|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
1.6.2012 22:40:56   
D_K

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Nesto me net zezaouser posted image ..uglavnom htjela sam napisati da mozemo ici utorak, srijedu skupa...eto DK, Leona mozete li tada?


moze.. bicemo u kontaktu i na vrijeme dogovoriti detalje..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
7.6.2012 10:21:10   
leona81
ja ovo tek sad vidim. ja mogu iduce sedmice oko 10 h?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
7.6.2012 10:30:32   
anidla
Upisite i mog amlenog krrativca na spisak


Noa 2 godine i 7 mjeseci


user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
7.6.2012 10:31:14   
HanaBana
I mi se rpijavljujemo.
Hana 4 god i 11 mjeseciuser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
7.6.2012 10:43:48   
D_K

IZVORNA PORUKA: leona81

ja ovo tek sad vidim. ja mogu iduce sedmice oko 10 h?


polozi li ti kreativac ispit??

meni odgovara i sljedeca sedmica.. nema nam glavnog kreativca Skvo da nas koordinira user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
9.6.2012 23:14:28   
mamma mumi
Prijavljujem Tarika 3 god. i 9 mjeseci.Ideja je superuser posted image user posted image , pohvale za Skvo.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 9:55:03   
Skvo RR
Jutro/dan..
Samo da vas izvjestim...
D_K smo u potrazi. Uglavnom D_K je vec isla na jedno mjesto po ponudu, a danas idemo nas dvije zajedno na drugo. Cim budemo imale konkretne informacije, postavljamo ovde da se odlucite.

Eto.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 15:29:45   
Skvo RR
Eh ovako, info za vas.

Bile smo danas u ALEXEN, kreativna radionica. Vrlo blizu Avlije. Program je zamisljen 2X sedmicno u trajanu od 2h. Cijena 60 KM. Razmislite o opciji i jednom sedmicno (cijena 30 KM). Moramo dogovoriti koje dane/dan, termin je od 18:00-20:00.h,


Moj dojam--izuzetno pozitivan.

Ako vas sta jos zanima pitajte...
I da za mame sa dvoje djece trazit cemo popust.

Imamo li zainteresovanih, ja jesam.user posted image





< Poruku je uredio Skvo RR -- 11.6.2012 15:31:44 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 15:33:59   
Hanady RR
ja za sa dvoje djece...
jednom sedmično mogu 100% ...dva puta zaista teško mi je ugurati u plan i porgram dosadašnjiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 15:34:49   
Medić*
Ja mogu jednom sedmicno user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 15:35:12   
Lady26
60KM po djetetu?
Nego kako ce drugacije user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 11.6.2012 15:37:29 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 15:40:22   
leona81
mi mozemo jednom sedmicno, jel rade sad tokom jula? i lokacija nam super odgovarauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 15:41:34   
D_K

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Eh ovako, info za vas.

Bile smo danas u ALEXEN, kreativna radionica. Vrlo blizu Avlije. Program je zamisljen 2X sedmicno u trajanu od 2h. Cijena 60 KM. Razmislite o opciji i jednom sedmicno (cijena 30 KM). Moramo dogovoriti koje dane/dan, termin je od 18:00-20:00.h,


Moj dojam--izuzetno pozitivan.

Ako vas sta jos zanima pitajte...
I da za mame sa dvoje djece trazit cemo popust.

Imamo li zainteresovanih, ja jesam.user posted image






i moj.. vidi se da su cure skolovane i da imaju iskustva u radu sa djecom..
imaju jednu sobu punu raznih kostima, kazu da organizuju i mini predstave.. crtaju, prave cestitke, maskembal, plesu..

ja cu vam iskopirati post koji se odnosi na igraonicu zanzibar ali akd dodjem kuci - moram sad bjezati kuci..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 22:25:07   
D_K
''Ja sam danas isla u Zanzibar i info je sljedeci:

imale su kreativne radionice i prije. djeca crtaju, slikaju na platnu, prave nakit itd.. cijena je bila 4 km po satu tj. kao i cijena koristenja igraonice a kaze da se moze dogovoriti pa da se dobije i neki popust.. also, materijali su njihovi, ne moramo mi nista kupovati.. termin je bio 2 puta sedmicno, dvije cure rade.. kaze da se mogu dogovoriti opet termini i dala mi je broj telefona igraonice. kaze da je idealno za djecu od 5 - 8 godina jer manjoj djeci igraona `odvlaci paznju`. joj, zablokirala sam totalno, nemam pojma sta smo jos pricale ali sjeticu se.. mislim da je rekla da su grupe od po 10 djece.. vrijeme radionica mislim da je rekla od 6 do 8 da je idelano ali to se moze dogovoriti.. jos jedna bitna stvar je da Grand centar ima super parking ali sa druge strane nekim zenicama ce biti daleko pa vidjecemo opcije u ponedeljak..''

oprostite ali msrko mi tipkati sve ponovo - ne obracajte paznju na greske u kucanju/pisanju..
vazna stvar je i parking. ispod SOS-a ima dobar parking, danas je bio cuvar pa pretpostavljam da ce biti i u terminima radionica.. cijena je 1 km sat - tako da zene koje voze mogu izracunati koliko ce ih izlaziti parkiranje.. u Grandu je besplatno parkiranje..
kada izracunamo cijenu u Zanzibaru - npr. 1 termin sedmicno po 2 sata radionice bi bio 24 km mjesecno.. nisam pitala da li su djevojke koje rade tamo skolovane za rad sa djecom, mozemo i to provjeriti..
moj utisak je da su cure u Alexenu iskusne u radu sa djecom.. radile su i djecije predstave, radile su sa djecom sa posebnim potrebama, prostor nije bas prevelik ali imaju 3 sobice pa mogu rasporediti djecu..
i meni se svidja ideja da uplatimo za po jedan termin od dva sata, ja dolazim sa drugog kraja grada i bojim se da bi mi dva termina bila previse.. mozemo ih pitati za tu opciju pa da vidimo kakva je situacija..
Skvo, mozemo sacekati da zene malo pogledaju info o lokaciji, cijeni, terminima i da nam daju svoje misljenje.. mozemo praviti konacni spisak prijava npr. ovu sedmicu i onda vidjeti gdje cemo i sta..
mislile smo, ako nekome odgovara Alexen a nekome Zanzibar, napraviti aranzman za obje grupe itd.. eto, sad cekamo jos vase izjasnjavanje i eventualne prijedloge.. sve je ovo jos uvijek u pocetnoj fazi..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 22:27:05   
Skvo RR
Hvala D_K...user posted image

ja se izjasnih...sada cekamo ostale zene, da napisu sta misle.

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 22:34:04   
Medić*
S obzirom da moj F ne spada u ovu grupu od 5-8 itekako bi njega u Zanzibaru vise igraonica zanimala nego li kreativni dio user posted image Prije bi u onda u Alexen jednom sedmicno. Mene zanima gdje se tacno naliazi ova radionica?

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 22:35:46   
D_K
odmah iznad SOS-a, Avlije i sl. user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 22:36:23   
bananica
ja sam za Zanzibaruser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 22:40:23   
Medić*
IZVORNA PORUKA: D_K

odmah iznad SOS-a, Avlije i sl. user posted image


Hvala user posted image Evo vidim da je i Skvo gore stavila da je blizu Avlije ali prolete mi to.


< Poruku je uredio medic slatki -- 11.6.2012 22:43:43 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
11.6.2012 23:09:20   
mamma mumi
Ja sam za opciju ALEXEN, 1x sedmicno.Zanzibar mi je daleko, jer imam i malog bebaca, pa se tesko organizirati

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
12.6.2012 12:36:57   
D_K
prijavljujem jos jednu malenu djevojcicu Asju (5 god.) uz moje Merjema (6,5 god.) i Esmu (4,5 god.)

rodica mi kaze da je odusevila igraonica u Skafi u Halilovicima, kaze da je bas prostrana a lokacija joj je dobra.. znate li da li su tamo imali neke radionice i ko ih vodi?
ponavljam jos jednom Alexen me odusevio ali mi smo jos uvijek u fazi prikupljanja informacija, zato cure ako imate nekoga ko je edukovan da vodi ovakve radionice samo pucajte, ako znate neku dobru igraonicu u kojoj se odrzavaju ovakve radionice samo recite.. svaka informacija je od pomoci..

< Poruku je uredio D_K -- 12.6.2012 12:37:57 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
12.6.2012 21:38:08   
merima_s
Meni više odgovara ALEXEN.user posted image

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
12.6.2012 22:09:02   
mama75
Alexen vam je super izbor. To je prvenstveno "kreativna radionica" a ne igraonica. Moja princeza je prije par godina pohadjala njihovu radionicu i stvarno su super. I rodjendanske proslave su im osmisljene kao neke mini predstave. One djevojke sto rade sa djecom su strucne za taj kreativni rad sa djecom. Eto, ja rekoh svoje misljenje iako moje princeze nece dolaziti (jedna je prerasla, a druga je jos u fazi skakanja i igranja, za nju je opcija Zanzibar skakaonice a ne radionice user posted image )

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
15.6.2012 20:57:32   
mamma mumi
Sta ima,dokle ste? Je li odluka kakva pala za nase male kreativce?

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kreativnost, koliko nas ima
17.6.2012 17:21:36   
D_K
Skvo, hocemo li praviti listu?
Sta mislis da nazovemo djevojke iz Aleksena i da ih pitamo da li im odgovara jedan termin sedmicno i koliko bi kostao?
Mozemo se organizovati i otici sve zajedno da pogledamo i mozda pocnemo sa programima.. Ja predlazem ponedeljak ali cini mi se da je premalo vremena da se organizujemo pa sta mislite o utorku u 18:00?
Bananice, i meni je odgovarao Zanzibar jer mi je najblize ali vjeruj mi na rijec da mi se cini da su ove radionice ipak mnogo kvalitetnije od onoga sto se radi u igraonicama. I meni je mnogo voznje sa Pofalica kuci pa opet u grad ali mislim da ce vrijediti. Razmisli i pa nam javi da li ima sanse da se ukljucis.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *