|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
10.7.2012 14:00:43   
treće
čestitam na djevojčici,
da se što prije uštimate u četvero i u zdravlju poživite , neka vas sreća stalno pratiuser posted image

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
10.7.2012 14:13:52   
dijana79
čestitam Lulu želim vam brz oporavak i što brže da stignete kućiuser posted image user posted image user posted image Luni i tajiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
10.7.2012 17:40:41   
Arina
mojoj dragoj prijateljici svu srecu svijeta zelim user posted image  da da ti male princeze budu zive i zdrave i da budete sretna porodica dugo,duuuuugo....Mila moja cuvaj mi se i brzo oporavi ,poljubu malu ljepoticu za dobrodoslicu na ovaj svijet user posted image

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
10.7.2012 18:22:59   
sporty mamaa
Lulu cestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
10.7.2012 18:23:47   
Nasmijana1

user posted image user posted image user posted image
Cestitke Lulu. Sve najbolje vama i sto brzi oporavak.

_____________________________

U zen fazi :). Cekam prvo dijete, termin aBd 29.08.2012

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
10.7.2012 19:26:08   
SdZ
Iskrene cestitke roditeljima i sekici, a beba da je dugooo, dugoooo vesela i sretna. user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
13.7.2012 0:31:21   
Dalia_88
Ja tek sad saznala, pihh bas sam smotana user posted image
Cestitam od srca i zelim vam sve najljepse user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
14.7.2012 11:55:26   
DM
Čestitke(i meni promaklo)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
14.7.2012 14:45:07   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: andjela I

Prije 10 minuta nasa Lulu je rodila svoju juniorku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Teska je 3300 gr i duga 52 cm. Ne znam jeli na carski ili prirodno, javim se posle s vise informacija. Iskrene cestitke sretnim roditeljima a maloj Luni cestitam rodjenje seke. Da ste zivi i zdravi 100 godina.
Dobro nam dosla Lorena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kao prvo hvala mojoj dragoj andjela I na ovako brzoj dojavi haha legendo moja.

Kao drugo - da da moja Lorenica je odlucila odmah kada je tajo dosao poceti sa guranjem, prirodno je krenulo (otvorila se koji cm ja mislim 1 ili 2 prsta, ispao sluzni i kontrakcije na 2 min) ali doktori odlucise ipak opet CR.

I tako rodila se moja Lorena teska 3,300 gr i mala ispravka - 56cm mamina dugonoga.

Hvala vam svima na divnim cestitkama, nas dvije smo dosle juce kuci, 4 dan nakon operacije, hB sve dobro proslo, malena doji non stop, gladna rodjena haha, ja se polako oporavljam, velika seka je haos ne moze od nje do rijeci doci, mada je malo postala lopuza dok mame nije bilo a tajo je izgubljen hahahaha....

Ljubim vas sve puno!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
14.7.2012 14:52:41   
DM
Luluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
14.7.2012 14:53:31   
andjela I

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: andjela I

Prije 10 minuta nasa Lulu je rodila svoju juniorku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Teska je 3300 gr i duga 52 cm. Ne znam jeli na carski ili prirodno, javim se posle s vise informacija. Iskrene cestitke sretnim roditeljima a maloj Luni cestitam rodjenje seke. Da ste zivi i zdravi 100 godina.
Dobro nam dosla Lorena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kao prvo hvala mojoj dragoj andjela I na ovako brzoj dojavi haha legendo moja.

Kao drugo - da da moja Lorenica je odlucila odmah kada je tajo dosao poceti sa guranjem, prirodno je krenulo (otvorila se koji cm ja mislim 1 ili 2 prsta, ispao sluzni i kontrakcije na 2 min) ali doktori odlucise ipak opet CR.

I tako rodila se moja Lorena teska 3,300 gr i mala ispravka - 56cm mamina dugonoga.

Hvala vam svima na divnim cestitkama, nas dvije smo dosle juce kuci, 4 dan nakon operacije, hB sve dobro proslo, malena doji non stop, gladna rodjena haha, ja se polako oporavljam, velika seka je haos ne moze od nje do rijeci doci, mada je malo postala lopuza dok mame nije bilo a tajo je izgubljen hahahaha....

Ljubim vas sve puno!

Ma nema na cemu draga moja, znam da su ovu vijest nase ringerasice zeljno iscekivale, zato sam i pozurila sa objavom. Ljubim vas...

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
17.7.2012 17:53:04   
Mirkica
LULU cestitiam od srca na rodjenju princeze user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
17.7.2012 20:25:12   
samedi
I ja se, sa zakšnjenjem, pridružujem čestitkama, sve najbolje maloj Loreni i cijeloj porodici user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
18.7.2012 15:28:24   
yasemin
čestitke od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

yasemin

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
18.7.2012 19:48:39   
Nunny
lulu mila drago mi je sto je sve dobro proslo, neka je malena zdravo i veselo i da zivi 100 godina, ljubim vasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
18.7.2012 19:50:23   
Leva
Cestitke Lulu a juniorki dug i sretan zivot user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Nasa Lulu_08 rodila svoju juniorku
20.7.2012 22:10:52   
IceRose
CESTITAM mila od srca user posted image user posted image , drago mi je da je sve dobro proslo user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *