|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Menstruacija i trudnoća
9.12.2011 16:40:51   
pepika
Bella dobro nam doslauser posted image Nadam se da cete ti tvoj muz ubrzo stici do svog ciljauser posted image I ja sam trudilica 3 godine borimo se za nasu user posted image i nema odustajanjauser posted image Sretno draga!

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Bella30)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Menstruacija i trudnoća
9.12.2011 20:19:30   
Bella30
sretno i tebi...tko zna mozda se desi cudo...user posted image

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Menstruacija i trudnoća
10.12.2011 22:48:32   
mina23
hej mirna32 , evo za 7 dana kupujen opet test da mi potvrdi pa onda idem ginekologuuser posted image , samo budite strpljive i bice user posted image user posted image vjerujte mi tako sam i ja.

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu Bella30)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Menstruacija i trudnoća
11.12.2011 10:05:45   
mirna32
super mina...samo neka je sto viseuser posted image user posted image user posted image
evo mi se trudimo vec 5 mj...pa cemo vidjeti sad ovaj ciklus kako ce biti...user posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Menstruacija i trudnoća
13.12.2011 22:33:13   
Nikola2
ako moze pomoc :) devojci je kasnilo 3 dana obicno joj nikad nekasni imali smo odnose u plodnim danima i danas dobije :(( jel moze da dobije i da bude trudna? savet?user posted image

(odgovor članu mirna32)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Menstruacija i trudnoća
14.12.2011 9:49:46   
AAvalon
nikola, ja sam dobila menzes (ne bas regularan, ali ipak menzes) a bila sam trudna, tako da je moguce. moj savjet: kupite test za trudnocu i neka ga uradi sa prvim jutarnjim urinom, i sretno u svakom slucaju...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Nikola2)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Menstruacija i trudnoća
26.12.2011 14:06:10   
she.wolf
Cao svima!
Čitala sam dosta šta pišete, pošto naravno imam i ja nedoumice. Nisam sigurna koji bi moj slučaj mogao biti.
Naime,user posted image mi gotovo nikad ne kasni. Dobijam uvek na 30 dana. Letos sam radila krioterapiju, pa nakon toga se malo sve pomerilo, na 28 dana. Međutim, ovaj mesec mi je kasnila 10 dana. Već posle sedam sam odlučila da uradim test, koji je bio pozitivan. Neubedljivo, bleda crta, ali na uputstvu piše da je to bez obzira na jačinu crtice pozitivan rezultat. U tih sedam dana imala sam neku malu temperaturu, ne više od 37.5. Povremene vrtoglavice, glavobolje, blag bol u donjem delu stomaka, tek ponekad blag bol u jajniku. Da napomenem da sam pre tri meseca radila vaginalni ultrazvuk baš u momentu ovulacije i dr je rekla da je sve u redu. No, nakon tog testa, posle tri dana sam dobila, ali sam svakako ponovila test (kad je neubedljiv prvi put bio, rekoh da ponovim, a i već sam bila kupila). Bio je negativan. user posted image je malo drugacija, svetlije je boje i nije tako obilna kao inače što imam.
Čekam da mi prođe pa ću svakako zakazati pregled, ali bih volela da čujem i neko vaše mišljenje do tada.

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: menstruacija i trudnoća
26.12.2011 21:05:04   
Iina
Bok :)
Imam jedno pitanje..
Menga mi kasni 18 dana..a to za mene baš i nije uobičajeno...
Imam boleve tu i tamo ii sise su mi naotekle..
Al nje nama.. :S
Zašto mi kasni? Što da učinim?

(odgovor članu smira)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: menstruacija i trudnoća
26.12.2011 21:14:50   
R&T@
Mislim da je ovo tema sa najvise "prvih javljanja"...

I ako vam kasni, i ako imate "neuobicajenu" menstruaciju, ginekolog, a ne forum, je uvijek prvo i jedino rjesenje...
jer samo on moze rijesiti problem...

Mi nagadjamo, a to vam ne treba u zivotu, zar neuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Iina)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: menstruacija i trudnoća
26.12.2011 21:57:34   
Iina
Pardon.
Strah me.. a vidim da svima pomažete pa sam pitala. :S
Zbog nekih sad ne bitnih razloga ne mogu otići ginekologu. :/


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: menstruacija i trudnoća
26.12.2011 22:07:08   
Lejla Ka
Trudnoću možete potvrditi testom za trudnoću koji možete kupiti u apoteci. Sad, nakon 18 dana kašnjenja bi već trebao pokazati izvjesnu trudnoću ako je to u pitanju. Ako ne onda je definitivno jedino rješenje da se ode ljekaru. Menstruacija može kasniti pa i izostati potpuno iz raznih razloga od kojih je trudnoća samo jedan.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Iina)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: menstruacija i trudnoća
28.12.2011 21:44:01   
Nikola2
Cao ljudi evo me opet :) e vec 5 meseci pokusavamo da ubodemo te plodne dane .13.10. je dobila kao sto sam vam rreko  :( ali ja i zena ne odustajemo :)  user posted image user posted image .njoj je na 30 dana, a mi smo imali odnose 18,19,20,21,22,23 dec. e sad dali smo uboli plodne dane ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: menstruacija i trudnoća
28.12.2011 21:44:37   
Nikola2
greska 13.12

(odgovor članu Nikola2)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: menstruacija i trudnoća
28.12.2011 21:55:11   
R&T@
Nikola2, to ti nijedna od nas ne moze reci...
Na forumu postoji tema koja govori o ovulaciji i trakicama za ovulaciju...
Pokusat cu je naci...

Evo je:
http://www.ringeraja.ba/forum/m_4489/mpage_1/key_/tm.htm#4489

Ovo je tema za slucajeve kada se sumnja na menstruaciju za vrijeme trudnoceuser posted image

Ali moram reci: Bravo user posted image  za svakodnevne pokusajeuser posted image

Sretnouser posted image

< Poruku je uredio tajra -- 28.12.2011 21:56:49 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Nikola2)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: menstruacija i trudnoća
29.12.2011 2:02:04   
Nikola2
haheheheh :) hvala :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: menstruacija i trudnoća
3.1.2012 3:31:11   
patty
cao nova sam ovdje :)
I tema vam je super nadam se da mi bar malkice mozete pomociuser posted image
ovako prije 3mjeseca sam imala odnos i poslje toga sam se posla osjecati cudno bar neko vrijeme kao tipicni simptomi trudnoce al ipak sam na vrijeme dobila mjesecnicu.
samo sto je trajala 3 dana a inace 5-6 dana radila sam poslje toga test bio je negativan.mjesecnice dolaze na vrijeme i sad su normalne kao i uvjek samo i dalje traju 3-4 dana al sumnja se javila zbog neki leptirica u stomaku kao da imam miseve u stomaku user posted image .Dal postoji mogucnost da sam trudna i pored mjesecnice a muka mi test uradit da se nerazocaram a gin.tek za 7 dana termin imam.

(odgovor članu Nikola2)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: menstruacija i trudnoća
19.1.2012 20:34:09   
lilly86
hmmm patty i ja sam u jako slicnoj situaciji,,,postavljam pitanja nigdje odgovora,ja sam mislila i bila ubjedjena da sam trudna,i pojavila se menstr. sad prije neki dan i mislim da je lazna jer je smedja i trajala je samo dan i po..i ostalih 2 dana samo trun na t,papiru se vidi...tako da ne znam sta da ti kazem...cekam da nam neko odgovori koje imao slicnih sotuacija i upalilo mu...iskreno s enadam da je to to...

(odgovor članu patty)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: menstruacija i trudnoća
19.1.2012 20:50:48   
Anoniman
ja sam na dan ocekivane menst.dobila i trajalo mi 2 dana..ja kontala da mi se nesto poremetilo al za 7 dana pocnem osjecati mucninu i odem kupiti test..bila sam trudnauser posted image user posted image

(odgovor članu lilly86)
  Neposredna veza do poruke: 368
   RE: menstruacija i trudnoća
20.1.2012 13:08:51   
lilly86
draga @noa,bila bi za mustuluka....kad bi i meni tako bilo...iskreno nadam se ...da se beba gnijezi negdje unutra...cekam tu mucninu i ostale simptome...hvala u svakom slucaju pomaze mi da se ne brinem previse...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: menstruacija i trudnoća
20.1.2012 13:14:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly86

draga @noa,bila bi za mustuluka....kad bi i meni tako bilo...iskreno nadam se ...da se beba gnijezi negdje unutra...cekam tu mucninu i ostale simptome...hvala u svakom slucaju pomaze mi da se ne brinem previse...





user posted image user posted image user posted image ja kad sam vidjela to krvarenje bas sam se sj....... kad je prestalo za dva dana opet šokuser posted image kontam majko mila sta mi se desavauser posted image user posted image user posted image eh za mucninu koja je kod mene dosla bilo je krivo sunce,vrucina i veliki skup ljudi na koji nisam htjela ici al ipak odohuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da to mozda kod tebe izostaneuser posted image user posted image user posted image uradi test za par dana,znam da iscekivanje ubijauser posted image

(odgovor članu lilly86)
  Neposredna veza do poruke: 370
   RE: menstruacija i trudnoća
20.1.2012 13:25:43   
lilly86
pa sad bih ja otisla po test ali mi jos malkice ima tragova smedjeg na papiru,a inace meni mentruacija je redovna i uvijek traje najvise 4 dana i peti sam ok,ali sad sam dobila dan poslije nego inace dobijem (15.01..)posije podne i to samo se kao javila da je dosla(vjestica jedna)i dan poslije znaci 16.01 bila cijeli dan samo smjedje,i prestalo evo i danas truncici samo se jave smedji...ne znam sta da mislim....niti sta da radim...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: menstruacija i trudnoća
20.1.2012 13:34:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly86

pa sad bih ja otisla po test ali mi jos malkice ima tragova smedjeg na papiru,a inace meni mentruacija je redovna i uvijek traje najvise 4 dana i peti sam ok,ali sad sam dobila dan poslije nego inace dobijem (15.01..)posije podne i to samo se kao javila da je dosla(vjestica jedna)i dan poslije znaci 16.01 bila cijeli dan samo smjedje,i prestalo evo i danas truncici samo se jave smedji...ne znam sta da mislim....niti sta da radim...




tako je i kod mene bilo,ne znam sta da ti kazem ja sam kupila test pa kao cekat cu jutro i nisam izdrzala napravim ga u ponocuser posted image user posted image user posted image zelim da i tebi pokazeuser posted image

(odgovor članu lilly86)
  Neposredna veza do poruke: 372
   RE: menstruacija i trudnoća
20.1.2012 14:34:12   
lilly86
oj Boze,iskreno se nadam...user posted image a mogu li uraditi test bezobzira sto se ovo "cudo" smdje kojeg ima smao trun...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: menstruacija i trudnoća
20.1.2012 14:44:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly86

oj Boze,iskreno se nadam...user posted image a mogu li uraditi test bezobzira sto se ovo "cudo" smdje kojeg ima smao trun...




hajde probaj sacekati do sutra ako mozesuser posted image user posted image pa fino ujutru uradi test s prvim urinomuser posted image

(odgovor članu lilly86)
  Neposredna veza do poruke: 374
   RE: menstruacija i trudnoća
20.1.2012 15:13:39   
lilly86
drage moje ja se bojim da cu se razoarati,ipak pokusacu da se strpim do sutra...ako uradim prije javim vam....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

bb
marny

pratite li big brother ?

da (46%)

ne (42%)

ponekad (11%)


Broj svih glasova: 114

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *