|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u godinama
2.2.2010 0:20:14   
noaa

IZVORNA PORUKA: anitaMO

zato sam ja ufatila putera,mladji od mene skoro 5 godina.eto kakva sam mačka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma sta macka pravi komad zeneuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Razlika u godinama
2.2.2010 0:21:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anitaMO

zato sam ja ufatila putera,mladji od mene skoro 5 godina.eto kakva sam mačka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image za sada...user posted image user posted image user posted image user posted image

između mene i moga more duboko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image on 6 godina stariji a vala mogo je još malo stariji bit nekako mi djetinjast.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Razlika u godinama
2.2.2010 0:23:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: anitaMO

zato sam ja ufatila putera,mladji od mene skoro 5 godina.eto kakva sam mačka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa puteri su uvijek voljeli starije koke, sjecam se dok sam bila slobodna, uvijek su mi prilazili mladji momci, i to od 3- 6 godina mladji od mene. izgledam mladoliko i uvijek su mislili da sam tu negdje njihovih godina... a jos kad bi culi da sam starija, jos bi me vise oblijetaliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Razlika u godinama
2.2.2010 0:25:14   
veeseelaa
ja baš ne volim balavce, brate zaljube se pa sline po vazdan
Ne mogu ja toga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Razlika u godinama
2.2.2010 0:26:55   
anitaMO
upišat ću se od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Razlika u godinama
2.2.2010 0:28:56   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  ah skoro sam gledala Sex i grad i u toj seriji Samanta spava s nekim balavcem a on joj se poslije natakari nikako da ga se riješi, plače ispred njenih vrata, ma ko dijete
rekoh mm e eto zašto ja ne volim mladjeuser posted image
anitaMO plače li tm kad mu prijetiš odlaskom?user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.2.2010 0:30:49 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Razlika u godinama
2.2.2010 0:29:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja baš ne volim balavce, brate zaljube se pa sline po vazdan
Ne mogu ja toga

pa sta cu ja kad su me samo ganjali neki balavci, a i ja valjda bila ko i oni, na toj razini. zato i docekah 33 neudata. i konacno naleti mm:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Razlika u godinama
2.2.2010 15:27:38   
ivana st
Ako je ljubav u pitanju godine nisu važne. Osobno su me uvijek privlačili par godina stariji muškarci,jer su kao ozbiljniji , a udala se za veliko djete user posted image user posted image user posted image . Mm je stariji od mene 2 godine. Za 10 godina možda bude ozbiljniji user posted image .

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Razlika u godinama
2.3.2010 20:38:44   
Husic10

IZVORNA PORUKA: ivana st

Ako je ljubav u pitanju godine nisu važne. Osobno su me uvijek privlačili par godina stariji muškarci,jer su kao ozbiljniji , a udala se za veliko djete user posted image user posted image user posted image . Mm je stariji od mene 2 godine. Za 10 godina možda bude ozbiljniji user posted image .





MM je stariji 10 god od mene ali nekad mi se cini kao da sam ja od njega. hahah
Ja sam inace malo ozbiljnija a njemu sve sala i smjesno....ne vidim tu neku razliku i do sad hvala Bogu slazemo se super i volimo se ludo sto je najbitnije, nikakvih problema.
Cak i volim sto je stariji od mene, nikad nisam letjela za balavcima...meni uvjek smjesno bilo kad me neko mojih godina pito da izadjem, i uvjek odbijala...ovaj moj naiso malo namignuo i ja ko luda poleti za njim...user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 9:46:31   
Anoniman
sta mislite o ovoj ljubavi

ona 43 on 16 god    a kada se ljubav desila ona je imala 41 god a on nepunih 14  god

http://www.kleinezeitung.at/nachrichten/chronik/2929127/skandalpaar-renata-43-ervin-16-schwanger.story

< Poruku je uredio triputmama -- 27.1.2012 9:55:32 >

(odgovor članu Misica84)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 9:52:04   
palachinken
O toj ljubavi mislim da je nezakonita.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 9:53:28   
teacher75
meni je to prava pedofilija i odvratno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 9:53:57   
Anoniman
tada bila sada vise nije nezakonita


< Poruku je uredio triputmama -- 27.1.2012 9:56:00 >

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 10:00:30   
palachinken
Mene samo interesuje intelektualni nivo jednog četrdesetogodisnjaka, ako se uspijeva "pronaci" u razgovoru za curicom od 13 godina.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 10:01:44   
Mya_81 RR
Meni je ovo previse. Pa, ja sa 14.godina jos uvijek se nisam htjela odvojiti od svoje barbie kućice user posted image (mada se eto vise s njima nesto nisam igrala)...

Sve bi se trebalo dešavati u svoje vrijeme...ali sve je prolupalo...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 10:02:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken

Mene samo interesuje intelektualni nivo jednog četrdesetogodisnjaka, ako se uspijeva "pronaci" u razgovoru za curicom od 13 godina.

mislis cetrdesetogodisnjakinje u razgovoru sa djecakom?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 10:04:52   
palachinken

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mene samo interesuje intelektualni nivo jednog četrdesetogodisnjaka, ako se uspijeva "pronaci" u razgovoru za curicom od 13 godina.

mislis cetrdesetogodisnjakinje u razgovoru sa djecakom?

Uh da. Ponovo pročitah, ali isto mislim. Ona o kremama protiv bora, on o igricama. (doduše, ovo je i kod mene tako, a razlika nam je nepuna godina user posted image )

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 10:05:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mene samo interesuje intelektualni nivo jednog četrdesetogodisnjaka, ako se uspijeva "pronaci" u razgovoru za curicom od 13 godina.

mislis cetrdesetogodisnjakinje u razgovoru sa djecakom?

Uh da. Ponovo pročitah, ali isto mislim. Ona o kremama protiv bora, on o igricama. (doduše, ovo je i kod mene tako, a razlika nam je nepuna godina user posted image )

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 10:06:18   
Malenaoduvijek
ne biste vjerovali,mi imamo komsiju koji je u 70-tim,a s njim zivi djevojka koja je student i ima svojih 2o i nesto user posted image

zamislite to i to funkcionise vec par godina za ne povjerovati...


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 10:22:05   
DM

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ne biste vjerovali,mi imamo komsiju koji je u 70-tim,a s njim zivi djevojka koja je student i ima svojih 2o i nesto user posted image

zamislite to i to funkcionise vec par godina za ne povjerovati...


Čekaj dok ona zvrši fakultetuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 16:23:20   
sabinos
IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ne biste vjerovali,mi imamo komsiju koji je u 70-tim,a s njim zivi djevojka koja je student i ima svojih 2o i nesto user posted image

zamislite to i to funkcionise vec par godina za ne povjerovati...


Čekaj dok ona zvrši fakultetuser posted image user posted image user posted image



mozda joj on i treba upravo da zavrsi fakultet?user posted image a onda user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 17:16:35   
vjestica
IZVORNA PORUKA: MALA1994

ne biste vjerovali,mi imamo komsiju koji je u 70-tim,a s njim zivi djevojka koja je student i ima svojih 2o i nesto user posted image

zamislite to i to funkcionise vec par godina za ne povjerovati...


ja znma jedan takav par
ako je to isti par, cura se do ludila zaljubila u njega još u dok je bila u srednjoj školi
a njegov najmlađi sin je stari kenjac za nju, a kamoli on


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 20:38:31   
veeseelaa
ja sad za sad tako mislim.... ne bi mogla biti s nekim mladjim od sebe
zamislite izadjem upoznam lika a on kaže meni je 27-28 a meni 33 ? ja bi samo rekla ajde dečko razguli user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:04:36   
Blue rose RR
Ni ja ne bih mogla bit sa mlađim muškarcem od sebe.

Ionako većina muškaraca - neovisno o godinama - se u neka doba ponašaju kao da su u pubertetu.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Razlika u godinama
27.1.2012 21:09:07   
Mirkica
ja volim starije ii oduvjek sam voljela mm je stariji 5 godina 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *