|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 15:28:43   
Medić*
U teme user posted image user posted image user posted image

Zene bas se fino ismijah user posted image

Imala bih i ja dvoje prijaviti ali ne smijem.

Jedna lijepa poput nase vesele, ma ko da su sestre, obrazovana i jos mnogo toga user posted image

Drugo, musko, mlad, sladak, dobro situiran, sandzaklija user posted image user posted image , preko grane user posted image

Dobro je pa nisu na RR inace bih bila bijena user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 15:33:05   
bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki

U teme user posted image user posted image user posted image

Zene bas se fino ismijah user posted image

Imala bih i ja dvoje prijaviti ali ne smijem.

Jedna lijepa poput nase vesele, ma ko da su sestre, obrazovana i jos mnogo toga user posted image

Drugo, musko, mlad, sladak, dobro situiran, sandzaklija user posted image user posted image , preko grane user posted image

Dobro je pa nisu na RR inace bih bila bijena user posted image



ovako bi se i meni pisalouser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 16:13:32   
mala_sa
Zene vi ste carice; mene su suze oblile user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 18:20:16   
SdZ
mene su suze oblile


I mene, Boga mi. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 19:07:50   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: sabinos

samo se vi zezajte..ja sam muza upoznala preko neta,doduse nije bilo provodadzisanja ali je ipak "elektronska" fora..
evo neki dan bas cujem za jednu curu da se udaje u svedsku,ono vec oko 35,bila se zabrinula pravo.i ostavi vrhunsku karijeru koju imala ovdje i odeeeee.a nekakve tetke je spojile sa tim momkom.cudni su putevi gospodnji


Ma meni su vazda provodadžisale neke mamine drugarice...htjele me za snahu i nema druge...al nista od tog nebi jer ja svog muza i jedinu ljubav upoznah jednog snježnog novembarskog dana na semaforu kod vječne vatre preko puta benetona....user posted image user posted image user posted image ...nemadoh kisobran on imade pa se ponudi...ja pristadoh...namah mi se dopade njegova brada...visina ...muske sake...glas...humor...i kobajagi dade mi svoj broj da mu nabacim neku svoju jaranicu jer se ja izjasnih da imam momka...(i ja sam tu trebala da provodađišem)...ja dođoh kući omađijana tim neznanim ljepotanom i poslah mu poruku u kojoj mu isprovodađisah samu sebe...nađosmo se na kafi u metropolisu,ja padoh ko kruska,pade i on bogami,nogirah levata s kojim sam bila do tad,zaručismo se i ostatak je poznat....Slažem se sabinos-čudni su putevi gospodnji...user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 21:41:08   
Selminja
Ja prijavljujem brata, 79 godiste, visok preko 190, 103 kg, razvijen, ko od brda odvaljen, mrk user posted image
Radi 5 dana u sedmici, tj nije kuci, vozi kamion, stambeno obezbjedjen, ima auto, dobar posao.
I nema FB profil user posted image mozda zato i nema ozbiljnu vezu user posted image uglavnom ja sam ozbiljna. Eto user posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 21:53:11   
škorpija
IZVORNA PORUKA: Selminja

Ja prijavljujem brata, 79 godiste, visok preko 190, 103 kg, razvijen, ko od brda odvaljen, mrk user posted image
Radi 5 dana u sedmici, tj nije kuci, vozi kamion, stambeno obezbjedjen, ima auto, dobar posao.
I nema FB profil user posted image mozda zato i nema ozbiljnu vezu user posted image uglavnom ja sam ozbiljna. Eto user posted image

ih da mi se seka ne udade u novembru sad bih ja nju upoznala s tvojim bracom, baš je po opis njen tipuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 21:57:04   
škorpija
ja imama prijateljicu, 78 godište, jako mladolika ko curetak, završila medicinu, traži ozbiljnu vezu, ali živi u krajini, ima li ko kakvog ozbiljnog momka

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 21:57:49   
ziki
Ja bih sestre prijavila al ne smijem da ne bih nocas spavala ispred vratauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 21:59:51   
animagical

IZVORNA PORUKA: palachinken

Imam ja brata, 25god, magistar elektrotehnike, urban, smisao za humor, voli muziku i sve što vole mladi, zaposlen u struci već skoro 2 godine, ima B kategoriju, sportski tip. Divna zaova gratis!

al ga izreklamira, ovo ce da pukne ko halva, dok se okrenes neka ce ga copitiuser posted image zamalo se ne javih povodom oglasa,al se sjetih da sam udatauser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:03:27   
škorpija
da i malo nakitimuser posted image  ja imama prijateljicu, 78 godište, jako mladolika ko curetak, slatka, zgodna, završila medicinu, radi kao ljekar, trenutno je na specijalizaciji, stambeno situirana, nježna, vrijedna, dobra kao hljeb,  traži ozbiljnu vezu, ali živi u krajini, ima li ko kakvog ozbiljnog momka



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:04:13   
Skvo RR
Ova me asocira na hastal sa par baba oko njega. user posted image user posted image

Pitanja:
Mislis li se ti zeniti?
Mislis li se udavati?
Sta cekas?

Konstatacije
Idu ti godine.
Svaki probirac nadje otirac.
Trzni se malo.
Pa pogledaj oko sebe.


user posted image




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:07:35   
veeseelaa
mene je rahmetli tetka pitala kad sam imala 25 god, S misliš li se ti udavati?
ma rekoh tetka neka još koju godinu
a ona će: e onda se ni tad nemoj udati user posted image user posted image user posted image
ko veli zakasnila si na sve vozove user posted image user posted image user posted image

a kako je bila slatka kad bi mom bratu šaputala: E reci S da se udaje, ta vrijeme joj je user posted image
a moj brat bi padao od smijeha user posted image user posted image user posted image

il kad sam se udala a tetka dodje u posjetu mami, dodjem i ja odmah da je vidim, i sjedim do ponoći, a ona će sine idi kući, ljutiće ti se muž, jesil ti normalna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:10:29   
Selminja
Meni je tema simpa, pa čudni su putevi životni.... O tim konstatacijama se redovno raspravlja i priča u face to face razgovorima user posted image Pola brakova danas je započelo online, prijatelj preko prijatelja i eto ti pravodadzisanja.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:14:12   
Medić*
Slazem se da je dosta brakova zapocelo upoznavanjem preko neta, prijatelja, preporuka i sl.

Ovu temu shvatam kao salu stvarno user posted image

Ali na kraju krajeva moze iz ovoga svasta izaci, na hair user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:17:38   
vodolijaa
Ja imam dvije seke,87 i 89 godiste,prelijepe.Starija je visoka,crnka,bademaste oci,LAV,apsolvent na Fakultetu zdravstvenih studija.Druga je visoka,smedjokosa,I godina II ciklusa Bologna(magistarski),VAGA.Jednostavno nemaju srece sa momcimauser posted image Da znaju sad  bi me user posted image

_____________________________

mamina pametnica 22.10.2009.
mamin pasha 25.9.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:21:39   
Miracle*3
joj legende ste
ja ima nekoliko kandidata
ali kad bi ih ovdje "reklamirala" ne znam kako bi prosla.
jednom sam prijateljicu pokusala spojit sa prijateljem ( on isao sa mnom u skolu a ona na fakultet) samo su jednom izasli, ali bzze je nekako kad ne uspije

(odgovor članu vodolijaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:31:52   
Medić*
Hajde otvorite kakvu agenciju, bas bi bilo produktivno user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:35:42   
veeseelaa
negdje sam gledala u nekom filmu, kako se slobodne djevojke i momci prijavljuju u odredjene agencije koje se valjda bave spajanjem, i ono imaju minut za upoznavanje ako im se ne dopadne za minut odredjena osoba pritisnu zvono i onda prilazi druga heheh super
Mislim da sam to gledala u Sex i grad


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:39:44   
bananica

IZVORNA PORUKA: Selminja

Ja prijavljujem brata, 79 godiste, visok preko 190, 103 kg, razvijen, ko od brda odvaljen, mrk user posted image
Radi 5 dana u sedmici, tj nije kuci, vozi kamion, stambeno obezbjedjen, ima auto, dobar posao.
I nema FB profil user posted image mozda zato i nema ozbiljnu vezu user posted image uglavnom ja sam ozbiljna. Eto user posted image



ovaj extra kandidat za moju rodicuuser posted image , nema ni ona profil na FB

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:45:09   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

negdje sam gledala u nekom filmu, kako se slobodne djevojke i momci prijavljuju u odredjene agencije koje se valjda bave spajanjem, i ono imaju minut za upoznavanje ako im se ne dopadne za minut odredjena osoba pritisnu zvono i onda prilazi druga heheh super
Mislim da sam to gledala u Sex i grad



Gledala i ja, neki strani program stvarno, preko agencija spajaju ljude, neki cak krunisu brakom user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:45:54   
sporty mamaa
Sta vam znaci rijec pravodadzisanje, ja majke mi prvi put cujem user posted image user posted image Kako sam skontala radi se o spajanju parova il se varam? Ja sam jednom tako spojila dvoje ljudi i rekla vise nikad!!! Kad su jedno kod drugog isli(jedno zivjelo u Becu drugo ovdje) i kad su se pokloni kupovali onda sam bila spasioc. Kad su raskinuli onda me on optuzivao gdje mu nade onakvu razmazenicu, a ona gdje ga nade nakvog ruznog. Ovo vam je zene osjeljiva tema, nebi se ja hvala lijepo s tim barkala. Sto kazu, ko se o mlijeko opece i u jogurt puse...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:54:24   
vodolijaa
Vise shvatam ovo kao zezuuser posted image

_____________________________

mamina pametnica 22.10.2009.
mamin pasha 25.9.2011.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 22:55:05   
škorpija
 ja sve koje sma spojila danas ne govore sa mnom, naravno nisu veze uspjele ili sus e raspale nakon nekoliko mjeseciuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Provodadzisanje
1.6.2012 23:07:33   
elma ella
Ma zene legende ste, tema je predobra...user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *