|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u godinama
17.7.2008 9:57:07   
proud mom
heheehhe, meni 27 njemu 43... i.... SUPER NAM JE!!! dopunjujemo se u svakom smislu te riječi! naime, ja njega "učim" stvarima koje furaju mladi (ako to mogu uopće reći, jer ni 27 nije malo), a on mene ozbiljnosti života... imamo puuuno toga zajedničkog, volimo iste stvari, društvo, pjesmu, i još puno puno toga, tako da mislim da godine uopće  ne igraju nikakvu ulogu. neko spomenu da možda sada nećemo osjetimo razliku ali da kasnije hoćemo... možda... a možda i ne... ali recimo da da...  u tom slučaju neću žaliti niti jedne jedine  sekunde...  koliko god nam dragi Bog da da budemo zajedno i sretni, bićemo... poslije ćemo bar imati čega da se sjećamo... bolje i ovo nego da sam s nekim ko mi odgovara po godinama a ni po čemu drugom... uostalom, mislim da žene koje stupe u ovakve veze i brakove a da prethodno nisu sjele i razmislile o svim mogućim posljedicama i mogućnošću da se nose sa istima i ne zaslužuju i ne bi ni trebale da se upuštaju u takve stvari...

a što se tiče žena koje su starije od svojih partnera... i u ovom slučaju imam isto mišljenje, samo što tu postoji mala začkoljica... naime, kao što svi znamo žene puno brže sazrijevaju od muškaraca i to treba paziti, tj. treba samo paziti da muškarac bude dovoljno zreo za ženu, a sve ostalo je manje više bitno. ja lično znam jedan par gdje je žena starija od muškarca 15 godina i imaju super brak... doduše već su jako stari... u mom ulazu također postoji par u kom je žena starija od supruga 13 godina... bolje kombinacije od njih dvoje nisam odavno vidjela... imam i jednu prijateljicu koja ima poprilično puno boba ali ni dan danas se ne može zamisliti sa muškarcem koji je stariji od nje; žena jednostavno voli mlađe frajere... kako žene tako i muškarci... sigurna sam da postoji i gro muškaraca koji vole starije žene i to im nimalo ne smeta... stoga...

ma volite se kad možete!!! zar treba da dopustimo da nam godine ometu našu sreću!!!

< Poruku je uredio proud mom -- 17.7.2008 10:00:29 >


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razlika u godinama
17.7.2008 12:26:27   
Babyy
Meni je 22 njemu 27..upoznali smo se kad mi je bilo 16godina.. sad u januaru smo se uzeli i trudna sam 7 sedmica... moja prva ljubav

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razlika u godinama
17.7.2008 12:49:50   
ja
kao i mnoge ovde koje su navele u ljubavi nema granica ili volis ili ne a srce samo bira ,ja sam licno imala iskustvo sa starijim od mene 14 god i super nam je bilouser posted image 6 godina veze ali kao sto je neka ovde navela doslo je do te razlike ja bi i dalje da.......(znateuser posted image  vec nije bitno vreme i mjesto)ali njemu to smeta i ljuti ga....malo pomalo jednostavno trazio je od mene sad da se ja njmu prilagodim njegovim godinama a meni je to smetaloi to je puklo,sad sam u braku i MM je starijiod mene 5 god i super funkcionisemo......ali svakoj ovde zelim puno srece pa nebitno koje su godine u pitanju...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razlika u godinama
17.7.2008 13:23:02   
glavobolja
MM je od mene mlađi svega 6 mj. Međutim, prijateljica se nedavno udala za momka koji je 5 god. od nje mlađi. Primjetih da se već prestala šminkati, mada ona negira da je razlog tome razlika u godinama.
Smatram da to ne bi smjela biti prepreka u ljubavi, ali ja lično nisam za  drastične razlike. Isto tako mislim da ženama "lakše pada" kada je mlađa od muškarca.


_____________________________

Zahra

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razlika u godinama
3.9.2008 10:00:21   
Crvena
IZVORNA PORUKA: RAJA

MM je stariji od mene samo 1god ali u svakom slučaju nama je super i ja isto tako mislim da godine nisu važne

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razlika u godinama
3.9.2008 10:09:26   
mamyca
MM je od mene stariji 2 godine,i mislim isto da godine nisu vazne user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razlika u godinama
3.9.2008 11:23:18   
Mara
MM je stariji od mene 5,5 god.
Mislim da se na nama vidi da je on stariji od mene , poćeo  pomalo ćelavitiuser posted image
Joj da me vidi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razlika u godinama
3.9.2008 12:43:15   
Mrka
Mislim da godine nisu bitne. Bitno je da li volis ili ne, koliko se razumijes sa tom osobom i kako sve funkcionise. E, sad nikada nisam bila u vezi sa starijim od  sebe vise od 7 godina, ali imala sam vezu od 3 godine sa momkom starijim od sebe 7 godina i mislim da bi odlicno funkcionisali da ja nisam bila djetinjasta, valjda me pubertet drmao, a on ozbiljan momak.
Ja sam od svog muza starija godinu dana i funkcionirama odlicno. Ne znam da li je u pitanju to sto smo mala razlika ili jednostavno sto smo se "nasli", pa se u 90% slucajeva i situacija slazemo u svemu ili je nesto sasvim trece u pitanju. Mada nikada ne bih bila vise od 2 godine sa mladjim od sebe, niti previse starijim od sebe.
Imam prijateljicu koja ima 20 godina, a muz 29. Njemu je vrijeme da ima porodicu-hoce dijecu, a ona smatrs da je jos mlada, hoce cekati jos 1-2 godine. I kad se dodje do te teme obavezno zavrse u svadji.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razlika u godinama
7.10.2008 23:00:52   
Anoniman
mm,ima 31.god a ja 23.Meni to upoce nesmeta,kao ni njemu naravno.I mislim,da godine nisu bitne...

(odgovor članu lavica)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razlika u godinama
7.10.2008 23:12:48   
jasmina_mm
MM je od mene stariji jedva 11 mjeseciuser posted image , ali mi smo dvoje jos uvijek ludo zaljubljenih blesavih mladih ljudi koji su dobili najljepsi poklon na svijetu (naseg sincica) i koji odlicno funkcioniraju zajedno vec punih 8 godina...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razlika u godinama
2.11.2008 22:24:05   
seky
Ja i MM smo u braku 11 god..razlika izmedju nas je 12god. Meni je sad 29 a MM 41...  U nasem braku nikad nije bilo razmirica a nadam se da nece ni biti,jer smo toliko zajedno i nije postojao problem koji nismo rijesili pricom...svadja,vjerujte da ne znam kako je kad se posvadja sa muzem...A sto se tice razlike nebitna je bitno je koliko je covjek sazreo i koliko poznaje zivot....U mom slucaju nikad nije bila dovedena u pitanje razlika u god...

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razlika u godinama
2.11.2008 22:35:33   
tweety
Moj je od mene stariji 3 godine ali kao sto vas je vec dosta reklo,godine nisu bitne,bitna je ljubav!

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razlika u godinama
4.11.2008 21:11:52   
Aquarius
MM je mlađi od mene skoro godinu dana.  Fali 20 dana da bude puna godina.
Ja volim mlađe.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razlika u godinama
10.11.2008 17:25:08   
Pankica
I moj MM je mlađi od mene, ali samo 23 satauser posted image , "u dan" smo rođeni, što bi naš narod rekao. Tako da i rođendane slavimo skupa (manji nam trošak)user posted image ! Nije sad da pravimo dernek kući povodom rođendana, nego se izvedemo o jednom troškuuser posted image user posted image user posted image ! Ali isto tako nemam ništa protiv toga ni da je muž puno stariji ili da je žena starija od muža. Ako njih dvoje dobro funkcionišu i ako njima to ne predstavlja nikakav problem, zašto bi meni takvo nešto smetalo? U svakom slučaju, podržavam sve što je zasnovano na iskrenoj i veeeliiikoj ljubavi!user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razlika u godinama
10.11.2008 21:43:50   
jagodica bobica
Moj M 10 god.mlađi od mene.Skupa smo 7 god.Imamo kćer od 4 god.Sve štima,više nego odlično.Važan je kompromis.Toga nije bilo u mom prvom braku.

_____________________________

Veliko čudo 1991.
Srednje čudo 1992.
Klinceza 2004.

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razlika u godinama
11.11.2008 21:24:10   
Mače
I ja sam malkice starija od mužeka! Šta ću-mlađe slađe!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu jagodica bobica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razlika u godinama
12.11.2008 20:47:40   
azra
I ja sam starija 3,5 god. od dragog ali to nije bitno važno je ljubav user posted image user posted image

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razlika u godinama
13.11.2008 4:54:12   
Dalia05
Mm je stariji 10 godina od mene. Ali u srcu je kao mali djecak. Svega raduje i pun je energije. Uopste mi ne smeta sto je 10 godina stariji.

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu azra)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razlika u godinama
13.11.2008 19:45:47   
Nunichi
Moj dragi je mladji od mene samo 7 mjeseci,pa ko da i nije...
Imam u uzoj okolini raznih varijacija na tu temu i sve funkcionisu normalno.
Sve je to od osobe do osobe,neko nikada ne odraste bez obzira na godine i na partnera,neki su cijeli zivot preozbiljni...
Ja i mm spadamo u onu grupu neozbiljnih...ali kad treba itekako smo ozbiljni i zreli oboje...ili barem mi tako mislimo user posted image

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razlika u godinama
11.12.2008 20:37:10   
najjda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja od mm starija 8 mjeseci ali dobro nam ideuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razlika u godinama
11.12.2008 20:52:05   
Anoniman
Moj MM od mene stariji dva mjeseca.

(odgovor članu najjda)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razlika u godinama
11.12.2008 20:56:49   
andji
ha...moj m je stariji od mene 14 god,ne vidi se razlika jer seon dobro drži a ja ga održavamuser posted image user posted image user posted image user posted image a i psihički je in u svakom slučaju,a opet zreo na drugoj strani,ja sam oduvijek imala i volila starije muškarce,bili su mi izazov,mogla sam samo da naučim od njih štošta a takodje mogli su mi i da ponude više,baš kao i moj muž sada,uvijek sam uvidjala da mi ovi mladji nisu interesantni nimalo,nekako sam bila zrelija od njih i bilo mije dosadno sa njima

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razlika u godinama
11.12.2008 21:03:57   
mnn
moj je buduči mm stariji od mene 2 godine...ma da je i sto godina stariji kao da je to bitno...glavno je da se slažemo i volimouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razlika u godinama
11.12.2008 21:05:13   
mala curica
IZVORNA PORUKA: andji

ha...moj m je stariji od mene 14 god,ne vidi se razlika jer seon dobro drži a ja ga održavamuser posted image user posted image user posted image user posted image a i psihički je in u svakom slučaju,a opet zreo na drugoj strani,ja sam oduvijek imala i volila starije muškarce,bili su mi izazov,mogla sam samo da naučim od njih štošta a takodje mogli su mi i da ponude više,baš kao i moj muž sada,uvijek sam uvidjala da mi ovi mladji nisu interesantni nimalo,nekako sam bila zrelija od njih i bilo mije dosadno sa njima




user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
Andji slazem se s tobom u potpunosti
Mm je od mene stariji 10god. i 3 mjesecauser posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 11.12.2008 21:06:52 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razlika u godinama
11.12.2008 21:12:32   
enna
MM od mene stariji 4 godine mada sam ja uvijek imala starije momke sa svojom generacijom nisam imala o cemu pricati hehehhe!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *