|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasa draga nutellica je rodila svoju prin...
4.8.2012 18:22:26   
anđelo
da čestitam i ovdje.Sve najbolje draga moja,brz oporavak,a malenom suncu želim da obasjava svojim osmjehom gdje god da kročiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu beba1 beba2)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nasa draga nutellica je rodila svoju prin...
6.8.2012 22:20:39   
hatepsut
Moje cesttike nuteli,zelimo vam sve najljepse user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nasa draga nutellica je rodila svoju prin...
7.8.2012 13:22:38   
IceRose
nutelice, cestitam user posted image
Maloj ljepotici zelim dug i sretan zivot uz njene najmilije, a mami sto brzi oporavak user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nasa draga nutellica je rodila svoju prin...
28.8.2012 14:44:02   
nutellica
Samo da se zahvalim svima od srca,nisam imala pristup internetu pa se nisam mogla javiti!
Ljubim vas sve drage moje i hvala vam od srca!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu IceRose)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nasa draga nutellica je rodila svoju prin...
28.8.2012 15:08:00   
okana
Najdražoj nutelici čestitam od srca mila sve najljepše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *