tako iako je drugi i treci dan haos,bas obilno,ali kao sto rekoh uvijek je tako pa se ne brinem.
A bas tako kakve veze ima tusiranje i m.-nidje veze,ja ne mogu ni zamisliti da se ne tusiram u tim danimauser posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:43:14   
Anoniman
jer poznam osobe koje se ne tusiraju do 5etog dana menge jer imaju preobilno eto strah ihuser posted image sta ja znam .
Ja se vala mogu kupat kad god, hocuuser posted image vise nemam nego sta imama .
I ponavljam imala sam i do sad malo dana al mi cudno sto mi se smanjuje recimo svaki mjesec pomalo imam jel to o.kuser posted image recimo treci mi dan a ulozak nisam niti jednom promjenila , imala sam samo malo et na ulosku nije cista krv .
Sutra ce biti smedjkasto i to je to.....pa me zanima jel o.k imat tako malo menge ne obilne ni preobilne vec samo eto da se moze rec, da sam imala ...

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:45:25   
Anoniman
ja jedino to sebi mogu objasniti da su zene tako postupale prije 100 god. kada se voda grijala na peci vas cijeli dan, pa se punila "kada" pa cisto da se nebanjaju...radi odljeva i u krvi...drugacije, tj. danas kada postoje tusevi, ne mogu to objasniti...dapace...bas se treba tusirati...jos ovi plasticni ulosci...ubilo se za razmnozavanja raznih bakterijauser posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:47:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

jer poznam osobe koje se ne tusiraju do 5etog dana menge jer imaju preobilno eto strah ihuser posted image sta ja znam .
Ja se vala mogu kupat kad god, hocuuser posted image vise nemam nego sta imama .
I ponavljam imala sam i do sad malo dana al mi cudno sto mi se smanjuje recimo svaki mjesec pomalo imam jel to o.kuser posted image recimo treci mi dan a ulozak nisam niti jednom promjenila , imala sam samo malo et na ulosku nije cista krv .
Sutra ce biti smedjkasto i to je to.....pa me zanima jel o.k imat tako malo menge ne obilne ni preobilne vec samo eto da se moze rec, da sam imala ...

fuj...pa nismo u srednjem vijeku...daj felix...mani se takvih tradicija

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:47:45   
Anoniman
znam dadada ni sama to nebi mogla , al eto sta ja znam neko nece nesmije i sta me brigauser posted image   I nisam to ja vec citiram jednu osobu sta mi je jednom rekla ! ...... iiii de mi kazi ba jel o.k da hajmo rec "normalno" imat mengu samo 3 dana

< Poruku je uredio felix -- 22.11.2011 19:48:43 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:48:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

znam dadada ni sama to nebi mogla , al eto sta ja znam neko nece nesmije i sta me brigauser posted image ...... iiii de mi kazi ba jel o.k da hajmo rec "normalno" imat mengu samo 3 dana
naravno da jeste...sto ne znaci da ne trebas otici kod dr.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 19:56:23   
dinaa
IZVORNA PORUKA: felix

jer poznam osobe koje se ne tusiraju do 5etog dana menge jer imaju preobilno eto strah ihuser posted image sta ja znam .
Ja se vala mogu kupat kad god, hocuuser posted image vise nemam nego sta imama .
I ponavljam imala sam i do sad malo dana al mi cudno sto mi se smanjuje recimo svaki mjesec pomalo imam jel to o.kuser posted image recimo treci mi dan a ulozak nisam niti jednom promjenila , imala sam samo malo et na ulosku nije cista krv .
Sutra ce biti smedjkasto i to je to.....pa me zanima jel o.k imat tako malo menge ne obilne ni preobilne vec samo eto da se moze rec, da sam imala ...


Hajd molim te reci da se salisuser posted image ja ovo ne mogu da vjerujem...


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 20:08:11   
Emica_sa
Ja znam osobu koja se nije kupala 4o dana poslije porodauser posted image user posted image user posted image

Kad mi je rekla malo je falilo da povratimuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 20:13:06   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jelde zezas se

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Produžena menstruacija
22.11.2011 20:14:45   
klemzi
No coment user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *