|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 20:23:50   
andji
mala curice imaju oni neki posebni šmek,ti stariji...mislim da je iskustvo koje godine nose čudo,baš kao vino....što više stoji to više valja...ja to gledam tako,a u mom slučaju ispalo je baš tako

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 20:28:22   
mala curica
Hahahahahahahah user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  
Andji bas si me nesmijala........
Ja Bogami ne volim previse starije(20,25,30god)


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 20:31:36   
andji
ej jeb....pa nisam mislila sad baš na djedove,naravno da sam mislila na te naše do 40,moj m se drži kao da mu je 30,a dobro,to je zahvaljujući što ga ja održavam redovno u svakom pogledu....šalim se malo

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 20:38:18   
mala curica
Dobra si majkemi.......
Mm ima32 a ja 23 i to je meni super
Moj se drzi kao neki tinejdzer,mislim fizicki
A jesmo mi uzele hvaliti nase m
Znas onu staru poslovicu
"svaka ciganka svoje hvali"
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 20:38:24   
dina_89
svi mi se cini da smo ja i andji jako slicne user posted image  mene je mm stariji 9 godina i super nam je ne bi ga mjenjala ni za Vin Diesel-a user posted image user posted image user posted image  super nam je on me potpuno razumije svjestan je mojih potreba ma jednostavno exstra nam je nikada nisam primjetila da su nam te godine u necemu prepreka a kao i andji uvjek sam imala starije muskarce nisam se mogla zamisliti sa nekim mojih godina to su za mene djeca cak i sad user posted image  i

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 20:42:21   
andji
isto dina 89,poštujem svačiji izbor ali ja govorim o svom stavu i svom iskustvu,boro je stariji 14 god od mene,meni će sada 23 a on ima 37,ali vazda je u pokretu,i održava se,ulaže u sebe,ali opet ne toliko kao ja...ja koliko god da kupim maza i krpica meni nikad dosta...a on ima par hlača par trenerki,par majica ali sve original,i on zadovoljan...ma ja osjećam neku sigurnost pored njega ne znam to objasniti,i tako sam se uvijek osjećala pored stariji muškaraca

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 20:46:12   
emy
mm je stariji od mene 7 godina
i pravo je dijete, nekada se ponasa kao tinejdzer
tako da razlika u godinama nije bitna
prije njega sam se zabavljala sa starijim 1 ili 2 god. nikada starijim
ali vjerujte nema razlike
jedino sto on misli da je kao prosao svoje dane ludovanja do zore, ali prosla sam i ja
tako da smo kvit

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 20:57:20   
andji
ih moja emy neka je prošao,to je puno bitno,ima ih u braku pa izlaze...spremaju se vikendom ko tinejdžeri i ujutro dolaze u sitne sate a žene kući sa djecom spavaju...imam poznanicu koja to devera i nije joj lako

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 20:59:48   
jasmina_mm
eh vidio bi on ko bi kuci s djecom bio a ko izlazio user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razlika u godinama
12.12.2008 21:06:02   
andji
jasmina mm i ja se zgrožavam,hvala dragom Bogu što nemam tih problema,ovaj moj se ishodao,prošao je i sito i rašeto,i ja sam mu rekla kad sam ja mogla sve to pustit kraju sa 21 god možeš i ti sa 35,tad smo počeli živit skupa i ja sam ostala trudna odmah

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razlika u godinama
16.12.2008 13:18:31   
sarayka
MM je mladji od mene skoro 2 god, ali zaista to nije nikakvo mjerilo jer sam imala momka starijeg 7 godina od sebe a MM je za njega čiko po zrelostiuser posted image
Sto se tiče izlazaka ne podržavam česte izlaske ali nesvidja mi se ni kad žena i muž znaju samo jedno da drugo pa muž sjedi i slusa traceve žene sa njenim drugaricama.To je smiješnouser posted image
U mom braku koji traje 3,5 godine desi se da MM jednom u 1,5-2 mjeseca izadje sa društvom s posla i to mi je ok jer se i meni desava isto, iako svaki praznik i bitan dan provodimo zajedno naravno. To mi je ok, ali treba imati povjerenja za to....

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razlika u godinama
16.12.2008 14:53:30   
HannaS
Ajd da i ja malo pohvalim svog dragoguser posted image Stariji je od mene 8 godina,al ja se toga sjetim samo kad nas neko pita za godine.Razlika se ne primijeti jer je on vece dijete od mene iako sam ja mladja.Slazemo se u svemu,i nemamo nikakvih problema za koje bi okrivila razliku u godinama.U braku smo 11 mjeseci,a u maju cu rodituser posted image user posted image


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razlika u godinama
16.12.2008 22:43:59   
almai
MM je stariji od mene tacno 10god..i to u bocu.
Naime isti dan smo rodeni...tako da nikad nemoze mi zaboraviti rodendanuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razlika u godinama
5.1.2009 15:04:08   
prskalica
moj dragi je stariji od mene 12,5 god.i meni to ne smeta.odlicno se slazemo.mada to njega malko boli aliii.meni je o.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razlika u godinama
5.1.2009 15:59:49   
chuci
ja i moja sreća proslavili 9-tu godišnjicu neki dan od kako smo skupa. i baš nam je super.
meni će ove godine 25 a njemu 27 punih biti. a rođendan nam je u isti dan, sa razmakom 2 sedmice pa se mi dva puta izvodimo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razlika u godinama
13.1.2009 20:08:57   
melissad
IZVORNA PORUKA: andji

ha...moj m je stariji od mene 14 god,ne vidi se razlika jer seon dobro drži a ja ga održavamuser posted image user posted image user posted image user posted image a i psihički je in u svakom slučaju,a opet zreo na drugoj strani,ja sam oduvijek imala i volila starije muškarce,bili su mi izazov,mogla sam samo da naučim od njih štošta
sve bih i ja ovo napisala, osim sto je moj od mene stariji 13 godina, bitno je da se dvoje vole i podjednako razumeju i postuju, ostalo ce sve biti OK....................

_____________________________

19.11.2008. rodila se DINA, sreca moja najveca

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razlika u godinama
13.1.2009 23:06:08   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: andji

... imaju oni neki posebni šmek,ti stariji...mislim da je iskustvo koje godine nose čudo,baš kao vino....što više stoji to više valja...ja to gledam tako,a u mom slučaju ispalo je baš tako



A zamisli situaciju kad tebi bude 40 i koja. Ti žena u najboljim godinama, a on već bliži 60-toj. A znaš šta se muškarcima dešava kako godine idu.user posted image user posted image user posted image user posted image   Šalim se naravno.user posted image

Ma nije bitna razlika u godinama, bitno je kako se dvoje slažu. Znam ja ljudi od 50 ili 60 godina koji se ponašaju kao djeca, oblače kao da im je 17, žive kao da im je 23. A isto tako ima muškaraca, momaka, kojima je 20 a zreli su i odgovorni kao da im je 40. Sve je to individualno, od osobe do osobe.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razlika u godinama
13.1.2009 23:42:31   
Anoniman
Čitajući vaše postove, osjećam se kao da sam se udala za balavca user posted image user posted image . Šalim se, naravno.
MM je stariji od mene 1 god. i 4 mj. Jeste da se osjećam ponekad kao da sam mu drugarica, mama, ......supruga 3 u 1user posted image  ali funkcionišemo već 10 godina!!!!
Volim ja moje "veliko" dijete najviše na svijetu user posted image

(odgovor članu Aquarius)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razlika u godinama
13.1.2009 23:45:13   
Ilhana RR
Moj muz je od mene stariji 7 mjeseci... i nama je super, imamo slicne ukuse sto se tice muzike filmova i hrane i svega... dosta imamo i zajednickog koje nam cini sve lakse...

neznam, nikad nisam razmisljala o tome...

Znam jedan slucaj, iz starog komsiluka nam.
On je isao u isti razred kao i moja mama, a njena mama se porodila isti dan kad i moja... a njih dvoje se udale.... znaci duplo stariji od nje, kad je se ona rodila on je uveliko asikovo i sebi stvarao u zivotu... ALI imaju prelijep brak!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razlika u godinama
13.1.2009 23:49:43   
ziki
Čitajući vaše postove, osjećam se kao da sam se udala za balavca
takodjeuser posted image user posted image user posted image  moj dragi je od mene stariji 2 mjeseca i 24 dana, zajedno smo 11.5 god, od toga u braku 2.5 god. Postujem svaciji izbor, moje misljenje  +/- 5 godina da se i ne osjeti ostalo... ali eto ima primjera da grijesim

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razlika u godinama
15.1.2009 16:08:49   
taze_mlada
coek u mene je stariji 11 goduser posted image u vezi bili 4, 5 sad evo frisko u braku 6mj meni skoro 30 a njemu 41...... nikad prije njega nisam tipovala na starije, nekako su vazda bili moji generaicija...ali eto strefih se ja njemu kad se on prokontao oko 35. da bi se mogao malo primiriti... i iako ni on ni ja nismo mislili da cemo trajati a kamoli u braku zavrsiti, drugacije se ispostavilao... fakat ne primjetim neku razliku, cak bi on jos vise da izlazi od mene nekad, a ja kako kad..vise ja "peMzija" od njega nekad hhehehe... elem, u mom slucaju nista ne znaci...sto se tice zensko starije-mladje musko, iz blize okoline jedino znam za uspjesne veze gdje su cure 3 godine starije,sve preko nije uspjelo...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razlika u godinama
15.1.2009 16:25:51   
andji
A zamisli situaciju kad tebi bude 40 i koja. Ti žena u najboljim godinama, a on već bliži 60-toj. A znaš šta se muškarcima dešava kako godine idu. Šalim se naravno.

ha ha ha....to me svi zapitkuju....a ja mogu reći samo,ma neka utrećini od ovoga koliko može sada,ja ću biti sretna kao leptirićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razlika u godinama
18.1.2009 0:38:04   
amela.srce
Mm je od mene stariji 7 godina , ali opet dobro se slazemo.
 
mislim da nije problem godine ako se dvoje vole.

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razlika u godinama
18.1.2009 19:07:32   
kristijan
andji ko da čitam svoj život moj je od mene 13 god minus 2 mj stariji isti slučaj ja vazda nešto kupujem a on par orginala i šuti nisam nikad hodala s puterima što se kažeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image starije bolje meni bilo 24 a njemu 37 kad smo se uzeli



_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razlika u godinama
10.2.2009 23:07:23   
SelmydZany
Pa,znate kako kazu:"Godine nisu vazne"...i ja bas tako mislim...kad je to "ono pravo"nije vise bitno je li mladji ili stariji...vazan je odnos izmedju te dvije osobe...moj dragi je od mene stariji 5godina,ali mi to nikad nije niti ce smetati,a ni njemu to ne smeta...

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *