|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 13:28:39   
Candy
Ma kakvo nasljedstvo, o tome ni ne razmisljam, tek treba da savijam svoje gnijezdo sa muzem i djecom... Ja se nekada znam nasaliti:" Ja sam kao siroce,nemam nista svoje, nit mogu trazit od roditelja nit mogu traziti od svekrve"user posted image Zahvalna sam Bogu na zdravlju, jer ako imam zdravlje, dignucu se, zaraditi, i ako bdem ziva, jer ne znam sta nosi dan, a sta nosi noc, ostace nesto iza mene sto ce djeci pripasti, a onda nek rade stim sta hoce, bas me briga, neka me za zivota moga cijene, vole i postuju, a ne da cekaju da pandrknem, da izvinete, pa da razgrabe ono sto je svakako bezvrijedno...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 13:45:24   
chuci
joj kako žene umiju napraviti raspravu, a sve se nalaze na istoj strani.
nije mi jasno što miješate dvije stvari, odgoj djeteta, koji će se desiti i dešava se dok je dijete malo u najvećoj mjeri i nasljeđivanje.


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


npr moja djevojčica pije svaki dan litar mlijeka i garant i do 1,5 litar soka, ja se trudim kupiti joj kvalitetniji sok, naravno da joj ne mogu priuštiti kupila bi jeftiniji il bi je jednostavno odvikla od tolike tekućine il bi joj ponudila vodu user posted image




i bode mi oči ova tužna faca isto ko da vodu piju djeca kojima roditelji ne mogu kupiti sok. moja pije vodu jer joj je to najzdravije piće.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 13:59:06   
veeseelaa
e jebi ga sad!

stvarno s vama nikad na kraj izaći

sve doslovce shvatate




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 13:59:21   
sara.at
Eh ovako sve StO smo ja i mm stekli Ce pripasti nasoj djeci poslije Nase smrti, to je vec testamentom odredjeno. Nase je dok smo Zivi a kad krepucnemo onda je njihovo. Necu im ostaviti kucu,ni Auta,ni druge nekretnine,nego Lovu. Sve ce biti rasprodano od strane advokatske kancelarije i suda i pare ce biti njima dvojici prepolovljene. Tako i stedne knjizice,Dionice i ostali klinci-palci. Necu da mi se djeca poslije Nase smrti Krve Kojem ce sta i koji je vise dobio,ovako mi smatramo ispravno. Poslije neka sebi oni kupuju sta zele i Gdje zele. Moja djeca ce nauciti raditi jer ni Nama Nije da Neba palo. Pomocii cemo Koliko smo u mogucnosti,nebi nikad sjedila i pila sapanjac a da znam da mi djete nema.
StO se tice kupovine skupih igracki i Odjece,svako Po svom novcaniku se orjentise. Mm je takav da ga nekad Treba pocupat za kosu jer inace bi zadnji Cent Dao djetetu za igracku ili neku bezvezariju,Ali je i takav da nijedan mjesec Nece zaboraviti uplatiti na stednu knjizicu za djecu user posted image
Necu sad nabrojati sta cu ostaviti od moralnih vrijednosti jer to svaki roditelj najbolje zna.
E sad meni je Mama sa 17g prepisala kucu i zemlju u slucaju da se njoj nesto desi da niko mi to nemoze oduzeti,Ali evo ja nisam ispala debil i uvijek kazem "Mama to Nije moje,nego tvoje. Ti si to pravila i ja bi bila najsretnija da to prodas i Kupis sebi stancic a ostatak para da uzivas u zivotu"
Ipak Mislim da je sve do odgoja jer kako odgojis das i pruzis tako ce ti se vratiti pa Bilo Prije ili kasnije u starostiuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 14:01:10   
veeseelaa
Ipak Mislim da je sve do odgoja jer kako odgojis das i pruzis tako ce ti se vratiti pa Bilo Prije ili kasnije u starostiuser posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 14:10:59   
sara.at

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ipak Mislim da je sve do odgoja jer kako odgojis das i pruzis tako ce ti se vratiti pa Bilo Prije ili kasnije u starostiuser posted image


user posted image



Ovo je Teska istinA. Ima primjer u okolini Gdje je Majka odgojila Svoja 4 djecaka na nacin "neka se snadju". Trojica su ponavljali razrede da su jedva srednje zavrsili, cetvrti je pao razred i ona rekla Nece vise u skolu. Jedan od njih je na Lukav nacin trazio pozajmicu od 7.000€ da bi imao pologa da digne 10.000€ u Austriji. Oni Au naravno popusili pricu,dali pare a on kupio si motorcic,otisao na more i Spickao Lovu. Na mobitel se naravno nejavlja jer zna da Treba vratiti pare da bi otac isplatilo dug za bager StO je kupio,da bi otac nakraju MORAO prodati kamion,Auto i posuditi para da bi isplatio. Ali Sina Nije briga, on se Voza na motoru user posted image . Otac i Danas Dan kaze da je bolje da je spavao nego debile praviouser posted image
Tako da odgoj itekako igra veliku ulogu


_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 14:14:09   
balasgirl
Sara at, super ste to skontali. Rasprodati sve i onda podjednako oboma.

Vesela, sve ti se ovdje gleda, kako ne znašuser posted image
Meni i dalje nisu jasni oni koji tvrde da će dijete biti debil ako mu ostaviš nešto u nasljedstvo za života, da će prokockati, proćerdati, popiti i sl. Za šta to oni smatraju svoju djecu???
Kao što sam već pisala, razgledamo nekretninu za sina (hB možemo, i ne, ne osjećam se krivom što mogu kupiti stan i sl. dok npr neki sa Ispuni mi želju gladuju-kako su pojedini pisali). Pusti mo sad moralne vrijednosti, karakterne osobine, duhovno i sl.... (naravno da se svako od nas trudi da što bolje odgoji svoje dijete, ta neće niko s ciljem odgajati kriminalca, prostituku, probisvjeta....), tema se tiče materijalnog..... Ja lično ne vidim ništa loše u tome da svom djetetu ako mogu obezbjedim nešto. Opet ponavljam, i meni su moji obezbjedili i hvala im do neba i nazad, da nisu možda bih se sad patila u kreditima, štedila na nečemu na uštrb svog djeteta i sl. Eh sad, hoću i ja isto tako svom djetetu, a on ako odluči i da proda, pa da ode negdje drugo, ili kupi nešto drugo od tih para, pa šta. Hebo ba pare, ionako su tu da se troše. P.S. Neću stavljati nikakvog smaju da se ne bi protumačio pogrešno.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 14:15:38   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 14:19:46   
felix
Tako da odgoj itekako igra veliku ulogu
user posted image istina.
moj deda je imao dva sina jedan je ošao pre rata u dr. drzavu nikad nikad se javio nije , posle nakon dugo godina saznalo gdje je skim ozenio se ima djecu ....
to djete je njegovo dolazilo kao djecak sam jednom on nikad deda umro na dzenazu mu došo nije a javili mu znao, nikad ga uvredio deda nije s necim sad da kazeš da se ljuti i sl. tako je sebi zivot sam okreno.
kad je umro moj deda ostavio mu NIŠTA nije zasluzio nije aama ništa a i da jest baška bi došo propalo bi tu kucu je mislio ostaviti njemu jer je mladji al ne dodje .... nikad da ga vidi ni nenu staru osta ga deda zeljan , vidio ga nije godinama zadnji puta kad je imao 20 god .....zalosno ....svakakve djece ima, kako zasluzi tako ce dobiti .....
Ja tog svog tz " od mame brata " nikad upoznala nisam niti djecu sutra mogu ih sresti ja neznam da smo rod neznam kak izgleda sem na slikama prije ratnim ...

zalosno moja nena je bezbroj puta oplakala jer ga kao djecaka momčuljka cuvala krila, kad je bio veliki pa kad izadje deda neda il sl ona ga skrivala ode ona ne kaze davala mu para ma baš ga pazila on tako roditeljima vraca ni na dzenazu ocu doc to mi je dno.....nikako djete pa hajd .....


< Poruku je uredio felix -- 9.8.2012 14:22:26 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 14:37:36   
felix
Para vrti - Sreća moze vise.
Parama možeš da kupis kucu, ali ne i DOM.
Možeš da kupis postelju, ali ne i SAN.
Možeš da kupis sat, ali ne i VREME.
Možeš da kupis knjigu, ali ne i ZNANJE.
Možeš da kupis polozaj, ali ne i POSTOVANJE.
Možeš da kupis da platis lekara, ali ne i ZDRAVLJE.
Možeš da kupis zivot, ali ne i DUSU.
Možeš da kupis seks, ali ne i LJUBAV.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 14:41:07   
veeseelaa
a ko garantira da ćeš sve to imati ako nemaš para? user posted image

“Lijena mladost stvara starog prosjaka.”


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 22:06:00   
teacher75
evo nesto prikladnouser posted image :
http://img515.imageshack.us/img515/1959/39595747181819283625112.jpg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: djeci u nasljedstvo ......
9.8.2012 22:36:29   
Majka Tereza

IZVORNA PORUKA: teacher75

evo nesto prikladnouser posted image :
http://img515.imageshack.us/img515/1959/39595747181819283625112.jpg


user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 588
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *