|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: menstruacija i trudnoća
12.8.2008 0:18:18   
sabas
edina g nadam se da ces nas sa slijedecim javljanjem obradovati

(odgovor članu EDINA G)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 12:53:45   
ajla.d
dali se moze ostati trudna kad posle menge imas odnos i necuvas se pa makar to bilo samo jednom

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 12:54:41   
budućamama
Može. Mojoj prijateljici se to desilo dva puta i sad je majka dvoje djece.

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 12:56:33   
maslačak82
Rijetko, ali je sve moguće! Moja sestra bila na sistematskom prije koji mjesec, veli joj doktor sada ćemo ginekološki pregled, ona veli jadna, joj nemojte juče sam dobila, on veli napravićemo vanjski pregled i vidi joj folikul! Ona se ukočila.
Eto sve je moguće

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 12:59:19   
ajla.d
super cestitam ja imam 23god a muz 30god ja bi zeljela bebu ali on nezeli jos sad kad mi zavrsi menga dogovorili smo se da se bar jednom necemo cuvat pa se nadam bar nesto od tog jednog

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:03:00   
ajla.d
sve nesto se bojim posto smo se prirodno cuvali pet god pa se bojim da nebi mogla dugo zato imat djecezbog toga

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:06:49   
maslačak82
nema ti to veze ako je sve u redu, jedino je kriza ako kontracepciju uzimaš više od 10 godina, s tim da ti treba oko 3 mjeseca da se sve unormali, ali nije ni to pravilo! Neke ostanu trudne odmah po prestanku kontracepcije, a neke i ako zaborave pilulu, sve je to individualno.


< Poruku je uredio maslačak82 -- 20.8.2008 13:09:06 >

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:09:26   
ajla.d
nisam koristila nista vec prirodno sasvim cak i bez prezervativa zato sad bi htjela bebu pa vidjecemo

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:11:56   
maslačak82
e draga moja, ne znam, tko se prirodno čuva prirodno i zatrudni jer ima spermatozoida i u tekućini.Ja sam mislila da si ti pilule koristila user posted image

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:12:57   
ajla.d
prosli mjesec malo mi je bilo uslo sasvim slucajno i nadala sam se ali nista dali treba sva sperma uc da bi ostala trudna il nemora to znacit

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:13:37   
Happy
Ja sam se čuvala prirodnim putem 5 godina i malte ne iz prvog puta user posted image . Sve je to indvidualno. Sretno u svakom slučajuuser posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:14:41   
ajla.d
zastobas je teze zatrudnit kad se cuvas prirodno

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:17:14   
maslačak82
pa sad sam ti napisala da spermatozoida ima i u tekućini (onoj što kaplje user posted image ), sve ovisi o njihovoj kvaliteti, kakvi su plivači, ali nemoj se hvatati za slamku, neki prakticiraju prekinut snošaj (kao prirodna metoda kontracepcije, koju ste i vi koristili) pa ostanu trudni, neki kao npr. moj muž i ja istresemo sve još nogice u zraku pa se ne hvata.

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:18:11   
ajla.d
hvala ti puno i nadam se da ce bit sta ovog mjeseca nebi mi bio veci ni bolji poklon sad za rodjendan pa javim user posted image pozdrav i jos jednom hvala

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:20:54   
maslačak82
Ja ti od srca želim da je tako, da ne čekaš dugo jer to te nekad zna psihički slomiti.
Sretno i nek ti se ispuni želja.

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:21:47   
ajla.d
kod mene covjek vadi i ode ono koja kap ali nista treba mozda sve da istrese u mene da bi bilo sta jel posle svrsavanja kazu da netreba ustajat bar pola sata

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: menstruacija i trudnoća
20.8.2008 13:27:26   
maslačak82
Isprobaj i to ja jesam-ništa, ali kad ono hoće-hoće kad su plivači dobri onda ne treba ni ležati, mnogo žena nije pa su zatrudnile, to ležanje prakticiramo mi koje se trudimo duže, ne trebalo ti dabogda, inače prosječna brzina sperme je oko 45km/h pa ti sada vidi..

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: menstruacija i trudnoća
22.9.2008 21:42:04   
m_sel
zdravo svima, ev da i ja kazem sta je meni bilo,od 1.09.sam imala bolove u ledjima i u stomaku ono kao da cu dobiti,imala bijeli iscjedak i boljele su me bradavice,prvih 4-5 dana sam jela uvijek nesto medjutim to je prestalo,sad jedem kao i prije. Nisam svaki dan imala te simptome al jesam cesto sve do 19.09.kad sam i dobila,e sad ne znam da li sam trudna il nisam, menstruacija mi je normalna, ne krvarim previse a ni manje nego inace,jel moguce imati neke simptome trudnoce i dobiti i biti trudna il ipak nisam ;) Na pocetku sam mislila da sam trudna medjutim kad sam dobila onda sumnjam :( et lijep pozz svima :)

(odgovor članu smira)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: menstruacija i trudnoća
28.10.2008 1:04:32   
tacasd
mene zanima da li moze da se ostane u drugom stanju i ako imas odnos sa partnerom kad ti se zavrsi ciklus jer sma ja u dilemi imala sma odnos sa prtnerom posle ciklusa i do danas sam imala neke simtome kao trudnice ali sam danas dobila i ako mi je mi kasnilo 1-2 dana nego sto dobijam redovno

(odgovor članu m_sel)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: menstruacija i trudnoća
28.10.2008 7:03:58   
meedic
Tacasd, dobro dosla! Pa mozda je najlakse da uradis test za trudnocu.

(odgovor članu tacasd)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: menstruacija i trudnoća
28.10.2008 11:01:38   
bebana27
mene isto inetrsuje da li se moze dobitiuser posted image a biti trudna,mislim tek mi se je sad pojavila osjetljivost grudi mislim bradavice me bole na dodir,imam bol u donjem djelu stomala i bol u ledjima,i naravno mjenjam raspolozenje cas bi se smijala cas bi plakala ali kad razmislim kako da sam trudna kad sam imala

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu meedic)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: menstruacija i trudnoća
28.10.2008 11:06:24   
vjestica
Bebana, prestani se zamarati simptomima
simptomi PMS i T su skoro isti
ako sumnjaš na trunoću, uradi test

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: menstruacija i trudnoća
28.10.2008 13:30:52   
tacasd
posto sam nocas dobila sa jakim bolovima morla sma da popijem tabletu za boleve i sve se to smirilo i sad mi nije jasno a to da me i sad jos bole jajnici, ali da jos napomene da smo ovog meseca sa deckom sa jednom pokusali da ja ostanem u drugom stanju

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: menstruacija i trudnoća
1.11.2008 22:03:33   
sminkica
Curke nova sam i nadam se da ce ova tema jos dugo biti aktivna - puno nas koje trebamo podrsku i "zenske razgovore" na ovu temu... Moja prica (za one koje imaju zivce da citaju): trudnoca kad sam se najmanje nadala (a nisam imala neka nadanja jer imam zavaljenu maternicu i doc mi rece da cu tesko i ostati trudna bez nekih polozaja za "cuvanje spermica"). Bila je to trudnoca sa klasicnim simptomima: grudi ogromne a jako bolne, WC drugi dom, spavala sam kao drogirana, nisam imala mucnine samo blage nesvjestice...na drugom pregledu doc mi je rekla da su blizanci - sreci nije bilo kraja, ali...nakon tri kao kriticna mjeseca budim se u lokvi krvi i otada ne izlazim iz bolnice. Nalazi ne mogu biti bolji, CRP uredan, nema bakterija, nema upale - ma sve super ali krvarenja ne prestaju...Kad je to konacno prestalo onda je pocela da curi plodova voda - silni pregledi i testovi nisu pokazali nikakav problem - a ja sam se porodila sa 4,5 mjeseca (nosila sam dva sina). O tim mukama ne mogu ni da pricam. Proslo je od toga 6 mjeseci kad sam opet skupila snage i hrabrosti da probam. Sad ne znam sta da mislim - ja koja nikada ne spavam (samo 4 sata dnevno spavam) opet spavam kao blesava; grudi koje me poslije poroda vise nisu zabolile - opet bole i jos svasta nesto ali, krvarim u tacno ocekivano vrijeme - ne kao sto bi trebala ali ipak krvarim. Ne znam sta da mislim. Ljuti me samo kako neko ima srece - sa mnom je u bolnici bila cura koja je dosla da pobaci i kaze: Nisam luda!

(odgovor članu tacasd)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: menstruacija i trudnoća
1.11.2008 23:11:41   
emy
ne mogu reci da znam kako  ti je bilo kada si izgubila dva slatka sincica
jer to je tuga koju samo jedna majka moze znati

ali pokusat cu ti  pomoci
moja rodica je 4 mjeseca nosila svog sincica
a svaki mjesec je uredno dobivala menstr.
peti mjesec je zakasnila
otisla ginekologu
i bila trudna skoro 5 mjeseci

sincic je sada veliki momak od 10 godina

zelim ti svu srecu ovoga svijeta

(odgovor članu sminkica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *