|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:11:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ni ja ne bih mogla bit sa mlađim muškarcem od sebe.

Ionako većina muškaraca - neovisno o godinama - se u neka doba ponašaju kao da su u pubertetu.



ma sve ok al da ja zaglavim s nekim balavcem mladjim od mene pa da mi plače kad ga naružim user posted image ne bi se mogla zamisliti u takvim vezama.... to s moje tačke gledišta dodje kao da nisam dovoljno jaka neko mi treba neki balavac da me slijedi, sluša i u mene gleda kao u Boga a ja opet volim kad je stariji pa radi to isto user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:13:16   
mamma mumi
pa neke mogu, ja sam uvijek imala mladje i udala sam se za 5 god. mladjeg, ali bogami je u glavi stariji,ili sam ja mladja. Doduse meni je rat uzeo najboljih 5 godina mladosti, tako da se ja uvijek osjecam mladje. Bitno je da se duse omirisu. Godine nisu bitne, jer mislim da su svi muskarci na istim razinama, vazda neodrastu, pogotovo mamini sinovi.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:13:22   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma sve ok al da ja zaglavim s nekim balavcem mladjim od mene pa da mi plače kad ga naružim user posted image ne bi se mogla zamisliti u takvim vezama.... to s moje tačke gledišta dodje kao da nisam dovoljno jaka neko mi treba neki balavac da me slijedi, sluša i u mene gleda kao u Boga a ja opet volim kad je stariji pa radi to isto user posted image user posted image



Ma ko se rodio da je ženama ugodio.user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:14:46   
Ella_H
Potpisujem Rose.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:15:05   
veeseelaa
Ma ko se rodio da je ženama ugodio.user posted image


ma nismo mi sve iste, evidentno
ja volim da ukrotim a ne da dodje ukroćen... hahahah zamal napisah ukrućen user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:17:43   
veeseelaa
pa neke mogu, ja sam uvijek imala mladje


ma ok, nako pričamo
al kako dodješ do mladjeg? izgledaš mladoliko pa ti pridju mladji il šta...?
mislim nisam ni ja izgledala ko neka tetka al i izlazila sam i družila se sa ekipom mojih godina il starijom, jednostavno interesi su nam slični....
isto kao što ja sada, odnosno odavno nisam za npr disko, nego volim zaćejfit u konobi tako i taj mladji nema šta raditi u konobi, dosadno mu itd i kako da sretnem mladjeg uopće?
misterij


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:21:22   
veeseelaa
al kako dodješ do mladjeg?


mislim ovo moram znati, za koju godinu možda zatreba user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:23:01   
mamma mumi
Pa kazu da izgledam mladje, ali momci koji su bili mladji po godinama, izgledali su stariji i fizički i psihički, tako se potrefilo, pa tako naleti i mm na mene. Za sada je sve ok, a vec smo 5 god u braku

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:23:35   
Ella_H
veeesela zar ti ono nebi udata
nece ti nista trebat za godinu aBd
idi coJku i budi dobrauser posted image .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:24:02   
zvončica
I ja se vazda kofrcila medju starije....ne bih mogla sa mladjim...bas ne znam ni kako bih pocela, a ni zavrsila user posted image ... 
Pa da ne bi bilo k'o u onom filmu "N....., nisam ti ja majkaaaaa"user posted image user posted image


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:24:21   
veeseelaa
pa kako meni da se ne potrefi? koji sam ja peh user posted image user posted image
sad mi žao što ne probah jednog mladjeg od sebe da imam oba iskustva
a ne vako u praznu slamu da mlatimuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:27:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ella_H

veeesela zar ti ono nebi udata
nece ti nista trebat za godinu aBd
idi coJku i budi dobrauser posted image .


e hvala na prisjećanju user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:29:41   
mamma mumi
Meni se tako potrefilo, valjda genetika, i nasljedje, i mama mi je starija od oca, pa ja nastavila tradicijuuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:35:54   
veeseelaa
nek si mumi, šta te briga! tako i treba, samo treba raditi ono što ga veseli user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:46:48   
mamma mumi
naravno milauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 22:10:14   
D_K
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Meni se tako potrefilo, valjda genetika, i nasljedje, i mama mi je starija od oca, pa ja nastavila tradicijuuser posted image


ja sam uvijek bila protiv takvih veza dok me muzek nije razuvjerio i pokazao da su to ciste predrasude.. a ako se brak klima on ce se klimati sa mladjom i starijom kombinacijom..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 22:23:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa neke mogu, ja sam uvijek imala mladje


ma ok, nako pričamo
al kako dodješ do mladjeg? izgledaš mladoliko pa ti pridju mladji il šta...?
mislim nisam ni ja izgledala ko neka tetka al i izlazila sam i družila se sa ekipom mojih godina il starijom, jednostavno interesi su nam slični....
isto kao što ja sada, odnosno odavno nisam za npr disko, nego volim zaćejfit u konobi tako i taj mladji nema šta raditi u konobi, dosadno mu itd i kako da sretnem mladjeg uopće?
misterij


meni su prije mm od kad znam za sebe sve prilazili par godina mladji momci,izlazila sam na polularna mjesta gdje izlazi vecina raje mojih godina ili malo mladji i malo stariji, nisam nikad izlazila u restorane i konobe vec kafice i clubove. izgledala uvijek mladje, jer kad bi mi neko prisao i pitao me koliko imam godina ja bih ga upitala sta misli i redovno bi me podmladili 3-5 godinauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 22:28:20   
teacher75
ja recimo nikad nisam voljela puno starije od sebe (vise od 5 godina), nekako mi bili preozbiljni i dosadni, a ja njima neozbiljna i neizivljenauser posted image a sada da sam slobodna, npr, prije bih voljela nekoga 5-6 godina mladjeg nego 5-6 godina starijeguser posted image a za vecu razliku u godinama od 5-6 (u oba smjera)nisam nikako, to ne volim

< Poruku je uredio teacher75 -- 27.1.2012 22:29:24 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 22:44:33   
vjestica
i ja ću prije izabrati mlado, svježe meso user posted image nego nekog starijeg
mm nije toliko mlad, samo je 1,5 g mlađi od mene user posted image
to je kod nas genetski, sve volimo mlađe user posted image (tata malđi 4 g od mame, a sestra ima 8 g mlađeg momka user posted image )


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 22:47:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Meni se tako potrefilo, valjda genetika, i nasljedje, i mama mi je starija od oca, pa ja nastavila tradicijuuser posted image


ja sam uvijek bila protiv takvih veza dok me muzek nije razuvjerio i pokazao da su to ciste predrasude.. a ako se brak klima on ce se klimati sa mladjom i starijom kombinacijom..



ma ode ti hahahah kakvo klimanje
valjda je pitanje dal smo bile, bil bile itd sa nekim mladjim il starijim
a odnosima se zna da je individualno, ako je neko budala, budala je i mlad i star



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 22:49:22   
veeseelaa
a sestra ima 8 g mlađeg momka


opa


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Razlika u godinama
28.1.2012 11:16:19   
balasgirl
Uh, ja sam Boga mi za starije user posted image . Mm je meni bio najmlađi frajer u životu (stariji od mene samo 1 godinu). Uvijek sam nekako imala starije momke (od 5 godina, pa naviše). Najstariji mi je bio čak 18 kuka stariji od mene, toliko star da je imao i staro prastaro ime user posted image user posted image . Al je zato izgledao user posted image . Jednom sam imala neku avanturicu sa tipom mlađim od mene (to sam kasnije saznala), iako nije ni u snu izgledao da je mlađi hehehheheh. Sve u svemu, svako voli ono što mu paše. Meni su eto više odgovarali ti stariji, mada ni piletina nije loša, njamiiii user posted image


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Razlika u godinama
28.1.2012 11:34:00   
Amam
Ja uvijek srljala medju starije,moja mama starija od oca(malo nesto) uvijek mi bilo user posted image ,eh ja onda drugacije od nje,mm stariji od mene 4 god,to mi je nekako eto idealno,nemam pojma zasto user posted image .Imala sam momka 9 god stariji od mene,s njim sam se vec razilazila,jednog 6 god starijeg,s njim sam bila na istim duzinama,kad bolje razmislim nisam ni imala nikoga da mi je ono 1-2 god stariji od mene.
Nikad nisam izlazila s mladjima,sto neko rece,ne znam ni kako bih pocela niti zavrsila user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Razlika u godinama
28.1.2012 11:44:20   
bananica
ja volim i mladje i starijeuser posted image user posted image

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Razlika u godinama
28.1.2012 16:42:07   
veeseelaa
http://www.gledaj-me.info/2012/01/43-godisnja-hrvatica-trudna-s-16.html

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *