Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Veliki pozdrav za sve drage zenice, imam jedno pitanje, a ne mogu da cekam pregled kod gin. naime dobila sam menstruaciju 12.11. i trajala je sve do 26.11. znaci ukupno 14 dana. nije bila obilna tek po malo svaki dan, tadnja tri dana se na ul. pojavljivao samo smedi iscjedak. bez nekih pretjeranih bolova... samo me jucer kada je sve proslo u par navrata zazigalo u dnu stomaka i negdje u dubini. samo par puta i proslo je. nista me nije boljelo osim grudi koje su i danas napuhane i imam osjecaj da ce prsnut. e pa ako je neko imao slicno iskustvo voljela bih da mi se javi i kaze sta bi moglo biti u pitanju. unaprijed hvala
e da zaboravih da napisem da mi je predzadnja menstruacija bila od 1.10. sto znaci da je ovaj mjesec kasnila citavih 12 dana i onda 14 dana ali bez nekih posebnih problema. :D
Više o plodnosti, neplodnosti, zatrudnjivanju i postupku van
Anketa
skidanje temperature DM
Znam da ima tema, ali mi odgovorite, please!
Kada vaše 2-godišnje dijete ima temp.a stopala(nogice) i rukice su led-ledeni, šta tada činite da ju oborite(osim antipiretika)?
Trljam energično rukice i nogice da ih zagrijem, pa onda obloge (64%) stavljam obleoge bez obzira na hladnoću nogica i rukica (8%) tuširam (16%) stavljam obloge na neki drugi dio tijela-koji? (12%)
Broj svih glasova: 50
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!