|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 14:14:52   
veeseelaa
cak i celulit strije posle poroda ja stvarno nisam imala tih problema,ovo sad ispade hvalim se ali zaista je tako, dali sto sam mrsavica ili genetika ne znam,bar sam sa te strane ustedela novce da ne bacam pare na razne kozmeticke preparate:user posted image


ja baš nisam mršavica al takodje nemam celulit, za divno čudno user posted image a ni strije, niti jednu
jednostavno takav tip kože..... nije da se hvalimuser posted image takva mi je i mama, a troje nas je rodila

nije tema al evo

Zašto nastaje celulit?
Pored naslijeđa (kakva majka takva kći), najveću odgovornost za nastanak celulita snose ženski spolni hormoni estrogeni. Oni su uzrok zbog kojega se stvaraju nakupine suvišnih masnoća, posebno kad je riječ o celulitu koji nastaje nakon poroda ili dojenja. Izračunato je da dijete majku "košta" najmanje 80.000 kalorija. Gdje će ih majčino tijelo naći, ako ne u rezervama tkiva? S djecom ili bez djece, danas 90 posto žena, pa i onih mršavih, imaju naslage na bokovima kojih se najteže riješiti.

Zašto neke žene nemaju celulit?

U 10 posto žena koje imaju vitku stražnjicu sličnu onoj u muškaraca, ključnu ulogu imaju hormoni. Ovako građeni organizmi lakše eliminiraju štetne sastojke koji se nakupljaju i kod drugih stvaraju celulit.


< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.5.2012 14:16:51 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 14:15:49   
mala_sa
Ja takodjer mrzimmmm dlake user posted image user posted image

Ko i vecina uz tusiranje bic u ruke i opleti user posted image , za epilator i vosak stvarno nemam hrabrosti; al obecala sam sebi platiti lasersku epilaciju cim budem imala viska "kamencica" user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 14:18:23   
mamine oci


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

cak i celulit strije posle poroda ja stvarno nisam imala tih problema,ovo sad ispade hvalim se ali zaista je tako, dali sto sam mrsavica ili genetika ne znam,bar sam sa te strane ustedela novce da ne bacam pare na razne kozmeticke preparate:user posted image


ja baš nisam mršavica al takodje nemam celulit, za divno čudno user posted image a ni strije, niti jednu
jednostavno takav tip kože..... nije da se hvalimuser posted image takva mi je i mama, a troje nas je rodila


genetika i ja kazem i moja mama vjeruj cetvoro nas je rodila a ima kozu kao beba, cak kad se setamo skupa dosta njih misli da mi je sestrauser posted image
genetika je cudo....ali svako to nije tema emisije user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 14:30:17   
bellla
pogledajte samo razliku


http://www.menshealth.rs/fitnes-izazov/6446-Pre-posle-Fitnes-izazov-2011.html



ma daaaj pa nije razlika samo u dlakavosti,pa lik je na drugoj slici i vjezbao,mislim ocito jeuser posted image

Ja se depiliram,naravno:) muz takodjer,iako je jaaaako dlakavuser posted image
Nemam problem s timuser posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 14:34:55   
veeseelaa
pa tu sam i razliku htjela prikazati
hem dlakav hem mišića nemauser posted image
a druga slika bez dlaka i atletski gradjen, mmmmm


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 14:39:45   
Lejla Ka
Smješni su mi totalno. Muiška depilacija mi je totalno diskutabilna tema. OK neka područja koja zahtjevaju pojačanu higijenu. Ali npr. brijanje prsa, user posted image Ne vidim potrebe.

Do duše to može biti i stvar ličnog izbora. Ja npr. imam dlačice po rukama, crne su ali jako tanke i neupadne tako da ih ne diram i ne smetaju mi.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 14:46:52   
zvončica
Depiliram none, bikini zonu, ispod pazuha.....imam po rukama dlakica al' su zute user posted image
Za muskarca mi je ok da je umjereno dlakav...nesto mi je sega vidjet musko, a da nema dlaka po nogama i rukama makar malo...a ovi intimni dijelovi i pazuh obavezno stric-stric user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 14:47:36   
sabinos

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Smješni su mi totalno. Muiška depilacija mi je totalno diskutabilna tema. OK neka područja koja zahtjevaju pojačanu higijenu. Ali npr. brijanje prsa, user posted image Ne vidim potrebe.

Do duše to može biti i stvar ličnog izbora. Ja npr. imam dlačice po rukama, crne su ali jako tanke i neupadne tako da ih ne diram i ne smetaju mi.

ovako i ja kontam.te mi ne smetaju,doduse MM nije puno dlakav,onako tamanuser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 14:53:07   
Alma_27
sta je ovdje tema? moje brijanje ili mm ili celulit? user posted image


prvo da vas pitam nesto za celulit iako iam slicna tema al kad ste vec tu... jel radio ko kavitaciju zbog celulita? znaci, ne zbog smanjenja obima na bedrima i guzi. ako je samo zbog celulita da li to brze ide? user posted image

e sad, neko rece da se boji epilatora... ja koristim i boljelo je mozda samo 1-2 puta. nekako se covjek navikne i budes rahat barem 3 sedmice. ja ziletom brijem samo malo bikini zonu i ono malo jada od dlacica ispod pazuha.


na muskarcu ne volim vidjeti depilirana prsa... ok pazuh i stidne dlacice ako smetaju zbog higijene

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 15:00:01   
zvončica
Ja probala jednom epilator.....i kad tad se ne slOOOgirah nikad necu user posted image
A, valjalo bi da duze potraje bez dlacica...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 15:03:13   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: zvončica

Ja probala jednom epilator.....i kad tad se ne slOOOgirah nikad necu user posted image
A, valjalo bi da duze potraje bez dlacica...



user posted image meni je tetka prvi put depilirala noge. i sad, depilirala je ona tim hepekom jednu al ja ne dam drugu user posted image ma, nema sanse, rekoh, nju cu brijati user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.5.2012 9:24:46   
MAMA MA
Moram priznati da me ova slika pobjednice eurosonga blago rečeno-šokirala....user posted image
pa vala niko to ne depilira iz nakih hirova il sto mu je drago već zbog higijene...isto je i sa svim dlakama na tijelu...dobro noge depiliramo zbog estetike...user posted image ...
fuuuuuuuuuuj...ta dlakavost "đe ne treba" mi je u rangu sa ostalim oblicima pesinlukauser posted image

sto se tice muskaraca...glupiranje tipa depilacije prsa nogu isl...mi je bezveze...moj muz je bas dlakonja pravi...ali mi to ne smeta...zasto bi?Treba da jos vise namami dlake depilacijom prsa pa bi tek onda bio ko gorilauser posted image ...a ovo depiliranje pazuha i one zone kod muskaraca mi je OK,jer je bitno za higijenu...plus gel za tusiranje i mrezica za kupanje i nema potrebe za depilacijom prsauser posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.6.2012 22:38:21   
ljubicica5
Ja dlake ne volim nikako, ni kod sebe, a vala ni kod drugih....zgadi mi odlazak na bazen kad vidim kod nekih djevojaka ili zena da ispod kostima dlake vire... Ja sve brijem- sto se obrijati moze... i imam jako osjetljivu kozu na bikini zoni, svaki put nakon bica ostane mi "upaljena" koza... ali ipak brijem...

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.6.2012 23:18:02   
teacher75
ja se brijem samo ispod pazuha a ostalo sve cupam, ne volim dlake nikako

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 1:08:10   
malena sharena
Naravno da se brijem, jos od puberteta, skidam sve sto mogu, osim dlaka na rukama. Malo mi se gadi kad vidim neobrijano pazuho i kod zena i kod muskaraca.

Sto se tice muskaraca, volim kad su dlakavi po prsima, rukama,nogama, pa i na ledjima mi ne smeta user posted image , sta znam, privlacno mi je to. Inace, MM je umjereno dlakav, ono taman.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 11:34:24   
veeseelaa
Sto se tice muskaraca, volim kad su dlakavi po prsima,


user posted image user posted image user posted image


al kako ga poližeš???



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 11:35:54   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Sto se tice muskaraca, volim kad su dlakavi po prsima,


user posted image user posted image user posted image


al kako ga poližeš???



što će mu lizati prsa? bolje da on njoj liže (prsa) user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 11:40:14   
veeseelaa
jel ti mene zezaš, kako šta će mu lizati prsa?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 11:42:28   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel ti mene zezaš, kako šta će mu lizati prsa?




pa mislim, neko liže neko ne liže..nije sad to obavezno gradivo kod svakako da doživi vrhunac ili da ima snošajuser posted image

mm je dlakav po prsima, meni ne smeta, ali ne bi imala nista protiv ni da dign stambeni kredit da odradi to serijama laserskih depilacija..toliko bi ga odprilike došlo sve user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 29.6.2012 11:43:47 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 11:42:44   
veeseelaa
Prsa - područje oko bradavice (areola) i sama bradavica - nježno dodirivanje, lizanje, štipkanje, grickanje i drugi podražaji kod oba spola mogu izazvati veliko zadovoljstvo. Veličina grudi i bradavice pri tome ne igra nikakvu ulogu. Osjetljivost grudi na podražaje ovisi od osobe do osobe i jedino što je bitno je otkriti kakvi podražaji odgovaraju vama i vašem partneru.

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 11:43:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel ti mene zezaš, kako šta će mu lizati prsa?




pa mislim, neko liže neko ne liže..nije sad to obavezno gradivo kod svakako da doživi vrhunac ili da ima snošajuser posted image



ja to volem user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 11:44:39   
veeseelaa
pocy mora sve da se liže user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 11:45:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Prsa - područje oko bradavice (areola) i sama bradavica - nježno dodirivanje, lizanje, štipkanje, grickanje i drugi podražaji kod oba spola mogu izazvati veliko zadovoljstvo. Veličina grudi i bradavice pri tome ne igra nikakvu ulogu. Osjetljivost grudi na podražaje ovisi od osobe do osobe i jedino što je bitno je otkriti kakvi podražaji odgovaraju vama i vašem partneru.

moj ne voli touser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 13:07:58   
idana_85
Juce u tramvaju vidim curu, napucana, zgodna, plava, ko lutka. I uhvati se gore za drzac a pazusi..ne obrijani bar 10ak dana. ma doslo mi je da povratim. Pa razumijem ako ne stignes,ne mozes,neces,bar ih sakrij,ne oblaci majcu kimono rukava i ne hvataj se za gornji drzac u tramvaju, cekaj prazniji tramvaj, radi nesto...

< Poruku je uredio idana_85 -- 29.6.2012 13:08:29 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Brijanje ispod pazuha
29.6.2012 15:23:48   
Nedi
Psihički i fizički se spremam za depilaciju voskom user posted image Al bar ce mi pazuh i nogice biti glatkiuser posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *