|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sakupljanje medvjedića
20.1.2009 11:28:49   
sanelicaaa
Nama danas stigla zirafa user posted image user posted image Bas je super user posted image
I relativno brzo, za 15 dana. S obzirom da sam iz Mostara, iznenadila sam se user posted image Sad cemo da skupljamo za bibi user posted image


_____________________________

DENIJAL, 10.07.2008
DIN, 04.10.2009


(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: sakupljanje medvjedića
20.1.2009 11:30:35   
M kao Mama
Hej, sanelice, jesi ta tvoja žirafica od 20 ili 18 bodova, zanima me jer su neke forumašice pitale da li su stare koverte, gdje je 18 meda za žirafu u igri.

Požurite za bibi, ako mislite, da sakupljate, jer je nagradna do juna ili jula ove godine, jedino ako imate meda u šteku.

Uživajte u igri

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: sakupljanje medvjedića
20.1.2009 11:31:05   
sanelicaaa
18 user posted image

_____________________________

DENIJAL, 10.07.2008
DIN, 04.10.2009


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: sakupljanje medvjedića
20.1.2009 11:31:43   
sanelicaaa
I imamo jos meda u steku user posted image user posted image

_____________________________

DENIJAL, 10.07.2008
DIN, 04.10.2009


(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: sakupljanje medvjedića
20.1.2009 11:38:16   
M kao Mama
Pa, to je super vijest . jer čini se da je Ziki rekla da ima tu staru kovertu, pa da može i nju poslati

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: sakupljanje medvjedića
27.1.2009 13:00:51   
batterfly
Narode,ja sam zvala jos prosle sedmice,mislim na danasnji dan i pricala sa Arifom i ostavila podatke i sve...Ali mojih kovertica jos nemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Trebam li opet zvati ili da cekam....jer vi kazete da ste te koverte dobile u roku od dva dana.????

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: sakupljanje medvjedića
27.1.2009 18:07:22   
Visnja RR
pa draga nazovi ga opet ..da nije zaboravio... joj kad pomislim kolko sam ih bacila grrrr user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: sakupljanje medvjedića
27.1.2009 18:10:16   
stella
IZVORNA PORUKA: mishka

Narode,ja sam zvala jos prosle sedmice,mislim na danasnji dan i pricala sa Arifom i ostavila podatke i sve...Ali mojih kovertica jos nemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Trebam li opet zvati ili da cekam....jer vi kazete da ste te koverte dobile u roku od dva dana.????

Misure nazovi ti njega opet.Istina ,mi smo dobili za dva dana i za dva podigli igracku.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: sakupljanje medvjedića
27.1.2009 18:11:21   
stella
IZVORNA PORUKA: sanelicaaa

18 user posted image

Ja koliko vidim kod mene za zirafu treba 20 medica

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: sakupljanje medvjedića
27.1.2009 18:29:23   
Visnja RR
tek imam 9 user posted image  a ja budala pobacala od pelena a sacuvala od maramica ... nigdje logike user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: sakupljanje medvjedića
27.1.2009 18:35:34   
stella
user posted image user posted image Visnja kraljica siuser posted image
Zao mi je sto si pobacala

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 12:20:14   
batterfly
Evo ja zvala opet....Kaze co'ek da mi je poslao jos 19.01.,ali kaze ako nije doslo za devet dana ,nece ni doci....Provjerili sve podatke,opet....Sve tacno,sve ok,ali meni koverti neeemaaa!!!
Rekao je da ce poslati sutra,i da bi trebalo stici do petka...Daj Boze,ja sam inace peh (zestok) kad se radi ovako o nagradnim igrama i sl...Zato nigdje nista i ne igram,ne ubacivam ni racune u one kutije,ma nista...Davno sam skontala da ne vrijediuser posted image user posted image user posted image user posted image ...Ja peha veceg od sebe nisam srela,nikad....user posted image .....

A moram spomenuti da su me porsle godine izvukli u "Best-u",ko biva osvojila ja neku nagradu.....I stajao je taj spisak na vratima Best-a i 20 dana,nit sam obracala paznju,a pogotovo mi nije palo na pamet da procitam da slucajno,nisam ja sta dobila...Kad komsinka me zaustavi,i kaze ,jesi li podigla nagradu??'Meni uputnici iznad glave...Reko nisam kakvu??
Helem,odem ja u Best,i nakon sto mi je prodavacica uzela podatke,uzela licnu kartu,ja i dalje cekam..kontam...10.000KM garantuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..
Ee, kad je ona meni donijela zapakovano nesto...Ja zaviri da vidim ,kad ,ljudi moji,ni manje ni vise,vec jedna velika zdjela i jedav veliikii tanjir!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Nemate pojma koliko me je bilo stid.,,,i koliko sam bila ljuta na komsinku sto mi rece za nagradu.....user posted image user posted image user posted image user posted image .....


(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:06:12   
M kao Mama
Aida, matere mi ti si moja kraljica, ja se počela smijati, kad kaže kolegica, šta je smiješno, proitam ja njoj, veli ona reci ti toj kolegici, neka ona dobro pogleda, možda je to neki porculan, hahahaha, de molim te uslikaj nam tu čuvenu nagradu, a koverte valjda će doći, ako ne dođu, nešto ćemo skontati

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:08:47   
Visnja RR
a da ti neko ne izvuce koverat iz postanskog sanduceta?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:09:42   
mamica
drage moje... ja prosli put kad je bila nagradna igra sakupila 18 meda i poslala za zirafu i moj je hamza jedva cekao da stigne... ali nikad nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image ... nisu nam poslali igracku... sad je ponovo nagradna igra i ponovo sakupljam ali me stvarno strah da mi se ista stvar ne ponoviuser posted image user posted image user posted image user posted image ...sta da radim???? pomagajte... 

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:11:11   
jasmina_mm
mamice gdje si nabavila onu karticu za popunjavanje
i ja sam prosli put poslala ali ni traga ni glasa od igracke

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:13:05   
M kao Mama
Jasmina i ti nazovi Arifa oa mu kaži kada si poslala mede,

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:14:44   
M kao Mama
Uh, pa nisam vidjela mamicin post, ja sam uvijek prije kada sam slalal sve to fino iskopiram, i kovertu i sve, i imam kao dokaz, ali mene su do sada ispoštovali, u svakom slučaju zovite arifa i tražite svoje igračke.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:16:01   
mamica
pa u trznom centru u Bingu sam dobila koverte... lijepo sve uredno... adresirane one koverte unutra ja polijepila 18 meda i poslala i nikad nista... na kraju mi se muz smijao kaze ne znam kako imas zivaca to raditi kad nikad nista od toga... a meni daje...uh dabogdo nisam tad nikako ni slala sad bih imala jos malo pa za bibi... ali eto izgleda nisam ja te srece...
cini mi se da im odnesem na ruke nesto bi se zakompšlikovao...

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:17:51   
mamica
pa sta mislis mama alma ima li kakve sanse da mi sad poslju moju dugo cekanu ziraficu?


(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:21:06   
M kao Mama
Nazovite i pitajte, ja sam takva i dok ne istjeram svoje ne bi ih popustila, zovite, zovite i javite šta je kaoa arif

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:29:21   
mamica
evo sad sam zvala ali nema arifa.... los znak... ma samo se dzaba nadam

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:35:50   
M kao Mama
ma, nije loš znak, nazovi kasnije, ma biče to ok, bona, znam da su u tom krugu podijelili 11 hiljada igračaka,

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:43:24   
mamica
hvala sto mi drzis fige, mada ja nekako ne mogu bas biti pozitivna... ali vidjela sam slike autica kojeg si ti dobila i bas mi se svidja a i dobro bi dosao mom imranu kad prohoda. Vec imam 18 meda... ne treba nam jos puno i vjerujem da bismo ubrzo imali za bibi... i jos kad bi nam poslali zirafu od prije ... mmmm..... ko bi bio sretniji od mojih sinova ali to je previse dobro da bi bilo stvarno... sutra zovem ponovo arifa da vidim ima li sta od svega toga ako ne mozda i ovo batalim...user posted image  

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:44:26   
batterfly
de molim te uslikaj nam tu čuvenu nagradu


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vjeruj da nakon i godinu dana stoji u plakaru,neotpakovano,(samo malo otvoreno kako sma provirila sta je)...
a LICI NA TO ,DA ME JE STID I BILO KOME ODNIJETI ILI DATI,ETOO..

A uslikat cu danas u toku dana i postaviti,evo mi se baterije pune!!!


A pametna ti je ideja to iskopiratiuser posted image ..Ja se toga ne bi nikad sjetila....


A Visnja,moguce je svasta...Ima kod nas seljaka ovdje,da ne povjerujes!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *