|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.1.2015 8:14:11   
veeseelaa
mah kad bi ja njih pitala...
osobito se sa AJšom ne bi natezala
svakako da ima svoja omiljena jela.... rižota, paste, lazanje, kupus salatu, čorbice i masline

ali mora sve da se jede, bude nevoljko, bude negodovanja ali jede se

A Esma sad za sad rijetko da za nešto nije raspoložena

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.1.2015 12:40:21   
Medić*
Ja kada se nesto ne voli, ne forisiram nikada. Ne volim da jede nesto od cega ima nagon los. To se primjeti. Drugo je ako je dijete probirljivo ili ako bas nesto ne smeka.
Ne volim da ni mene neko natjera da pojedem nesto sto ne volim.
Mi nemamo problema, sve jedu nesto vise vole a nesto manje, logicno.
Boraniju F ne voli. Ako je nama za rucak on ce dobiti bilo sta drugo. Jednostavno ima nagon za povracanjem cim je proba. Ne podnosi.
Uglčavnom hBg nemamo problema sa ishranom, seljacka djeca prava, vole zdravo, ima i nezdravih izleta svakako, no rijetko.
I nas dvoje odraslih nismo probirljivi :)
Bitno im je usaditi zdrave navike, ono sto bas ne smekaju ne silim.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.1.2015 12:45:21   
bebaa
da,ni ja takođe ne forsiram nešto što mu ne sjeda...ima stvari koje voli....ali džaba nekad kad nije u vinklu ni to mu se ne sviđa....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.1.2015 12:57:03   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bebaa

da,ni ja takođe ne forsiram nešto što mu ne sjeda...ima stvari koje voli....ali džaba nekad kad nije u vinklu ni to mu se ne sviđa....user posted image


Naravno. Naidje im neki period kada i ono sto vole ne pojedu kako treba.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.1.2015 14:09:26   
mimi_2in1
kod moje asje je vec duze vrijeme faza kad sta god krenemo jesti mase glavom a-a..muka je ubaciti taj prvi zalogaj. sad kako je bolesna bila jos je gore bilo. nekad. nekad to hranjenje izgleda ovako, ona sjedi u stokici, dernja se na sav glas, ja ubacim zalogaj, ona proguta, nastavi se dernjat..i sve tako. user posted image
sta voli...hmm voli mandarine i mogla bi ih kilama jesti, voli kukuruz i grasak da bere prsticima, voli grah i njega uglavnom fino pojee. voli fasirane snicle, voli leblebije isto da kupi prsticima. generalno vise voli nesto svojom rukicom nego da je hranimo..grozdjice, brusnice, suhe sljive i kajsije, sve je to oke dok god moze sama da ih bere sa stola. supice voli sa hljebom i tu prodje bilo koje povrce. jabuku mnogo voli, al cijelu da je grize. treba joj dan da je pojede al pojede je cijelu. maline ljetos su bile hit.recimo u zadnje vrijeme poludila za propolis sprejom. stalno se otimamo ona bi konstantno da joj prscem.a ne smijem, samo dva puta. i voli AD kapi, nevjerovatno ih u slast popijeuser posted image

ne voli tikvu nikako, povraca na nju, stresa se sva. ni onako pecenu, ni tikvenicu..jedino sam joj uspjela u krem supri dati, tad je oke. ne voli med, ne voli sladak caj nikako, nece da ga pije ni naopako. nije ljubitelj rize, ni prosa..valjd joj zrasto pa krene da vadi iz usta..proso jedino u supici, dobro raskuhan pojede, dok reciomo sutliju nece nikako.. dzemovima isto bas nije odusveljena.

sto se slatkisa tice bananice voli, ostalo uglavnom melja pa joj i ne dajem. smoki voli pa dobije ponekad, ako joj neko kupi..

i tako..uglavnom nama je najveci problem nagovoriti je da jede, a kad pocne onda moze proci skoro sveuser posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.1.2015 14:11:19   
salmy
sve jede osim grahauser posted image kad je grah u vrticu za rucak taj dan nece da ide..jer ga tete tjeraju i on to povratiuser posted image

omiljeno jelo mu je u zadnje vrijeme knedlice od griza....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 281
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *